Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Menü bildirimini atlamayalım:

Sabah: Klasik Karatay kahvaltısı

Öğlen: yarım sucuk, 2 kaşık turşu kavurması, 2 karnıyarık(fırında kızarmış)

aynen canım yaa ben de ütüyü kendi yapan bi makine ve bi de bulaşık makinesindekileri yerlerine yerleştiren bi makine istiyom :KK60::KK60:

canım benim sadece kurutma mak.isteyen arkadaşlarım da seninkinden aldılar ve memnunlar..zaten kurutma mak. memnun olmamak mümkün mü:KK34::KK34:
..benimki herikisini birden taşımaya hali ve yeri olmayanlar için bir öneri..ar.te böyle bir makine yok mesela. onlara da sordum tutmadı önceden vardı dediler..sallıyolar bence ..:KK60:beceremediler..:KK9::KK9: çünki herikisini aynı makinada yapmak ve performans almak kolay değilmiş..:KK34::KK34: dedim ya ben de araştırma çok:KK34:

.diğer markalarda da bazıları çok pahalı bazılarıysa iyi değil..ondan arkadaşları bilgilendireyim dedim..çünki ben çok zorlandım alırken tavsiyeler çok azdı çevremde..:KK34::KK34:

ohoo çayı da ağzımıza götüren makina da isteriz yakında biz:KK9:

ya ben ikisi bir arada olanı sormadım ama adam anlattı. Islak kalabiliyor dedi yıkamadan hemen sonra kurutunca ama benim ikisi bir arada istemememin nedeni o değil benim çamaşır mak. süper yıkıyor çok memnunum ondan değiştirmek istemedim canım:KK36:

Son düzenleme:
bugün ki kahvaltım
çok geç yaptım bir gibi:KK14:

beyaz peynir
kaşar peyniri
1 yumurta(omlet şeklinde)
2 zeytin
yarım dilim tam tahıllı buğday ekm.
çay
su
domates salatalık

ya ben ikisi bir arada olanı sormadım ama adam anlattı. Islak kalabiliyor dedi yıkamadan hemen sonra kurutunca ama benim ikisi bir arada istemememin nedeni o değil benim çamaşır mak. süper yıkıyor çok memnunum ondan değiştirmek istemedim canım:KK36:

Çamaşır makinenin markası ne dilemm? Benimki sinyal vermeye başladı bırak beni diye...

işte 28.09.2012 tarihli listemizz..:KK76::KK76::KK76::KK76:

amiboid %1.03 :KK19::KK19::KK19: :KK9::KK9: :nazar:

topraksuu %0.82 :KK19::KK19: :KK9::KK9: :nazar:

akrep33 %0.77 :KK19: :KK9::KK9: :nazar:

şebnemguducu %0.16 :KK9::KK9:

ne_yazcam_ya %0.16 :KK9::KK9:

menevşehülya %0.15 :KK9::KK9:

papadiya 0000 :44::44:

okyanussuda ++200 :KK4::KK57::KK57:

sersum ++ 700 :KK4::KK22::KK57::KK57:

:KK9::KK9::KK9::KK66::KK66::119::119::119::119::119::119:

kilo veren veremeyen herkesi kutluyorum..bu hafta ben listeyi peşin olarak yaptım kısslarr...sonuncuyum yaa..haftaya işte olacağım..yanii bidaha sizlerin ellerinizden öper listemiz :KK9::KK9:

işte ben sordum canım..onlarda bana sana söylediklerini söylediler:KK9::KK9:..açıkçası bizimkiler bunu becerememiş:KK60:60:..valla kupkuru çıkıyor..:KK76::KK76:

çamaşır makinen iyiyse ne gerek var canım..tabii iyi yapmışsın güle güle kullan..benim makinem off durumdaydı..ondan aldım:KK37::KK37:
Sersum, sabahtan beri senle ben burdayız. Evsahibi gibi olduk:)

evet tatlım :KK9::KK9: bugün kabul günümüz oldu..:KK60: :KK60:

kısslar 2. öğünümü de yiyorum bu arada:KK9::KK9:

kısır
zeytinyağlı taze fasulye
2-3 ızgara tavuk kanat
:KK56::KK56::KK56:

Arkadaşlar geçen gün arkadaşım cildime naptığımı sordu leke ve sivilce yok dedi yüzünde napıyorsun ben de karatay diyeti yapıyorum onun sayesinde bitti dedim. Kitabı istedi benden 1 hafta yapmış telefon etti bana yapmıyacam dedi artık yüzüm sivilce doldu dedi. Ben de ben 5 aydır yapıyorum tam tersi var olan sivilce ve lekelerim gitti dedim. Tahminimce o kabuksuz olanları tercih etmiş. Çünkü kabuksuz olanlar ilaçlı ve gerçekten sivilce yapar hele de sivilceye meyilli cildi varsa.
Ama şükürler olsun önce Rabbime sonra Canan Hocam'a çok güzel bir cilt sundular bana bunda içtiğim suyun da etkisi var elbette ama ben ceviz+fındık+bademe bağlıyorum..
Karatay'a hep devam :KK16::KK16:

evet benim de cildim çok güzel oldu öyle bi sıkıntım yoktu ama artık daha berrak ve duru görünüyor:KK16:

