Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

slm arkadslar bugun doktora gıttım hamıle degılım yumurtlammada bıraz sorun varmış Klomen dıye bır ılac verdı . bılgısı olan varmı ılacla ılgılı 5 gun ıcıcekmıısm bu ay hamıle kalabılırsın belkı de dedı hadı akalım hayırlsısı

1.öğün : 11 :00 da bitti
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
1 yumurta
1 şeftali
2 ufak armut
8 zeytin
3 dilim peynir
domates
biber
salatalık
3 gün kurusu
1 kuru incir
salatalık
maydanoz
adaçayı ( yaz yaz bitmedi:KK1::KK1:)

2.öğün : 15:30 da bitti

1 avuç badem
ayran
1 yeşil elma
2 bardak yeşilçay

3.öğün: 19 : 00 da bitti
1 tabak dünden kalan bamya
yarım kase arpa çorbası ( bunu yemeye mecbur kaldım çünkü çok açtım:KK30:)
domates
biber
8 fındık:nazar:

su:3 lt
spor : 15 dk cık yürüyüş

Son düzenleme:
slm kızlar
bugün maşallah diyim kendime hiç kaçamak yapmadım ama belli olmaz bu saatlerden sonra tozutuyorum sıklıkla ama kesin kararlıyım illa kaçamaksa ayran içerim diye telkinde bulundum kendime neyse geleyim bugünkü menüme

sabah 2 yumurtalı-pastırmalı omlet-zeytin-peynir-kuruyemiş yok evde aç kaldığımı hissettim yarım kase mısır gevreği ve süt

öğlen 1 kase sütlü gevrek

ara 1 fincan sade türk kahvesi

akşam 1 tabak mantarlı bulgur-taze fasülye-yoğurt
şimdide şekersiz açok çay içiyorum:nazar:

sırf akşamları burda olabilmek için kendime bilgisayar alıcam zaten sersumum:KK9::KK9::KK9:
al canımcım..:KK34::KK34: ben de kocişimle kızım büyük bilgisayarda oyun oynarken takılabiliyorum size..:KK76::KK76::KK16:
30 dk sabah,40 dk da öğleyin yürüdüm..toplamda 70 dk yürüyüş+ 150 mekik çektim:KK52::KK52::KK52:
şimdi de limonlu suya devam:126::126::126:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
herkese merhaba :KK3:

yoğun bir hafta sonunun ardından burdayım

cumartesi eşimin halasının oğlunun nikahı vardı tüm günüm öyle gitti

kaçamak hiç bir şey yemedim baklavalar pirinç pilavları nohutlar börekler colalar
fantalar herkes aldı sildi süpürdü ben tokum dedim yemedim açta kaldım ama olsun

dün cumartesi yerine işe geldim

bugün normale döndüm şükür

sabah kahvaltımda

1 b.süt
1ç.b. badem
domates-salatalık
peynir
12 s.zeytin
2 k.k. yumurta
yemediklerin için:KK9::KK9: ayrıca baş dönmelerin nasıl oldu canım.:26:.doktora gittin mii:KK34:
merhaba kızlar..uzun bir aradan ve alınan kilolardan sonra yeniden kürkçü dükkanına döndüm..hep denildiği gibi buradan ayrı olmuyormuş..aldığım kilolardan dolayı utanıyorum aslında ama korkunun ecele faydası yok...o yüzden devam etmeliyim diye düşündüm...benim metabolizmam çok ilginç..çok hızlı alıp veriyorum...bir haftada 2-3 kilo verirsem şaşırmıyorum çok yaşadım bunu,lütfen sizde yadırgamayın...hadi bismillah diyorum ve desteklerinizi bekliyorumEn Büyük KKEn Büyük KK
hoşgeldin canım..:KK16::KK16:züpper bi başlangıçla başla yeniden:KK76::KK76:
Hepiciğinize selamlaaar :KK3:

2 gündür yoktum sayfalar dolmuş taşmış tam 1 saattir sizi okuyorum :KK9:

haftasonu için eşimle yakın civarda bi yere gittik bayaa dinlendik :21: iyi oldu baş dönmelerim geçti gibi ama hala bi halsizlik var geçer o da inşallah

bu 2 gün boyunca diyete uymak kolay olmadı biraz cısslı biraz yürüyüşülü bi haftasonu geçirdim

birazdan işten çıkıcam akşama haşlama tavuk, bulgur pilavı ve salata yapayım diye düşünüyorum

bu sabah kahvaltı edemedim öğlen de 2 muz (orta boy) ve biraz yoğurt yedim bu hafta düzenimi yeniden oturtucam inşallah

bu arada fincans başınız sağolsun, Allah size ömürler versin

sersumcum sana ve kızına da çok geçmiş olsun

akşam yine yanınıza gelmeye çalışıcam 2 günde çok özledim sizleri internet yoktu bulunduğumuz yerde maalesef :KK50:

bi de çok uzuuuun süre sonra mısır buldum manava mısır gelmiş bugün çayın yanına yiyeyim diyorum sizce çok mu abartmış olurum? ama çok canım istedi dayanamadım hatta mısırı görünce memleket hasretinden ağlamaya başlayacaktım nerdeyse :KK9::KK9:
sağol canım.:KK16::KK16:senin de mi başın dönüyordu geçmiş olsun..:KK16::KK16:

mısırı da kafana takma yürüyüşle eritirsin canım..afiyet olsun..

