Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

4 km yürüdüm geldim..:KK76::KK76:

kendimi hiç iyi hissetmiyorum..inşallah hasta olmam:KK37::KK37:

son turda artık ayaklarımı sürüyordum:KK9::KK9::KK9:

kızım çayımızı koyuyor..buyrun kısslar..:KK34::nazar::nazar::nazar:

İnşallah hasta olmazsın limonlu iç çayını adaçayı da iç:112: :KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Sersumum İlde toplantımız vardı bugün toplantının arkasından eşimle alışveriş yaptım çok mutluyum:KK1::KK1::KK1:

2 gündür yürüyüş yapamıyorum ama acısını çıkartmaya hazırlanıyorum:KK1::KK1::KK1:

Sabah klasik karatay kahvaltım -kaçamaksız-

Öğleyin kocişle yemek yedik.. 1.5 porsiyon köfte(küçük pideli) + salata + ayran üzerine madoda kahve içtim hinler yanına çikolata koymuşlar minik onu da yedim:KK53:
Akşamda birkaç yaprak sarma az y. mercimek yemeği az da yoğurt yedim..

Sen nasılsın:112:

iyidir tatlım..üstte dediğim gibi bi halsizlik var üzerimde..:44::44:

afiyet olsun bebeemm..:KK19::KK19:

yarın listeye gircen mi kıss..:KK34::KK52::KK52:

Bu arada çıtırlar karatay sayesinde + sizlerin sayesinde En Büyük KKEn Büyük KK 36 beden ciciler aldım.. Sizi motive edeyim:112:

Nazfilizcim yürüyüş yapmaya çalış canım:KK16::KK16: alışınca yürümeden yapamıyorsun:KK34:

yaa kizlar bide ben cok tipsizim :KK43:(

altim 42 üst 36, bacalarimin bilege kadar masallahi var, ama oradan pek ümitli degilim.
sizce bacaklarim normallesirmi, yani ordaki yaglarda gidermi? bileklerim gercekten cok kalin..

Gider gider bilek kalınlığına bir şey diyemem o genetik sonuçta ama etrafını saran yağlar gider ..
Ben zayıfladığımda ayak numaram küçüldü ciddiyim bak 37 iken şimdi 36 giyiyorum:KK53::KK53:
Boyum uzun olduğu için herkes şaşırıyor nasıl 36 giyoyorsun diyor ama çare yok 36 olmuş:KK1::KK1:

Son düzenleme:
iyidir tatlım..üstte dediğim gibi bi halsizlik var üzerimde..:44::44:

afiyet olsun bebeemm..:KK19::KK19:

yarın listeye gircen mi kıss..:KK34::KK52::KK52:

Yazdıktan sonra gördüm bidenem:KK19::KK19::KK19::KK19: sağol..

2 gündür b.lu sarma ve dolmalar beni şişirdi:KK52::KK52: gireyim bence de kaçamaklarım azalsın di mi ama:112:

sabah:klasik karatay kahvaltımı yaptım.
öğlen arkadaştaydık.herkes çok incelmişsin harika olmuşsun dedi eee şımardım tabi ne var ne yok yedim.ama 15:30da yediklerimle duruyorum.

2.öğün :
1 avuç badem
yeşil çay

3.öğün : 19: 30 da bitti
nefis bir alabalık ( papadiya özendim:KK1: )
bol salata
yanında koca bi kase ayran:KK34:
dondurma :KK20:

su:3lt
yürüyüş yok : yok

Elif Şafak'tan "" ARAF"" okuyorum harika bir kitap tavsiye derim:KK34:

Gider gider bilek kalınlığına bir şey diyemem o genetik sonuçta ama etrafını saran yağlar gider ..
Ben zayıfladığımda ayak numaram küçüldü ciddiyim bak 37 iken şimdi 36 giyiyorum:KK53::KK53:
Boyum uzun olduğu için herkes şaşırıyor nasıl 36 giyoyorsun diyor ama çare yok 36 olmuş:KK1::KK1:
36 beden olduğun için :KK9::KK9::KK9:
Ekmeğem ben zayıfladığımda ayaklarımda bayağı bi zayıfladı:KK52::KK52::KK52: Numero küçülmedi ama bariz ayaklarım inceldi:KK52::KK52::KK52:

Leylakım alıntı yapmadım ama yürüyüşle bacaklarının inceldiğini yazmışsın. Benim de bacaklarım inceldi bileklerim hep inceydi ama onlar bile kalınlaşmıştı.. Şimdi incecikler:KK23::KK23: Kalçam var benim de bacaklarıma göre kalça eccuk büyük:KK60: ne demişler kadının kalçalısı:KK60:

Bu arada çıtırlar karatay sayesinde + sizlerin sayesinde En Büyük KKEn Büyük KK 36 beden ciciler aldım.. Sizi motive edeyim:112:

Nazfilizcim yürüyüş yapmaya çalış canım:KK16::KK16: alışınca yürümeden yapamıyorsun:KK34:

Süpersin 36 beden waww:KK9:
Güzel günlerde kullan aldıklarını

36 beden olduğun için :KK9::KK9::KK9:
Ekmeğem ben zayıfladığımda ayaklarımda bayağı bi zayıfladı:KK52::KK52::KK52: Numero küçülmedi ama bariz ayaklarım inceldi:KK52::KK52::KK52:

Leylakım alıntı yapmadım ama yürüyüşle bacaklarının inceldiğini yazmışsın. Benim de bacaklarım inceldi bileklerim hep inceydi ama onlar bile kalınlaşmıştı.. Şimdi incecikler:KK23::KK23: Kalçam var benim de bacaklarıma göre kalça eccuk büyük:KK60: ne demişler kadının kalçalısı:KK60:

Resmen ayaklarım 1 numara küçüldü benim:KK53: daha kibar duruyor şimdi:KK1::KK1:
Yalnız ben üst bedende 36 ama alt bedende hala 38 giyiniyorum:KK30::KK30:
Bende de basen var napsam bu sanırı genetik deyip bahane bulacam:KK1::KK1:

Resmen ayaklarım 1 numara küçüldü benim:KK53: daha kibar duruyor şimdi:KK1::KK1:
Yalnız ben üst bedende 36 ama alt bedende hala 38 giyiniyorum:KK30::KK30:
Bende de basen var napsam bu sanırı genetik deyip bahane bulacam:KK1::KK1:

Çoğumuzun ortak sıkıntısı:KK1::KK1::KK1: kilo alırsak kötü oluyor:KK9::KK9::KK9:

Annemin de kalça yok ama göğüsler koccaman:KK1::KK1: bizimki en azından zayıflayınca küçülüyo:KK9::KK9: Annemi tanıyan yok nasılsa yazarım bööle:KK60:

Hiç anneme benzemiyorum fiziksel olarak aynı babaanneme benziyorum.. Kızım da aynı babaannesine benziyor.. Koca göğüslü.. Arasıra muziplik yapıp kızdırıyorum oni göğüsleri büyümeye başladı.. Sen babaanene çok benziyorsun geleceğin parlak diye:KK60:(göğüsleri:60)

Kedi erişemediği ciğere mındar dermiş benim göğüsler minik:KK60: son sözüm bu konuda:KK60:

Akşam domates ve çeçil peyniri de yidim ben yazmayı unutmuşum. son domatesleri yiyorum ya her öğünde var artık çok özleyeceğim:KK53::KK53:

Kızlar ben şimdi kaçar çamaşır düreceğim makinaya 2. posta çamaşırlarımı atacağım:KK55::KK55: byyyyy:KK54:

Çoğumuzun ortak sıkıntısı:KK1::KK1::KK1: kilo alırsak kötü oluyor:KK9::KK9::KK9:

Annemin de kalça yok ama göğüsler koccaman:KK1::KK1: bizimki en azından zayıflayınca küçülüyo:KK9::KK9: Annemi tanıyan yok nasılsa yazarım bööle:KK60:

Hiç anneme benzemiyorum fiziksel olarak aynı babaanneme benziyorum.. Kızım da aynı babaannesine benziyor.. Koca göğüslü.. Arasıra muziplik yapıp kızdırıyorum oni göğüsleri büyümeye başladı.. Sen babaanene çok benziyorsun geleceğin parlak diye:KK60:(göğüsleri:60)

Kedi erişemediği ciğere mındar dermiş benim göğüsler minik:KK60: son sözüm bu konuda:KK60:

:KK1::KK1:Annemde kalçalı ..
Babamın fiziği gayet düzgün şimdilik babama çektim diyecem ..
En azından onun gibi ince bir belim var :KK34: :KK16:
:KK1:Benimde babaannemin göğüsleri çok büyükmüş :KK24:
Benimkiler 90 idi 85 oldu :26:

Son düzenleme:
İyi geceler kızlar ,
2. Öğünüm
sosisli bol acılı yumurta
bol salata
Bir kase yogurt
bol su

45 dakika tempolu yürüyüş :emir_bebek:

kızlar imdaaaaat !

kilo vermem durdu ! 5-6 haftadır tık yok !!

Ne yapmalıyım ?

hergun iyi denilecek derecede hareketliyim. Ve ekstra yürüyorum
bol su iciyorum
Metabolizma hizlandiran caylardan corbadan da iciyorum

Tık yok ... Yardımım lütfen !!
:18::18:

üzülmüyorum canım,herşey allahtan...inan hiç stres yapmıyorum,sadece hiçbir zaman olmamasından korkuyorum nedense:KK31::KK31:

Canm benimmm..şimdi sana kocaman sarılmak istiyorum ..ben seni çok iyi anlarım .. Ben cocuklarımı kucağıma aldığımda 9 yıllık evliydim..demek ki neymiş asla ümitsizlik yok..Allah sahidimdir ki bu süreçte bir kez umudumu kaybetmedim ve ne esim ne ben bunu sorun ettik..mutluyduk biz,birbirimızle..o gelecegi en doğru zamanı bilir yeter ki Rabbim ol desin..bu da senin şimdiki imtihanin..senin anneliginde çok değerli olacak..buradan müjdeli haberlerini en kısa zamanda hayirla duyalım ins..

X