Siyahım Sersumumun bahsettiği kurutma özelliği de olan çamaşır makinesi:KK34: eğer makinan eskiyse değiştireceksen tavsiye ediyor sanırım..
Sersumum ben daha 10 ay önce bo.h marka 8 kilo yıkama kapasiteli yeni aldıydım kıss önce deseydin ya:KK1: Gerçi ben makinamdan çok memnunum ama asma derdim olmazdı

ben de öyle anladım o yüzden hani 2 makine olmaz yer kaplamaz aman ne iyi demeye çalışmıştım iyiniyetlicim :KK1: evimiz olunca öyle kurutmalı makine alırız inşallah biz de

Selam kızlar günaydın herkese güzel bir hafta sonu diliyorum. Tartıda yüzüm gülmedi bu hafta maalesef 100 gr gitmiş. 60.7
Diş rahatsızlığım devam etmekte ne spor yapabiliyorum ne nete gelebildim bu hafta kusura bakmayın. Bugün de dişçiye gidiyorum allah sonumu hayır etsin. Şuan hala ağrım çok maalesef :KK43:

Bu arada ben de öbür hafta cuma bildirim yapamayacağım şimdiden izinli yapabilirsiniz. Eşimle tatile gidiyoruz bu yaz hiç bir yere gidememiştin.
Perşembe günü kıbrıs'a uçuyoruz nasipse. 5 gün kalacağız. Kilo bildirimi yapamayacağım.

Kendinize iyi bakın ben gelene kadar. Haftaya perşembe gidene kadar yine uğramaya çalışırım yanınıza. Esen kalın. Bol bol yüzüp kalori harcamayı düşünüyorum,yanıma burdan giderken badem ve cevizlerimi de götürüyorum. Otele gidiyorum diye her şey dahil diye diyetimi bozacak değilim :)))) Karatay2'a uygun devam.

çok geçmiş olsun sebnemcim sana iyi yolculuklar güle güle git :KK3:

Hoşbuldumm tşk ederim :) ya ben cok korkuyorm bundada basarısz olcagm ıcın butun tavsyelere uyuyorum 3gundr ama bakalm olur inş :KK43:

Bir gün ütü yapmak zorunda kalmazsam ööle bi makina çıkarırlarsa ondan alıciimm:KK60::KK60::KK60:

Pantolonumu vb ütüleyip giyiyorum 2. defa giymek mümkün olmuyor kıslar:KK53::KK53:

Ben yürüyüş ya da spor yapmayı daha çok seviyorum:KK17:

ben de ütü yapan makine istiyorum!!en sevmediğim ev işi ütü :KK4: yemek yapayım ev temizleyeyim bulaşık yıkayayım hiiiç sorun değil ama o ütü yok mu...eşim bayaa titiz hiç bişeyi 2 defa giymez (ben yine kazaklarda istisna yapıyorum) e bi de burası tozlu fln haftasonu o çamaşır makinesi hiç durmadan çalışıyo sonra bi de işin yoksa ütüle :KK47:

kızlar benimde bir yıldır kurutma mak. var. Hamileyken aldım. o zamanlar çalıştığım için çok vaktim olmuyordu çamaşırla uğraşmaya ve eşim sağolsun ısrarı üzerine gittik aldık. Bende çok memnunum, çekebileceğini tahmin ettiğim şeyleri atmıyorum içine sadece onun dışında özellikle kızımın kıyafetlerini atıyorum hijyen açısından da süper çünkü. Ben o pahalıdan almadım, gereksiz geldi o kadar para vermek benimki a.ç..k gayet memnunum.

Simsiyahcım polikistik bende de vardı ama bende hamile kaldım engel olmadı. Çok odaklanma akışına bırak. Bir de tiroitletine de baktır. Çok küçük bir tedaviyle düzeliyor tiroit ama gebeliğe etkisi büyük. Onun dışında odaklanma derim canım Allah hiç ummadığın zamanda veriyor.

dilemmmcim çok teşekkür ederim sağolun sayenizde rahatladım :KK16: ama tiroid konusunda haklısın annem teyzem herkes tiroid hastası ailede ben de aralıkta Türkiye'ye gidersem inşallah kapsamlı bi test yaptırayım diyorum çünkü ne kadar demir ilacı kullansam da saçlarım çok dökülüyo bu aralar elim ayağım hep soğuk..bi baktırmak lazım..

