Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Uzun zaman oldu buraya girmeyeli.Tam 5 kilo vermistim.Hatirlayanlar vardir belki..
Ard arda gecirdigim rahatsizliklar sebebiyle doktorum yasakladi her turlu diyeti.
Gerci kilomu hala koruyorum.
Fakat cok ozlemisim paylasimlari...
Bol leptinli geceleriniz oldun kizlarrrrr.
Sevgiler.

Not: Sersumm evlilik yildonumunuzu kutlarrimm.

Son düzenleme:
cok sagol iyiniyetlim
cok samimisin. Umarim benim de bir faydam olur sizlere. Bende kitabi alip okudum ve benimsedim ama emzirdigim icin arada tatli krizlerim vuruyor ve istikrarim devam demiyor umarim ki umuyorum bu sefer basaracagim :)

Bişey değil canım:KK16::KK16: Aramızda olman çok güzel burada kal bak nasıl gidecek kilolar:112:
Bir de emziriyorsan bence daha şanslısın.. Canın tatlı istediğinde kuru kayısı ya da incirin arasına ceviz koyup yiyebilir, tarçınlı süt içebilirsin:112:
Arada kaçamağın olsa da kaldığın yerden devam et bırakma sakın karatay usulü beslenmeyi:KK34:

bugün ikinci günümdü akşama kadar herşey iyiydi

klasik karatay kahvaltısı

öğle 2 civarı 3 kşk nohut 1kase yoğurt patlıcan közleme salata yedim

fakat asıl olay 7 de eve gelmemle başladı akşama hiç bişey yemem derken

kaynımın getirdiği elmalarla armutlarla olayı tamamladım

çooooook pişman oldum ama iş işten geeeçti

ben meyveye dayanamıyorum hiç mi yemeyeceğiz

ayrıca ebru şallı ile 30 dk plates yaptım

Uzun zaman oldu buraya girmeyeli.Tam 5 kilo vermistim.Hatirlayanlar vardir belki..
Ard arda gecirdigim rahatsizliklar sebebiyle doktorum yasakladi her turlu diyeti.
Sevgiler.

sağol tatlım..:KK16::KK16:
hoşgeldin..:KK16:

tebrik ederim 5 kilo için.:KK9::KK9::nazar:
umarım şimdi daha iyisindir..:KK34::KK34:

canım bende de tatlı olayı yok petibörlü pudingli pastayı saymazsak :KK53:
şu ekmekli tarifin tost ekmeğimi yoksa kızartılmış ekmekle mi oluyor şekerim , salata fikride cazip gelmedi değil pratikte hem:KK16: canım tuzlu kek yaptım bi önceki gelişlerinde:KK23: hep aynı şeyi yapıyo demesinler ama bence çook lezzetli :KK53: fikirler için saol tatlım:KK16:
Burada baget ekmekler var Ma olmasa da olur normal ekmekle de yapiyorum sadece dilimler cok buyukse ikiye kesiyodum
Onden biraz firinda ya da varsa tost makinesinde ekmekleri azicik kizartiyorum oyle cok degil sadece renkleri donup kitir olana kadar
Eger peynirli harc yapiyosam peynir rendelenmis domates ve baharatini karistirip ekmekleRle yeniden firinliyorum hatta harci ekmekLerin uzerine koymadan minik bir mikta tereyagi suRuyorum harcin en tepesine De bi parcA yesil biber koyuyorum cok hos oluyo
Domateslide ise ekmegi kizarttiktan sonra kup kup dogradigim domateSlere sArimsak rendeliyrum biraz feslegen ekleyip Firinda pisiriyorum en son misafirlerin gelmesine yakin sicak sicak ekmeklere koyuyorum o kadar

canlarım..bugün kızım ilk defa hakkari merkeze indi..zoorrlaa...:KK53::KK53:

neyse ki gidince okaa hüsrana uğramadı..level dergisini alınca sustu:KK9::KK9:

2. öğünüm..
dışarda yedik:KK60::60
sabah dediğim gibi çadırda değidik..:KK60:
burda güzel bi lokanta var orda yedik
:KK56::KK56:
adana..
accuk pidesinden
ayran..
şimdi de çayy ve 1 dilim pasta ..
yıldönümümüz için aldıydık yedim valla..

