Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

herkese merhaba

dün akşam:

3 tane biber dolması
4 k. domatesli biberli bulgur pilavı
yoğurt

bugün sabah 11,30'da yapabildim kahvaltımı

1 b.süt
1 muz
1 ç.b. fındığın 3/2 si
domates-salatalık
12 y.zeytin
peynir
3 hurma

slm kızlar kendimi sıkıya aldım bu sabah az peynir bir haşlanmış yumurta ve ceviz yedim
öğlen çılbır yaptım
akşama köfte salata
bakalım yarın tartıda 86 yı görebilecekmiyim

hem hurma hem muz sanki azıcık cıss olmuşşşşş

merhaba bayanlar herkese iyi dietler diliyorum
benim pazar günü haberim oldu karatay dietinden arkadaşım eşiyle yapmış ve 15 günde 3 kg vermiş
dinlediklerim aklıma yattı hemen bi araştırma yapıp bende başladım şimdilik iyi gidiyo
ama aklıma takılan bi soru var bu kadar kuruyemiş yüzde sivilce yapmıyor mu ?
benim yüzüm karma ve sivilcelerim oluyo die bayadır kuruyemişi eve bile sokmuyordum öyle bi sorun olmıycaksa
bugun gimata gidip toptan fındık ceviz badem almayı düşünüyorum

yediğimiz kuruyemişler çiğ yani kavrulmamış olduğu hiç sivilce falan yapmıyor
canım aksine cildimizi güzelleştiriyor

ayrıca şunu da belirteyim kuruyemiş alırken kabuklu almalısın
hazır paketli iç olarak satılanlarda ilaç oluyormuş zaten hocamızda
günlük kırılmış kuruyemişi tavsiye ediyor bizlerde öyle yapıyoruz
seninde aklında olsun.

Son düzenleme:

canım kavrulmamış olucak aklında olsun..

merhaba kizlarrrr,

bende 4 gündür karatay diyetini uyguluyorum.
aslinda o kadar kolay ve saglikliki, herhalde bu diyetten sonra bile eskisi kadar cok ve sagliksiz yiyemem, insan hemen alisiyor.
heleki dukani 1 gün denememden sonra cok iyi geldi bu diyet bana.

tek sorunum hergün ne pisirecegimi düsünmem, birde et felan cok ugrastiriyor ve zaman aliyor, cok calistigim icin zorlaniyorum..
internette kolay tarifler varmi??

birde ben biraz disarida yürüyüs yapmayi sevmedigim icin stepper aldim. benim gibi büyük poposu ve tombis bacaklari olanlara tavsiye edebilirim. 1 hafta sonra sikilasti bacaklarim.

hepimize kolay kilo verebilmeler :))

ben yağmurda yürümeyi çok severimmmm :)

evet behzat ç. cumaya alınmış cnm süper oldu çok uykusuz kalıyordum. bi izlediğim o var zaten bir de seksenler :)

canım ben de severim de bu bayyaa çok tu..kızım da söylenip durdu..mecburen girdim
behsat çok geçe kaldı am yaa..

selam güzeller...

sabah menüm

sucuklu ve peynirli omlet
ceviz,fındık
zeytin peynir
biber kavurması
çay çay..

orayı unutmusum:)) ye güzelim .hedefinin de altına indin zaten senden keyiflisi yok.bu arada yüzmeye devam ediyormusun?

hosgeldin mkt.hocamız kavrulmamıs kuruyemiş tavsiye ediyor.kavrulmus olanların içeriğindeki yağlar yüksek ısıda trans yaga dönüştüğünden yüzde sivilce yapabiliyor.ama kavrulmamıslar yapmıyor.1 haftadır yüzümün daha nemli ve parlak oldugunu gözlemledim.diyete baslayalı3 aya yakın oldu.hergün fındık yada ceviz yedim.1 haftadır da gece kremi sürmüyorum yüzüm normalde kurudur ama şu an cok perlak ve nemli.sivilceye gelince su an regliyim yüzümde sivilce var,bu da hormonlardan kaynaklanıyor.

merhaba mutlucivciv hocanın yemek kitabını almaya çalıs derim.zamanın cok azsa kısır yap ye.ben de calısıyorum .dondurucumda posetlerde pişmiş bugday bulunduruyorum hemen cıkarıp corba yapabiliyorum.et yerine kıyma da kavurabilirsin,yada sebze yemeklerine ilave edebilirsin.mercimek corba,yine buzluga yuvalayıp koyabilecegin minik köftelerden yuvalama corbası yapabilirsin.sen en iyisi mi kitabı al canım:))) orda cok secenek var

bildirim yapıyımregliyım dün biraz cozuttum,bu yüzden yazamadım.suç işlemiş çocuklar gibi elim de varmadı.

bugün kahvaltımı 11:30 da okuldan gelince yaptım.sabah uyandıgımda hem toktum hem de kendime kızgındım.ama napim doyamadım dün bir türlü

2 yumurtalı maydonozlu 1 tk. tereyagı ile omlet
1 dilim peynir
7 zeytin
1 domates,hıyar:)
1 kasık baharatlı ev salcası.(salca yemeyı bursada okurken öğrendim ve vazgecemedim.kısın sık sık yerim.bursayı seviyorum)
1 ç.b taze kırılmıs fındık içi

saat 14:30 adetliyken ya doymuyorum.yada kahvaltımı geç yaptıgım icin böyle oldum.
1 kase kıymalı,bulgurlu yoğurt corbası
1 kase keten tohumlu yogurt
çok şükür şu an kendimi tok hissediyorum.bunları yemesem tatlı biseyler yemek için dolapları karıstıracaktım.huyumu biliyorum hiçbişey bulamasam reçel,pekmez yerim

saat 16 da 3 aydır yapmadıgım pilatese bir başlangıç yapmak istiyorum.ardından en az 30 dk bantta yuruyecegım

insallah, kitabi haftaya alacagim..
kisir yemek serbestmi??? yani karbonhidrat degilmi bulgur?? o halde bulgur pilkavida yenilebilirmi?

Son düzenleme:
Merhaba kızlar ... Nasilsiniz ??

1. Öğününü yazayım ::11.00
Biraz badem ve fistik
biraz peynir
1 kuru incir ve bir kaç kuru kayısı
omega 3
ve bol bol su

İs yerinde oldugum icin ogle molasında 1 muz yedim saat 1.15 gibiydi

salça yemeyi bende çok severim.kışın bende hep yerim.hele bir de ekmeğin üstüne sürünce tadından yenmez ama artık arada yiyiyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…