Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selam kızlar ,nasılsınız

Bugün iyi geçti,kaçamak yapmadım çok şükür

Yeni arkadaşlar gelmiş,hoşgelmiş,sakın bırakmayın,çok güzel sonuçlar alacaksınız

Sersumum acti-f almışsın,güle güle kullan canım

sağol canımm

sağol bebeeemmm..

sağol canım..ben de aylardır fiatının düşmesini bekledim..bonusum da olunca şamla kayısı oldu..

darısı başına tatlım
sağol sersumum
2. ve son öğünüm..

8 adet bulgurlu kıymalı yaprak sarma
zeytinyağlı kabak yimeği
1 köfte
domates salatalık turşusu soğan
yoğurt

saat 7 de de eşimle 3km yürüycez..
Afiyet olsun iyi yürüyüşlerrr
iyi niyetlim meraba nasılsın kışlık işlerin bittimi görüşemiyoruz çoktandırr

Fundacım fazla yazamıyordum ama takip ediyordum sizi.. Sen de kilolar gidiyor yavaş yavaş
Ben tamam bitti artık diyorum kışlık hazırlıkları bitmiyo bi türlü:112:
Bamya dizdim ipe dün en son kurursa bundan sonra tabii bakalım.. Az önce yağmur yağdı biraz. Koştura koştura topladım kurutmak için astığım sebzelerimi

İyiniyetlim nasılsın canım,okullar da açıldı,hayırlı olsun yeni yılın

İyiyim canım sen nasılsın Aslında süpperrimmm Nasıl zayıflamışım arkadaşlar pantolon giyince daha net gördüler sanırım
,Teşekkür ederim inşallah hepimiz için hayırlısı olur Ficansım:112:

Masallah canim,oyle diyip nazar degmesinler,beni hemen ters etkiliyor
ben de iyiyim ama bu sozleri duydukca biraz kacamaklarim artti,insallah toparliyorum,verdiklerimizi almayalim dimi canim,bu ara tartilmiyorumda,en son 65 dim,kendimi biraz hafif hissedince tartilacagim

evet hanımlar ben de bildirimi mi yapayım sabah : klasik karatay kahvaltımı yaptım öglen : 1 kase ezogelin çorbası içtim içinde pirinç yoktu akşam : mantarlı tavuk sote bulgur pilavı ve cacık olacak bir de öğleden sonra başsaglığına gittim orda da lokma döktürmüşler ikram ettiler ayıp olmasın diye 1 tane yedim tuzluydu. Herkese iyi akşamlar diliyorum

sporumu yazmadım sanırım öğleyin:44:

40 dk yürüyüş+50 mekik

Masallah canim ne guzel yapiyorsun sporunu,hic aksatma,boyle devam insallah,belki haberin vardir ama ebru salli ile pilates tekrar basladi,ben ilk ciktiginda onla beraber yapiyordum sonra biraktim,beyaz tv de sabah saat 10 da canim

Masallah canim ne guzel yapiyorsun sporunu,hic aksatma,boyle devam insallah,belki haberin vardir ama ebru salli ile pilates tekrar basladi,ben ilk ciktiginda onla beraber yapiyordum sonra biraktim,beyaz tv de sabah saat 10 da canim

evet canım aksatmamaya çalışıyorum,bu sıralar çok severek yapıyorum yürüyüşlerimi....
ebru şallının bu yıl program yapacağından haberim vardı ama günü ve saatini bilmiyordum.bilgilendirdiğin için teşekkür ederim ficanscım

belki sen de yeniden başlarsın o zaman

ben de sporumu yaptım (30 dakika yürüyüş 15 dakika kürek aleti) akşam yemeğimi yedim

daha önce yazdığım gibi çorba içtim ama içinde pirinç eriştesi de vardı böyle upuzun şehriye gibi incecik..

bu biraz diyete aykırı olmuş olabilir mi acaba?:26:

birazdan da ütü yapıcam ama o kadar istemiyo ki canım erteleyip duruyorum

bilgisayar başından kalksam iyi olacak sanki

selam kızlar bırkac gundur yatılı mısafırım vardı pek gıremedım yarından ıtıbaren tam gaz devam ınsaallah.sız neler yaptınız gecmıse bıraz goz gezdırdım ama tamamını okuyamadım..umarım herkes ıyıdır

ıkıncı ogunum

1 tabak yogurt
1 kase fındık
2 salkım sıyah uzum
omega3

yatana kadar bol su ve yesılcay

ben de papişin misafirleri gitmedi herhalde diyodum,öyleymiş de zaten....özlüyoruz seni datlum

İçinde kafein olduğundan akşam yeşil çay içmek uyku kaçırır diye biliyorum:44:

sağol canım..

geçen ben de domates kurularımı kurtardım aynen senin gibi tatlım

hoşgeldin papişim..

İçinde kafein olduğundan akşam yeşil çay içmek uyku kaçırır diye biliyorum:44:

evet haklısın yani en azından bana öyle oluyor

bi kaç hafta huzursuz dolaştım gece evde sonradan farkettim

ben de her akşam yeşil çay içiyodum bolca uykusuz kalınca gündüz içmeye başladım

evet haklısın yani en azından bana öyle oluyor

bi kaç hafta huzursuz dolaştım gece evde sonradan farkettim

ben de her akşam yeşil çay içiyodum bolca uykusuz kalınca gündüz içmeye başladım

Ben de aynıyım.Kahvatıdan 2 saat sonra içmek iyi geliyor canlandırıyor.Bazen de öğle yemeğinden 2 saat sonra içiyorum.Ama akşam saatlerinde içersem cin gibi oluyorum ve uyku düzenim bozuluyor.

hmmm
tamam o zaman bu hafta geçicem inş o listeyee

hadi hayırlı eksiler görürsün bizde kendimizde görürüz inşallah

çok sevindim canım darısı başıma

hoşgeldin canım üzme kendini herşey daha iyi olucak düzenli menü bildirimi, burdaki arkadaşların desteği insanı motive ediyor

ya ben bir tabak bol sebzeli acılı bulgur pilavı yedim yanında da yoğurt
bulguru abarttım sanırım yaa bu kadar serbest deği sanırım karatay da

bugün 2 lt su içtim
az önce de 1 saat yürüdüm hızlı tempo da 1 saat yürüyüş 5km yaparmı acaba?
65 olmam lazım bayrama kadarrrrr oy oyy oyyyyy:18::18::18:

hızlı tempoda yürüdüysen 1 saat 5 km yapar canımcım....
bulgur biraz fazla olmuş ama çok da sıkma canını.sonuçta şekerli,unlu vs. şeyler gibi zararlı bişey değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…