Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugün menü bildirmeye başlıyayım bari epeydir kendi kendime yapıyordum bu diyeti buraya sorumlu olarak yaparsam daha çok uyarım diye düşünüyorum. iki hafta menü bildirimi yapıcaz sonra da tartı sonuçlarını paylaşıcaz değil mi? iki haftaya kadar tartı edinmem gerekecek:)
kahvaltı: kıymalı yumurta (1 yumurta), yarım domates, bir avuç ceviz, bir avuç peynir
öğle: az köfte, az domates(dışarıda köfte ekmek yemem gerekti ekmeğin içindekleri yedim:KK66:)
akşam: bir tabak nohutlu bulgur pilavı-kabak yemeği (ikisi aynı tabakta yani):KK56:

güle güle kullan sersumcum nasıl bişey aldın? ben şu hani popo küçülten varya re..b..k marka ondan almıştım ama zamanla arkası atağımı acıtmaya başladı seninki iyiyse ben de almak istiyorum:44:

Valla şöyle dönüp bir baktım aynada da... Nasıl bir ayakkabı bunu küçültebilir ki dedim... Ayakkabı napsın kızzz bunaaa?:KK9::KK9::KK9:

Bu arada ben de n.ke pegasus kullanıyorum. Çok memnunum.

Hayırlı geceler :KK3: ;
Kilo veren veremeyen herkesi tebrik ediyorum. Devamı artarak gelir inşaAllah :KK9:
Sabah kahvaltımdan sonra tekrar menü bildirimim ile karşınızdayım:KK76: :KK56: ;
Akşam yemeğinden 1 saat önce;
4 küçücük üzüm
1 minik armutun yarısı
Akşam ;
Mantar sote
barbunya
boooll salata
yoğurt
Ardından da maden suyumu içtim :KK52:

Bol leptinli , talı uykular hepimize :KK16: :KK16: :KK16:

Ohh missler gibi olmuş evin canımcım güle güle kirlenin:KK34: Nasıl bir sofra kurmuşsun papişim ufffff:KK52: afiyet bal olsun:KK34:

Ben de bugün 1.5 saatte haftalık temizliğimi yaptım ben süpürdüm her yeri bakıcım da sildi.. Fonda arada :emir_bebek: ağlamasıyla neyseki kızım geldi de kurtulduk fon sesinden:KK52: :emir_bebek: ağlarken bişi yapmaktan pek hoşlanmıyorum:26:

sagol ıyınıyetlım:KK16::KK16:sende gule gule kırlet:))o fondakı seslerden bızdede vardı bıraz dıkkatı daglıyo ınsanın ama olsun:emir_bebek:sofra mıkemmeldı bacım ınanırmısın hala tokum bu saat olmus:KK1:

Gunaydınnnn Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün (ıkındı)nohutlu et yemegı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: Cok ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)
ohutlu et
Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

işte 28.09.2012 tarihli listemizz..:KK76::KK76::KK76::KK76:

amiboid %1.03 :KK19::KK19::KK19: :KK9::KK9: :nazar:

topraksuu %0.82 :KK19::KK19: :KK9::KK9: :nazar:

akrep33 %0.77 :KK19: :KK9::KK9: :nazar:
gul63 %0 :KK9::KK9:

şebnemguducu %0.16 :KK9::KK9:

ne_yazcam_ya %0.16 :KK9::KK9:

menevşehülya %0.15 :KK9::KK9:

papadiya 0000 :44::44:

okyanussuda ++200 :KK4::KK57::KK57:

sersum ++ 700 :KK4::KK22::KK57::KK57:

:KK9::KK9::KK9::KK66::KK66::119::119::119::119::119::119:

kilo veren veremeyen herkesi kutluyorum..bu hafta ben listeyi peşin olarak yaptım kısslarr...sonuncuyum yaa..haftaya işte olacağım..yanii bidaha sizlerin ellerinizden öper listemiz :KK9::KK9:

:KK48: Ellınıze saglık canım.Ben kendımı ekledım :KK71: Devam kım tutar bızı :KK71:

