Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızzlarr..benim moralim çok bozuldu bugün.:KK5::KK5:.biliyorum çok saçma oldu ve şimdi çok pişmanım ama 2 tadelle ve 1 tane kek yedim.:KK43::KK43::KK43:.
veremiyorum işte veremiyorum diye..:KK43::KK43:eşim de nöbetçi bugün..naapçam şimdi..yarın da ++ larıma ++ ekledim:KK19::KK19:
nekadar iradesizim değil mi...offff...........:KK14::KK14::KK14:

boşver canım yediklerini unut,oh ondan zevk aldım de beynine olumlu msj gönder.ben ne zaman zararlı bişey yesem ve kafama taksam ertesi güne + olarak yansıyodu.ama sonra yediğim zararlı şeyleri unutup ben bişey yemedim ki diyorum şimdi ve + olarak dönmüyo bana,sen de öyle yap canım benim sıkma canını
:KK34::KK34:

merhaba kızlar , 2 günden beri felaket hastayım. bugün sabah dayanamadım artık dr gittim. boğazım tamamen kapanmış. 1 gün istirahat verdi. sabahtan beri yatıyorum sesim kısıldı. kilo bildirimi yapacak güçte bile değildim:KK5::KK5: haftaya bildirmimi yaparım artık

çok geçmiş olsun tatlım:KK16::KK16::KK16:

sersumum,canım geçmiş olsun demeyi unutmuşum..inşallah bir an önce iyileşirsin:KK16::KK16::KK16:

10 sayfa geçmişi okudum geldim,kile veren veremeyen herkesi tebrik ediyorum
:KK16:
ben neler yaptım bugün:KK24::KK24:çok cısssslı bi gündü.....yanımda;dışı zayıf ama içinde bir obez taşıyan ablam varken zararlı şeyler yememem mümkün değildi:KK9::KK9:ama çarşıda 2,5 saat yürüdük:KK52::KK52::KK52:umarım biraz da olsa telafi edebilmişizdir:KK53::KK53::KK53:

Son düzenleme:

boşver canım yediklerini unut,oh ondan zevk aldım de beynine olumlu msj gönder.ben ne zaman zararlı bişey yesem ve kafama taksam ertesi güne + olarak yansıyodu.ama sonra yediğim zararlı şeyleri unutup ben bişey yemedim ki diyorum şimdi ve + olarak dönmüyo bana,sen de öyle yap canım benim sıkma canını
:KK34::KK34:

tamam leylakım:KK16::KK16:..öyle yapıcam:KK19:..tadelleyi de çok özlemişim yawww:KK53::KK53:

sersumum,canım geçmiş olsun demeyi unutmuşum..inşallah bir an önce iyileşirsin:KK16::KK16::KK16:

10 sayfa geçmişi okudum geldim,kile veren veremeyen herkesi tebrik ediyorum
:KK16:
ben neler yaptım bugün:KK24::KK24:çok cısssslı bi gündü.....yanımda;dışı zayıf ama içinde bir obez taşıyan ablam varken zararlı şeyler yememem mümkün değildi:KK9::KK9:ama çarşıda 2,5 saat yürüdük:KK52::KK52::KK52:umarım biraz da olsa telafi edebilmişizdir:KK53::KK53::KK53:

:KK19::KK19::KK19: okadar yürümüşsün tatlım..yakmışsındır sen onları..:KK34::KK16:

Kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum Veremeyenlerin de canı sağolsun:KK16:

Arkadaşlar 1 haftadır uyguladığım ve olumlu sonuç aldığım bir şey var bunun sonucunda 500 gr gitmiş her şeye rağmen
1 hafta yaptıklarım ;
1-omega 3 lerimi akşam almaya başladım
2- akşam 1.5 lt suyun içine 1 tam limon sıkıp bitiriyordum
3- sabahları meyve tüketmeye başladım ( meyve çeşidini önemsemiyordum ağırlıklı olarak şeftali,elma armut, üzüm, muz)
4- her sabah taze maydanoz tüketmek ( vücuttaki tüm suyu atıyor )
5- 1 hafta da toplam 3 günde dondurma bile yedim hatta 3 öğün yaptım.
6- Semizotunu bol bol yedim

Böyle yaparak 500 gr vermişim.

Son düzenleme:
2.öğün :
ayran
badem
fıstık

3.öğün : 19 :00 da bitti
1 kase yeşil mercimek çorbası
1 tabak brokoli
3 yaprak marul
çok az kabak çekirdeği

su: 3 lt
spor : 10 dk yürüyüş

Son düzenleme:
Kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum Veremeyenlerin de canı sağolsun:KK16:

Arkadaşlar 1 haftadır uyguladığım ve olumlu sonuç aldığım bir şey var bunun sonucunda 500 gr gitmiş her şeye rağmen
1 hafta yaptıklarım ;
1-omega 3 lerimi akşam almaya başladım
2- akşam 1.5 lt suyun içine 1 tam limon sıkıp bitiriyordum
3- sabahları meyve tüketmeye başladım ( meyve çeşidini önemsemiyordum ağırlıklı olarak şeftali,elma armut, üzüm, muz)
4- her sabah taze maydanoz tüketmek ( vücuttaki tüm suyu atıyor )
5- 1 hafta da toplam 3 günde dondurma bile yedim hatta 3 öğün yaptım.
6- Semizotunu bol bol yedim

Böyle yaparak 500 gr vermişim.

tebrikler canım.:KK9::KK9:.maydanoz ve limon güzel fikir..denemeli:KK34::KK34:

Ben de kilo verenlerdenim:KK34::KK34:
58:0 oldum arkadaşlar
Esasım buralarda yok bilen bir arkadaşımız çizelge yapabilir mi ?

tebrikler canım.:KK9::KK9:.maydanoz ve limon güzel fikir..denemeli:KK34::KK34:

Evet canım omega alıyorsan onu da akşama kaydır.. Limonlu su sabah wc ye çok rahat çıkarıyor günde 2 kez hatta:KK53:
Meyve yememe rağmen kilo vermişim:KK1:

Bugün solgar omega 3 950 olandan sipraiş verdim .. EPA ve DHA değerleri gayet yüksek:KK34:

Tamam olmuştır eline gönlüne sağlık Sersumcum :)
Uğur böceğim bana ve herkese uğur getiriyor inşaAllah ;:KK16:

bişey değil canım :KK16::KK16: uğur böcüğünü ben de o niyetle seçtim canım.:KK34:.maşallahın var 2 kg kalmış hedefine..uğurun olsun:KK19::38:

yalan dünya ve kuşburnusu çayım.:126::126:.arada da size göz atıyorum..:KK9::KK9:

X