Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bu hafta benimiçin son derece verimsizdi zorlandım bunda reglimin payı büyük irazda diyetten saptım tabiii spor yapamadım neyse sadede eleyim

BİLDİRİM.
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 1 TEMMUZ 2012
BAŞLANGIÇ KİLOM:95:800
GEÇEN HAFTA:86:900
BU HAFTA: 86:800
FARK: 100 GR
BOY:167 CM
BEDEN: 44 :)
HEDEF: 70

HEPİNİZ İÇİN HARİKA BİR GÜN OLUR UMARIM

herkese günaydın güzel cumalar diliyorum :KK16:

bugün güvenlik nedeniyle çalışmıyoruz tüm gün evdeyim bi güzel dinlenirim, temizlik yapar ütülerimi bitiririm diye düşünüyorum :21:

eşim uyuduğu için henüz kahvaltı yapmadım yazık azıcık daha uyusun :KK48:

bir sorum olacak siz tuz olarak ne kullanıyorsunuz ve ne kadar çok azalttınız mı tuzu..

ben deniz tuzu buldum burda normal tuzdan pek bi fiyat farkı yok onu kullanıyorum zaten çok tuzlu yemem genelde çok azaltmadım o yüzden

kahvaltıya davetliydim.kaçamaklarla dolu bir kahvaltı yaptım.
2.öğünümü akşam yedim bir tabak mantı ve soda..

mantı yiyebiliyormuyduk:KK43:

kuzu06 aslında yemiyoruz hamur olduğu için ama sen yemişsin artık afiyet olsun sana bi dahakine dikkat edersin :KK34:

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar,bugunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün (ıkındı)guvec ,2 kasık bulgur,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 4saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

gul idolümsün tebrik ediyorum azmini ve kararlılığını:KK9::KK9: hayatımda hiç bir zaman zayıf olmadım ve hiç 5 kilodan daha fazla veremedim daha doğrusu verebileceğime hiç inanmadım ama seni görünce demek ki oluyomuş diyorum :KK16::KK16:

evet canım yaa..:KK9::KK9: burada neyse ki büyük bir market var..market arabası kullanabiliyorum çok şükür..:KK60::KK60:

asıl biz bundan 12 yıl önce tatvandayken çok komikti..son yılımıza kadar market yoktu..batıya gelince görmemişler gibi(ki görmüyorduk:KK9::KK9:) saldırıyordum herşeye..:KK60:

şimdi internetten alışveriş var neyse ki..ihtiyacımız olursa sipariş kolay..:KK34::KK34:

ben de aynısını Türkiye'ye gidince yaptım :KK1: markete bi girdim aman Allahım gözüm döndü resmen!!o raflara bakmak, tek tek hepsini ellemek almasam bile huzur verdi...pazardaki bolluğu görünce torbalarla yeşillik sebze meyve almıştım annemler 2 hafta yemişler onları :KK9: Allah kimseyi gördüğünden geri bırakmasın...

gelelim bugünün ennn can alıcı kısmına: BİLDİRİM!!

bu benim ilk bildirimim olacak, liste nedir tam vakıf olamadım sırrına ama her cuma yazmak niyetlisiyim

ilk sayfadan kopyaladım buyrunuz :KK42:

Rumuz: siyahmiyah
Başlangıç tarihi:17.09.2012
Başlangıç kg:67
Geçen hafta:67
Bu hafta:65.8
Fark:1.2
Toplam fark:1.2
Beden:üst 38 alt 40
Spor:1 gün spor salonu, 3 gün ev sporu
Boy:1,63
Hedef:50
Yüzde:%1.79

bugün buraya sinyal karıştırıcı getireceklermiş (jammer mı diyolar ne) internete giremeyebilirmişiz (var mı böyle bişey gerçekten hiç bilmiyorum arkadaşların yalancısıyım)

en kötü akşama görüşürüz inşallah

hepinizi kocaman öpüyoruuuum:KK54::KK54:

kızlar birazdan kitabı sipariş edicem ama hangisini almam gerekir diye karasız kaldım.yoksa ikisini demi okusam.eğer 2.kitap birinci bilgileri de kapsıyorsa boşuboşuna ona para vermeyim karatay mutfağını alırım onun yerine dedim.siz bilgili hanımlar bana yardımcı olurmusunuz lütfen?ama acil lütfen bir an önce okuyup uygulamaya geçmek istiyorum.aslında ben sağlıklı beslenmenin ne olduğunu biliyorum ama motivasyonum eksik.aman bunuda yesem şunuda yesem diyince ipin ucu kaçıyor bir tane yedim bir tane daha diye bitmek bilmiyor.umarım bu kitap beni motive eder şayet 1.55 boyla 60 a merdiven dayadım :KK43:

222006_10151082321588248_1289462611_n.jpg

Hayırlı cumalar hanımlar:KK55::KK55: :KK54::KK54:
Rumuz: roseizmir
Boy:1,73
Başlangıç tarihi:03.09.2012
Başlangıç kg:81
Geçen hafta:80
Bu hafta:79.4
spor işe gidip gelirken toplam 30 dk kadar kesintili yürüyüş:KK50:

rumuz:akrep33
gecen hafta:65,8
bu hafta:65.2
giden kilo:600 gr
spor:yuruyus,fitness

Günaydın tatlılar ..cumanız mübarek olsun..kahvaltımı yazayım

2 yumurtadan omlet
peynir
7 zeytin
domates salatalık
2 incir
1 kayısı
3 ceviz ve biraz yer fıstığı
yeşil çay

Rumuz:Kaneel

Başlangıç tarihi: 2/4/2012
Başlangıç kg: 81.00
Geçen hafta: 67.8
Bu hafta:67.8
Fark:0
Toplam fark:-13
Beden:38-40
Spor:hergün bir saat tempolu yürüyüş
Boy:1.72

kızlar birazdan kitabı sipariş edicem ama hangisini almam gerekir diye karasız kaldım.yoksa ikisini demi okusam.eğer 2.kitap birinci bilgileri de kapsıyorsa boşuboşuna ona para vermeyim karatay mutfağını alırım onun yerine dedim.siz bilgili hanımlar bana yardımcı olurmusunuz lütfen?ama acil lütfen bir an önce okuyup uygulamaya geçmek istiyorum.aslında ben sağlıklı beslenmenin ne olduğunu biliyorum ama motivasyonum eksik.aman bunuda yesem şunuda yesem diyince ipin ucu kaçıyor bir tane yedim bir tane daha diye bitmek bilmiyor.umarım bu kitap beni motive eder şayet 1.55 boyla 60 a merdiven dayadım :KK43:

1.kitap ve 2.kitap hemen hemen aynı sayılır. 2. kitabı ve yemek tarifleri olan 3.kitabını alabilirsin.

Başlangıç tarihi: 13.05.2012
Başlangıç kg: 73.0
Geçen hafta: 61.2
Bu hafta:60.8
Fark:400 gr
Toplam fark:-13
Beden:40
Boy:1.62

Regl olmama rağmen tartıda eksi görmek paha biçilemez :))

bir sorum olacak siz tuz olarak ne kullanıyorsunuz ve ne kadar çok azalttınız mı tuzu..
ben yemekleri tuzsuz yapıyorum canım zamanla alışıyor insan. Bazen de kaya tuzu kullanıyorum ama çok az atıyorum.
kızlar merhaba!
bende karatay diyetine başlamak istiyorum ama kitabı almadan burada paylaştığınız diyet programı ile yapsam olur mu? yoksa kitabı almam mı gerekir?
bence kitabı almalısın. başucu olarak bulundurmalısın. tam bir rehber. okulduklarınla olmaz dışardan. Ana fikri anlamanan gerekiyor canan hocamızın

sersum kaçar..hepinizi öptüm...:KK54::KK54::KK55::KK55::KK55:

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım.

günaydın :KK16:
cuma günü burayı bu kadar boş görmeye alışık değilim şaşırdım doğrusu

bende pazartesiden beri karatayıma döndüm

başlangıç:63
bu günkü:62
fark :1

5 günde çok mükemmel bir sonuç değilmi:KK34:

aldığım kilolar oturmadan vereyim diyorum canlarım:KK1:

kızlar temizlik yapıyorum kaç gündür perdeler koltuklar büyük işler var anlayacağınız
arada da olsun girmek istiyorum bir türlü olmuyor bundan sonra inşallah girebilirim
aklım sizlerde:KK54::KK54:

Bildirim:21.09.2012
Rumuz:ne_yazcam_ya
Başlangıç tarihi:10.08.2012
Başlangıç kg:62
geçen hafta:61
Bu hafta:60.6
Fark:-400 gr
%:0.6:KK16::KK16:

sabah kalktım tartıyı görünce mutlu oldum yarınki misafirlerim için börekleri dizerken 1 dilim götürdüm sonra baklavalarıda dizeyim dedim 4 dilim baklavada yidim şimdi midem bulanıyorrr :KK52::KK52: kahvaltı yalan oldu

X