Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sağol papişimm

En son yemeğimi 12 de yiyiroum.

Akşam 5 te yemek çıkıyor ama zaten bana bu yemekler kilo aldırdı. yiyememki

Sadece kuruymişle doyarmıyım ki??

Kuruyemiş olur zeytin olur peynir olur domates olur yasaklı olmayan herşey olur.. Yanında rahatça taşıyabileceğin kuruyemişler bizi tok tutuyor.. Acıkırsan bide süt içersin geç yemenden iyidir

Hımmm nasıl derdi sana biliyo musun " seni gidi seni" işaret parmağını sağa sola oynatıp kızardı
Yooo iradesiz filan değilsin tatlım gayet iyi gidiyorsun Moralin bozulursa bizimle konuş bundan sonra:112:

Sana torpil geçmişim

Canım sporun için

geçmiş olsun canım..ben de aynı durumdayım maalesef..
canım vazgeçmek yok , mevlanın sözü gibi "tövbeni bozsanda yine gel" kaçamaklarımız oluyor ama vazveçmeyeceğiz, başaracağız

evet canım sağol..düzeldim kendime geldim sayenizde..

Canımcım nasıl oldun?

Sersumum çıktın mı neden?

bugün çok moralim bozulduğu için girmeyeyim dedimdi..saçmaladım işte:18::18:..ilaçlarla idare ediyom canım
Gecmis olsun canim.. enerjin düsmesin beslenme dikkat et..

Bi kereye mahsus olduktan sonra hic birsey olmaz hatta hevesini aldigini düsünerek
uzun bi süre cikolata istememeye progamlarsin kendini..
evet canım haklısın..

Hımmm nasıl derdi sana biliyo musun " seni gidi seni" işaret parmağını sağa sola oynatıp kızardı
Yooo iradesiz filan değilsin tatlım gayet iyi gidiyorsun Moralin bozulursa bizimle konuş bundan sonra:112:

sağol bebeemm... hepiniz sayesinde düzeldi moralim zaten.. iyi ki varsınız..hepinizi çok seviyom..
sersum kendine geldi merak etmeyin

sersumum moralini bozma ama ya,reglin falan mı yakın acaba:44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…