Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Herkeslere iyi aksamlar kislar,

Igneoyasi, cok cok gecmis olsun canim. Insallah siskinlik olayi da cabucacik gecer de rahat edersin:KK1:

Leylakcim sana da gecmis olsun tatlim. Dis olayi oldukca sevimsi tabii, ben isteyerek disciye gideni gormedim simdiye kadar. Senin sorunun da cabuk hallolur insallah.

Sersumcum ise ne zaman basliyosun? Uyku durumun nasil?

Haftasonum cok yogun gecti. Hem birikmis isler vardi hem de gezme tozma. Karataya sadik kaldim ama hem Cuma hem de Cts aksamlari yemekleri 8'den sonra yemek zorunda kaldim:KK19:

Bugunku menum:
Sabah (7de): klasik Karatay
Ogle (2'de): kisir, salata, cacik, zeytinyagli sebze
Aksam (7.30'da): balik ve salata

Herkeslere huzurlu ve bol leptinli uykular:KK54:

Igneoyasi, cok cok gecmis olsun canim. Insallah siskinlik olayi da cabucacik gecer de rahat edersin:KK1:

Leylakcim sana da gecmis olsun tatlim. Dis olayi oldukca sevimsi tabii, ben isteyerek disciye gideni gormedim simdiye kadar. Senin sorunun da cabuk hallolur insallah.

Haftasonum cok yogun gecti. Hem birikmis isler vardi hem de gezme tozma. Karataya sadik kaldim ama hem Cuma hem de Cts aksamlari yemekleri 8'den sonra yemek zorunda kaldim:KK19:

Bugunku menum:

sağol canım benim,inşallah:KK16::KK16::KK16:

İyiniyetlim, Hadibakalım, çok teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için. Şimdi çok iyiyim.

Akşam menümü de yazayım:

20:00

1 tabak domates çorbası

5 tane küçük biber dolması(bulgurlu)
1 avuç taze şam fıstığı

veeee...2 tane bebe bisküvisi:KK43:

selam kızlar akşam menümü bildireyim. Öğlen yemedim geç kahvaltı ettiğim için;

Akşam;
etli kuru fasulye
patlican yemeği
közlü peynirli patlican salatası
3 kaşık yoğurt

iyi geceler kızlar

1. Öğünüm :

1 elma
1 dilim tohumu ünsüz ekmek arasına dilim kasar peyniru
2 kayısı
birazcik badem
bir fincan kahve
bol su

2. Öğünüm:

kirmizi fasulyesi kıymalı bol acılı bir Meksika yemeği
OMlet
ev yapımı yoğurt
bir kaç zeytin
bi fincan kahve
su

tum gunü okuldayim yürüyüş yapamadım ve burada cok cok yağmur kısacası fırtına vardı .. Yürümek için çıkamadık inşallah yarın telafi edeceğiz .. Yarın tüm gün isteyim ve bu demek oluyordu tüm gun Ayaktayim ..
Ev ödevim var çıkıyorum kızlar hepinize iiiiikiiiii geceler ..:emir_bebek:

Bugunku menum:

bugün yine 5 te kalktım canım :KK9::KK9: neyse kızımı okula gönderdikten sonra uyudum biraz..:KK34::KK34:
işe haftaya çarşamba günü başlıyorum maaleseff...:KK37::KK37::KK37: hiç özlemedim bu sefer..:KK35::KK35::KK36::KK36:

olsun bebişim karatayı bozmamışın ya o da iyidir bence:KK34::KK34:..hafta içi telafi edersin tatlım:KK16::KK16:

kısslar akşam yemeğimde ufak bi değişiklik oldu..

tarhana çorbası yerine patatessiz şakşuka..tabii actifrayde..:KK9::KK9:

Selam kızlar ;

Bugun klasik karatay kahvaltısı ile ''Karatay diyetine '' Adımımı attım...

Öğlen : mercimek corbası ve yogurt (domates+ salatalık)

Akşam: armut dilimli yogurt

Spor : 3 KM Yüzme

Bir hafta deneyeceğim bakalım ne kadar yapabiliyorum.. Her konuda görüş ve önerilerinize açığım..

Son düzenleme:
21.09.2012 Tarihli Listemiz:

rosarugosa - % 2,50 :KK19::KK64::124: :KK9: :KK19:
leylak70 -% 1,59 :KK64::124: :KK9:
menevsehulya -% 1,09 :KK64::124: :KK9:
akrep33 - % 0,91 :KK64::124: :KK9:
roseizmir - % 0,75 :KK64::124: :KK9:
ne_yazcam_ya - % 0,66 :KK64::124: :KK9:
sebnemguducu -% 0,65 :KK64::124: :KK9:
lacey -% 0,41 :KK64::124: :KK9:
sersum - % 0,37 :KK64::124: :KK9:
HadiBakalım - % 0,13 :KK64::124: :KK9:
amiboid - % 0,12 :KK64::124: :KK9:

Kaneel % 0 :KK9:

gul63 %0

emeluludas + % 1,70 :KK57:

siyahmiyah Başlangıç tarihin 17.09.2012 olduğu için listeye dahil etmedim
canım 2 hafta bildirim yapman gerekiyor.
Ellerıne saglık canım.Ben de kendımı ekledım. :KK54:

Gunaydınnnn Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün (ıkındı)kebap,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: az ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Selam kızlar ;

Bugun klasik karatay kahvaltısı ile ''Karatay diyetine '' Adımımı attım...

