Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba kızlar..uzun bir aradan ve alınan kilolardan sonra yeniden kürkçü dükkanına döndüm..hep denildiği gibi buradan ayrı olmuyormuş..aldığım kilolardan dolayı utanıyorum aslında ama korkunun ecele faydası yok...o yüzden devam etmeliyim diye düşündüm...benim metabolizmam çok ilginç..çok hızlı alıp veriyorum...bir haftada 2-3 kilo verirsem şaşırmıyorum çok yaşadım bunu,lütfen sizde yadırgamayın...hadi bismillah diyorum ve desteklerinizi bekliyorumEn Büyük KKEn Büyük KK

hoşgeldin canım tekrar, bir daha ayrılma burdan inşallah en kısa zamanda aldığın kiloları verirsin geri :KK34:

hoşgeldin canım tekrar, bir daha ayrılma burdan inşallah en kısa zamanda aldığın kiloları verirsin geri :KK34:

hoşbulduk canım,seninle hemen hemen aynı dönemde başlamıştık bak sen ne güzel vermişsin kiloları..ben ise:KK14:çizelgemi de değiştirdim gerçekçi olmak lazım dimi:KK52:

hoşbulduk canım,seninle hemen hemen aynı dönemde başlamıştık bak sen ne güzel vermişsin kiloları..ben ise:KK14:çizelgemi de değiştirdim gerçekçi olmak lazım dimi:KK52:

evet canım aynı başlamıştık olsun sende verirsin önemli olan tekrar başlamış olman gerisi gelir nasılsa :KK34:

Ben de sabah ebruyla pilates yaptım.
Sonra 4km/45 dakika yürüdüm. Son 1 kmde hafif rampa yaptım.
100 tane de mekik. Leylakım sayesinde... Dinlene dinlene yaptım. Bir de yürüyüşten sonra mekik çekerdim, bu sefer önce mekik çektim. Daha iyi oldu.

Benim de haberim olmamıştı. Şimdi seyrediyorum. Sağolun canlar.

oooo sporun harika şekerim:KK9::KK9::KK9:ben mekiği yürüyüşten sonra çekiyorum.geçen tv de bi spor hocası söylüyodu,mekikten önce yürüyüşle ısınmak iyi olur diye:KK34::KK34:

cumartesi günü az kaçamaklı
pazar günü çok kaçamaklıydı.
cumartesi 1 saat pazar ise yarım saat yürüdüm.
ben hafta içi daha çok dikkat edebiliyorum bu sefer misafirim falan da yok evde hamur işi olmayacak inşallah.

bu sabahtan itibaren menümü yazayım.
Sabah: 2 balık yağı, 5 fındık, peynir, domates maydanoz
öğlen: peynir, maydanoz, 1 kuru kayısı, 1 avuç fıstık

akşama ne yesem ne yeseeeeem; hah şu dakikada aklıma balık geldi:)fırında balık:KK76:

Hepiciğinize selamlaaar :KK3:

2 gündür yoktum sayfalar dolmuş taşmış tam 1 saattir sizi okuyorum :KK9:

haftasonu için eşimle yakın civarda bi yere gittik bayaa dinlendik :21: iyi oldu baş dönmelerim geçti gibi ama hala bi halsizlik var geçer o da inşallah

bu 2 gün boyunca diyete uymak kolay olmadı biraz cısslı biraz yürüyüşülü bi haftasonu geçirdim

birazdan işten çıkıcam akşama haşlama tavuk, bulgur pilavı ve salata yapayım diye düşünüyorum

bu sabah kahvaltı edemedim öğlen de 2 muz (orta boy) ve biraz yoğurt yedim bu hafta düzenimi yeniden oturtucam inşallah

bu arada fincans başınız sağolsun, Allah size ömürler versin

sersumcum sana ve kızına da çok geçmiş olsun

akşam yine yanınıza gelmeye çalışıcam 2 günde çok özledim sizleri internet yoktu bulunduğumuz yerde maalesef :KK50:

bi de çok uzuuuun süre sonra mısır buldum manava mısır gelmiş bugün çayın yanına yiyeyim diyorum sizce çok mu abartmış olurum? ama çok canım istedi dayanamadım hatta mısırı görünce memleket hasretinden ağlamaya başlayacaktım nerdeyse :KK9::KK9:

SİYAHMİYAH,a;

Canım sen gurbet avantajını kullan afiyetle hiç suçluluk duygusuna kapılmadan ye..sonra kaldığın yerden baslar toparlarsın canım ....sana kucak dolusu memleket havası gönderiyorum kocaman ac kolarını doldur icine ..:KK16:

merhaba kızlar nasılsınız önce öğünlerimi yazayım sonrada yazdıklarınızı okuyayım sayfalar bayaa geçmiş

1. öğün
klasik karatay kahvaltısı+2 armut+1 anamur muzu

2. öğün
şu anda fırında pişiyor
soslu tavuk
domates(fırında yine)
cacık

bugün yürüyüş yok yağmur yağıyor :KK45:

Heyyytt leylakımla oyamın sporlarına bakın beee:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

Ben de spor yaptım zannediyorum:KK1::KK1::KK1:

Bugün full :KK1:1:KK1:me derslere girdim bittim:KK1::KK1::KK1:

Kafam sanki koccamannn oldu.. Bana ne iyi gelir tabiisii plates:KK52::KK52::KK52:

Bugün platesle 2. günüm :nazar::nazar::nazar:

papadıyanın yuruyus macerası part2:KK1::KK1::KK1::KK1:

bugun yuruyuse cıktıktan 10 dk sonra tek tük damlalar atmaya basladı sonrasında acayıp bır gok gurultusu ve sımsek caktı saganak seklınde yagmaya basladı nasılsa ıslandım yuruyeyım hem hocada yagmur fırtına dolu demeden yuruyun dıyor dıye dusunurken o da ne resmen dolu yagıyodu ve ve ınanın abartmıyorum mısket buyuklugundeydı (ıstanbul anadolu yakasında oturanlar gormustur) ve resmen basımı acıtıyodu dolu tanelerı eve donene kadar sırılsıklam ıslandım netıcede 30dk yuruyebılmıs oldum sadece:KK43:(

bugun yuruyuse cıktıktan 10 dk sonra tek tük damlalar atmaya basladı sonrasında acayıp bır gok gurultusu ve sımsek caktı saganak seklınde yagmaya basladı nasılsa ıslandım yuruyeyım hem hocada yagmur fırtına dolu demeden yuruyun dıyor dıye dusunurken o da ne resmen dolu yagıyodu ve ve ınanın abartmıyorum mısket buyuklugundeydı (ıstanbul anadolu yakasında oturanlar gormustur) ve resmen basımı acıtıyodu dolu tanelerı eve donene kadar sırılsıklam ıslandım netıcede 30dk yuruyebılmıs oldum sadece:KK43:(

Senin kadar azimlisi de zor bulunur papadiyam. Gurur duyduk seninle:KK9::KK9:

Bugün Ümraniye'de oturan bir arkadaşımla konuştum. O da söyledi dolu yağdığını. İnanamadım:KK53:

biran önce kendime gelmeliyim.kendime çok kızıyorum...sabah gene kaçamak yaptım hamur işi yedim 2.öğünümü az önce yedim: tavuk ve barbunya yedim.

azimli karataycı böyle olur işte:KK42::KK42::KK42:olsun canım 30 dk da hiç fena sayılmaz:KK34::KK34:

2. öğünümü de yazayım:KK56::KK56:

1 kase kıymalı tarhana çorbası
1 tabak fırında kızarmış karnabahar
acı biber turşusu

şimdi de kuru üzüm eşliğinde kahve
:KK1::KK1::KK1:

X