Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

slm kızlar,pazar günü burası sakin,herkes gezmeye gitmiş anlaşılan

ben de şimdi geldim,biraz dolastım eski-yeni sezon kıyafetlere baktım.alısveriş yaparken cok basarılı degılım kombin yapmakta zorlanıyorum.alıyorum bazen uyduramıyorum hiçbirseye.dolapta kalıyor.ancak ayakkabı alabildim okulda rahat rahat giymek için.

bildirim yapıyım hemen

kahvaltım 10:00 da bitti
benim spesyalim sucuklu-kaşarlı menemen(tavanın yarızsını yedim),2 zeytin,1 dilim peynir,1 çb.fındık

saat 16:00 1 b.ayran

aksam yemegimi 18:00 de yiycem eşim spora gitti,onu bekliycem

fırında karnıbahar yemegi,türlü,tavuk corbası yapacagım onlardan yerim yanında salata olur.

kaçamaksız günler dilerim:KK55::KK55::KK55:

pepeticiğim bizde aynı durumdayız. önce alacağımız semte karar verdik daha sonra ev araştırmasına başladık. ev çok güzel manzarasıda öyle ama bizi düşündüren 1. kat olması. alt katta görevlinin evi var. site ama güvenlik ile anlaşılmamış henüz bu biraz düşündürüyor bizi. alarm sistemlerine bakıyoruz kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum:KK16:

maşallah canım çok iyi gidiyorsun canım,öğrencilerin farkı görünce eminim tezahütarlar havada uçacak:KK34:

haklısın sersumcuğum,bende mümkün olduğunca çektirmemeye çalışıyorum. 3 yıl önce k. doğum dr gitmiştim. ilk verdiği tetkik mamografi oldu. özel hastane olduğu için kar amaçlı çalışıyorlar. üstelik risk altında bile değilim . bu konuda seninde yazdığın gibi bilinçli olmalıyız:KK3:
evet canım haklısın:KK16::KK16:..bizimkilerde puanları artsın diye herkese tetkik istiyorlar..:KK37::KK37:

merhaba canlarım
bu saat oldu hala uyanığım uyku tutmadı saat 04.00 te hala uyanığım bari işe yarasın deyip kek yaptım ama çantalık bi şey yapıp büyük bi dilim de yedim :18:

propycil canım çoook geçmiş olsun canım umarım dediğin hastalık değildir alerjik bişidir tahlillerini ne zaman yaptıracaksın merakta bırakma bizi

menevşehülya doğum günün kutlu olsun canım

lacey ev alıyormuşsunuz hayırlısı olsun canım herşey umduğun gibi gelişir inşallah

asyacım tebrik ederim canım aşık olmuşsun Allah muhabbetinizi sevginizi arttırsın çıtırımız
canımcım sen de bana benzemeye başladın:KK34::KK34:
..hayırdır..ben de habire gece yarıları uyanıp uyuyamıyorum yaa..:KK36::KK36:
bazen oluyor insana geçer canım..:KK16::KK16:

leylakım hosgeldın gorunmuyodun..sımdı geldım dısardan 1 saat tempolu yurudum.sersum asyaates selam kızlar nasılsınız
iyiyim taklım:KK16::KK16:..sen nasılsın ..açık hava yürüyüşlerine devam desene:KK34::KK34:

sizinki de hayırlı olsun pepetim. alacağımız ev herşey bitmiş oturmaya hazır 185 bin lira . içini yeniden yaptıracağız,duvar kağıdı,cam balkon,duşakabin vb . birde eşyalarımı tamamen değiştireceğim +ankatre . yani bize maliyeti nerden baksan 225 bulacak.
sizin ev oldukça büyük ve fiyatı bizimkine göre çok uygun. malasef ANK evler çok yüksek fiyatlı çevrenin en güzel binasında bu fiyata bulduğumuz için şanslı sayılırız:KK34:
ohhh ne güzel herşey yepyeni olacak..Allah sağlıkla oturmayı nasip etsin canım.:KK16::KK16:

Sızınde cok pahalıymıs canım bızımkı ılce sartlarına gore ıste . burası konyanın en pahalı ılcesı gıb oluyor almancılar ve göl manzaramız varya ıste.

Allhım herkesın gölüne gore versınn

Bazen bende dıyoruum alsak bır ve uygun ıcını yaptırsak ama usta bul nasıl yapılır bu ısler bılemıyorumkı burad kımsemız yok. bır cesmecı arıyorsunda bulamıyorsun . öle ınsaat gıbı bırsey cok zor . kredımı cekeceksınz varmı paranız

ilk görev yerim konyanın-çumra ilçesiydi canım daha sonra 3 yılda konya merkezde çalıştım. haklısın küçük bir yerde inşaat işleri ilgilenecek adam bulmak zor ,sizinki daha mantıklı canım
bizim biraz birikmişimiz vardı, birazda kredi çekeceğiz ,hayırlısı inşallah:KK3:

Bugün öğle yemeği yedim o yüzden akşam yemeyeceğim bir de bi kaçamak yaptım çikolatalı gofret yedim çok güzeldi ama