Öğlen : mercimek corbası ve yogurt (domates+ salatalık)

Akşam: armut dilimli yogurt

Spor : 3 KM Yüzme

Bir hafta deneyeceğim bakalım ne kadar yapabiliyorum.. Her konuda görüş ve önerilerinize açığım..

çok az yemişsin gibi geldi bana doydunmu bu kadarcık şeyle?

Gunaydınnnn Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün (ıkındı)kebap,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: az ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

omega3 ün yanında antioksidan tüketmiyormusn . bide maşaallah ççok güzel kilo vermişsin karataylamı verdin hepsini. nekadar sürede?

Dün okuldan eve gittiğimde:
3 kaşık kadar barbunya + herse + az yoğurt + köfte yidim..

Sözde son öğünüm olacaktı taze taze biber dolması yapınca dayanamadım 2 küçük dolma yidim + 2 ceviz:KK1::KK1:
haşlamadığım mısırlar vardı yemeyeyim diye :emir_bebek: noluğ noluğ mısır yap deyince haşladım ve azıcık mısır da yidim:KK9::KK9:
sonuç tartıda tabiiisi accuk artı:KK1::KK1:
Bugün yürüryüşe de gitmedik bakalım akşam üstü yürürüm inş.:KK34:
Kahvaltım:KK56::KK56:
1 haşlanmış yumurta
küçük tost
domates salatalık kırmızı ve yeşil biber
fındık ceviz çay vardı

Hepinize afiyetler olsun çıtırlaaarrrrr:KK16:

günaydın arkadaşlar bikaç gündür yoğunluktan giremedim ama bu ara iştahımda yok sabahları niyeyse? dün sabah bişey yemedim öğlen evde börek vardı 1 dilim ondan yiyip süt içtim bi tanede gofret yedim:KK53::KK53: sonra akşam dışarı çıktık ekmeğide dahil olmak üzere:KK53: iskender yedim çorba içtim :)

bu sabah topladım kendimi klasik karatay kahvaltısı yaptım saat 13 gibi de tarhana içip yanına yoğurt+yeşil fasülye yemeği planlıyorum:KK1:

601608_10151087590068248_1149747614_n.jpg

KENDİ ELLERİMLE HAZIRLADIM HADİ BUYRUN :)
KAHVALTI SAATİ :)​
560528_396441183755708_1043178630_n.jpg

kızlar dün kitaplarım geldi ama daha bitiremedim okumayı.ilk sayfalardayım.birazda rahatsızım.kafama takılan bir kaç şey var aslında.ben doğada serbest gezen tavuk yumurtasını bulamam bulsam zaten kendimden önce oğluma yediririm onu.köy tavuğunun kilosundan karatay ablamın haberi varmı acaba?ben evde sucuk yapamam elime yüzüme bulaştırırım.hadi onuda yemiyevereyim ne olucak ama ekmeksiz hayat ne kadar boşmuş ya:KK43:yada şimdi bana öyle geliyor. bu sabah kahvaltıda muhtemelen organik olmayan domates salatalık yedim.evde yapılmamış kasaptan alınmış sucuklu doğada serbest gezmeyen 2 yumurta.6 zeytin bunda sorun yok sanırım kendi zeytinini üreten bir amcamızdan almıştık.evde son kalan cevizleride ben yedim.artık yenisini alıcaz.2 kuru incir yedim.ee nasıl olucak bu iş.ben organik tavuk bulup organik yumurta yapmasını bekleyene kadar diyetidemi bıraksam.işe yaramaz mı yani.bence ekmek pilav makarna yememek bile benim için milat.

Son düzenleme:
Günaydın karataycılarrrrrr:KK16:
Dünün menüsü
sabah:1 bardak süt ,peynir
arada :10 tane fıstık
öglen :yogurt
akşam:2 havuç10 tane üzüm

dün okuldan eve gittiğimde:
3 kaşık kadar barbunya + herse + az yoğurt + köfte yidim..

Sözde son öğünüm olacaktı taze taze biber dolması yapınca dayanamadım 2 küçük dolma yidim + 2 ceviz:KK1::KK1:
Haşlamadığım mısırlar vardı yemeyeyim diye :emir_bebek: Noluğ noluğ mısır yap deyince haşladım ve azıcık mısır da yidim:KK9::KK9:
Sonuç tartıda tabiiisi accuk artı:KK1::KK1:
Bugün yürüryüşe de gitmedik bakalım akşam üstü yürürüm inş.:KK34:
Kahvaltım:KK56::KK56:
1 haşlanmış yumurta
küçük tost
domates salatalık kırmızı ve yeşil biber
fındık ceviz çay vardı

hepinize afiyetler olsun çıtırlaaarrrrr:KK16:

dün pek bi yemişsin canım :KK1:gerçi ne güzel zayıfsın darısı bana isteyen herkese inşallah

X