Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

arkadaşlar dün çok yoğundumm giremedim
dünki menümmmm-----sabah karatay kahvaltısı klasiğinden,öğlen semizotu yemeği .akşamada arkadaşa davetliydik sağolsun fasulye kavurmuş yumurtalı diyetteyim diyee yanına da et yedim birkaç parçaaa.1 saat yürüyüşşş gece

bugün işteyimm.yine karatay kahvaltısı
öğlen de tekrar kahvaltı yemek yoktu akşamdan getiremedim.haa bu menülerin üstüne birer avuç kuruyemiş yiyorummmm.tümm kader arkadaşlarımaa iyi kilo vermelerrrrr.mucukkkkk

Gecmiş olsun canim sen korunmayı biraktigin bu donemde ilaç kullanmamaya çalış canım..Ayrıca herkesin bünyesi farklıdır çok erken gebelik belirtileride başlayabilir canım .. Kuzenim adetten kesilmeden mide bulantilarindan anlardi tüm gebeliklerini..arzu ettigin zamanda saglikla gelsin bebisin..

sağol canım kullanmıyorum ilaç sadece doktorun verdiği herkesin
kullanması gereken folik asit alıyorum o kadar inşallah bebişdir
diyorum bende ama hayal kırıklığına uğramak da istemiyorum bakalım
adet günüme kadar beklemekten başka çarem yok canım az kaldı
ayın başına bakalım hayırlısı olsun :KK16:

oldun arkadaşım çok saol.ama biaz fiyatı tuzlu geliyor bana.birde oğlum sanırım bana pek fırsat vermicek alırsam:)yinede düşünüyorum kafama artık hangisi yatarsa onu alıcam.

bende bekletmiyorum suda.yinede dediğin gibi güzel oluyor baya.eşim çok sevdi bu aletle yaptığım patatesleri.ama her üründe olduğu gibi bu aletinde artısı eksisi var.sende iyi günlerde kullan.arnavut ciğerini dene ve bizimle paylaş lütfen.bende merak ediyorum yapıcam.

tabii canım katılıyorum:KK34::KK34:..bakalım kullandıkça görücez..akşama paylaşırım sonuçları..:KK16::KK16:

valla kızlar hiç aklımda yoktu aktfry siz soktunuz bende bakıp araştırıp almayı düşünüyorum
beni zarara sokacaksınız:)

dün akşam

2 tabak domates yemeği
ve çok az yoğurt yedim

sabah kahvaltıda:

1 b.süt
1 ç.b. fındığın 3/2 si
domates-salatalık
peynir
12 y.ve s.zeytin
2 k.k. yumurta

kızlar bu gün sabah çok kötü kalktım ya
daha yataktan kalkmadan felaket başım
dönüyodu yataktan lavobaya gidene kadar
epey kötüydü geldim çorap almak için eğildim
bu seferde felaket mide bulantısı başladı
sabah öyle bir çıktımki evden bu neydi anlamadım
korunmayı bıraktım ama daha iki hafta oldu hamile
kalsam bile bu kadar çabuk belirtileri çıkar mı ?
Eğer değilse de bu neydi sabah sabah anlamadım ben ya :44: :26:

ağmular yağınca amipli dizanteri vakalarıda artar onunda belirtileri anlattklarına benziyor geçmiş olsun canımcım

hanımlar merhaba ben 30 yaşında 108 kiloda 2 çocuk annesi bir bayanım karatay diyetine başladım . ekmeksiz asla oymam diyen ben 5 gündür unlu gıdaların hiçbirini ağzıma sürmüyorum. kendimi iyi hissediyorum ama korkuyorum buda eski diyetlerim gibi sonlanıcak diye. bana yardımcı olmanızı rica ediyorum . buradan birbirimize destek olursak çok sevinirim
aramıza hoşgeldin bende geçen aralık 101 kg idim bende senin gibi 2 çocuk annesi 32 yaşındayım önce akapunktura gittim 10 kg verdim bıraınca 4 kg geri aldım sonra 1 temmuzda karataya başladım aynızamanda 1 ay uyurken zayıfla diye bir cd dinledim ve o zamandan u yana 10 kg verdim arada bir kaçamak yapıyorum bazen uymuyorum o zamanlarda kilo almıyorum hatta burada koruma programında olan arkadaşlarda var onlarıda takip ediyorum gayet iy gidiyorlar. şişmanlık kaderimiz olmamalı. spor yaparsan hel süper sıkılaşıyorsun 15 dak yap yeter burada kal hep yaz topik insana iyi geliyor

az önce öğle yemeği olarak 10 kaşık az bulgurlu zeytinyağlı kabak yemeği 3 tane limon büyüklüğünde köfte 1 bardak ayran içtim. çok mu olmuş sizce tavsiyeleriniz varmı. bird ben 4 ayda 23 kilo vermek istiyorum. çokmu gaza gelmişim sizce