Ye sersumcum yarasin bu aksam yemeyeceksin de ne zAmAn yiyeceksin
Bu arada bilgisayari esime kaptirdim telefondan yaZiyorum biraz kargacik burgacik oldu kusura bakmayin

kıskanççç kocişş:KK53::KK53:..tabii çıtır hatunsun maşallah..:nazar::nazar: böyle tatlı kıskançlıklar güzeldir tatlım..hem bak ceremesini de çekip seninle sabah yürüyor..:KK34::KK9::KK9:

ayynen katılıyorum sana canım :KK5:..inşallah siz buralara gelene kadar daha iyi olur herşey..:KK34::KK34:

pek umutlu değilim ama :KK5::KK5:

Sersumum siyah miyahım Leylakım di mi kıskansın biras:112:
Sersumum eşimin de göbeği gitti sayılır yalnız eşim biraz iri yapılı:KK1::KK1: göstermese de bayağı kilosu var:KK1::KK1: O da dikkat edip benimle karatay yapmaya çalışıyor Allahtan.. Bugün akşam üstü de hem koşmuş hem yürümüş:KK31: yorgun görünüyordu, eve gelince heman pazarlığımı yaptım. Sabah yürüyeceğiz di mi diye.. Erken yatacakmış yürüyecekmişiz:21::21:
Canım siz ordayken de bi düzelse :KK53: benim de pek umudum yok gibi:KK50: Allah yardımcımız olsun:KK16::KK16::KK16:

Sevgiler.

geçmiş olsun canım:KK16::KK16::KK16:

Burada baget ekmekler var Ma olmasa da olur normal ekmekle de yapiyorum sadece dilimler cok buyukse ikiye kesiyodum
Onden biraz firinda ya da varsa tost makinesinde ekmekleri azicik kizartiyorum oyle cok degil sadece renkleri donup kitir olana kadar
Eger peynirli harc yapiyosam peynir rendelenmis domates ve baharatini karistirip ekmekleRle yeniden firinliyorum hatta harci ekmekLerin uzerine koymadan minik bir mikta tereyagi suRuyorum harcin en tepesine De bi parcA yesil biber koyuyorum cok hos oluyo
Domateslide ise ekmegi kizarttiktan sonra kup kup dogradigim domateSlere sArimsak rendeliyrum biraz feslegen ekleyip Firinda pisiriyorum en son misafirlerin gelmesine yakin sicak sicak ekmeklere koyuyorum o kadar

Ye sersumcum yarasin bu aksam yemeyeceksin de ne zAmAn yiyeceksin
Bu arada bilgisayari esime kaptirdim telefondan yaZiyorum biraz kargacik burgacik oldu kusura bakmayin

Biu domatslide domatesli harc ekmekle pismiyo sonRadan servis ederken konuyo cok acik yaZamamisim sanki

2. öğünüm..
adana..
accuk pidesinden
ayran..
Ohh bugün değişiklik olmuştur merkeze inmişsiniz..afiyet olsun datlummm..
Ben tuncelinin küçük bi ilçesindeydim doğu görevimizde..(kızım çok küçüktü hatırlamıyor şanslıydı:KK4:) rüyalarımda market arabasını alır alışveriş yapardım resmen ile gitmek pek mümkün olmuyordu:KK9::KK9::KK9:

Sersumum eşimin de göbeği gitti sayılır yalnız eşim biraz iri yapılı:KK1::KK1: göstermese de bayağı kilosu var:KK1::KK1: O da dikkat edip benimle karatay yapmaya çalışıyor Allahtan.. Bugün akşam üstü de hem koşmuş hem yürümüş:KK31: yorgun görünüyordu, eve gelince heman pazarlığımı yaptım. Sabah yürüyeceğiz di mi diye.. Erken yatacakmış yürüyecekmişiz:21::21:
Canım siz ordayken de bi düzelse :KK53: benim de pek umudum yok gibi:KK50: Allah yardımcımız olsun:KK16::KK16::KK16:

kıskansın tabi bebişim,kararında kıskaçlık iyidir:112::112::KK1::KK1:
benim eşim de bu aralar pek taktı spora.okuldan o kadar yorgun gelmesine rağmen
yürüyüşünü yapıp 300 mekik çekiyo:KK53::KK53:beraber diyet ve spor yapınca eşlerle daha da zevkli oluyo:KK76::KK76:

öğünlerim

geç kahvaltı ettiğim için öğlen yemedim
akşam
üç kaşık patlican yemeği
bir tabak etli kuru fasulye
akşam çay ve bir kase kuruyemiş

sağol canım.:KK54::KK16:.yarısını yedim çok tatlı geldi valla..:KK53::KK53:
yapmaz di mi :KK9::KK9:

sağol tatlım..:KK54::KK16:

canım tavuk kelebeği ne :44:

tavuğun sırtından çıkan bir kısmı çok yağlı oluyor ızgarası enfes bende buraya tayin olunca öğrendim
ben kaçıyorum kızlar bol leptinlerrrrr

sersumcuğum yıldönümünüz kutlu olsun yemek içinde afiyet olsun:KK3::KK3:
birkaç günden beri menü yazmıyorum malesef yine dağıldım :26::26: :KK50::KK50:

iyi akşamlar melekler,

nasılsınız?

2. Menümü bildireyim saat 5.3O gibi bitti.
Nohutlu taze fasulye
kiymali yumurta
biraz kabuklu fıstık
biraz peynir
bir kaç zeytin
ve bir kase yoğurt

Ve bir saat tempolu yürüdüm ..

Tüm gun de çalıştım. Ayaktaydim .. Merdiven in çık .. Yoruldum biraz neyseeeeeee yarın tartı ve bildirim gunü herkeze basarilar .. Umutlarımız gercek olur insallah
:KK1:

tavuğun sırtından çıkan bir kısmı çok yağlı oluyor ızgarası enfes bende buraya tayin olunca öğrendim
ben kaçıyorum kızlar bol leptinlerrrrr

sağol canım bilgi için:KK16:..ilk defa duydum..denemek lazım..:KK34::KK34:
kıskansın tabi bebişim,kararında kıskaçlık iyidir:112::112::KK1::KK1:
benim eşim de bu aralar pek taktı spora.okuldan o kadar yorgun gelmesine rağmen
yürüyüşünü yapıp 300 mekik çekiyo:KK53::KK53:beraber diyet ve spor yapınca eşlerle daha da zevkli oluyo:KK76::KK76:
katılıyorum canım sana..ayynen ..kocişlerle spor daha zevkli..:KK76::KK76:
çok şanslıyız bence..amman nazar deymesin:nazar::nazar:
biz burda yürürken dışardaki hatunlar garip garip bakıyolar..sanki kocamla yürümek çok saçma gibi..kıskananlar çatlasın..:KK53::KK53::KK76::KK76:

Ohh bugün değişiklik olmuştur merkeze inmişsiniz..afiyet olsun datlummm..
Ben tuncelinin küçük bi ilçesindeydim doğu görevimizde..(kızım çok küçüktü hatırlamıyor şanslıydı:KK4:) rüyalarımda market arabasını alır alışveriş yapardım resmen ile gitmek pek mümkün olmuyordu:KK9::KK9::KK9:
evet canım yaa..:KK9::KK9: burada neyse ki büyük bir market var..market arabası kullanabiliyorum çok şükür..:KK60::KK60:

asıl biz bundan 12 yıl önce tatvandayken çok komikti..son yılımıza kadar market yoktu..batıya gelince görmemişler gibi(ki görmüyorduk:KK9::KK9:) saldırıyordum herşeye..:KK60:

şimdi internetten alışveriş var neyse ki..ihtiyacımız olursa sipariş kolay..:KK34::KK34:

inşallah canım..aminn..:KK16::KK16:

bugün biz yürüyemedik..maç var ya kıyamadım seyretsin kocişim:KK9::KK9:..ama çarşıda bayaa dolandık bugün..idare etcem artık..:KK34:

sersumcuğum yıldönümünüz kutlu olsun yemek içinde afiyet olsun:KK3::KK3:
birkaç günden beri menü yazmıyorum malesef yine dağıldım :26::26: :KK50::KK50:

sağol tatlım..:KK16::KK16:
dağıtma tatlım kendini..topla bakimm:KK20::KK20:
biz yanındayız:KK16::KK16:

Canım merhaba , evlilik yıldönümünüzü en içten dileklerimle kutlarım ve nice nice yıllara .. Hep aynı yastıkta insallah

:KK19::KK19::18:

2. öğünüm..
adana..
accuk pidesinden
ayran..

X