Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba kızlar:KK3::KK3:
bu saat oldu totomun üzerine yeni oturdum:KK1::KK1:büyük temizlik başladı evde,haftasonu da boya falan....bugün de koltukları sildim yemek,spor derken resmen bittim:KK24::KK24::KK24:kahvaltımı yazıyım

canım yumurta yemek istemedi,birkaç tane pazı dolması ve 2 tane de biber dolması yedim,yanında peynir ve 1 muz.

40 dk yürüyüp 100 mekiğimi de çektim sabahın köründe
:KK53::KK53:

Aslında yumurta yesen çok daha sağlıklı canım ama arada olur tabii ki kaçamaklar:) Dolmaların içinde pirinç olduğu için hem kalorili hem de glisemikl indeksi yüksek oluyor maalesef her lezzetli şeyde olduğu gibi. Yumurta canın istemediğinde peynirli omlet ya da menemen olarak belki daha çok yemek isteyebilirsin. Tabi onu da istemiyorsa yapcak bişey yok, arada yapılıyor :)

leylakçımm benim evinde temizliğe ihtiyacı var ama hiççç canım çekmiyor:KK53::KK53: napsam ki gaza geldim bak şimdi ufak ufak mutfağa gidip başlayasım geldi hadi ben kaçar:KK55:

bana da çok zor geliyodu canım kaç gündür, ama dün halıları yıkamaya gönderince dedim artık bi yerden başlamam gerekiyo:KK9::KK9:

Aslında yumurta yesen çok daha sağlıklı canım ama arada olur tabii ki kaçamaklar:) Dolmaların içinde pirinç olduğu için hem kalorili hem de glisemikl indeksi yüksek oluyor maalesef her lezzetli şeyde olduğu gibi. Yumurta canın istemediğinde peynirli omlet ya da menemen olarak belki daha çok yemek isteyebilirsin. Tabi onu da istemiyorsa yapcak bişey yok, arada yapılıyor :)

dolmalar bulgurluydu canım,önerilerin için de sağol ama ben 1 yılı aşkındır karatay yapıyorum o yüzden arada yumurtadan sıkıldığım oluyo,ben de farklı şeyler yeme ihtiyacı duyuyorum bazen:KK34::KK34:

dolmalar bulgurluydu canım,önerilerin için de sağol ama ben 1 yılı aşkındır karatay yapıyorum o yüzden arada yumurtadan sıkıldığım oluyo,ben de farklı şeyler yeme ihtiyacı duyuyorum bazen:KK34::KK34:

Selissa çok doğru ve iyiniyetli yorumlar yapmış ama sanırım bu topikte tavsiye verilebilecek son kişiye denk geldi:))

Selam güzeller
Akşam ve öğleni birleştirdim geç kahvaltı ettiğim için;

bir kase mercimek çorbası
bir tabak türlü
3 kornişon
bir koca bardak su

şimdide çay içiyorum limonlu:KK16:

merhaba kızlar:KK3::KK3:
bu saat oldu totomun üzerine yeni oturdum:KK1::KK1:büyük temizlik başladı evde,haftasonu da boya falan....bugün de koltukları sildim yemek,spor derken resmen bittim:KK24::KK24::KK24:kahvaltımı yazıyım

canım yumurta yemek istemedi,birkaç tane pazı dolması ve 2 tane de biber dolması yedim,yanında peynir ve 1 muz.

40 dk yürüyüp 100 mekiğimi de çektim sabahın köründe
:KK53::KK53:

Canım sporunu da yapmışsın:nazar: hem de büyük temizlik varken:nazar::nazar::KK9:
Canım ben de bazen her gün aynı kahvaltıdan sıkılıyorum haklısın afiyetler olsun Leylakıma:KK54:

Güle güle kirlenin canım:KK16:

sellaaam :KK3:

bugün patron erken gitti (erken dediğim 6 normalde 7-7bucuk gibi çıkıyoruz :KK50:) hemen eve geldik biz de :KK1:

2 tane karnıyarık yedim bi de bi kase cacık :KK56: erken yemek yemenin zevki bambaşkaymış :KK16:

süper ya bende vazgeçebilirim inşallah.şimdilik iyi gidiyor.ama canım çok tatlı istiyor onu nasıl yapıcam bilmiyorum.

canım bende gurbetteyim nasıl zor olduğunu bende çok iyi biliyorum..Allah yar ve yardımcın olsun.

yaaa yapmayın nolur böyle ağlarım şimdi :KK43: arada ne kadaaaaar kilometre var anacığımla babacığıma kavuşmam için öyle hemen atlayıp gelemezler pahalı uçak biletleri hem daha bayaa var benim gitmeme :KK5: napalım döneriz elbet bigün inşallah ailemizin yanına...