papadıyanın yuruyus macerası part2:KK1::KK1::KK1::KK1:

bugun yuruyuse cıktıktan 10 dk sonra tek tük damlalar atmaya basladı sonrasında acayıp bır gok gurultusu ve sımsek caktı saganak seklınde yagmaya basladı nasılsa ıslandım yuruyeyım hem hocada yagmur fırtına dolu demeden yuruyun dıyor dıye dusunurken o da ne resmen dolu yagıyodu ve ve ınanın abartmıyorum mısket buyuklugundeydı (ıstanbul anadolu yakasında oturanlar gormustur) ve resmen basımı acıtıyodu dolu tanelerı eve donene kadar sırılsıklam ıslandım netıcede 30dk yuruyebılmıs oldum sadece:KK43:(
:KK60::KK60: seni o halde düşündüm de çok komik geldi pampişim.yaa..bi ara konuşmuştuk belki hatırlarsın..hocamızın dediği gibi biz deprem sel tufan demiyor uçarak yürüyormuşuk...uçarak hocanın yanına gidince de hocamız şok oluyormuş azmimizden diye..o aklıma geldi:KK60:
Heyyytt leylakımla oyamın sporlarına bakın beee:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

Ben de spor yaptım zannediyorum:KK1::KK1::KK1:

Bugün full :KK1:1:KK1:me derslere girdim bittim:KK1::KK1::KK1:

Kafam sanki koccamannn oldu.. Bana ne iyi gelir tabiisii plates:KK52::KK52::KK52:

Bugün platesle 2. günüm :nazar::nazar::nazar:

hepinize alkışşş:nazar::KK9::KK9::KK9:
slm arkadslar bugun doktora gıttım hamıle degılım yumurtlammada bıraz sorun varmış Klomen dıye bır ılac verdı . bılgısı olan varmı ılacla ılgılı 5 gun ıcıcekmıısm bu ay hamıle kalabılırsın belkı de dedı hadı akalım hayırlsısı

hayırlısı olsun canım..:KK16::KK16:

slm kızlar
bugün maşallah diyim kendime hiç kaçamak yapmadım ama belli olmaz bu saatlerden sonra tozutuyorum sıklıkla ama kesin kararlıyım illa kaçamaksa ayran içerim diye telkinde bulundum kendime neyse geleyim bugünkü menüme

sabah 2 yumurtalı-pastırmalı omlet-zeytin-peynir-kuruyemiş yok evde aç kaldığımı hissettim yarım kase mısır gevreği ve süt

öğlen 1 kase sütlü gevrek

ara 1 fincan sade türk kahvesi

akşam 1 tabak mantarlı bulgur-taze fasülye-yoğurt
şimdide şekersiz açok çay içiyorum:nazar:

bu kadar sabretmişsin.:KK34:.tut bakemm kendini:KK20::KK20::KK20:

kısslarr..bugün kendimi şartlandırmıştım 2 öğün diye ama işyerinde tavığı görünce dayanamadım:KK37::KK37:

2. öğünüm
:KK56::KK56:
tavık şinitzel
semizotlu yoğurt

:KK56::KK56::KK56:

3. öğünüm

az karnıbahar yemeği
az çorba
çoban kavurma
yoğurt

şimdi de çayy çayy...

bugün züperimmm , 0 kaçamak ve sporlarımı yaptım :KK52::KK52:
bugünkü menümü ve sporlarımıda yazayım
SABAH : 1 . yumurta, 1 dilim yumurta, 1 kase çeri domates, 5 adet ceviz , 1 dilim peynir, 4-5 adet zeytin, yeşil çay
ÖĞLE : 1 kase yoğurt içine 4 adet ceviz koydum, 2 adetkuru incirle yedim (okulda)
AKŞAM : 1 kase buğdaylı yoğurt çorbası, 1 tabak fırında kıymalı,yumurtalı kaşarlı karnıbahar, salata
SPOR : 45+45 dk yürüyüş

kısslarr..bugün kendimi şartlandırmıştım 2 öğün diye ama işyerinde tavığı görünce dayanamadım:KK37::KK37:

2. öğünüm
:KK56::KK56:
tavık şinitzel
semizotlu yoğurt

3. öğünüm

az karnıbahar yemeği
az çorba
çoban kavurma
yoğurt

şimdi de çayy çayy...
afiyet olsun sersum ,bu hafta eksileri görelim inşallah:KK34::KK34::KK34:

Merhaba hanimlar,
9 hafta once dogum yaptim ve dogum oncesi kiloma donmek istiyorum. Yaklasik 10 kilo vermem gerek. Karatay diyetini kisaca anlatir misiniz? Bu diyeti uygulayanlar arasinda kilo verenler ayda kac kilo verdiniz? Tesekkurler simdiden :)

slm kızlarrr
bana ne olduysa hepsini ıspanaklı börek yaptı ben masumum:)
sabah: saat 10:00
tek yumurtalı karatay kahvaltısı

öğlen: saat: 15:00
1 tabak nohut 1 tabak yoğurt çorbası 1 kase yoğurt

akşam: 19:00
4 börek

tsk ederım oyamm bende umranıyedeyım :KK34:

Biliyorum canım. Onun için yazdım.

Allah hayırlısını versin. En kısa sürede, sağlıkla kavuşursun inş.

Leylakım 2. gün plateste heryerimden et kırılmış.. Oyam sen de durum nasıl:KK1::KK1:

Kadın 10 yapıyor, ben 5.
Kadın 90 derece eğiliyor, ben 30 derece.
Kadın " ohhh" diyor, ben ahhhhhhhhhhh diyorum...

ooo butun kızlar burda bı leylakım eksık o da gelsede turk kahvemızı höpürdetsek:)))

X