Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba kızlar ......... Nasilsiniz??

Dun İnternet'e giremedim .. Okul .. Ev ödevleri derken .. Cok yoğundum .. Ana kaçamak yapmadım.. Ayrıca dun tam iki saat tempolu yürüdüm.

Bugun de okulda gecti.
Kahvaltimi mola da saat 11 de yaptım.
Kahvaltimda;
1 muz
1 cay b. Kadar karışık kuru yemiş (badem,fındık,ceviz)
1hurma
4,5 küp kadar kaşar peyniri
2 fincan kahve
bol bol su

Aksam yemeğini de okul dan gelir gelmez yaptım saat 17.30 gibiydi..
menumde;
Firinda kiymali bol acılı karnibahar
bol salata ( zeytinli ve salatalık turşulu )
Biraz kabuklu fıstık
1 fincan kahve
ve su

Aksam yuruyus yapmayı planlıyorum.. Simdi sizleri okuyacağım..

ben de papişin misafirleri gitmedi herhalde diyodum,öyleymiş de zaten....özlüyoruz seni datlum
canım benım bende ozluyorum gıremeyınce ama yatılı mısafır zor yaa yatır kaldır yedır gezdır:))

sağol canım..

geçen ben de domates kurularımı kurtardım aynen senin gibi tatlım

hoşgeldin papişim..
hosbuldum bıdenemmm

İçinde kafein olduğundan akşam yeşil çay içmek uyku kaçırır diye biliyorum:44:
evet bunu bende duymustum tatlım tsk ederım.

Çevremde özellikle son aylarda Karatay Diyetiyle kilo veren çok kişiyi gördüm ,duydum.İçlerinde bir doktor da var.Sadece kiloları değil ,bakışları ,ciltleri de güzelleşmiş.Ortak söyledikleri şey dikkatimi çekti ;'İlk defa tok hissederek, sürekli yemek düşünmeyerek ,açlıkla savaşmak zorunda kalmadan ve sık sık yemeğe zorlanmadan kilo veriyorum' bir de Karatay'ın şu sözü varmış ki çok doğru buldum ; 'Yemek yedikten 2 saat sonra acıkıyorsanız ,en son yediğinize bakın.Orada bir hata ,eksiklik vardır ' Karatay'ın kitabını alıp okuyanların etkilendiklerini çok daha kararlı olduklarını gözlemledim.

Kızlar, bu konuyla ilgili en doğru topiktesiniz bence.Hepinize başarılar diliyorum ve kolay gelsin diyorum.

Son düzenleme:
Herkese iyi aksamlar,

Gunluk menu bildirimi yapayim:

Sabah: 7'de klasik Karatay kahvaltisi

Ogle: 12.30'da haslanmis karnibahar, karisik salata, 2 kasik taze fasulye, 2 kasik zeytinyagli bamya, cacik

Aksam: 19.30'da tarhana corbasi, karisik yesil salata (keten tohumlu) ve 2 kasik zeytinyagli bamya.

2,5 lt su ictim. Ama maalesef spor yok, belimin duzelmesini bekliyorum.

Herkese bol leptinli gecelerWw

selam kızlar

akşamı saat 6.30 bitirdim
5 tane köfte mantarlı bulgur pilavı 2 kaşık yarım bardak gazoz:18::18: 2 dilim kavun
artık bol su içerim bu saatten sonrada

Masallah canim ne guzel yapiyorsun sporunu,hic aksatma,boyle devam insallah,belki haberin vardir ama ebru salli ile pilates tekrar basladi,ben ilk ciktiginda onla beraber yapiyordum sonra biraktim,beyaz tv de sabah saat 10 da canim

yarın ben de bakıcam ebru şallıya ama sürekli üflemesi beni gıcık ediyo üflemeden yapaydı eyiydi