ya bugün bi ara öğün yaptım o kaçamak sayılır mı :26:

aslında şöyle oldu:
saat 11 buçuk gibi bizim mutfaktan tavuk şiş gönderdi patronun eşi 6 parça (küp küp yani) tavuk yedim

sonra yemeğe gittik 1 gibi 1 kase soğuk domates çorbası içtim (bi de çook az cısslı bişey içtim)

sonra saat 4 gibi muz ve üzüm ikram ettiler 1 muz ve 4 tane üzüm yedim

biraz fazla mı olmuş sizce?

sersumcum ben kaçar akşama misafir var ve kek istedi canım ablam benden:KK14: umarım kaçamak yapmam ama yemezsemde gönül koyar pufff.
Neyse evin biraz tozunu alayım görüşürüz güzeller:KK5:

amiboid %1.03 :KK19::KK19::KK19: :KK9::KK9: :nazar:

topraksuu %0.82 :KK19::KK19: :KK9::KK9: :nazar:

akrep33 %0.77 :KK19: :KK9::KK9: :nazar:

kilo veren veremeyen herkesi kutluyorum..bu hafta ben listeyi peşin olarak yaptım kısslarr...sonuncuyum yaa..haftaya işte olacağım..yanii bidaha sizlerin ellerinizden öper listemiz :KK9::KK9:

kilo veren veremeyen herkesi tebrik ederim :KK9::KK9::KK9:

kısslar bi yanlışlık olmuşş siyahmiyah birinciydi en üstte kaldığı için gözümden kaçmışş..kusura bakmayın listeyi yeniledim...

siyahmiyah %1.36 :KK19::KK19::KK19: :KK9::KK9: :nazar:

amiboid %1.03 :KK19::KK19: :KK9::KK9: :nazar:

topraksuu %0.82 :KK19: :KK9::KK9: :nazar:

akrep33 %0.77 :KK9::KK9:

sersumcum ben kaçar akşama misafir var ve kek istedi canım ablam benden:KK14: umarım kaçamak yapmam ama yemezsemde gönül koyar pufff.
Neyse evin biraz tozunu alayım görüşürüz güzeller:KK5:

güle güle canım..:KK16::KK16: sen de kek ten bi ısırık alırsın olur biter..1 ısırıktan bişey olmaz:KK34::KK9::KK9:

Selamun aleykum hanımlar :KK3: ;
Sabah menü ve kilo bildirimimi yapıyorum:KK56: ;
Aç karnına ılık sirkeli su
salçalı yumurta ( 2 yumurta ile hazırladım)
peynir
salata ( bol nane ve domatesli)
zeytin
veee ardından türk kahvesi :KK52:

Geçen haftaki kilom : 74,8
Bu haftaki kilom : 74,1
Fark : - 700 gr

Aslında hafta içinde 73'leri görmüştüm ama bu sabah çıkan sonuç bu oldu :KK53: Moral bozmaya gerek yok tabi , Karatay'a tam gaz devam inşaAllah :KK76:
Hepimize hayırlı cumalar diliyorumm :KK16: :KK16: :KK9:

aynen canım yaa ben de ütüyü kendi yapan bi makine ve bi de bulaşık makinesindekileri yerlerine yerleştiren bi makine istiyom :KK60::KK60:

canım benim sadece kurutma mak.isteyen arkadaşlarım da seninkinden aldılar ve memnunlar..zaten kurutma mak. memnun olmamak mümkün mü:KK34::KK34:
..benimki herikisini birden taşımaya hali ve yeri olmayanlar için bir öneri..ar.te böyle bir makine yok mesela. onlara da sordum tutmadı önceden vardı dediler..sallıyolar bence ..:KK60:beceremediler..:KK9::KK9: çünki herikisini aynı makinada yapmak ve performans almak kolay değilmiş..:KK34::KK34: dedim ya ben de araştırma çok:KK34:

.diğer markalarda da bazıları çok pahalı bazılarıysa iyi değil..ondan arkadaşları bilgilendireyim dedim..çünki ben çok zorlandım alırken tavsiyeler çok azdı çevremde..:KK34::KK34:

yaaa arkadaşlar bu kurutma makinesi çamaşırları kırıştırmıyor mu:44:

siyahmiyah %1.36 :KK19::KK19::KK19: :KK9::KK9: :nazar:

amiboid %1.03 :KK19::KK19: :KK9::KK9: :nazar:

topraksuu %0.82 :KK19: :KK9::KK9: :nazar:

akrep33 %0.77 :KK9::KK9:

Canim liste icin ellerine saglık çok güzel olmuş :KK9::KK9::KK9:

Kilo veren herkesi tebrik ederim :KK9::KK9::KK9:

X