Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabahki menüm08:30 da bitti

1 haslama yumurta
1 dilim peynir
4 zeytin
1 çb fındık
domates,salatalık,omega

öğleyi birazdan yiycem 13:00
1 tabak türlü
1 kase nohutlu bugday corba
semizotu salatası

:KK55::KK55::KK55::KK55:doğru mutfaga

bugün dişçiyle randevum varr:18::18:
nefret ederim dişçiden :18::18:
ama geçen gün bademle 8 yıllık dolgumu kırınca mecbur kaldım :KK30::KK30:
Allah eksikliğini göstermesin ama mümkünse dişçi koltuğuna da düşürmesin insanı :18::18:

dönüşte de alışveriş ve kızımın okulunu ziyaret..bizimkilerin 1 haftası var daha ..

minicikk 1 lere ve onların cefakar öğretmenlerine de hayırlı olsun yani eğitim ve öğretim yılı...

lazımlıklar ve primalar hazır mı bakiimm :KK60::KK60:

şaka bi yana Allah kolaylık versin :KK16::KK16::KK16:
sagol canım bende 1.sınıf ögretmeniyım.bugun geldiler ama o kadar küçük degiller adam gbi oturdular sıralarında,2 hafta sonra hareketlenirler ama

sagol canım bende 1.sınıf ögretmeniyım.bugun geldiler ama o kadar küçük degiller adam gbi oturdular sıralarında,2 hafta sonra hareketlenirler ama

sevindim senin adına canım...:KK16::KK16:
kolay gelsin..biz 1 taneyle zor başediyoruz..neyse ki sizden çekiniyorlar..:KK34::KK34:

Allah eksikliğini göstermesin ama mümkünse dişçi koltuğuna da düşürmesin insanı :18::18:

dönüşte de alışveriş ve kızımın okulunu ziyaret..bizimkilerin 1 haftası var daha ..

minicikk 1 lere ve onların cefakar öğretmenlerine de hayırlı olsun yani eğitim ve öğretim yılı...

leylakım,reyhanım günaydın fıtıklarr..:KK16::KK16:

günaydım canımcım:KK16::KK16::KK16:
ay sorma o dişçi meselesini sersumcum...korkmuyorum ama hiç sevmiyorum ben de...:KK19::KK19:allah sana kolaylık versin:KK1:

kahvaltım
2 haşlanmış yumurta
1 salatalık
1 dilim peynir
zeytinim bitmiş
haberim yok:KK9:
biraz fıstık ve kuru üzüm

şimdi de biberiyeli bitki çayımi içtim:nazar::nazar:

öncelikle iyiki doğdunnn galeta unu koyuyorlar yada köftelik bulguru ıslatıp yapıyorlar ben sade ce kaıyma soğan maydanoz ve baharatla yapıuorum

çok teşekkür ederim canım galeta unu da olabilir bak deniyebilirim onu da bulguru da deniycem zaten sağol canım :KK16:

öncelikle bizlerin bilinçli olması lazım canım hastalar olarak haklısın..
ben daha önce de mamografi için kızları uyarmıştım..bu son araştırmanın sonucuymuşş..işte maalesef gerçekler:KK53::KK53:..ben bir radyoloji teknikeri olarak bunları söylemeyi bir görev biliyorum:KK16::KK16:..gereksiz filmler neticesin de hem biz rad. teknikerleri hem de hastalar fazlasıyla ışın alıyor maalesef:KK20::KK20:..bu bir Türkiye gerçeği..sanki doktorlar ne kadar çok tetkik isterlerse o kadar iyi doktormuş gibi geliyor insanlara:KK37::KK37:..tabii bilinçli doktorlarımızı tenzih ederek söylüyorum bunları..

çok haklısın canım uyarın için de ayrıca teşekkürler :KK16:
MENEVSEHULYA dogum gunün kutlu olsun sevdiklerinle arzu ettigin gibi bir hayat yasa

çok teşekkür ederim canım :KK16:

menevşehülya doğum günün kutlu olsun canım

MENEVSEHULYA doğum günün kutlu olsun,sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara !

MENEVSEHULYA doğum günün kutlu olsun.

herkese merhaba :KK3:

cumartesi akşam

1 tabak nohut yemeği yedim sadece
söğüş domates ve soğanla

ama akşam 11,30'da doğum günüm dolayısıyla
eşim elinde mumlar ve maytap yanan bir pastayla
çıkageldi aha dedim yandık mecburen küçük bir dilim
yemek zorunda kaldım ama o kadar şekerli geldiki arkasından
ne kadar su içtim hatırlayamıyorum :KK50:

dün sabahta kalktım pasta yüzünden ceza verdim kendime
buzdolabı poşeti alıcam diye yarım saat uzaklıktaki markete
yürüyerek gidip geldim ama geldiğimde epey yorulmuştum
ayaklarım epey ağrıdı :KK9:

sonra klasik karatay kahvaltımı yaptım

öğleden sonra tekrar dışarı çıktım pazara gittim
1 saatte toplam eve gelene kadar öyle geçti
dün epey yürüdüm yani

akşam da menemen yedim sadece

domates rendemi hazırladım dolabıma koydum biraz uğraştırdı ama
kışın güzel olucak eminim

bugünde öğlen 1'de yapabildim kahvaltımı
çok yoğundu burası

1 b.süt
peynir
12 s.zeytin
domates-salatalık
2 k.k. yumurta
1 ç.b. fındığın 3/2 si

Kızlar boş vaktimde size bir selam vereyim hem de geçmişi okuyayım dedim:KK52: :KK52:
1. sınıflar okula başladı.Öğretmenlerimize ve öğrencilere hayırlı olsun :KK16:
Hepimiz için güzel bir hafta olsun:KK16:

Dün itibariyle sınav stresinden kurtulmuş bulunmaktayım kızlar hoş pek parlak değildi gibi ama olsun psikolojik bir rahatlama var kendi evime geldim bu arada :KK5::KK5: anneme alışmıştım ama artık karataya daha bağlı olacağım inşallah:KK1:artık menü bildirimleride günügününe bahanem kalmadı çünkü.
Sınav sonucun inşallah güzel olur canım :KK16: bütünleme miydi? bende geçen hafta girdim bütünlemeye de:26:

arada oluyo öle ...hiç iyi olmuyo ama ...ufak tefek şeyleri takınca bölee sabahı sabah ediyorum .
bu arada sen nasılsın canım görüşemiyoruz ben bu ara pek giremiyorum şu okullar başlasa da düzen gelse diyorum

ah canım keşke o koca bidilimle kalsaydım dün başka hiçbir şey yemedim kek çocuklara niyetle yapıldı ama nasip banaymış diyeyim sende çantaları sırala bana canım ..bugün dönüş yapıyorum karatayıma tabiki de ..ama o kek tartıya öle bi yansımış ki bugün şaşırdım çünkü bi günlük kaçamak böle yansırsa vay halime asla unlu bişey yememeliyim hayatım boyunca ...
tartıdaki + nın bir nedeni kek ise diğer nedeni de stres canım:KK20: hem keki götürdüm diye hayıflanman hem de şu kafana taktığın ufak tefek şeyler:KK20:
dert etme, 2-3 güne bir şey kalmaz:KK34:

çok geçmiş olsun canım:KK16: umarım dişçiden memnun kalırsın:KK16:

:KK9::KK9::KK9:günaydın canım.sana da cok gecmiş olsun.benım de gitmem gerekiyor dişim sinyal veriyor surekli ama erteliyorum boyna
ihmal etmeden tez zamanda git bence canım:KK34: ağızdaki bir yerin sağlıksız olması diğerlerinin sağlığını da etkiliyor :KK34:

herkese merhaba :KK3:

cumartesi akşam

1 tabak nohut yemeği yedim sadece
söğüş domates ve soğanla

ama akşam 11,30'da doğum günüm dolayısıyla
eşim elinde mumlar ve maytap yanan bir pastayla
çıkageldi aha dedim yandık mecburen küçük bir dilim
yemek zorunda kaldım ama o kadar şekerli geldiki arkasından
ne kadar su içtim hatırlayamıyorum :KK50:

dün sabahta kalktım pasta yüzünden ceza verdim kendime
buzdolabı poşeti alıcam diye yarım saat uzaklıktaki markete
yürüyerek gidip geldim ama geldiğimde epey yorulmuştum
ayaklarım epey ağrıdı :KK9:

sonra klasik karatay kahvaltımı yaptım

öğleden sonra tekrar dışarı çıktım pazara gittim
1 saatte toplam eve gelene kadar öyle geçti
dün epey yürüdüm yani

akşam da menemen yedim sadece

domates rendemi hazırladım dolabıma koydum biraz uğraştırdı ama
kışın güzel olucak eminim

bugünde öğlen 1'de yapabildim kahvaltımı
çok yoğundu burası

1 b.süt
peynir
12 s.zeytin
domates-salatalık
2 k.k. yumurta
1 ç.b. fındığın 3/2 si
canımcım doğum gününde bir dilim pasta yedim diye cezalandırma kendini bu kadar:KK20:
yılda bir kere değil mi, izin verseydin ona da:KK9:
kaçamak yapınca kafaya takmadığın zaman tartıda etkisi az oluyor:KK34:

Sersumcum ben kocaeli izmitteydim şimdi derincedeyim seni çok iyi anlıyorum buraları bırakmak zordur senin için

öğlen yemeğim
:KK56: Yarım kase mercimek çorbası
:KK56: 1 parça tavuk şinitzel
:KK56: 2 kaşık salata
:KK56: 2 kaşık acılı ezme
:KK56: 1 kase yoğurt

ben biraz salmıştım kendimi kızlar ama bugünden itibaren kaçamaksız tekrar devam edicem azcık ondan azcık bundan yiyincede olmuyor bu işler herkes daha fazla kilo verme diyor ama ben kendimi hala çok kilolu hissediyorum inşallah veririm kalan kilolarımıda

ayy ilahii sen badem dişle kırılırmı ayol:KK20: yazık dişlerine..dişlerimiz sadece gıdalarımızı öğütmek için onları kırıcı alet olarak kullanmayalım kızlar..diş çok önemli bize uzun yıllar hizmet etmeleri için korumalıyız onları..
bununla geçmiş olsun canım ve de ders olsun tabii:KK19:

Günaydınlar :KK52:

Az önce tartıldım 60,6 kiloyum amacım 57 56 ya inmek daha önce montignac diyeti yapmıştım baya benzettim karatayla montignaci. Herneyse kahvaltım :

2 haşlanmış yumurta
hellim peyniri
yeşil çay

yumurtanın üzerine biraz zeytinyağı gezdirsem olur mu?

çokta güzel olur bence :21:şimdiden afiyet olsun:KK9:

kahve diüretiktir ,tutmaz,sen de mi tusçusun?

yok açık öğretim bütüm var tek ders geçersem mezunum ama pek istediğim gibi değildi :KK14::KK14:
sağol canım..iyi oldu evet..:KK16::KK16:

hoşgeldin canım..karatay tam gaz devam tabii:KK16::KK16:

kahve zararlı değil aksine hocamız türk kahvesini öneriyor canım:KK16::KK16:..ama un işini bence azaltmalısın..:KK34::KK34:

evet canım tam gaz devam artık bu hafta eksilerdeyiz :KK23::KK23: inşallah

X