Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

:KK16::KK16::KK16::KK16:

bugün benim de yeni spor ayakkabılarım geliyor:KK52::KK52::KK52:..demin baktım dağıtıma çıkmış.:KK76:.gelsinler de ben de denemek için çıkayım artık yürüyüşüme..:KK76::KK76::KK76:

Güle güle kullan hayatım. Hakkını verirsin sen o ayakkabıların.

evet sersumcum tam 2 hafta oldu (eline sağlık yeniden yazmışsın bi de..şimdi önümüzdeki hafta liste sırası bende mi oluyor (yeni katıldım ya) ya da nasıl ilerliyo sıra onu merak ediyorum :44:

azmine hayranım oyacım tingir mingir da olsa yürüyosun maşallah sana :nazar::nazar:

Yürüme konusunda benden önce hayran olunacak çok kişi var... Leylak, papadiya, iyiniyetli...

Liste yapma konusunda ise, her haftanın sonuncusu bir sonraki hafta liste yapıyor. Eğer müsait değilse bir önceki kişi veya müsait olan birimiz yapıyoruz.

Selamlarr , bende bildireyim neler yedgmi :)

sabah kahvaltı klasik karatay kahvaltısıydı

ara öğün ayran

aksamda taze fasulye salata birzda patlıcan yemegı yogurt yedım .. cokmu acaba korka korka yiyorum :))

Birde çiğköfteye izin varmı bu diyette ?

selam kızlar. malesef okul olduğundan sizlerle olamıyorum ama tabi zayıflamaya devam. etrafımdaki herkesi karataycı yapıyorum:KK9::KK9: inşallah güzel kilolar veriyorsunuzdur. öpüyorum hepinizi:KK54:

bugun 3 saatlıgıne kadın aldım cam kapı dıp kose evı temızledık ıkı elden gırısınce 3 saatte heryer mıs gıbı oldu acıktıgımızı fakedınce de guzel bır sofra kurdum bırlıkte yedık

menum

sucuklu kurufasulye
bulgur pılavı
yesıllık salatası
kavun,tereyagında yumurta
zeytın,helva,gunkurusu
bulgurlu beyaz lahana sarma
omega3,çay

hepsınden makul mıktarlarda yedım cay ıcıyorum....evde mıs kibin daha ne olsun:KK76::KK76:

ohh missgibin pampişim..oturursun tertemiss:KK76::KK76:

Yürüme konusunda benden önce hayran olunacak çok kişi var... Leylak, papadiya, iyiniyetli...

Liste yapma konusunda ise, her haftanın sonuncusu bir sonraki hafta liste yapıyor. Eğer müsait değilse bir önceki kişi veya müsait olan birimiz yapıyoruz.

evet tatlım başladım bile..:KK76::KK76::KK76:

kısslarr...yeni spor ayakkabılarımla 3km yürüdüm geldim..:KK76::KK76: rahatmış denedim onayladım:KK53::KK53:

Sersum liste çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.

Kilo veren-vermeyen, Karatay yapmaya devam eden herkesi kocaman tebrik ediyorum. İyi ki varsınız. Sizi bulduğum için de kendime afferin diyorum:))

Önümüzdeki hafta ben de varım inş.

iyi ki sen de varsın iğneoyası bekliyoruz önümüzdeki hafta inşallah :KK16::KK16::KK16:iyi ki hepiniz varsınız yalnızlığımı derdimi unutuyorum sayenizde :KK16::KK16::KK16:

:KK16::KK16::KK16::KK16:

bugün benim de yeni spor ayakkabılarım geliyor:KK52::KK52::KK52:..demin baktım dağıtıma çıkmış.:KK76:.gelsinler de ben de denemek için çıkayım artık yürüyüşüme..:KK76::KK76::KK76:

güle güle kullan sersumcum nasıl bişey aldın? ben şu hani popo küçülten varya re..b..k marka ondan almıştım ama zamanla arkası atağımı acıtmaya başladı seninki iyiyse ben de almak istiyorum:44:

teşekkür ederim oyacım ben de ne zaman isterseniz fırsat yaratıp yapmaya çalışırım liste ama biraz akşamüzeri olabilir işim yüzünden

Selamlarr , bende bildireyim neler yedgmi :)

sabah kahvaltı klasik karatay kahvaltısıydı

ara öğün ayran

aksamda taze fasulye salata birzda patlıcan yemegı yogurt yedım .. cokmu acaba korka korka yiyorum :))

Birde çiğköfteye izin varmı bu diyette ?