17 EYLÜL MENÜM
SABAH : 1 adet kayısı kıvamlı yumurta, 5 adet ceviz, 1 dilim b. peynir, domates salatalık , 6-7 y. zeytin, yeşil çay
ÖĞLE : 5 adet kuru incir, 1 bardak y. çay(okulda vakit olmadı )
AKŞAM : 6 kaşık y. fasulye, 6 kaşık makarna , 1 bardak yoğurt, salata( makarna kötü oldu ama dayanamadım
SPOR : okulda hiç oturmadımm
bu sene 1. sınıfları aldım , şu anda ayaklarımın altı resmen sızlıyor hem çok şekerler hemde çok yorucular. kimisi eteğimden kimisi kolumdan çekiştiriyor.. çok işim var çokkkk

arkadaşlar tavsiyelerinize ihtiyacım var. sabah kahvaltısını 10 gibi yapıyorum. bu sene öğlenciyim okuldan 6 da çıkıyoruz. şimdi okulda ne yemeliyim yani evden ne götürebilirim. 1. sınıf oldukları için öğrt odasında fazla kalamıyorum. bugün kuru incir yedim. lütfenn yardımm

Cok hosbuldum gercekten sizleri okumak sizlerle paylasmak kendimi daha iyi hissettiriyor

Hizli bi oglen yemegi icin bi adet muz bi kucuk kutu sut ve bi kac adet ceviz ya da badem yiyebilirsin diye dusunuyorum hem yaninda tasimasi da kolay olur

Ben biara is yerine kucuk kapla salata ya da zsytinyagli goturuyodum salatanin malzemelerini haftasonundan yikamis oluyodum, sabah hemen kaba dogramaca uzerine peynir ya da haslanmis nohut mercimek fln yanina yogurt oh mis bayaa doyurucu oluyodu

Hic vaktim yoksa bi torbaya iki domates bi salatalik kasar peyniri ve ceviz atipevden cikiyodum

Simdilik aklima gelen oneriler bunlar:44:

Bu kiymali karnibahar nasil pisiriliyor acaba? Cok cazip geliyor kulaga

önerin için çok teşekkür ederim . salata yapıp saklama kabında götürebilirim içine paynir, mercimek, tavuk veya ceviz koyabilirm. miniklerim beslenme yaparken bende yerimm

Iyı geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar,bugunku menum ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün (ıkındı)lahmacun,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 7saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

selam dunya guzellerim..umarim herkes iyidir..ben pek iyi degilim maalesef,tahlil sonuclarimin bi kismi cikti bugun,sonuclar pek iyi degil,hastalik kesinlesti maalesef..kadinlar kulubunde bu hastalikla ilgili bi topigi takip ettiydim biara,orda herkese moral veren hamile bi kiz wardi,bikac gun once bebegi de kendi de ölmüs,yikildim resmen..ama etrafimin destegiyle moralimi yuksek tutmaya calisiyorum..moral en onemli ve en tesirli ilacmid..bi kac haftaya erciyes universitesi hastanesine yatcam kortizon tedavisine basliycaklar..benim icin cok dua edin kizlar noolur,desteginize ve dualariniza okadar cok ihtiyacim warki size anlatamam..hepinizi sewiyorum,yarin tekrar girerim insallah..simdilik hoscakalin canlarim..

canımmmmm,ne desem bilemedim şimdi....:105::105::105:
lütfen moralini yüksek tut tatlım...sonuçlar kötü çıkmış olabilir ama herşey düzelecek,iyi olacak canım benim.sen de buna inan lütfen.unutma ki bizler SENİ ÇOK SEVİYORUZ VE DUALARIMIZ DA İYİ DÜŞÜNCELERİMİZ DE HEP SENİNLE.....

herkese ii geceler tüm karataycılarr.evde inşaat açtım başımaa banyoyu yeniliyommm.çook yorgunum belki birazcık faydası olur haa kilo vermeme bu arada yürüyüşümü de aksatmamaya çalışıyom.bugünki menüm sabah klasik kahvaltı peynir yumurta 2 tane domates salatalık ve zeytin.üstüne biraz fındık. öğlen 6 tane ızgara köfte ,cacık ve biraz fındık,akşamda 2 ızgara köfte bir kase cacık ve bir avuç fındıkkkkk.hepimize iyi diyetlerrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…