öğlen yemği çok kaçarsa akşamı hafif tut

ya kıslar bizim evde ağır işler var tam kışa girerken olmayacak işlere kalkıştık.salonu ve bebek odasını boyatıyoruz:44:. birde mutfak balkonunu kapattıralım derken banyodada işler karıştı:KK37: ustaların biri giriyor Biri çıkıyor..

kafayı yememek elimde değil..umaraım haftaya biter bu işler çünkü haftaya teyzemler gelicek..:KK35:

bu aradada tabi diyet miyet hak getire..şu işler bi bitseydi offf:KK30:

2. Öğünüm ;
5 köfte
biraz patlıcan yemeği
karisik zeytinli Peynirli salata
bir kase yoğurt

yemekten sonrada bir saat tempolu yürüdüm.
Simdi kahvemi iciyorum :emir_bebek:

1.öğün : 10:30 da bitti
k.valtıyı dışarıda yaptık
2 kk yumurta
10 zeytin
bol peynir:KK53:
domates
salatalık
1 bardak ceviz + fındık ( cevizimi yanımda götürdüm :KK1:)
Börek çeşitleri vardı yemedim oley:KK9:

2.öğün : 18 :00 da bitti

1.5 tabak kısır
5 adet acı biber
çay
1 avuç çekirdek

su: 3 lt
spor : yok yine yoookkkk

Son düzenleme:
kızlar actyfray sonuçlarını yazıyorum..:KK56::KK56:

balıklar pişerken biraz parçalanıyor..benimkiler çakma alabalıktı:KK37::KK37:..belki ondan dağıldı..küçük balıklar daha güzel olur bencee.:KK34::KK34:.
arnavut ciğeri harika oldu tavsiye ederim..23 dk da nar gibin oldular.:KK9::KK9::KK9:..

geçen gün alabalık diye aldığım balıklar çakma çıktı.:KK37::KK37:.etlerinin heryeri kılçık içinde..kılçıktan yenmiyor..attım direk..
ayıklarken canım çıkmıştı bi de..:KK47::KK47: salak balıkçı..babam balıktan anlar ona tarif ettim kandırmışlar seni didi...:KK37::KK37:

canım afiyet olsun bende en kısa sürede denicem arnavut ciğerini.bende hamsi almıştım geçen gün onu denicem actifry de.denediğim zaman söylerim.

kızlar actyfray sonuçlarını yazıyorum..:KK56::KK56:

balıklar pişerken biraz parçalanıyor..benimkiler çakma alabalıktı:KK37::KK37:..belki ondan dağıldı..küçük balıklar daha güzel olur bencee.:KK34::KK34:.
arnavut ciğeri harika oldu tavsiye ederim..23 dk da nar gibin oldular.:KK9::KK9::KK9:..

geçen gün alabalık diye aldığım balıklar çakma çıktı.:KK37::KK37:.etlerinin heryeri kılçık içinde..kılçıktan yenmiyor..attım direk..
ayıklarken canım çıkmıştı bi de..:KK47::KK47: salak balıkçı..babam balıktan anlar ona tarif ettim kandırmışlar seni didi...:KK37::KK37:
ohh ohh afiyet bal şeker olsun.bu ara herkes ciger yiyor yaff canım çekti.brn cok severim ama eşim sevmez ve de aldırmaz.haftaya kesin alcam hem kan da yapar

2.öğünümü fındık ve incirle yaptıktan sonra
aksam 18;30 da kocaman bir kase beyaz lahanadan karısık salata,1 avuc peynir.

eşim evde yok yemekte yapmadıgım için bugün böyle,iyi de oldu.

selam kızlarr 1 haftadır evde yoktum o nedenle bildirimde yapamadım diyetime devam ediyorum kaldığım yerden o kadar dikkat ettimki ancak sadece almamayı becermişim neyse moral bozmak yok kaldığımız yerden devam
listeye baktım bu hafta güzel kilolar verilmiş herkesi tebrik ediyorum menevsehulya yada liste için ellerine emeğine sağlık diyorum
bu gün yediklerimi yazayım :KK56::KK56:

1. öğün :KK56::KK56:
1 haşlanmış yumurta
domates-salatalık
5 zeytin
avuç içinden epey fazla keçi peyniri
şekersiz çay

2. öğünüm :KK56::KK56:
1 tabak patlıcan yemeği
1 tabak yumurtalı kıyma
ayran

herkese iyi akşamlar bol bol yağ yakmalar diliyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

sabah:
1yumurta
peynir
domates
salatalık
zeytin
iki çatal reçel

2öğünüm:
tavuklu salata
ayran

akşam da soda içtim

Sersum actifryini güle güle kullan,afiyetle ye pisirdiklerini canım..bu tarz ürün almak isteyenlere philipsin urununude incelemelerini tavsiye ederim hem daha kısa sürede pişiriyor hem daha az yer kaplıyor ..
sağol canım :KK16::KK16: daha iyileri sizin olsun..ben philipsi tercih etmedim pek kullanışlı gelmedi..görüntü olarak..bi de kullanan tavsiyesi hiç duymadım..kapalı kutu gibi yani..pişirdiğini görmek te beni etkiledi sanırım..tabii tercih meselesi..:KK34::KK34:
sağol canım, bende üşüttüm diye düşünüyorum canım ama
geçmezse tabi gidicem bende doktora dediğin gibi önemli bir şey
değildir inşallah canım :KK16:
umarım bebiştir..:KK16::KK16:
ya kıslar bizim evde ağır işler var tam kışa girerken olmayacak işlere kalkıştık.salonu ve bebek odasını boyatıyoruz:44:. birde mutfak balkonunu kapattıralım derken banyodada işler karıştı:KK37: ustaların biri giriyor Biri çıkıyor..

kafayı yememek elimde değil..umaraım haftaya biter bu işler çünkü haftaya teyzemler gelicek..:KK35:

bu aradada tabi diyet miyet hak getire..şu işler bi bitseydi offf:KK30:
kolay gelsin..:KK34::KK16:
canım afiyet olsun bende en kısa sürede denicem arnavut ciğerini.bende hamsi almıştım geçen gün onu denicem actifry de.denediğim zaman söylerim.
tamam canım sonucunu bekliyorum..:KK34::KK76:
Güle güle kullan sersumum:KK16:
sağol bebeemm..:KK19::KK19:
ohh ohh afiyet bal şeker olsun.bu ara herkes ciger yiyor yaff canım çekti.brn cok severim ama eşim sevmez ve de aldırmaz.haftaya kesin alcam hem kan da yapar
al şekerim sen de..bırak kocişin yemesin.:KK34:.benim kocişimin de sevmediği ve benim sevdiğim o kaa şey var ki..valla ben pişiriyorum ve yiyorum..ona da başka şeyler yapıyorum..:KK34::KK34:
allahım canımdondurma vs vs tatlı istiyor hemde haftaya 85 i görnmek istiyor
yemee sakın yemee :KK20::KK20:için deki o kötü sesi dinlemeee :KK47::KK47:
selam kızlarr 1 haftadır evde yoktum o nedenle bildirimde yapamadım diyetime devam ediyorum kaldığım yerden o kadar dikkat ettimki ancak sadece almamayı becermişim neyse moral bozmak yok kaldığımız yerden devam
listeye baktım bu hafta güzel kilolar verilmiş herkesi tebrik ediyorum menevsehulya yada liste için ellerine emeğine sağlık diyorum
bu gün yediklerimi yazayım :KK56::KK56:

1. öğün :KK56::KK56:
1 haşlanmış yumurta
domates-salatalık
5 zeytin
avuç içinden epey fazla keçi peyniri
şekersiz çay

2. öğünüm :KK56::KK56:
1 tabak patlıcan yemeği
1 tabak yumurtalı kıyma
ayran

herkese iyi akşamlar bol bol yağ yakmalar diliyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:
hoşgeldin şekerim:KK16::KK16:.almamışsın ya bu da bir başarıdır bence :KK9::KK9:

valla kızlar hiç aklımda yoktu aktfry siz soktunuz bende bakıp araştırıp almayı düşünüyorum
beni zarara sokacaksınız:)

valla şekerim ben yaklaşık 1 yıldır düşünüyordum:44::44:..nihayet kararımı verdim ve kocişim de evlilik yıldönümü hediyem olsun dedi aldı:KK76::KK76:..1 yıl sabrettim yanii:KK9::KK9:
tabii bütçen uygunsa al canım..fiyatı da epey düştü..:KK34::KK34:

X