ıkıncı ogunum

yarım tabak bulgur pılavı
1 fırında tavuk baget
1 bardak ayran,4gunkurusu
2 sekerpare

benım her menumde mutlaka bır cıs var kızlar sıze bravo pek kacamak yapmıyosunuz sanırım..menuler gayet saglıklı gorunuyo

sabah:11.00'de
sucuklu yumurta
keçi peyniri
domates
salatalık
maydanoz
nane
dereotu

saat 16.00'da 1 kupa latte(bu sefer evde kendim yaptım:KK1:)

2. öğün:19.00'da
1 kase ezogelin çorba
1 tabak bulgurlu,kıymalı kabak yemeği
keten tohumlu salata

çok yedim midem şiştiiii:KK9:
şimdide arkadaşlarımla buluşmaya kaçıyorum umarım kaçamaksız atlatırım :KK14:

2.öğünüm
1 kase nohutlu bugday corba,1dilim mısır ekmegi,1 tabak fasülye turşusu kavurma,fırında karnabahar,1 armut

amma yemişim şiştim.
yarın minikler okulda olcak cok heyecanlıyım

kahvaltı öncesi geceden suya ıslattığım iki incir yedim...
kahvaltım:
1,5 haşlanmış yumurta
az ciğer sote
az kırmızı biber közlemesi
4 zeytin
az peynir
domates
çay

öğlen:1dilim hakiki köy tereyağı bal sürdüm ekmeğe:KK43:
2top dondurma:KK43:

akşam: yarım simit:KK43: neden yedim bilmiyorum...
1 kepçe çorba
3 kaşık barbunya
salata

SLM KIZLAR AKŞAM YİNE YEMEKLİ MİSAFİRİM VARDI AZITTIM
SABAH
1 YAĞDA YUMURTA 6 ZEYTİN YARIM PEYNİR 1 ELMA CEVİZ 2GÜN KURUSU ÇAY
ÖĞLEN
BARBUNYA YOĞURT
AKŞAM
AZ ETLİ KEREVİZ 1 TAVUK BAGET YARIM KASE YOĞURT YARIM KASE KISIR AZ SALATA 4 SARMA ÇAY

yarın kızım kreşe başlıyor ben yine muslukları açıp zırlarım
suyumu yanıma aldımmı zayıflamada fire vermeyeceğim inşallah
sloganım bayrama 83

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar,bugunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün (ıkındı)kabak yemegı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

bugün pek vakit bulamadım bizimkilerden..:KK9:
kızım yeni arkadaşlar buldu ve artık dışarı çıkıyor ..:KK9::KK9: bu sefer de içeri girmeyi bilmiyor.:KK9::KK9:
dengesi yok bu çocukların :KK53::KK53:
bugün ki menülerim cıslı hiç yazmiyyimm :KK17::KK17:
akşam ben bilmem eşim bilir yarımasında lahmacun yerlerken çok canım çekti(nasıl yiyolarsa insanın canı çekiyo yaww)
ama kendimi tuttum ve 2 bardak ayranla kapadım günümü..:KK52::KK52:

kızım yeni arkadaşlar buldu ve artık dışarı çıkıyor ..:KK9::KK9: bu sefer de içeri girmeyi bilmiyor.:KK9::KK9:
akşam ben bilmem eşim bilir yarımasında lahmacun yerlerken çok canım çekti(nasıl yiyolarsa insanın canı çekiyo yaww)
aynen ya oglumda ızlıyodu anne canım lahmacun cektı arayalım getırsınler dıyo bu saatte olmaz yarın yersın dedım :))) caktırmadan karatay beslıyorum cocuklarıda:)) cıdden ya nasıl yıyolardı oyle

papişim selam..:KK16::KK16:

selam bebeemm:)) kızın kac yasında bu arada

aynen ya oglumda ızlıyodu anne canım lahmacun cektı arayalım getırsınler dıyo bu saatte olmaz yarın yersın dedım :))) caktırmadan karatay beslıyorum cocuklarıda:)) cıdden ya nasıl yıyolardı oyle

selam bebeemm:)) kızın kac yasında bu arada

:KK16::KK16:evet tatlım insan seyrederken canı çekiyor..:KK9::KK9:
kızım 12.5 yaşında ..buçuğu da söylüyorum:KK9::KK9: offf büyümeseler hep dizimizin dibinde olsalar keşke :KK50::KK50:

Kızlar sevgiler hepinize bugünkü menümü bildiriyorum geç kalmış olsamda
sabah;
1 yumurtadan Menemen
10 zeytin
peynir çay
3 tane hurma
domates,salatalk

aksam;
mangalda 1 tavuk pirzola
3 köfte
2 bardak ayran
kozlenmis patlıcan ve kırmızı biber salatası

canım benim kızının arkadaş bulmasına ve dışarı çıkmasına çok sevindim:KK16::KK16::KK16:
artık daha az stresli olur, seni de pek üzmez umarım:KK16::KK16::KK16:

goodmorningfpo6.gif

X