Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

:KK60::KK60::KK60::KK60:

koptum kızlar yaa tam gecmısı okuyup geldım cıkmıssınız ay ne guldum yaa.leylakım nasılsın bıdenem:KK16:

:KK60::KK60::KK16:
ay sorma papadiyam,ne güzel muhabbet varmış ama kaçırmışsız.kociş maç var diye esir aldı bilgisayarı:KK19::KK19::KK19:
iyiyim canım sen nasılsın:KK54:

çok eğlendik kısslar yaww:KK60:.bidahakine sizi de bekleriz..:KK34::KK16::KK16:

kızlar yurumeye usenen arkadaslara bugun hangı sartlar altında yurudugumu anlatıp gaz vermek ıstıyorum ıznınızle:))))

oglen 12 de esımın anne ve babası memleketten geldı hos bes, yemek faslı derken kaynımda onlara hosgeldıne geldı esım ve cocuklarda var.e ama benım yurumem lazım :44: hımm sız otura durun:KK1: ben bır markete gıdıp gelıyorum dıyıp arazı oldum:KK60::KK60: 1 saat yuruyup geldım:KK8::KK8::KK8::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ama napıyım kızlar bugun bu guzel havada yurumeden olmazdı demı:)))

alemsin pampişim:KK60:..kim tutar seni..valla züppersin:KK9::KK9:
Sabah klasik karatay kahvaltısı+ballı süzme yoğurt:)

Oğlumu okula götürdüm, küçüğüme banyo yaptırdım. Baktım 15 dakika var ebruya. Kahve yapıp sizi okuyayım dedim. Saat 10 olmuş. Pilates zamanı! Görüşürüz.

ohhh..platesler de yapılmış..:nazar::nazar: ben de bi kahve yapıp geliimm..:KK9:

sabah menüm..
:KK56::KK56::KK56:

peynirli omlet
2 mercimek köftesi(dünden kaldı ziyan mı olsun :KK9::KK9:)
maydanoz
zeytin peynir
ceviz badem

:KK56::KK56:

şimdide türk kahvemi içiyorum..:126::126:
..saat 11 gibi çıkıcam evden..:KK55::KK55:

$292845_425209860860082_653761152_n.jpg

sersum kaçar..öpüldünüzz...:KK54::KK54::KK55::KK55::KK55:

günaydın kızlar hepinize iyi haftalar hafta sonu kaçamaksız geçti :))) kendımı hafıflemiş hissediyorum spora devam:KK76::KK76::KK76: gitsin kılocuklar :))

günaydın hanımlar:KK3::KK3::KK3:
bugün kendimi çok iyi hissediyorum,sabah sabah bi yarım saat yürüdüm:KK52::KK52::KK52:sonra temizliğimi ve kahvaltımı yaptım.birazdan yine yüriyciiiimmm:KK23::KK23::KK23:
kahvaltım:KK56:
1 haşlanmış yumurta
1 domates
1 salatalık
bolca zeytin
yarım bardak kakaolu süt

Merhabalar, 8 aylık bir kızım var ve emziriyorum. Karatay diyetini uygulayan benim gibi arkadaşlarla görüşmek isterim. tecrübelerinizi öğrenmek için bana yazar mısınız? Teşekkürler.

Meraba arkadaşım ben de oğlum 6-7 aylıkken karataya başladım. Sütüm çok şükür hiç azalmadı, 16 aylık hala emziriyorum:KK16: ya karatay da sütü azaltcak bişe yok aksine sütün kalitesi artar.Ben kendime adıma tavsiye ederim. Bu arada iyide kg verdim. Burayı aylardır takip ediyorum, kimi zaman yazdım çoğu zaman okudum:KK9: Ama iyi kg verdim çok şükür. Ben de bigün hikayemi yazarım belki:KK6:sevgiler ... herkese kolay gelsin, takiptesiniz:KK34:

Son düzenleme:
bitki çayımı da içtim:nazar:şimdi sıra akşama ne yemek yapacağımı bulmak ve yapmak:KK53::KK53::KK53:
sonra da yine yürüyüş ve mekik:118::118:

Herkese iyi haftalar ,
İnşallah bol yağ yakmalı bir hafta olur.Arkadaşlar konumuzla alakalı değil ama fikrinize ihtiyacım var.Aranızda Çanakkale'de yaşayan ya da Çanakkale'li olan var mı?Biz İstanbul'da yaşıyoruz ama Çanakkale'den bir ev alıp yılın büyük kısmını orada geçirmek istiyoruz.Bu haftasonu da ev bakmaya gidicez.
Tavsiye edebileceğiniz semtler var mı?Şöyle düzgün insanların yaşadığı mutena semtler hangileri?Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Sevgiler...

ne zamandır ne yazabiliyorum ne okuyabiliyorum pöfff yoğunluk.......
okulum değişti de acık rahatlarım belki dersim boş yazayım dedim
1 haftadır uzaklaştım sizlerden acıkta kaçırdım tabiii yemeleri :KK53: bugünden itibaren toparlıyorum havalar da soğuyacak çıkamayız bi yerlere

sabah : 07.00
2 yumurtadan peynirli omlet
ceviz
1 dilim domates
ya 2 çay kaşığı kaymak ohhh misler gibi köy kaymağı dayanamadım:2:

öğle: 12.30
(anneme çok yakın bi okuldayım öğle yemekleri annemden:KK1:)
1 tabak patlıcan yemeği
1 kase ev yoğurdu
1 lokmacık patates püresi
vee çay

şimdilik bu kadar akşama da sebze yemeği yer dükkanı kapatırım hepinizi öpüyorum byyy:KK54:

