Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar,bugunku menum ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün (ıkındı)koz patlıcan-bıber-domates,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 2 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

ben bugünümü özetliyeyim:

kahvaltı:
2 haşlanmış yumurta
hellim peyniri,
yeşil zeytin
yeşil çay

öğlen:
bamya yemeği
cacık

arada:
1 erik

akşam:
taze fasulye yemeği
cacık
1 yemek kasıgı tadımlık bulgur pilavı

30 dakika yürüyüş
fakat fazla su içemedim bugün nedense

Bu aralar korkunç yogunum..hepinize güzel enerji gönderiyorum menümü yazayım
sabah;
Menemen
10 zeytin
1 çb yer fıstığı
2 kupa yeşil çay
peynir
domates ve salatalık zeytinyağı ilaveli

kahvaltımı geç yaptım ve bütün gün patlayacak kadar tok gezdim yaptıgım aksam yemeğini yiyemedim.Yanlış yaptım ama mümkün degildi yemem..3 lt su ictim 1 saat yürüdüm.Leptininiz coşsun..

Son düzenleme:
merhaba canlarımmmm

hepinizi çok özledim bir kaç kilo almış olarak yine aranıza dönmek istiyorum
burdan uzak olunca karatay yalan oldu kendime çeki düzen vermeliyim
herkes buradamı gerçekten çok özledim sizleri

günaydın hanımlar
ilk günden sonra tartıdan -300 gördüm cok mutluyum maşallahh

ama bugün doğumgünüm pasta yeme olasılığım yüksek

kahvaltım:
1 haşlanmış yumurta
1 salatalık
5 zeytin
hellim

dün 2.öğünüm
5 köfte
ayran

3.öğün
dereotlu kabak
kurufasulye
yoğurt

bu sabah
1 bardak süt
peynir
3 zeytin
1muz
3ceviz

Günaydın kızlar
Dün gece forumu okudum ama yazmadım size, çok uykum vardı sızmışım
bugün prensesimin doğum günü kızlar:103:
prensesinin geçmiş doğum günü kutlu olsun, nice sağlıklı yaşalara

Eşinin ince davranışı için bile yenir o pasta
bu kadar yorgunlukta vücutta su tutar bu ara tartılma sen

canım aslında latte de birşey yok evdeki sütlü kahve de aynı tadı veriyor hemen hemen.ben dışarıda olunca neskafe içmemek için latte söylüyorum içinde eskpresso var,işlenmemiş diye
topikteki kimsenin de gözünden bir şey kaçmıyor bu arada

leylak 70 tekrar hoş geldin canım sen mezun olmamış mıydın:26:
bizden uzakken neler yaptın, nasıl aldın kiloları merak ettim :26:

doğum günün kutlu olsun Tabii ki senede 1 gün yiyeceksin pastandan

Hemen dünkü menümü bildireyim:
sabah:08.00'de bitti
1 tabak et sote
1 avuç içi keçi peyniri
domates
salatalık
marul
köy biberi

12.30'da 2 kupa sıcak, taze inek sütü:111:

2. öğün:18.00'de erkek arkadaşımla ciğerciye gittikyeri ben seçince yine karataylık oldu
1 porsiyon karışık şiş (ciğer ve et)
1 büyük yayık ayran
gelen mezelerden yedim birazda (acılı, domates ezme, göbek salata, maydanoz, közde soğan, soğuk yoğurt çorba)
1 avuç içim kadar balon ekmek

22.00 sularında iş görüşmesi için birinin evine gittik (erkek arkadaşım iş konuştu, bende ona takıldım gittim ) evdeki 5 erkek iş konuşurken, evin hanımı ve ben de oturup onları dinliyorduk. bu arada ikram edilen ıslak keki yemedim meyve tabağına da hiç yanaşmadım ama ayıp olmasın diye 1/2 fincan sütlü kahve içtim,karataya uyan bir o vardı Allah'tan yemediğim laf arasında kaynadı ve ısrar etmedi
saat 00.30'da eve gelince annemle karşılıklı sütlerimizi (1 büyük kupa) içtik ama

hoş geldin canım
Doğum günün kutlu olsun nice senelere

benimde dün akşam ki menüm
1 tabak taze fasulye
1 kase yoğurt
Salata
Acıbiber turşusu 4-5 tane
Utanıyorum söylemeye ama yarım ekmekte yedim

Sabah kahvaltım
1 tane domates
1 tane salatalık
Peynir
Zeytin
Yeşil çay

ekmekten dolayı pişmanım kızlar :18:

Son düzenleme:
hayırlı olsun nice mutlu yıllara
çok teşekkür ederim canım
hayırlı olsun nice mutlu yıllara
çok teşekkür ederim canım

çok teşekkürler tatlım..
ekmeği yemişsin pişman olma bundan sonra yeme..stres olup kötü elektrik yayma canım vücuduna

slm arkadaşlar bu günkü menümü yazıp kaçıyorum
sabah
2 yağda yumurta ceviz (abarttım) peynir 6 zeytin 1 domates 1 muz kahve çay
öğlen
bu gün günümüz var abartmamayı düşünüyorum akşamıda es geçeceğim malum cumaya ne kaldı

günaydın herkese
bikaçgündür foruma giremedim karataya dewam ama. grip oldum 2 gündür çok kötüyüm. yürüyüşe de dewam ediyorum
cuma tartılcam bakalım 2 haftada kaç gr gitmiş
1 yumurta yedim sadece sabah. ceviz almayı unutmuşum yanıma. şimdi de limonlu su içiyorum. herkese güzel bir gün diliyorum

geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…