ay hadi içim daraldı çay içeyim bari, bi de yazın bol bol sizi okuyayım iyi geliyo :KK19:

ya bu hafta hiç yürüyüş yapamadım dün yoldan gelmiştim uyudum gece nöbete geldim bugun de geç kalktım temizlik derken yine saat 4 oldu nöbete geldim. iyi tarafı geç kalktığımdan 2 öğün yiyorum:)
sabah
2 yumurta peynir zeytin domates salatalık
şimdi yemek alcam
corba köfte salata yoğurt warmış yemekhane de
acıktım yaaaaa:KK56::KK36:

bugün okul bitmek bilmedi pöfff ne zor çocuklara laf anlatmak....bi de sular yoktu düşünün siz gerisini su falan içmedim valla:))
başımda bir ağırlık sormayın gitsin bu aralar sıkıştım biraz galiba ondan bi yandan okul bi yanda üniversite bi yandan evin işleri sıkkınım yani neyse

bi ricam var çok mu yedim ki bi bakar mısınız?
sabah : 07.00
2 yumurtadan tereyağlı omlet
bir dilim peynir
7 tane zeytin
1 bardak süt

öğlen okulda 2 bardak şekersiz çay 1 adet kuru kayısı 2 lokma domates ama ama türk kahvesi ve 1 küçük parça bitter çikolata

eve geldim:16.30
1 dilim ekmek inceydi ama:))
közlenmiş biber
2 ceviz
4 fındık

1 saat sonrada 1 tabak kuru fasülye yemeyi planlıyorum aç değilim ama pişirirken canım çekti yemesem mi ki

bi bakında cevap verirseniz sevinirim regli oldum şiş gibiyim çok yemişim gibi geldi yeme olayını abartıyor muyum:KK17:

Son düzenleme:
Canım sporunu da yapmışsın:nazar: hem de büyük temizlik varken:nazar::nazar::KK9:
Canım ben de bazen her gün aynı kahvaltıdan sıkılıyorum haklısın afiyetler olsun Leylakıma:KK54:

Güle güle kirlenin canım:KK16:

sağol canımcım:KK16::KK16:sporumu yapmazsam kendimi çok rahatsız hissediyorum....ama şu anda o kaaa yorgunum ki anlatamam:KK9::KK9:
akşam yemeğinde hergün farklı şeyler yeme ihtimalimiz var ama kahvaltıda seçenekler sınırlı iyiniyetlim,ondan arada değişiklik yapmak iyi oluyo
:KK34::KK34:

bugün okul bitmek bilmedi pöfff ne zor çocuklara laf anlatmak....bi de sular yoktu düşünün siz gerisini su falan içmedim valla:))
başımda bir ağırlık sormayın gitsin bu aralar sıkıştım biraz galiba ondan bi yandan okul bi yanda üniversite bi yandan evin işleri sıkkınım yani neyse

bi ricam var çok mu yedim ki bi bakar mısınız?
sabah : 07.00
2 yumurtadan tereyağlı omlet
bir dilim peynir
7 tane zeytin
1 bardak süt

öğlen okulda 2 bardak şekersiz çay 1 adet kuru kayısı 2 lokma domates ama ama türk kahvesi ve 1 küçük parça bitter çikolata

eve geldim:16.30
1 dilim ekmek inceydi ama:))
közlenmiş biber
2 ceviz
4 fındık

1 saat sonrada 1 tabak kuru fasülye yemeyi planlıyorum aç değilim ama pişirirken canım çekti yemesem mi ki

bi bakında cevap verirseniz sevinirim regli oldum şiş gibiyim çok yemişim gibi geldi abartıyor muyum:KK17:

şu ana kadar yediklerin çok değil canım ama en son 16:30 da yemişsin,tok isen bence kuru fasülyeyi yeme...zaten 19 da yesen bir önceki öğününden daha 2,5 saat geçmiş olacak

2.öğünümü yazayım hemen:KK56::KK56:
-2 tane karnıyarık
-2 kaşık tavuklu pirinç pilavı
-1 tabak havuç-turp salatası

şu ana kadar yediklerin çok değil canım ama en son 16:30 da yemişsin,tok isen bence kuru fasülyeyi yeme...zaten 19 da yesen bir önceki öğününden daha 2,5 saat geçmiş olacak

teşekkür ederim leylak haklısınız aslında ben aradaki saat farkını düşünmemiştim:KK54:

ya kızlar ben spor konusunda çok eksiğim bana bu konuda tavsiyeler verin.
Kızım daha çok küçük dışarıda yürüme imkanım yok.
Bir ara eve yürüyüş bandı alalım dedik ama evde koyacak yerim yok.
Bunlar bahane değil ama durum böyle. Bana öneride bulunun lütfen.
Birde çok düzensiz yaşıyorum bu aralar. İşi bırakıp anne olunca iyice evin tadını çıkarma moduna girdim.
Çok uyuyorum ve zaman nasıl geçiyor anlamıyorum ev temizliğimide çok düzenli yapamıyorum yığılıyor ve bir iki günde yapıp kendimi daha çok yoruyorum.
Bana öneriler verin lütfen...:KK14:

X