30 dk sabah,40 dk da öğleyin yürüdüm..toplamda 70 dk yürüyüş+ 150 mekik çektim:KK52::KK52::KK52:
şimdi de limonlu suya devam:126::126::126:

herkese merhaba :KK3:

yoğun bir hafta sonunun ardından burdayım

cumartesi eşimin halasının oğlunun nikahı vardı tüm günüm öyle gitti

kaçamak hiç bir şey yemedim baklavalar pirinç pilavları nohutlar börekler colalar
fantalar herkes aldı sildi süpürdü ben tokum dedim yemedim açta kaldım ama olsun

dün cumartesi yerine işe geldim

bugün normale döndüm şükür

sabah kahvaltımda

1 b.süt
1ç.b. badem
domates-salatalık
peynir
12 s.zeytin
2 k.k. yumurta

ne zamandır ne yazabiliyorum ne okuyabiliyorum pöfff yoğunluk.......
okulum değişti de acık rahatlarım belki dersim boş yazayım dedim
1 haftadır uzaklaştım sizlerden acıkta kaçırdım tabiii yemeleri :KK53: bugünden itibaren toparlıyorum havalar da soğuyacak çıkamayız bi yerlere

sabah : 07.00
2 yumurtadan peynirli omlet
ceviz
1 dilim domates
ya 2 çay kaşığı kaymak ohhh misler gibi köy kaymağı dayanamadım:2:

öğle: 12.30
(anneme çok yakın bi okuldayım öğle yemekleri annemden:KK1:)
1 tabak patlıcan yemeği
1 kase ev yoğurdu
1 lokmacık patates püresi
vee çay

şimdilik bu kadar akşama da sebze yemeği yer dükkanı kapatırım hepinizi öpüyorum byyy:KK54:

buradan kpunca diyettei kaçamaklarında ipi kaçıyor bende hızlı toplamaya çalışıyorum
güya bayrama 82 olacaktım nerdeee
olsun dünden beri dikkat ediyorum artık 2 öğün yicem

kızlar yoğurt çorbası serbestmiydi

merhabalar canlarım.
hafta sonu yoğun geçti.yazamadım.
ara ara okumaya çalıştım.
özledim sizleri.S
dün ailecek alışverişe çıktık.
çocukların eksikleri vardı.oğlum hiçbirşey beğenmedi.
kızımla ben önceden dolaşmıştık mağazaları ama tam karar verememiştik.
kızıma k.tndan gömlek,kendimede bluz aldım.
kendimede d.mandan yeşil süet bot aldım.
sonra yemek yedik.köfte yedik.
arkadaşlar benim sorunumda her akşam olmasada dün akşam yaptığım gibi.çay demleyip yanında,hurma,kurukayısı,ceviz içi gibi şeyler atıştırmak.
yani saat 8den sonra oluyor bunlar.ama bundan sonra dikkat edicem.akşamdanda sadece bitki çayı :KK19:
dünkü menümü yazayım hemen

SABAH
klasik karatay kahvaltısı
AKŞAM
saat 5gibi ızgara köfte,domates,biber,4-5 patates,lavaş ekmeğinden çok az yedim ve fanta
:18:
akşam eve gelincede çay demledim.aslında niyetim spor yapmaktı,ama canım istemedi.
çayın yanında birkaç hurma ve ceviz içi yedim.
çok saçma bir menü olmuş farkındayım.
cuma gününe kadar toparlarım inşallah.
:KK31:

merhaba kızlar..uzun bir aradan ve alınan kilolardan sonra yeniden kürkçü dükkanına döndüm..hep denildiği gibi buradan ayrı olmuyormuş..aldığım kilolardan dolayı utanıyorum aslında ama korkunun ecele faydası yok...o yüzden devam etmeliyim diye düşündüm...benim metabolizmam çok ilginç..çok hızlı alıp veriyorum...bir haftada 2-3 kilo verirsem şaşırmıyorum çok yaşadım bunu,lütfen sizde yadırgamayın...hadi bismillah diyorum ve desteklerinizi bekliyorumEn Büyük KKEn Büyük KK

merhaba kızlar..uzun bir aradan ve alınan kilolardan sonra yeniden kürkçü dükkanına döndüm..hep denildiği gibi buradan ayrı olmuyormuş..aldığım kilolardan dolayı utanıyorum aslında ama korkunun ecele faydası yok...o yüzden devam etmeliyim diye düşündüm...benim metabolizmam çok ilginç..çok hızlı alıp veriyorum...bir haftada 2-3 kilo verirsem şaşırmıyorum çok yaşadım bunu,lütfen sizde yadırgamayın...hadi bismillah diyorum ve desteklerinizi bekliyorumEn Büyük KKEn Büyük KK

yeniden hoşgeldin özlemcim,ayrılma buradan artık ama,anlaştık mı:KK19::KK19:

30 dk sabah,40 dk da öğleyin yürüdüm..toplamda 70 dk yürüyüş+ 150 mekik çektim:KK52::KK52::KK52:
şimdi de limonlu suya devam:126::126::126:

Ben de sabah ebruyla pilates yaptım.
Sonra 4km/45 dakika yürüdüm. Son 1 kmde hafif rampa yaptım.
100 tane de mekik. Leylakım sayesinde... Dinlene dinlene yaptım. Bir de yürüyüşten sonra mekik çekerdim, bu sefer önce mekik çektim. Daha iyi oldu.

o programı sevmediğim için hiç haberim yoktu,haber verdiğin için çok sağol canım:KK16::KK16::KK16:

Benim de haberim olmamıştı. Şimdi seyrediyorum. Sağolun canlar.

X