71:

er

Bildirim:29/09/2012
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 58.5kg Bu hafta:58.5kg
Fark: 0 kg
Toplam fark:61.5kg
Beden:40-38
Spor: Gunde ortalama 30dak ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %0 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma :KK66:,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?:KK66: :KK19:

Aynen fındık cilt yüzeyini pürüzsüzleştiriyor:KK16:

Benimde sırtımda vardı.. Sivilce lekeleri vardı şimdi çok şükür hiç yok lekeler de kalmadı:KK34:

Bence eczanelerden alın bu tür kapsülleri içeriği çok önemli

Kuzu ;
epa ve dha değerleri çok düşük bu olmaz..
600'ü geçmesi gerekiyor bu değerlerin ben solgar omega 3 950 lik olandan alacam epa ve dha değeri çok yüksek ...
Solgar iyi markadır.. önemli olan epa ve dha sı

çok teşekkür ederim uyardığın için...kullansamda bir zararı olmaz ama dimi...dediğin markaya da bakacağım..

günaydın arkadaşlar, bu hafta kilo veren bütün arkadaşlarımı kutluyorum:KK3: malesef oturduğum sitenin int kablolarının bakımı yüzünden dün bütün gün int bağlantım kesildi. kilo bildirimimi yapamadım.:KK5:

Bugün özellikle çok komik:KK60::KK60:
evet :KK60:

iyi geceler güzeller
sonunda netime kavustum
ayyy cok özledim sizleri vallahi :KK16::KK16::KK16:
bu arada 67.500 kg ..
yavas yavas ilerleiyorum ..öptüm hepinizi tekrar.

hoşgeldin tatlım..özlettin kendini :KK54::KK54::KK16:

İyi geceler..haftanın birincisi SİYAHMİYAH'ı ve kilo verme gayretinde olan arkadaslarimin tümümü kutlarım SERSUM'cugunda ellerine saglık...bende 1 ayda 7 kilo verdim..tıkır tıkır gitsin ins..SİYAHMİYAH umarım diledigin zamanda tedavisiz hamile kalirsin ama öyle olmasada tedavide ürkecek hiç bı şey yok ayrıca polikistikoverler tedaviye en kolay cevap veren gruptur asla olumsuz düşünmek yok canım çünkü gebe kalamamada psikolojinin önemi çok büyük..ben menümü bildireyim;

sabah

klasik karatay

aksam

Çok buyukkkk porsiyon palamut
tahin helva
bol salata

Bende yalan dunya'ya devam edeyim..:KK3::KK3:

:KK16::KK16::KK54:

Valla şöyle dönüp bir baktım aynada da... Nasıl bir ayakkabı bunu küçültebilir ki dedim... Ayakkabı napsın kızzz bunaaa?:KK9::KK9::KK9:

Bu arada ben de n.ke pegasus kullanıyorum. Çok memnunum.

Allahım sabah sabah güldürdün beni oyam..sen de gül inşallah..:KK60::KK60::KK60:

Fena mı oldu yavv? Kahve bile ikram ettik:))

he valla:KK9::KK9:..güzel bir gündü..daha noolsun di mi.:KK34::KK24::KK24::KK24:

günaydın arkadaşlar, bu hafta kilo veren bütün arkadaşlarımı kutluyorum:KK3: malesef oturduğum sitenin int kablolarının bakımı yüzünden dün bütün gün int bağlantım kesildi. kilo bildirimimi yapamadım.:KK5:

günaydın tatlım..:KK16::KK16: haftaya yaparsın kilo bildirimini olsun:KK34::KK34: ben de listeyi yaparken lacey gelirdi mutlaka dedimdi..:KK9:

sersumum gunaydın bacım napıyon bakem.ben arkadasa kahvaltıya gıdecem 7den berı ayaktayımda arkadasın afyonunun patlamasını beklıyorum:KK9::KK9::KK9:

sabah erkenden kalkınca hadi sersum kaldır poponu da yürü didim.:KK4::KK4:.akşam arkadaşlara yemeğe davetliyiz..yürüyemem..:KK50:
evde ekmek de yok.:KK37:.eşim nöbetten gelicek..hooppp kalktım 2.5 km yürüdüm..:KK76::KK76: az ve öz oldu napiimm:KK53::KK53:

şimdi de gidip kahvaltı hazırlıyayım.. sonra gelir menü bildirimi yaparım..:KK3::KK3::KK55::KK55:

sersumum gunaydın bacım napıyon bakem.ben arkadasa kahvaltıya gıdecem 7den berı ayaktayımda arkadasın afyonunun patlamasını beklıyorum:KK9::KK9::KK9:

günaydın datlum.:KK16:. aynen ben de senin gibi erkenciyim bacım..ben de akşama davetliyim..inşallah ağır bişeyler yapmaz yemekte:KK37:..sen herhalukarda şanslısın kahvaltı nasılsa..:KK9::KK9::KK9:

günaydın datlum.:KK16:. aynen ben de senin gibi erkenciyim bacım..ben de akşama davetliyim..inşallah ağır bişeyler yapmaz yemekte:KK37:..sen herhalukarda şanslısın kahvaltı nasılsa..:KK9::KK9::KK9:

1 senedır karatay yaptıgım ıcın artık herkes bılıyor 5ten sonra bısey yemedıgımı ve genelde hep kahvaltıya davet edıyolar bende allah ne verdıyse gırısıyorum nasılsa aksama kadar erır gıderrr:KK1::KK1:

kısslar 2. öğünümü de yiyorum bu arada:KK9::KK9:

kısır
zeytinyağlı taze fasulye
2-3 ızgara tavuk kanat
:KK56::KK56::KK56:
:KK53:kuşumm bu üçünü bir arada yiyebiliyomusun..ben yiyemiyorum yaa mide iyice küçüldü herhal:KK76: sadece bir çeşit yanında yoğurt olursa salata yani..bu menüde tercihimde kısırdan yana olurdu çok severim çok da özledim:KK56:sana afiyet olsun canım:KK19: düşünüyorumda önceleri neler yerdim bir öğünde yahu ve doymak nedir bilmezdim..çuval yerine kullanıyomuşum işte mideyi..sanki son öğünümmüş gibi her seferindede mazeretim hazır bunşlarıda yiyeyim bir dahaki sefere az yerim ve o birdahaki sefer asla gelmezdi:KK1:
işte 28.09.2012 tarihli listemizz..:KK76::KK76::KK76::KK76:

siyahmiyah %1.36 :KK19::KK19::KK19: :KK9::KK9: :nazar:

amiboid %1.03 :KK19::KK19: :KK9::KK9: :nazar:

topraksuu %0.82 :KK19: :KK9::KK9: :nazar:

akrep33 %0.77 :KK9::KK9:

şebnemguducu %0.16 :KK9::KK9:

ne_yazcam_ya %0.16 :KK9::KK9:

menevşehülya %0.15 :KK9::KK9:

papadiya 0000 :44::44:

okyanussuda ++200 :KK4::KK57::KK57:

sersum ++ 700 :KK4::KK22::KK57::KK57:

:KK9::KK9::KK9::KK66::KK66::119::119::119::119::119::119:

kilo veren veremeyen herkesi kutluyorum..bu hafta ben listeyi peşin olarak yaptım kısslarr...sonuncuyum yaa..haftaya işte olacağım..yanii bidaha sizlerin ellerinizden öper listemiz :KK9::KK9:

ilk dördü yine kimseciklere vermemişim:KK1:
ellerine sağlık hayatım..
kilo veren tüm arkadaşları kutluyorum:KK9:

günaydın kıslar :KK16:

bazı seyler moralimi bozuyor ne dersenız bılmıyorum yada öyle olmasını istiyorum :KK14::KK14:

dolayısıyla yıyorum yıyorum:KK39::KK39::KK39:

yemek yok gunlerdır çiko börek pasta ne bulursam işte verdıgım kiloların hepsini aldım spor yok yazdan daha cok saldım :KK37::KK37::KK37:

umarım toparlarım:44::44::44:

bebek dusunuyorum hamıleysem falan dıye bısey yapmak gelmıyor:KK49::KK49::KK49:

X