Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selamun aleykum ;
Evde hummalı bir temizlik vardı , el sürülmedik tek bir dolap kalmadı maşaAllah , bende ancak şimdi oturabildim bilgisayarın başına
Günlük menü bildirimimi artık yapabilirim ;

Sabah kalkınca ılık su ile birlikte biraz elma sirkesi içtim ( herkese kesinlikle tavsiye ederim:109:)
1 yumurta
maydanozlu domatesli salata
peynir
4 zeytin

Öğlen :
2,5 ya da 3 dde diyebilirz dolma ( ne yapayım dünden kalmıştı ziyan olmasın dedim )
yoğurt

Akşam :
1 elma ( akşam yemeğinden biraz önce yedim )
taze fasulye
salata
yoğurtlu semizotu

Hepimize bol leptinli geceleeer:126:

En kısa zamanda sağlıkla kilo verebileceğinize inanıyorum. Çünkü Karatay beslenme şekli diğerlerinden tamamiyle farklı. Hem aç kalmıyor hem de sürekli ne yiyeceğimizi düşünmüyoruz Korkmadan kendimize güvenerek istediğimiz sonuca ulaşabileceğiz inşaAllah. Bende ekmeksiz ASLA diyenlerdendim. Şimdiyse ekmek aramıyorum bile Hayırlı , bol leptinli , bol sağlıklı geceler :80:

Gunaydinlar herkese guzel bir pazar diliyorum hepinize

Dun sabah yumurtali gayet makul bir karatay kahvaltisinin ardindan aksam icin hazirlanmaya basladim

Burayakadar hersey normal gelin gorun ki aksam yemegi tam bir felaket oldu neler yedigomi buraya yazamicam o kadar fena

bir haftada verdigimi geri aldım galiba

Neyse bugün kaldığım yerden devam iyi bir çanta dayağını hakkettim bence

Gideyim kahvaltı hazırlayayım yine gelirim öpüyorum hepinizi

kaça aldın canım bende mi alsam :44::44:

gunaydin kizlar dun tatli kirizim tuttu yemedim aa esim meyve tabagi hazirlamis 1 dilim murdum yedim saat 9 da. artik spor yapmadigim gunler ibrem oynamiyor vucudumu alistirdim galiba

kaça aldın canım bende mi alsam :44::44:

günaydın tatlım..
heps...buradadan aldım canım 339 tl benim 50 tl de bonusum vardı onu da kullandım.yani bana 290 a geldi..havaleyle ödersen de 333 tl.heps..bradanın avantajı bu bitek bu sitede hem bonus kullanabiliyosun hem de kredi kartıyla alabiliyorsun..daha ucuz siteler buldum ama güvenemedim canım..şikayetim vara bakınca müşteriler gönderilmediğini yazıyor..parada çöpe..bu siteden yıllardır alışveriş yaparım hem güvenilir hem uygun..

iyi pazarlar...ben de birazdan kahvaltı hazırlamalıyım..ev ahalisi uyanmak üzeredir..sonra gelirim yine..

gunaydın kızlar kahvaltım

2 yumurta
8 zeytın
salatalık
dereotu
maydanoz
nanelı yogurt
2 gunkurusu
fındık
peynır
omega3

günaydın kızlar, güzel ve keyifli bir pazar günü geçirmenizi diliyorum
bugün kahvaltıda taze fındık var, pazarda görünce hiç kaçırmadan 3-4 kilo aldım. şimdi kahvaltı zamanı görüşmek üzere

Günaydın hatunlar,süper bir köy kahvaltısı yaptım :)) eşimin halasının yazlığına geldik urla tarafına. Organik süt içtim ineğin altından geldi taze taze
2adet yumurta rafadan
Domates
salatalık
Beyaz peynir bir avuç
Bir avuç ceviz
8 adet yeşil zeytin

Öğlen ayrılcaz burdan,gece kalmaya gelmiştik saat ta 9dan sonra yola çıktık.akşam aniden karar verdik. Serin buralar akşam yorganla örtündük :))

Yatmadan önce de gece burda site de yeşillik alanında fıskıyeli havuz çevresinde kocaman... Tam 40 dk yürüyüş yapıp öyle yattım. Şimdi birazdan da deniz kenarında yürümeye gidiyoruz.