çok abartmamak şartıyla çiğköfte yiyebilirsin canım sonuçta bulgur ve et ikisine de izin var

bence menünde bi sorun yok porsiyonların çok büyük değilse güzel görünüyor istersen zamanla azıcık küçültürsün

yalan dünya zamanıı..:KK52::KK52:

yaaaa benim eşim maç izliyo ben izleyemiyorum maalesef :KK5: olmazsa yarın internetten izlerim...

bu arada farkettim ki kilo vermek için benim asosyal olmam lazım öyle gezme tozma yapınca sapıtıyorum ben :KK53: bu akşam yediklerimi yazsam dünyanın etrafını dolanır :KK22: Allahım ne yaptım az önce yaaa:KK17::KK17:

ev gezmesine gitmek bi derece de dışarı yemeğe gitmek felaketlerin en büyüğü oluyo...yarın dikkat edeyim artık bu hafta zor geçer...

bugun 3 saatlıgıne kadın aldım cam kapı dıp kose evı temızledık ıkı elden gırısınce 3 saatte heryer mıs gıbı oldu acıktıgımızı fakedınce de guzel bır sofra kurdum bırlıkte yedık

menum

sucuklu kurufasulye
bulgur pılavı
yesıllık salatası
kavun,tereyagında yumurta
zeytın,helva,gunkurusu
bulgurlu beyaz lahana sarma
omega3,çay

hepsınden makul mıktarlarda yedım cay ıcıyorum....evde mıs kibin daha ne olsun:KK76::KK76:

Ohh missler gibi olmuş evin canımcım güle güle kirlenin:KK34: Nasıl bir sofra kurmuşsun papişim ufffff:KK52: afiyet bal olsun:KK34:

Ben de bugün 1.5 saatte haftalık temizliğimi yaptım ben süpürdüm her yeri bakıcım da sildi.. Fonda arada :emir_bebek: ağlamasıyla neyseki kızım geldi de kurtulduk fon sesinden:KK52: :emir_bebek: ağlarken bişi yapmaktan pek hoşlanmıyorum:26:

siyahmiyah,iğneoyası,sersum

kızlar cevaplarınız için teşekkürler benim makina s.o.s veriyor:KK53: yavaş yavaş mak. bakıncaktım zaten ii oldu.Bu arada liste için eline sağlık sersum ayakkabılarınıda gülegüle eskit:KK23:

2.öğünüm:KK56::KK56::KK56::KK56:
keşkek 5-6 kaju az fındık bir küçük domates ve azıcık beyaz peynir

üzerine de kahvemi içtim:nazar::nazar::nazar::nazar:

iyi geceler güzeller
sonunda netime kavustum
ayyy cok özledim sizleri vallahi :KK16::KK16::KK16:
bu arada 67.500 kg ..
yavas yavas ilerleiyorum ..öptüm hepinizi tekrar.

İyi geceler..haftanın birincisi SİYAHMİYAH'ı ve kilo verme gayretinde olan arkadaslarimin tümümü kutlarım SERSUM'cugunda ellerine saglık...bende 1 ayda 7 kilo verdim..tıkır tıkır gitsin ins..SİYAHMİYAH umarım diledigin zamanda tedavisiz hamile kalirsin ama öyle olmasada tedavide ürkecek hiç bı şey yok ayrıca polikistikoverler tedaviye en kolay cevap veren gruptur asla olumsuz düşünmek yok canım çünkü gebe kalamamada psikolojinin önemi çok büyük..ben menümü bildireyim;

sabah

klasik karatay

aksam

Çok buyukkkk porsiyon palamut
tahin helva
bol salata

Bende yalan dunya'ya devam edeyim..:KK3::KK3:

Ekmeğim sana nasıl katılıyorum bi bilsen:KK1: Benim hep sivilce problemim vardı.. Taa ki Karataya başlayana kadar.. Yüzüm harika tek bi sivilce bile yok.. Fındık vb bence dediğin gibi cildi güzelleştiriyorEn Büyük KK ve Canan Hocam:KK16:
Aynen fındık cilt yüzeyini pürüzsüzleştiriyor:KK16:
Benim de sırt ve kollarımda sivilcelerim olurdu. Cilt doktoru çok uğraşırsın değmez dedi. Şimdi %90 düzeldi.
Benimde sırtımda vardı.. Sivilce lekeleri vardı şimdi çok şükür hiç yok lekeler de kalmadı:KK34:

daha öncede sormuştum ama kimseden yanıt gelmedi:KK43:
amway in omega 3 tabletini aldım ama henüz kullanamadım.aranızda kullanan yada bilen var mı?eczanedenalmadığım için tedirginim kullansammı kullanmasammı bilemedim...
tv de zayıflama hapı içip ölenler gibi olmayayım sonra:KK43:
Bence eczanelerden alın bu tür kapsülleri içeriği çok önemli
ölmem dimi:))
amway omega3 ün üzerinde yazanlar:1 kapsül için,
epa:180mg
dha:120mg
enerji:10,7kcal
protein:0,284g
karbonhidrat:0,152g
yağ:1,0g

bu değerler uygunmu?

Kuzu ;
epa ve dha değerleri çok düşük bu olmaz..
600'ü geçmesi gerekiyor bu değerlerin ben solgar omega 3 950 lik olandan alacam epa ve dha değeri çok yüksek ...
Solgar iyi markadır.. önemli olan epa ve dha sı

iyi ki sen de varsın iğneoyası bekliyoruz önümüzdeki hafta inşallah :KK16::KK16::KK16:iyi ki hepiniz varsınız yalnızlığımı derdimi unutuyorum sayenizde :KK16::KK16::KK16:

güle güle kullan sersumcum nasıl bişey aldın? ben şu hani popo küçülten varya re..b..k marka ondan almıştım ama zamanla arkası atağımı acıtmaya başladı seninki iyiyse ben de almak istiyorum:44:

yaaaa benim eşim maç izliyo ben izleyemiyorum maalesef :KK5: olmazsa yarın internetten izlerim...

bu arada farkettim ki kilo vermek için benim asosyal olmam lazım öyle gezme tozma yapınca sapıtıyorum ben :KK53: bu akşam yediklerimi yazsam dünyanın etrafını dolanır :KK22: Allahım ne yaptım az önce yaaa:KK17::KK17:

ev gezmesine gitmek bi derece de dışarı yemeğe gitmek felaketlerin en büyüğü oluyo...yarın dikkat edeyim artık bu hafta zor geçer...
sen de iyi ki varsın canım..bizler burada hepberaber paylaşarak atlatıyoruz herşeyii :KK16::KK16:
ben de topiğimizi ve sizleri çookk seviyomm:KK54::KK54::KK16::KK16:

canım morh..podan aldım indirimden ..p.ma .axis wn'.koşu ayakkabısı olarak geçiyor

fotosu canım:KK9::KK9:

$0000050287_85430_09.jpg puma.jpg

siyahmiyah,iğneoyası,sersum

kızlar cevaplarınız için teşekkürler benim makina s.o.s veriyor:KK53: yavaş yavaş mak. bakıncaktım zaten ii oldu.Bu arada liste için eline sağlık sersum ayakkabılarınıda gülegüle eskit:KK23:

rica ederim canım..:KK16::KK16: gerisi sana kalmış:KK34::KK34:

sağol..:KK16::KK16:

2.öğün : 16:30
az ceviz
ayran

3.öğün : 19 :30 da bitti
1 tabak güveç
yoğurt
3 dal yeşil soğan
omega 3

su: 3 lt
yürüyüş : 10 dk:KK53: