Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Günaydın

Bugün ben de listedeyim kızlar.

Başlangıç tarihi:28 Eylül 2012
Başlangıç kilo:82.6kg
Geçen hafta:80.8kg
Bu hafta:80.2 kg
Fark:0.6 kg
Fark yüzde: %0,74

Güzel bir Karatay haftasına daha başlayalım inş.

:KK54::KK54:

rumuz:akrep33
geçen hafta:64,7
bu hafta:64,6
giden kilo:100 gr
yüzde:0,15%
spor:yürüyüş,cardio zumba

rumuz:elifezgi
başlangıç tarihi:27,9,2012
geçen hafta:67,5 (aynı zamanda başlangıç kilom67,5 hedef 54 kilo)
bu hafta:66,9
giden kilo:600g
yüzde:%0,89
spor:yürüyüş sadece 1 gün oldu malaesef

herkese günaydın güzel cumalar olsun :KK3:

iki gündür yanınıza gelemedim bu regl dönemi çok zor geçti...biraz da işteki stresten olsa gerek devamlı başım dönüyo hiç kımıldayamadım bu hafta..iki akşamdır da yattığım yerden kalkamadığım için abur cuburla beslendim :KK22: hala kendimi çok iyi hissetmiyorum...hatta birazdan işten izin alayım diyorum

bu sabah korka korka tartıldım hala aynı kilodayım ne vermişim ne almışım ama bence çok verimsiz bi haftaydı :KK50:

o yüzden bu hafta beni liste konusunda mazur görürseniz çok sevinirim

yaa kizlar bide ben cok tipsizim :KK43:(

altim 42 üst 36, bacalarimin bilege kadar masallahi var, ama oradan pek ümitli degilim.
sizce bacaklarim normallesirmi, yani ordaki yaglarda gidermi? bileklerim gercekten cok kalin..

civcivcim benim de öyle belim iiiiiincecik ama bacaklarım baya kalın hatta alt bacaklarım futbolcu bacağı gibi kaslı :KK9: ama ne zaman kilo versem onlar da incelmeye başlıyorlar bence en iyisi yürümek acaip şekle sokuyo sen de fırsat bulabiliyorsan yürü bence

30 dk yürüdüm diye üzülüyodum,dışarı çıktım ve 1 saat tempolu yürüdüm:KK8::KK8::KK8:
döndüğümde regl olduğumu gördüm.yani bu ay da bebiş yok:97::97::97:

leylakcım bunda da bir hayır vardır elbet, hakkında hayırlısı olsun inşallah Allah tez zamanda gönlünün muradını versin..

bi de bu sabah ne yediğimi yazıp kaçıyorum 2 tane muz

hepinizi öpüyorum kolay gelsin :KK54:

günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar dün akşam ki menüm : 1 kase çorba ,çoban salata,1 bardak ayran 6-tane kadar da fındık yedim tadına baktım :) dün akşam 80 dk yürüdüm:nazar: inş devamı gelir git gide yürüyüşü yükseltcem inş. 100 mekik çektim su gibi oldum valla :)) sabah 20 dk yürüyüş 50 mekik sabahları biraz tembel oluyorum oda hep uykum yüzünden 20-30-40-50-60 dk diye yükseltcem inş.ılık limonlu suyumu içtim :)
kahvaltı
1 domates
peynir
15 tane yeşil zeytin
1tutam maydonoz
1 yeşil biber ve şekersiz çay :)
1çay bardağı ceviz badem karışık
bugun tartıda 63,8 gördüm buda benim için süper bişey valla 64,4 başladım diyete ve bu hafta pastada yemiştim bu iyi bişey benım için spora devam:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

ben de bi aralar elmanın altına kürdan saplamış gibiydim:KK60::KK60::KK60:üst bölgem incelmiyo,bacaklar inceliyodu:KK9::KK9:
Leylakım sen de Oyam gibi komiksin yaw:KK60: harikasınız:KK19:
iyi yapmışsın iyiniyetlim,güle güle giyin yeni cicilerinizi ailecek:KK16::KK16:bayramdan birkaç gün önce en yakın arkadaşımın nikahı var,ben de kocişi batırmayı düşünüyorum,hem altın hem kıyafetle:KK53::KK53::KK53::KK9::KK9::KK9:
evet bugün güzel yürüdüm canım.yarın da ablam gelicek kahvaltıya,sonra da çarşıya gidicez..2-3 saat yürürüz artık alışveriş yaparken:KK1::KK1:
amin canım,evet ümitsizlik yok asla:KK20::KK20::KK20:
Sağol canımcım:KK16:Yeni alacağın kıyafetlerin sende harika duracak Leylakım:KK34: Ohhh iyi gezmeler canısı:KK54:
sen zaten pozitif bir insansın:nazar: hiiç bu tavsiyelere hiç ihtiyacın yok :KK16:

ya süpersiiin darısı tez zamanda başıma. 38 de olur hiiç farketmez 42 den kurtiliim de :KK5:

akşam yediklerim

1 kase sebze çorbası

1 tane karatay usulu kabak dolma

göbek salata

yoğurt

akşam çayı yanında fıstık
veee küçük kase tavuk göhsü:KK14:
Canım çok fazlalığın yok 68 kiloymuşsun burda rahatlıkla verirsin hedefine kolaylıkla ulaşmanı dilerim.
:KK1::KK1:Annemde kalçalı .
Babamın fiziği gayet düzgün şimdilik babama çektim diyecem ..
En azından onun gibi ince bir belim var :KK34: :KK16:
:KK1:Benimde babaannemin göğüsleri çok büyükmüş :KK24:
Benimkiler 90 idi 85 oldu :26:
Ekmeğem benim belde ince:KK34: Bence senin fiziğin gayet iyidir şimdi:KK34: Kilon süpper:112:

kızlar imdaaaaat !

kilo vermem durdu ! 5-6 haftadır tık yok !!

Ne yapmalıyım ?

hergun iyi denilecek derecede hareketliyim. Ve ekstra yürüyorum
bol su iciyorum
Metabolizma hizlandiran caylardan corbadan da iciyorum

Tık yok ... Yardımım lütfen !!
:18::18:

Canım merak etme kilo vermen yakındır takılmışsın orada:112: Hepimizde duraklamalar oldu:KK34:

Üşütmüşüm dedi kalkmadı yine.. Akiamüstü yürürüm inş.

Sabah klasik karatayımı yaptım..
2.5 haşlanmış yumurta:KK53:
domates + kırmızı + yeşil biber + salatalık
1 zeytin:KK1:
yağsız kızarttığım hellim peynirim
1 hurma
çay
4 omega 3
üzerine tabiisiii kahvem:nazar::nazar:

Hepinizin cuması mübarek olsun inş.
Akrepçim AMİN..

günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar dün akşam ki menüm : 1 kase çorba ,çoban salata,1 bardak ayran 6-tane kadar da fındık yedim tadına baktım :) dün akşam 80 dk yürüdüm:nazar: inş devamı gelir git gide yürüyüşü yükseltcem inş. 100 mekik çektim su gibi oldum valla :)) sabah 20 dk yürüyüş 50 mekik sabahları biraz tembel oluyorum oda hep uykum yüzünden 20-30-40-50-60 dk diye yükseltcem inş.ılık limonlu suyumu içtim :)
kahvaltı
1 domates
peynir
15 tane yeşil zeytin
1tutam maydonoz
1 yeşil biber ve şekersiz çay :)
1çay bardağı ceviz badem karışık
bugun tartıda 63,8 gördüm buda benim için süper bişey valla 64,4 başladım diyete ve bu hafta pastada yemiştim bu iyi bişey benım için spora devam:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Süpper:KK34: sporun için:KK9::KK9::KK9::KK9:

Slm canlarım nasılsınız 1 haftadır giremiyorum rahatsızdım grip olmuşum bide faranjit anlayacağınız bir haftadır iptal vaziyetteyim karatayıda ihma ettim biraz.ama şimdi daha iyiyim devam edicem kaldığım yerden hepinizi çok özledim çooook öpüyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

kılo bıldırımı

rumuz:papadıya
gecen hafta:68.1
bu hafta:67.9
spor:hergun yuruyus

tartı 67.9 ıle 68.0 arasında baya bır gıdıp geldı ama sonunda bız kazandık:KK1::KK1::KK1:

slm kizlar cepten baglaniyorum hemen bildirim yapip kaciyorum gecen hafta 85;900 bu hafta 85;900 fark yok ayniyim

Merhaba hanımlar,

Sizden biraz akıl almaya ihtiyacım var.

Ben karatay diyetini çok beğeenen uygualamaya çalışan biriyim. Ama tabii sizin kadar bilgim yok Son bir yılda işyerindeki yemeklerden çok kilo aldım.

Yaklaış bir aydır iş çıkışı eve kadar bir saat yürüyorum. Ee gider gitmez yürüdüğüm için yemek yiyemiyorum yemem 9 u buluyor ve haliyle kaçıyırıyorum sizce bu saatte ne yiyebilirim ben en son yemeği de 12 de yiyiyorum iş yerinde bu gidişle zayıflamak yerine daha çok kilo alacağım.

Slm canlarım nasılsınız 1 haftadır giremiyorum rahatsızdım grip olmuşum bide faranjit anlayacağınız bir haftadır iptal vaziyetteyim karatayıda ihma ettim biraz.ama şimdi daha iyiyim devam edicem kaldığım yerden hepinizi çok özledim çooook öpüyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

Geçmiş olsun canım :KK16::KK16::KK16::KK16:

Kilo Bildirimim:

Geçen Hafta sanırım 56.00 idi
Bu hafta 56:2 (hain tartı ben ona sorarım)
Fark:200 gr +++:KK5::KK5::KK5:

Bugün listeyi kim yapıyor:26:

X