Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sağol canım..evet en çok da yıkama kurutma faslı kolay olcak..

Selissa çok doğru ve iyiniyetli yorumlar yapmış ama sanırım bu topikte tavsiye verilebilecek son kişiye denk geldi:))

2. öğünüm

bulgurlu ıspanak yimeği
yarım tabak hamsi
salata.

çay ve yanında da maalesef 2 lokma çokoprens.. tatlı ihtiyacım hala bitmedi yavvv..

2. öğünüm

bulgurlu ıspanak yimeği
yarım tabak hamsi
salata.

çay ve yanında da maalesef 2 lokma çokoprens.. tatlı ihtiyacım hala bitmedi yavvv..

afiyet olsun canım arada ufak kaçamaklar olur. Önemli olan üst üste olmaması.
Eğer tatlı ihtiyacın tavan yaptıysa bir tavsiye, kayısı veya incir kurusu arasına ceviz veya fındık koyarak yiyebilirsin.
Bana iyi geliyor

sağol canım..incirim ve kaysım bitti..ondan şaşırdım ne yiyeceğimi..bu kaçamak beni durdurur artık..uff zaten cumaya ne kaldı

http://www.kadinlarkulubu.com/spor-gorsel-paylasim/320949-leslie-sansone-yuru-incel-programi.html

bu linkten leslie ablamla evde yürüyebilirsin

Selam kızlar,

Bugun yine oruçtum. İftarda fazla yüklenmeyeyim diye kocaman nefis bir salata yaptım ve doyana kadar yedim : )

2 domates
2 salatalık
1 havuç
8 yaprak kıvırcık
Yarım kase yogurt hepsini karıstırdım.
Birazcık zeytinyağı ve tuzla miss gibi oldu…

Spor : 3 KMYÜZDÜM.

*** Kızlar şimdi haberlerde duydum. Hamsinin kotası kalkmıs. Çok ama çok ucuzlamıs . Balık yıyelim genç kalalım. : )

sersumcum saçın hayırlı olsun güle güle kullan canım bende çok severim o modeli eminim yakışmıştır

bu sabah tempolu ama biraz ağır tempolu oldu benimkisi fıtıklardan dolayı 70 dk yürüyüş yaptım

akşamki yemeğimde

1 tabak patlıcan yemeği
yoğurt

sağol canımcım.

amman fıtıklara dikkat..yavaşta olsa yürümek iyidir..ben de bir fıtıklı olarak önce fıtığımı düşünüp çok hızlı yürümüyorum..

Şöölee bol köpüklü bir sade Türk kahvesi iyi gelir canımmm ben az önze içtim
Leylakım haklısın seçenek kısıtlı.. Bak mesela ben bugün sabah tost yidim değişiklik bence de iyi oluyo

2.öğün: 19:30 da bitti
1 tabak pırasa
1 kase yoğurt
1 avuç badem

su: 3 lt
spor : 10 dakikacık yürüyüş

Sabah klasik karatay + tost

Öğleyin 2 kaşık mercimek çorbası az salata 2 dolma biraz kaju nohut 2-3 tane antep fıstığı

Akşam 3 yaprak sarma 3-4 kaju

Merhaba, iyi akşamlar kızlar...

nasilsiniz bebekler ??

Kizlar saat 7.30 dan 4.00 kadar İşteyim .. Yoruldum bayaa bayaa .. Merdiven in ve çık .. İii ama yorucu .. Neyse

2. Öğününü yazayım 4.30-5.00 arasında yedim:
tavuk yüreği sote ( bol acılı )
Yumurtalı ispanak yemeği
birazcik suzme yoğurt
bir kaç zeytin
(fazla kaçırdıklarım yemekten hemen sonra 6-7kabuklu fıstık iki hurma )

spor;1 saat tempolu yürüdüm.30 dakika yüzdüm

İiiiiiiiii geceler kızlarkızlarLeptininiz bol olsun

sana da canım sporun çok güzel ve günün de hareketliymiş
İyi gec

slm hatunlar 2 gundur yoldan cikiyorum simdi cepten yaziyorum gecmisi okuyamadim sonra okuyacagim bildirim yapip kaciyorum sabah. 1 yumurta 7 zeytin yarim domates oglen, gun vardi 2 poaca 1 dilim pizza yarim islak kek aksam; 1 murdum erigi belim cok agriyor bugun spor yapamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…