Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar benim sürem doluyo..kocişimle anlaştık 1 saat o diğer bilg.da ben de burda ..:26:

o gelince çıkıcam mecbur..:KK5:

iyi ak$amlar
sabah yumurta kahvaltisi

oglen bozdum valla yogun israr altinda diidm , yoksa bozmazdim :)

ak$ama kendimi affetirmek için somon ve bool salata yedim
sut içtim

suyu çok içtim bugunde
1 saat yurumu$turum toplamda

Son düzenleme:
Biliyorum canım. Onun için yazdım.

Allah hayırlısını versin. En kısa sürede, sağlıkla kavuşursun inş.

Kadın 10 yapıyor, ben 5.
Kadın 90 derece eğiliyor, ben 30 derece.
Kadın " ohhh" diyor, ben ahhhhhhhhhhh diyorum...

:KK60::KK60::KK60: Geçecek canım bunlar alışıcizz:KK60::KK60::KK60:
Dün yaptığım ilki çok hafifmiş meğer Oyam üstüne bugün gerçekten başlayıncaaa :KK52::KK52: karnım özellikle acıyooo:KK52::KK52: Yarın da yapınca kendimi çok merak ettim ne olacam bakalım:KK35:
Kızım şaşırıyo ebruya anne o nasıl yapıyo(bacak esnetirken) ööle diye :KK60::KK60:

Gunaydınnnn Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün (ıkındı)kebap.ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 2 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

kimsecikler yok..:105::105:
ben yine 11 de gidicem..

sabah menüm:KK56::KK56:

peynirli omlet
peynir zeytin
domates maydanoz
sucuk
ceviz badem

çay çay...

:KK56::KK56::KK56:

32366_10151106393678248_2031072465_n.jpg

527793_10151106439848248_905629412_n.jpg

günaydın kızlar sabahki kahvaltım
3 dilim tukum peyniri
5-6 adet zeytin
3 tane ceviz
bu kadar dün aksamda kabak yemegi yedim haftasonu eşimle kaçırdım yemekleri böyle olunca boşa kürek çekiyomuş gibi oluyorum 2 gün kaçırsam hoop tartı yukarı çıkıyor....bide bende troidin az çalışması çıktı ondanda zor kilo verirsin dedi doktor bilmiyom artık tek bildiğim 66 larda takılıp kaldım inemiyom bı turlu aslında istesem inicemde bitürlü isteyemedim...

herkeslere merhabaaaa :KK3::KK3:

umarım bugün hepimiz için harika geçer :KK16::KK16:

dün akşam yanınıza gelirim dedim ama haftasonu olmayınca alışverişi dün yaptık onları yıkayıp yerleştirmek bayaa zamanımı aldı gelemedim :KK43: zaten yorgundum koltukta sızıp kalmışım...

bu sabah yine geç kalktık çalar saat eşimin tarafında çalıyo çalıyo erteliyo ben de uyanamıyorum bi türlü yine koşa koşa hazırlandık :KK52: kahvaltı olarak bir bardak sütle bi tane muz yedim

öğlen de yine hiç biyerlere gidemediğimizden eve gideyim dedim eşim gelmek istemedi işi varmış ben tek başıma gittim

dün akşamdan portakal suyuna zeytinyağlı kereviz sapı pişirmiştim (kerevizin kökünü anlamadığım bi nedenden satmıyolar varsa yoksa yaprağı) canım ne zamandır kereviz istiyodu en son böyle yapayım dedim şimdi de öğlen arasında afiyetle yedim :KK56::KK56:

bi taraftan da düdüklüye biftek koydum akşamın yemeği de hazır olmuş oldu :KK76::KK76: sonra da koşa koşa işe geldim yine

SİYAHMİYAH,a;

Canım sen gurbet avantajını kullan afiyetle hiç suçluluk duygusuna kapılmadan ye..sonra kaldığın yerden baslar toparlarsın canım ....sana kucak dolusu memleket havası gönderiyorum kocaman ac kolarını doldur icine ..:KK16:

motherandtwins çoooook teşekkür ediyorum kooccaman açtım kollarımı hepsini yakaladım :KK16::KK16::KK16: ama laf aramızda dün çok yemişim yer kalmadı mısıra bu akşam yiyicem inşallah :KK9:

slm arkadslar bugun doktora gıttım hamıle degılım yumurtlammada bıraz sorun varmış Klomen dıye bır ılac verdı . bılgısı olan varmı ılacla ılgılı 5 gun ıcıcekmıısm bu ay hamıle kalabılırsın belkı de dedı hadı akalım hayırlsısı

ilaç hakkında bi bilgim yok ama inşallah hayırlısı olur en kısa sürede bebişine kavuşursun :KK16:

Kadın 10 yapıyor, ben 5.
Kadın 90 derece eğiliyor, ben 30 derece.
Kadın " ohhh" diyor, ben ahhhhhhhhhhh diyorum...

iğneoyası çok güldüm yine sana Allah da seni güldürsün :KK60: :KK60: :KK60:

Hadi ben kaçtım patron bekler öptüm hepiniziii :KK54::KK54::KK54:

Sabah:

2yumurta ile peynirli omlet,peynir, domates, roka, maydonoz, nane, 3 zeytin, ballı süzme yoğurt.

Bugün eşim 10:30 da çıkktığı için pilates yattı.

4km/45 dakika yürüyüş

130 mekik.

slm arkadslar bugun doktora gıttım hamıle degılım yumurtlammada bıraz sorun varmış Klomen dıye bır ılac verdı . bılgısı olan varmı ılacla ılgılı 5 gun ıcıcekmıısm bu ay hamıle kalabılırsın belkı de dedı hadı akalım hayırlsısı

klomen yumurtlama hapı ben kullandım o ay hamile kaldım,ama dikkat etmediğim için sanırım düşük oldu. O düşükten 2 ay sonra ilaç kullanmadan hamile kaldım ve şimdi Allah bağışlasın bir oğlum var çok şükür. Bu arada arkadaşımda klomen hamile kaldı onunda 1 oğlu oldu. Hayırlısı olsun canım:KK16:

X