Sonra görüşürüz...

cevap yazan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. inş. bu sefer son kez zayıflamaya kalkışır hayırlısıyla sağlıklı mutlu bir şekilde olmam gereken kiloya inerim. ilk hedefim 85. babam hasta ciddi bir rahatsızlığı var . benim durumuma da çok üzülüyor. yarıyıl tatilinde bir terslik olmazsa yanına gidicem. beni gördüğünde çok sevinsin istiyorum ve nedense 85 gibi bir çıta çektim kendime. o kiloya inersem çok mutlu olucam ve edicem. inş. güzel bir yolculuk olur bu sefer sonu her zamanki gibi verilenlerin alındığı gibi bir son olmaz. ne dersiniz 85 e düşebilir miyim yani 4 ayda 23 kilo demek bu. bana geçekleri yazın:)
bugün kahvaltıda

7 zeytin,el ayam kadar az tereyağında kaşar eritmesi, 1 çay bardağı ceviz fındık karışımı. ayrıca kahvaltıya başlamadan 2 bardak su

bu leslie sansone gerçekten işe yarıyor mu benim evde koşu bandım var ama çok sıkıcı geliyor bana. yürüyüşe alışana kadar daha eğlenceli yapmak isityorum

öğle yemeğine 1 tabak nohut yemeği 1 tane kıymalı bulgurlu biber dolması yiycem inş. karatay diyetinde bulgur ne kadar veriliyor acaba

gunaydın canım bakmıstım bende ona bendeeşime dıyım de alalım insalh

dün misafirlerim vardı bildirim yapamadım

sabah klasik karatay diyeti

akşam 1tabak fasülye ayran 1 saat yürüyüş yaptım

bu sabah

6 ceviz , peynir ,zeytin , yeşillikler, yeşil çay ,1çk bal

inş bu sefer başaracağım

herkese iyi pazarlar, gerçi temizlik ,ütü derken pek iyi geçmiyor ama neyse

hafta içinden yine iyidir

kahvaltım:
1,5 haşlanmış yumurta
5zeytin
fıstık ceviz
peynir
domates
üç çatal kızartman(dayanamadım)
bol su

İyi pazarlar kızlar,Nasilsiniz ??1. Öğününü bildireyim; ree bugün pazar güzel ve verimli bir kahvaltı yaptık .. Birazdan yürüyüş ile dengeleyecegim ..2 yumurta1 dilim tohumu ekmek ZeytinPeynirSalatalıkDomates 1 minik kase kabuklu fıstık Ve bir fincan kahve

slm kızlar ben kötü birşey yaptım çocuklarım çikolata yiyordu dayanamayıp 1 tande ben götürdüm. akşama balık yiyecektim yanındada helva ama şimdi yiyebilirmiyim acaba

iyi canım senden naber? evet ramazanda katıldım çok şükür verdim hedefime az kaldı.
süpersin

leslie başta eğlenceli ama sonra sıkılabilirsin.denemeye deger

merhaba kızlar.sabah 35 dak yürüdüm.
saat 10:30 da biten kahvaltımda;

1 yumurta
7 zeytin
1 avuç beyaz peynir ve 1 avuç kars kaşarı
2 kaşık salça kavurma içinde 1 ç.b ezilmiş fındık,domates,ıhlamur

canım bişeyler yemek istiyo neden acaba:26: sıkıntıdan mı acep

az evvel 1 bucuk saat ütü yaptım.bugun evdeyim canım çok sıkılıyo yaffff.

Merhaba çıtırlarrr

Dün burasının pazarıydı.. Bamya barbunya aldım kışa hazırlığa devam devam..
Pazardan sonra pikniğe de gidince çok yorulmuşum

Dün 1 kg bamya ayıkladım bi kısmını buzluğa koydum. Yarıdan fazlasını da pişirdim. 1 kg kavanoza yeni pişirdiğim bamyayı koyup ters çevirip üstünü de örttüm.. Konservem inş. güzel olmuştur..
Bugün de bahçemden dün topladığım fasulyelerimi ve dün ayıkladığım barbunyaların (2 poşeti de buzluğa:112:) bi kısmını pişirdim. Bugün için yemek de yaptım. Bu saat oldu.. Arada oğluşla oynadık.
Sabah waffle yidim. Öğleyin köfte patates yoğurt 2 kaşık da barbunya ve de 1 avuç kabak çekirdeğiyle fındık yedim. Semerim kaldı sanırım

Leylak70im yıldönümünüzü kutlarım daha nice yıllara olur birlikte eşinle inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…