Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba kızlar nasılsınız:KK16:

kahvaltıda
2 yumurta
1 avuç peynir
8 zeytin
5 ceviz
domates salatası yedim,adaçayı içtim

biraz önce de yarım armut,1 erik,3 ceviz,5 kabuklu fıstık ve 1 bardak süt içtim
akşama 1 tabak taze fasulye ve 1 kase yoğurt yiyeceğim,omega 3 lerimi hergün yazmıyorum sabah ve akşam toplam 3 gram alıyorum

geçmişi biraz okuyacağım kahve eşliğinde:nazar:

Merhaba kizlar ... Nasilsiniz ?

1. Ogunum Yani Yanima aldiklarim:
1 dilim tohumlu unsuz ekmek arasinda leziz keçi peyniri ve kaymak
bir elma
cay
kahve
omega 3
d vitamini

tum gun boyunca Ayaktayim :KK17:

Denemeye deger canım ..
ama soğuk yumurta kulağıma hoş geldi dersem minik bi yakan olur ..
tesekkur ederim ilgin ve cevabın icin ama deneyeceğim :KK66: termos tabak alacağım :KK51:

canım ben sabahları artık peynirli ve salçalı omlet yapıp götürüyorum.zeytinyağıyla yaptığımdan donmuyor ve kokmuyor..saklama kabına onu koyup diğer bölmesinede peynir zeytin domates doğruyorum..torbaya da bademlerim..işte bu kaa..kızımın okulda kullandığı bölmeli saklama kabı işe yarıyor yani..tabii yumurtayı soğuk seversen bence güzel oluyor..:KK34::KK34:

sağol canım..:KK16::KK16:

sağol tatlım..:KK16::KK16: biz de ilkbaşta gelmemeyi düşündük babamızla ama kızım tam ergenliğe giriyor babasına çok düşkün bir de benim eşim merkezde hastanede olunca gelmeye karar verdik..hiç pişman değilim..ailenin birarada olması çok önemli..ayrılık çok zor katlanılır..Allah bu durumda olan herkese yardım etsin:KK16:
..ben de ara ara arkadaşlarımın bu konularla moralini bozuyorum ama paylaştıkça insan daha kolay katlanıyor..hepsi de çok destek oldular sağolsunlar.:KK54::KK54:.yeter ki sağlık olsun hayırlısıyla bitecek inşallah:KK16::KK16:

:KK19::KK19::KK19:

evet canım katılıyorum..Allah gurbetin bitip sevdiklerimize kavuştuğumuz günlere kavuşmamızı nasip etsin:KK16::KK16:..iyi düşünelim iyi olsun:KK16::KK16::KK16:

sağol tatlım..:KK19::KK54::KK16::KK16:

kıyafet konusunda istediğini bulamamışsın ama yürüyüşün olmuş tatlım..bidahakine bulursun inşallah:KK16:..insanın kafasında bişey olmayınca da karar veremiyor bee:KK37:
senin de mi kayın sülalesi geliyor yaww:KK37: allah kolaylık versin canım:KK1::KK1:

kıyafet konusunda istediğini bulamamışsın ama yürüyüşün olmuş tatlım..bidahakine bulursun inşallah:KK16:..insanın kafasında bişey olmayınca da karar veremiyor bee:KK37:
senin de mi kayın sülalesi geliyor yaww:KK37: allah kolaylık versin canım:KK1::KK1:

sağol canım:KK1::KK1::KK1:ama allahtan sadece 1 gece kalacaklar:KK53::KK53::KK53:

Leylakım ben de düğün için kıyafet bakarken ne aradığımı bilmiyodum oruç oruç dolaştımdı hatırladın mı yazın sıcağında:KK60: sen gene şanslısın benden:KK1::KK1:

hatırladım iyiniyetlim,evet ben daha şanslıyım,karnım acayip toktu gezerken:KK1::KK1:ben çok tuhafımdır.karşıdan görüp o kıyafete aşık olmam lazım onu almam için:KK9::KK9:ama yok,hiç güzel bişey yoktu.daha doğrusu nikah için uygun bişi yoktu.burdan bakıcam artık napıyım:KK37::KK37:

canımcım kahvaltı saatinle öğlen yemeği saatin biraz yakın geldi bana ama işyerinde mecburen öyle oluyordur bilemedim şimdi :44: akşamdan yeşilliğini salatalığını falan doğrayıp içine peynir-zeytin ekleyebilirsin hatta koku sorun olmazsa haşlanmış yumurta bile eklenebilir ben içine cevizde atıyorum:KK53::KK53: güsel oluyor hatta duruma göre denemedim ama aklımda haşlanmış accıcık bulgur yada buğdayda atılabilir hımm deneyeyim bi gerçi ben haşlanmış bulgur-buğday yada nohutu yoğurtlayıp yemeyide severim:KK56::KK56:

Canim tum tavsiyeleri not ettim. Seninkide guzel ben haslarıma bulgurlu bol yeşillikli salatayı ezelden cok severim vallahi canım çekti ... İllaki deneyeceğim.. :emir_bebek:
Tavsiyen ve cevabın icin teşekkürler :KK1:

hatırladım iyiniyetlim,evet ben daha şanslıyım,karnım acayip toktu gezerken:KK1::KK1:ben çok tuhafımdır.karşıdan görüp o kıyafete aşık olmam lazım onu almam için:KK9::KK9:ama yok,hiç güzel bişey yoktu.daha doğrusu nikah için uygun bişi yoktu.burdan bakıcam artık napıyım:KK37::KK37:

Canım tuhaf filan değilsin.. Ben de öyleyim. Vitrinlere baktığımda çookkk hoşuma gitmesi lazım almam için..
Bi de aradığında da bulamıyosun.. Alışveriş için çıkmadığımda bi sürü şey gözüme çarpıyor:KK53::KK53:

Bana da her tartı günü aynı şey oluyo:KK1::KK1::KK1::KK1: ertesi gün kilo hep eksik görünüyor:KK1::KK1::KK1::KK1:
önemli olan kilo vermek di mi canımcım..

Sersumum plates yapmanı tavsiye etsem bak stres de attırıyor.. Doğru nefes inanılmaz faydalı:112: Benim 4 günde bıngıl göbüş bile gitti.. Keşke yazın göbüşlü dolaşmasaymışım:KK30:
canımcım daha önce dediydim ya benim fıtık pörtlerse diye öölee hareketler yapamıyorum maalesef..:KK50::KK50:
yaa sorma yarın yine ++ çıkarım diye stres bastııı ..üfff..:KK5::KK5:

bu 3. yazışım sersumuma yazıyom ya çık işteeee offfff:KK19:

Sersumum al sana :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4: :KK1::KK1: niye dövdüm bakalım:KK1::KK1:

Ben yemeğimi yedim geldim:KK56::KK56::KK56::KK56:
4 kaa kıymalı lahana sarması
nohut yemeği
kabak salatası ve mevsim salata
üzerine de:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

döv bacım döv ama okaa çok cıs yemedim kii.:KK1::KK1:

sağol canım:KK1::KK1::KK1:ama allahtan sadece 1 gece kalacaklar:KK53::KK53::KK53:
seni gidi şanslı kısss..:KK60:60:
Bak gene şanslısın benden :KK1::KK1:
:KK60:60::KK60:
Canım tuhaf filan değilsin.. Ben de öyleyim. Vitrinlere baktığımda çookkk hoşuma gitmesi lazım almam için..
Bi de aradığında da bulamıyosun.. Alışveriş için çıkmadığımda bi sürü şey gözüme çarpıyor:KK53::KK53:

ben de yaa.:KK1:.almak için çıkınca hiçbişey bulamam..normal öölesine çıktığımda bissürü şey takılır gözüme:KK37::KK37:

slm arkadslar bugun doktora gıttım hamıle degılım yumurtlammada bıraz sorun varmış Klomen dıye bır ılac verdı . bılgısı olan varmı ılacla ılgılı 5 gun ıcıcekmıısm bu ay hamıle kalabılırsın belkı de dedı hadı akalım hayırlsısı

canım gec gördüm yazını ama klomen bende kullandım yumyurtalıkları düzenliyor
benımkiler büyümüyordu büyümesine yardımcı olmustu

selamlar 2 gündür internet yoktu şimdi gelebildim. ama menümü not ettim

Salı sabah: 2 balık yağı, 2 yumurta, 2 d.peynir, domates maydanoz
öğlen: 8 fındık, 2 tabak taze barbunya, 1 kase yoğurt
ara: çekirdek
akşam: 2 lahmacun 1 ayran, 1 dilim de kadayıf:18:

çarşamba sabah: 2 balık yağı, 1 dilim peynir, domates maydanoz, 1 avuç fıstık
Öğlen: 1 trabzon hurması,1 tabak lahana yemeği, mercimek çorbası, 2 haşlanmış yumurta
ara: çekirdek
akşam: 4 dilim palamut ekşilisi, yarım lahmacun yeşillik

bu sabah: 2 dilim peynir, domates , maydanoz
öğlen: et döner, beyaz lahana yemeği, ayran 2 dilim pide:KK50:

canımcım kahvaltı saatinle öğlen yemeği saatin biraz yakın geldi bana ama işyerinde mecburen öyle oluyordur bilemedim şimdi :44: akşamdan yeşilliğini salatalığını falan doğrayıp içine peynir-zeytin ekleyebilirsin hatta koku sorun olmazsa haşlanmış yumurta bile eklenebilir ben içine cevizde atıyorum:KK53::KK53: güsel oluyor hatta duruma göre denemedim ama aklımda haşlanmış accıcık bulgur yada buğdayda atılabilir hımm deneyeyim bi gerçi ben haşlanmış bulgur-buğday yada nohutu yoğurtlayıp yemeyide severim:KK56::KK56:

Canim tum tavsiyeleri not ettim. Seninkide guzel ben haslarıma bulgurlu bol yeşillikli salatayı ezelden cok severim vallahi canım çekti ... İllaki deneyeSana ihtiyacım var. + Ne kadar olabilir ki ? - Ben Türkiye, sen Atatürk, anla işte.ceğim..
Tavsiyen ve cevabın icin teşekkürle

merhaba kızlar nasılsınız:KK52::KK52::KK52:dün anneme temizlik için yardıma gittim(annem artık beni işçi olarak çalıştırsa yeridir:KK9::KK9::KK9:)neyse temizlik bitti,doğruuu çarşıya.hem nikah hem bayram için kıyafet baktım ama istediğim gibi bişey bulamadım(ne istediğimi de bilmiyorum ama....:KK1::KK1::KK1:)dün o kadar yürüdüm ve hareket ettim ki akşam sızdım resmen.ne kaaa çok yürümüşüm ki,yürümeye antremenlı olan bacaklarım bile hala ağrıyo:KK9::KK9:
bugün akşam da kayınpederim ve kaynım geliyo
:111::111::111:sabahtan beri hazırlık yapıyorum...börek yaptım bir de revani şimdilik.ama daha çok işim var:KK37::KK37:araya bir de yürüyüş patlatırsam tam olucak:KK60::KK60:
2 günlük özetim ne de uzun oldu yavvv
:KK9::KK9::KK9:

benım annemde benı :))
eskiden olmuyordu begenemıyorduk simdi
model begenemıyoruz süper.
gerci sen artık incecik oldun:nazar::nazar::nazar:
leylakım ne zman foto eklıceksin yahuuu cok merak ediyorum

aynen canım...bişey almak istemesem bir sürü şey çıkar karşıma:KK1::KK1::KK1:

benım annemde benı :))
eskiden olmuyordu begenemıyorduk simdi
model begenemıyoruz süper.
gerci sen artık incecik oldun:nazar::nazar::nazar:
leylakım ne zman foto eklıceksin yahuuu cok merak ediyorum

:KK1::KK1::KK1:
dün bişeyler denedim asyacım,kızın biri ''ayyy çok yakışmış bence al bunu'' dedi.ben de 1 sene önce görseydin beni,yakışıp yakışmadığını görürdün dedim;ama İÇİMDEN:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
canım kociş en son foto koymamı yasaklamıştı,siteden çaldıklarını duyunca.senin için şansımı bi daha deneyip sorarım kocişe:KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
sersumcum neler yedın komsularınla bakem:KK52::KK52:

söyliim datlumm..:KK16::KK16:

komşumda yediklerim:KK53::KK53::KK53:

:KK56::KK56:

5 tane mercimek köftesi
1 sigara böreği büyüklüğünde fırın böreği
2 çatal kek
ev turşusu

:KK56::KK56::KK56:

ama doymadım açım şimdi de evde yumurta pişiricem:KK53::KK53:

kısslar ben artık dışarda yürüyemiyeceğim..hasta oluyorum..yürürken terleyince burası da çok esiyor:KK50::KK50:..leslie bacıma dönüyorum yine..:KK9::KK9:

X