Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydım canımcım:KK16::KK16::KK16:
ay sorma o dişçi meselesini sersumcum...korkmuyorum ama hiç sevmiyorum ben de...:KK19::KK19:allah sana kolaylık versin:KK1:
sağol canım atlattım çok şükür..:KK16::KK16:
ç
çok haklısın canım uyarın için de ayrıca teşekkürler :KK16:
rica ederim canım..:KK16::KK16:
Kızlar boş vaktimde size bir selam vereyim hem de geçmişi okuyayım dedim:KK52: :KK52:
1. sınıflar okula başladı.Öğretmenlerimize ve öğrencilere hayırlı olsun :KK16:
Hepimiz için güzel bir hafta olsun:KK16:

çok geçmiş olsun canım:KK16: umarım dişçiden memnun kalırsın:KK16:
sağol canımcım çok şükür bitti..:KK16::KK16:

Sersumcum ben kocaeli izmitteydim şimdi derincedeyim seni çok iyi anlıyorum buraları bırakmak zordur senin için

öğlen yemeğim
:KK56: Yarım kase mercimek çorbası
:KK56: 1 parça tavuk şinitzel
:KK56: 2 kaşık salata
:KK56: 2 kaşık acılı ezme
:KK56: 1 kase yoğurt

ben biraz salmıştım kendimi kızlar ama bugünden itibaren kaçamaksız tekrar devam edicem azcık ondan azcık bundan yiyincede olmuyor bu işler herkes daha fazla kilo verme diyor ama ben kendimi hala çok kilolu hissediyorum inşallah veririm kalan kilolarımıda
derinceyi de izmiti de severim canım..sevgilerle...:KK16::KK16:zor olmaz mıı:KK5::KK5:
ayy ilahii sen badem dişle kırılırmı ayol:KK20: yazık dişlerine..dişlerimiz sadece gıdalarımızı öğütmek için onları kırıcı alet olarak kullanmayalım kızlar..diş çok önemli bize uzun yıllar hizmet etmeleri için korumalıyız onları..
bununla geçmiş olsun canım ve de ders olsun tabii:KK19:
:KK60::KK60: alemsin canım..kabuklu badem değildi tatlım..hiç yaparmıyım öyle şeyy:KK60:
kabuksuz badem ve fıstık yedim..ama sanırım zaten zamanı gelmişti ki o bahanesi oldu kırıldı..8 yıldır kullanıyordum o dolgumu..:KK34:

çokta güzel olur bence :21:şimdiden afiyet olsun:KK9:

yok açık öğretim bütüm var tek ders geçersem mezunum ama pek istediğim gibi değildi :KK14::KK14:
sağol canım..iyi oldu evet..:KK16::KK16:

hoşgeldin canım..karatay tam gaz devam tabii:KK16::KK16:

kahve zararlı değil aksine hocamız türk kahvesini öneriyor canım:KK16::KK16:..ama un işini bence azaltmalısın..:KK34::KK34:

evet canım tam gaz devam artık bu hafta eksilerdeyiz :KK23::KK23: inşallah
:KK16::KK16::KK16:
bugün prensesimin doğum günü kızlar:103:
nice sağlıklı yılları olsun prensesinin canım :KK71::KK71:
HANIMLARRR önerilerinizi bekliyorum digital baskül mü mekanik baskül mü ?
tabii sii digital almalısın canım mekanikler çoğu zaman yanlış tartıyor..:KK34::KK34:
:KK9::KK9::KK9:
Ben dün alışveriş yaptım.. Kendime eşofman takımı aldım ve deee spor mont soğukta da yürüyebilmek amacıyla:KK34:
Kızıma da aldık eşofman takımı ve spor ayakkabısı ohhh eşimin işi ne ödesin:KK33:
güle güle kullanın canım:KK16::KK16:..ödesin tabii kocişinn :KK34::KK34:

Sersumum seni eşini ve kızını rüyamda gördüm:))) :KK60:

Sen ve eşin zenciye yakın esmerdiniz kızınız değil:KK60::KK60:
Sen görev için yurt dışındaydın sonra tüm ailenizi görüyorum, havuz vardı otelde havuzu yüzerek geçip otele ulaştık:))
Size yufka yapmaya çalıştım beceremedim:))))

:KK60::KK60::KK60: alemsin kıss hayırdır inşallah..:KK9::KK9: çok güldük kızımla..
aksine ben sarışına yakın açık kumralım..eşim ten olarak değil ama saçları kaşları esmer..kızım da babaya benzemiş..
zenciye yakın hemide..:KK9::KK9:
canım benim:KK16::KK16:..bi de bize yufkalar açarmış..:KK19::KK19::KK19:
düşünmen yeter..:KK16::KK16:
temiz su güzeldir derler bebişim..ikimiz için de hayırlısı olsun..:KK16::KK16::KK19::KK19:

selam kısslarrr...

diş maceram çok şükür bitti..dişim de dolgu da kırılmış..yamadı yumadı dolguladı bitirdi işini dişçi..umarım sonra bişey çıkmaz :KK53::KK53:

2. öğünüm..:KK56::KK56:

yarım tabak ıspanak
yarım tabak izmir köfte 2 adet patatesi:KK17:
kızılcık tarhanası
ve de üst komşuma kahveye gittim yanında 1 ekler :KK17::KK17:
bugün negüzel başlamıştı halbuki :KK37::KK37:

sabah:
klasik karatay kahvaltısı

akşam:2kepçemercimek çorbası
8-10 adet yaprak sarma
taze fasulye
salata
kavun

Hanımlar bu akşam 2. öğünüm

1 tabak terbiyeli sulu köfte
salata

ikindi saatlerinde 1 tane muz yemiştim bir de öğle niyetine

hayırlı olsun nice mutlu yıllara :KK16::KK16:
Merhaba hanımlar nasılsınız.Bugün kahvaltım 12:30 da bitti

1 domates
1 salatalık
avuçla peynir
8 zeytin
ceviz
1 haşlanmış yumurta

yedim.Karataydan sonra kendimde şunu farkettim artık açlık krizlerine girip şekere çikolataya saldırmıyorum acıkınca da elim ayağım titremiyor yemek yedikten 5 ya da 6 saat sonra ancak acıkıyorum es kaza şekerli bi kaçamak yapsam eskisi gibi oluyorum midem kazınıyor ve acıkıyorum. Bu arada baskülüm bi acayip yanlış tarttığını düşünüyorum sanırım değiştiricem sizce dijitaller mi daha güvenilir yoksa mekanikler mi ?

Bende geç acıkıyorum :KK1::KK1::KK1: ben dijital kullanıyorum memnunum mekaniği okumak benim için daha zor:KK1::KK1:
selam kısslarrr...

diş maceram çok şükür bitti..dişim de dolgu da kırılmış..yamadı yumadı dolguladı bitirdi işini dişçi..umarım sonra bişey çıkmaz :KK53::KK53:

yarım tabak ıspanak
kızılcık tarhanası

geçmiş olsun canım bende dişten hep çekinmişimdir:18:eklerde afiyet bal şeker olsun kolay değildi bu gün dişçi koltuğu terletmiş bile olabilir benim elim ayağım eser ne zaman otursam

eşin battı desene canımcım:KK9::KK9:

Memuruz zaten batığız hep böyle:KK60: borç yiğidin kamçısıymış:KK60:

Canııımmm bugün de 4 dene birden netten indirimdeki yazlık ayakkabılardan aldım:KK24::KK24::KK24::KK24:
Bizim borç bitmezmiş bitmezse bitmesin napayım:KK9::KK9::KK9::KK9:

Leylakım 5 senedir giydiğim yazlık ayakkabılarımın lastikleri eskimişti yaptır dedim masraf olmasın diye..
O, yaptırmam yeni al dedi banane o dedi:KK60:

Bir de aldıklarım iyi olmazsa (gerçi deri ama ya ayağıma olmazsa dilinden kurtulamam:KK9::KK9:) yandım:KK9::KK9::KK9::KK9:
Bugün battı evet:KK60:

Akşam üstü 6:00-6:50 arası eşimle yürüdük..

Kaç gündür sabah kalkmak zor geliyordu yürümüyorduk.. Bakalım yarın sabah kalkabilecek miyiz?
Sabahın köründe:KK60: kalkıp yürüyeceğiz inş.

hayırlı olsun nice mutlu yıllara :KK16::KK16:
Merhaba hanımlar nasılsınız.Bugün kahvaltım 12:30 da bitti

1 domates
1 salatalık
avuçla peynir
8 zeytin
ceviz
1 haşlanmış yumurta

yedim.Karataydan sonra kendimde şunu farkettim artık açlık krizlerine girip şekere çikolataya saldırmıyorum acıkınca da elim ayağım titremiyor yemek yedikten 5 ya da 6 saat sonra ancak acıkıyorum es kaza şekerli bi kaçamak yapsam eskisi gibi oluyorum midem kazınıyor ve acıkıyorum. Bu arada baskülüm bi acayip yanlış tarttığını düşünüyorum sanırım değiştiricem sizce dijitaller mi daha güvenilir yoksa mekanikler mi ?

Bende geç acıkıyorum :KK1::KK1::KK1: ben dijital kullanıyorum memnunum mekaniği okumak benim için daha zor:KK1::KK1:
selam kısslarrr...

yarım tabak ıspanak
kızılcık tarhanası

geçmiş olsun canım bende dişten hep çekinmişimdir:18:eklerde afiyet bal şeker olsun kolay değildi bu gün dişçi koltuğu terletmiş bile olabilir benim elim ayağım eser ne zaman otursam

sabah saat10
pastırmalı 2 yumurta-18 zeytin-4 tane ceviz-domates-yeşillik-biber

öğlen 12.30
kabak dolması-2 kaşık bulgur pilavı-yoğurt-tarhana çorbası

akşam 18.00
öğlen ile aynı-bi avuç badem-2 incir:KK17:

bol su

Memuruz zaten batığız hep böyle:KK60: borç yiğidin kamçısıymış:KK60:

Canııımmm bugün de 4 dene birden netten indirimdeki yazlık ayakkabılardan aldım:KK24::KK24::KK24::KK24:
Bizim borç bitmezmiş bitmezse bitmesin napayım:KK9::KK9::KK9::KK9:

Leylakım 5 senedir giydiğim yazlık ayakkabılarımın lastikleri eskimişti yaptır dedim masraf olmasın diye..
O, yaptırmam yeni al dedi banane o dedi:KK60:

Bir de aldıklarım iyi olmazsa (gerçi deri ama ya ayağıma olmazsa dilinden kurtulamam:KK9::KK9:) yandım:KK9::KK9::KK9::KK9:
Bugün battı evet:KK60:

güle güle kullan yeni ayakkabılarını canım benim:KK16::KK16:5 yıldır giyiyormuşsun eskileri,haketmişsin 4 tane yeni ayakkabıyı:KK34::KK34:eşin de kendisi kaşınmış ama:KK1::KK1::KK1:
memurda borç bitmiyo haklısın,kendimizden biliyorum:KK9::KK9::KK9:

akşam üzeri alışverişe gittik,cıslardan almamak için zor tuttum kendimi:18::18:ama başardım almamayı:21::21:
alerji hapı iştahımı arttırıyo çok:KK19::KK19::KK19:

:KK16:selam herkese

1.öğün : 11 00 da bitti
5 zeytin
2 kk yumurta
1 bardak ceviz+ badem+ karaüzüm çekirdeği
domates
biber
bol peynir
4 gün kurusu

2.öğün: 18 :00 da bitti
2 kase nohutlu,dövmeli çorba
1 avuç ay çekirdeği

su:3 lt
spor : yok

sagol bıdenemm:KK16::KK16:

afıyet enerjı olsun canım.hanı derlerya egıtım sart! dıye bıze uyarlarsak yuruyus sart!:KK8:
Aynen öyle canım yaa ne zamandır tembellik ettim ya kilo aldım yarın tartılacağım bakalım ne kaa aldım:18: Ama akşamüstü yürüyüşe de başladım :112:
afiyet olsun canımcım.çok acıktım ve menün gözümün önünde canlandı bir an:KK53::KK53::KK53:
Canımm keşke sana da ikram edebilseydim:KK16::KK16::KK16:
:KK60::KK60::KK60: alemsin kıss hayırdır inşallah..:KK9::KK9: çok güldük kızımla..
aksine ben sarışına yakın açık kumralım..eşim ten olarak değil ama saçları kaşları esmer..kızım da babaya benzemiş..
zenciye yakın hemide..:KK9::KK9:
canım benim:KK16::KK16:..bi de bize yufkalar açarmış..:KK19::KK19::KK19:
düşünmen yeter..:KK16::KK16:
temiz su güzeldir derler bebişim..ikimiz için de hayırlısı olsun..:KK16::KK16::KK19::KK19:

Valla komikti:KK60: Hintliler var ya ööleeeydin kıss:KK60: İnş. hayırlısı olsun inş. canımm:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Dişlerin için de geçmiş olsun atlattın işteee:KK34:

güle güle kullan yeni ayakkabılarını canım benim:KK16::KK16:5 yıldır giyiyormuşsun eskileri,haketmişsin 4 tane yeni ayakkabıyı:KK34::KK34:eşin de kendisi kaşınmış ama:KK1::KK1::KK1:
memurda borç bitmiyo haklısın,kendimizden biliyorum:KK9::KK9::KK9:

teşekkür ederim canım benim daha iyileri sizlerin olsun inş.:KK19:

sağol canım atlattım çok şükür..:KK16::KK16:

rica ederim canım..:KK16::KK16:
sağol canımcım çok şükür bitti..:KK16::KK16:

derinceyi de izmiti de severim canım..sevgilerle...:KK16::KK16:zor olmaz mıı:KK5::KK5:

:KK60::KK60: alemsin canım..kabuklu badem değildi tatlım..hiç yaparmıyım öyle şeyy:KK60:
kabuksuz badem ve fıstık yedim..ama sanırım zaten zamanı gelmişti ki o bahanesi oldu kırıldı..8 yıldır kullanıyordum o dolgumu..:KK34:

çokta güzel olur bence :21:şimdiden afiyet olsun:KK9:

yok açık öğretim bütüm var tek ders geçersem mezunum ama pek istediğim gibi değildi :KK14::KK14:

:KK16::KK16::KK16:

nice sağlıklı yılları olsun prensesinin canım :KK71::KK71:

tabii sii digital almalısın canım mekanikler çoğu zaman yanlış tartıyor..:KK34::KK34:

güle güle kullanın canım:KK16::KK16:..ödesin tabii kocişinn :KK34::KK34:

Sağol bidenem daha iyileri sizlerin olur inş.:KK19:

X