Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

O kadar size cevap yazdım bilgisayar siteyi kapattı size ithafen yazmaktan vazgeçtim belki bu bile olmaz
aynı dert bende de var bence mevsimsel birşeylerde var ben sürekli hasta olmaya başladım v aldığım ilaçlarda metabolizmamı yavaşlatıyor gibi geliyor ama egzersiz şeklini değiştirmek iyi fikir

O kadar size cevap yazdım bilgisayar siteyi kapattı size ithafen yazmaktan vazgeçtim belki bu bile olmaz
aynı dert bende de var bence mevsimsel birşeylerde var ben sürekli hasta olmaya başladım v aldığım ilaçlarda metabolizmamı yavaşlatıyor gibi geliyor ama egzersiz şeklini değiştirmek iyi fikir

bugünün tartı günü olduğunu unutmuşum artık listede değilim ya

ama kızlar 72.5 oldum ..iyiniyetlim yürüyüş yap diyosun da ben dışarı çıkmayı sevmiyorum leslie ile yürüyodum bi ara onuda bıraktım yine başlamalıyım ....karataydan çok sapmış değildim ne tatlı yedim ne de unlu gıdalar sadece daha hareketsizdim burdan uzak kaldığım süre içinde sonuç 72.5

iyiniyetlim güle güle giy aldıklarını
sersumcuğum geçmiş olsun
leylak84 Allah gönlüne göre hayırlısını nasip etsin canım
bütün sayfaları okuyamadım canlarım umarım herkes iyidir
asyacım yok mu
kilo veren veremeyen tüm arkadaşlarımı kutluyorum 1 haftayıda sağlıklı geçirdiniz

Leslie iyi gelir Filizcim iyi fikir:112:
Teşekkür ederim

merhabalar canlarım.
hayırlı cumalar hepinize...
hemen dünkü menümü bildireyim.
SABAH
klasik karatay kahvaltısı
ÖĞLE
1elma
1muz
tarçınlı süt
AKŞAM
1tabak türlü
kıymalı yumurta
yoğurt
gecede bolca bitki çayı
SPOR
1SAAT BİSİKLET
50 MEKİK

nnnKİLO BİLDİRİMİ
Rumuz-eddoras
başlangıç kg-80kg
geçen hafta-80kg
bu hafta-79.2
giden-800 gr.

beden-42-44
hedef-70
kilo veren,veremeyen tüm arkadaşlarımı kutluyorum.

inanın buradaki motivasyon hiçbiryerde yok.
hepinizi

işte 05.10.2012 tarihli listemizz..

iğneoyası %2.79

topraksuu %1.8

elifezgi %0.88

papadiya %0.29

m.hülya %0.156

akrep33 %0.154

gül 0000 :44::44::44:

kaneel 0000 :44::44::44:

amiboid 0000 :44::44::44:

ne yazcam ya +%0.33

iyiniyetli ++%0.35

sersum ++%0.74

kilo veren veremeyen herkesi kutluyorum... Tatile çıkmadan önce liste yapamamıştım. Borcum kalmadı

Kilim yine aynı kiZlar ..
sizleri tebrik ediyorum .. Darısı basıma insallah

olley ben de listeye girmişim
kızlar açıkcası takıma girdikten 2 gün sonra 66,3 bile olmuşrum yani 1,2 gitmişti ama menüleri yazarken de bahsettiğim gibi evde hep pizza, pilav gibi şeyler oluyordu malesef onlara da hayır diyemedimüzülerek burada yazdım. hatta dün hamur kızartması vardı, hiç yemicem diye niyetlendiğimde inadına çok yiyorum ve dün de yedim.

menümü yazayım:
dün akşam: hamur kızartma
kuşbaşı et
yarım kase kabaklı havuçlu sarmısamklı yoğurt (meze)

sabah: 2 dilim üçgen penir, 5 form bisküvi, 1 domates
ara:1 kuru kayısı, 5 fıstık, 2 yeşil çay+ tarçın çubuğu
öğlen: Kabak yemeği, 1 dlim peynir, 1 yumurta, yoğurt, 5 form bisküvi

arada 1 kayısı+ 5 fıstk yemeyi düşünüyorum
akşama da gene et sote gibi bişi yaparım kabağım da var

öğle arasında 1 saat tempolu yürüyüş yaptım
.............
Menüm biliyorum Canan hocanın karşı olduğu bazı unsurları (araöğünler ve form bisküviler) içeriyor fakat karatay diyetini birebir yapamadığım için bu sabah bunları denemeye başladım.

Son düzenleme:

ellerine sağlık canımcım

kilim yine aynı kizlar ..
Sizleri tebrik ediyorum .. Darısı basıma insallah

benimde benimde şekerim haftaya depar atmalıyız neyapsakki amuda kalkıp öylemi dolaşsak:)

ellerine sağlık canım liste için

kilo veren veremeyen herkesi tebrik ederim

Bana yardım etmeyeceksiniz sanırım

Mümkünse eve gitmeden önce ye canım. Yanına karataya uygun bişeyler al işten çıkmadan bi süre önce ye son öğünün olur... Kavrulmamış kuruyemiş yiyebilirsin mesela hocamız öğün yerine geçtiğini söylüyor.. Ama 8'den sonra bişey yememelisin. Benim 8den sonra bişey yediğim karataya başlayanı oldukça enderdir..

ara öğün başlarda yenilebiliyor Ezgicim.. İLK sayfamızda var okuyabilirsin.. Zaten karatayda zaman geçtikçe ara öğüne hiç gerek kalmıyor:112:
Şu senin yazdıklarınla karatay yapmıyorsun demektir.. Bazen biz de kaçamak yapıoruz ama mümkünse en aza indir ve aralarda karataya uygun şeyler ye..
Biz katkı maddeli kimyasal işlemden geçmiş şeyleri pek yemiyoruz:112:

canını sıkma canım,benim ablam da karatayla 12 kilo verdi hiç spor yapmadan hem de.tek yaptığı spor emzirmektispor yapamadığın günlerde yediklerin karataya uygun olsun yeter
%100 olmasa da %98 uygun:) ama veremiyorum stresi oldu bende işin psikolojik yönü var işte orada batıyorum

cnm saol ben bunu yapıyorum bir kaç gündür.sabahları plates yapıyorum sonra jillian michaels 30 ds yapıyorum onda da 6, günümdü bu gün arkasından da bu hareketleri yapmaya çalışıyorum.inşallah faydalı olur.

ellerine sağlık canım
ben mezun oldum hedefe ulaştım yani ama yinede korumak için dikkat etmem gerekiyor kilo veren herkesi kutluyorum

ben neden yokum listede

Leylak84üm , papadiyam, iyiniyetlim günaydın nasılsınız benim favori karataycılarım
gunaydın bıdenem
ohhh ne güzel 100 gr vermişsin benim gibi almamışsın ya

süüüpppersinn
hakkımı yeme 100 degıl 200 grmsaka bır yana takma bebısım bu topıcde ne kılolar verıldı ve de verılmeye devam edılecek sıkıntı yok

ellerıne saglık bebısımmmbende butun arkadaslarımı emegınden dolayı kutluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…