Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Dün itibariyle sınav stresinden kurtulmuş bulunmaktayım kızlar hoş pek parlak değildi gibi ama olsun psikolojik bir rahatlama var kendi evime geldim bu arada :KK5::KK5: anneme alışmıştım ama artık karataya daha bağlı olacağım inşallah:KK1:artık menü bildirimleride günügününe bahanem kalmadı çünkü.

arkadaşlar ben sabahları aç karnına ve gün içinde de 1 kere daha şekersiz türk kahvesi içiyorum vücutta su tutar mı?
Ayrıca genellikle çorbalarıma 1 kaşık un katıyorum kıvam açısından çok bi etkisi olur mu kilo vermem açısından sizce?:18::18:

Dün itibariyle sınav stresinden kurtulmuş bulunmaktayım kızlar hoş pek parlak değildi gibi ama olsun psikolojik bir rahatlama var kendi evime geldim bu arada :KK5::KK5: anneme alışmıştım ama artık karataya daha bağlı olacağım inşallah:KK1:artık menü bildirimleride günügününe bahanem kalmadı çünkü.

sınav stresinden kurtulmuşsun adına sevindim canım..onuçları da güzel gelir inş.

arkadaşlar ben sabahları aç karnına ve gün içinde de 1 kere daha şekersiz türk kahvesi içiyorum vücutta su tutar mı?
Ayrıca genellikle çorbalarıma 1 kaşık un katıyorum kıvam açısından çok bi etkisi olur mu kilo vermem açısından sizce?:18::18:

tatlım şekersiz olursa ödem tutmaz ama aç karnına tavsiye etmem..aralarında iç..doğal bir dopingdir şekersiz türk kahvesi.
un alışkanlığını da yok et bence...suyunu ayarlarken dikkatli olursan kıvamı daha güzel tutturabilirsin zaten:KK34:

herkese günaydın hanımlar
güzel bir hafta olur inşallah

sabah kahvaltım
:KK56: 1 haşlanmış yumurta
:KK56: 1 domates
:KK56: 1 salatalık
:KK56: peynir
:KK56: 5 zeytin
:KK56: 1 kupa yeşil çay

bayadır menü bildirimlerimi iş yoğunluğu nedeniyle ihmal ettim ama bugünden itibaren elimden geldiğince menülerimi düzenli bildiricem kilo veremiyorum 70,700 e takıldım kaldım bazen kilo duruyor herhalde bakalım inşallah kilo vermeye devam ederim yine he bu arada ben uzun zamandır güzel bir elektrikli süperge almak için araştırmalar yapıyordum internetten rowenta 8221 900 watt (%50 tasarruflu) 500 watt emiş gücüne sahip bir makinası vardı ona baya kafayı takmıştım sürekli yorumları takip ediyordum tabi fiyatının düşmesinide neyse dün 570tl /10 taksitle aldım cumartesi günü bütün evi silip süpürmüştüm makinayı eve getirdik inceledik arızası falan varmı diye neyse taktık ben temiz halılarımı tekrar denemek için süprdüm birde ne göreyim yumruk gibi bir toz öbeği birikmiş toz hazenesinde gözlerime inanamadım meğer ben evi süpürdüğümü zannediyormuşum daha önce elektirk süpürgesi almak isteyenlere tavsiye ederim. gerçekten öyle kuvvetliki mağazada kız duvara yapıştırdı süpürgeyü öyle bir vakumluyorki şok oldum resmen artık hafta sonları halıları silkememicem :KK1: neyse kızlar ben buralardayım sizleri takipteyim görüşürüz yine:KK34:

Son düzenleme:
Günaydınlar :KK52:

Az önce tartıldım 60,6 kiloyum amacım 57 56 ya inmek daha önce montignac diyeti yapmıştım baya benzettim karatayla montignaci. Herneyse kahvaltım :

2 haşlanmış yumurta
hellim peyniri
yeşil çay

yumurtanın üzerine biraz zeytinyağı gezdirsem olur mu?

sabah kahvaltım

bayadır menü bildirimlerimi iş yoğunluğu nedeniyle ihmal ettim ama bugünden itibaren elimden geldiğince menülerimi düzenli bildiricem kilo veremiyorum 70,700 e takıldım kaldım bazen kilo duruyor herhalde bakalım inşallah kilo vermeye devam ederim yine he bu arada ben uzun zamandır güzel bir elektrikli süperge almak için araştırmalar yapıyordum internetten rowenta 8221 900 watt (%50 tasarruflu) 500 watt emiş gücüne sahip bir makinası vardı ona baya kafayı takmıştım sürekli yorumları takip ediyordum tabi fiyatının düşmesinide neyse dün 570tl /10 taksitle aldım cumartesi günü bütün evi silip süpürmüştüm makinayı eve getirdik inceledik arızası falan varmı diye neyse taktık ben temiz halılarımı tekrar denemek için süprdüm birde ne göreyim yumruk gibi bir toz öbeği birikmiş toz hazenesinde gözlerime inanamadım meğer ben evi süpürdüğümü zannediyormuşum daha önce elektirk süpürgesi almak isteyenlere tavsiye ederim. hani şu tvde reklamları var kadın evi süpürüyor kapı çalıyor kadın bakmaya giderken makinayı tavana yapıştırıyor o makina işte ayrıca bizden almadan önce mağazadaki satıcı kızda duvara yapıştırdı gerçekten öyle kuvvetliki şok oldum resmen artık hafta sonları halıları silkememicem :KK1: neyse kızlar ben buralardayım sizleri takipteyim görüşürüz yine:KK34:
hayırlı olsun canım süpürgen..sen hangi şehirdesin..bizim burası sıcak memleket olunca halı serilmiyor henüz..
Günaydınlar :KK52:

Az önce tartıldım 60,6 kiloyum amacım 57 56 ya inmek daha önce montignac diyeti yapmıştım baya benzettim karatayla montignaci. Herneyse kahvaltım :

2 haşlanmış yumurta
hellim peyniri
yeşil çay

yumurtanın üzerine biraz zeytinyağı gezdirsem olur mu?

ben de daha önce yapmıştım montiyi..
zeytinyağı olur tabi tatlım..yumurtanı tereyağı ile tavada da yapabiliyosun:KK39:

hayırlı olsun canım süpürgen..sen hangi şehirdesin..bizim burası sıcak memleket olunca halı serilmiyor henüz..

ben de daha önce yapmıştım montiyi..
zeytinyağı olur tabi tatlım..yumurtanı tereyağı ile tavada da yapabiliyosun:KK39:

kocaeli bizim buralar akşamları gayet serin oluyor benim 2 yaşında birde kızım var o nedenle halısız asla olmaz :KK34:

sabah kahvaltı öncesi
1 tabak meyve salatası(armut,mürdüm eriği,şeftali) yedik kızımla

kahvaltı
örgü peyniri,üçgen peynir,pide,bir kaç tane üzüm,siyah zeytin,yeşil zeytin,1 adet omega3 kapsül

sabah kahvaltı öncesi
1 tabak meyve salatası(armut,mürdüm eriği,şeftali) yedik kızımla

kahvaltı
örgü peyniri,üçgen peynir,pide,bir kaç tane üzüm,siyah zeytin,yeşil zeytin,1 adet omega3 kapsül

afiyet olsun kızınada sanada ne kadar zamanda verdin kiloları ve sadece karataylamı verdin:KK34:

kahve diüretiktir ,tutmaz,sen de mi tusçusun?

evet canım haklısın:KK16::KK16:..bizimkilerde puanları artsın diye herkese tetkik istiyorlar..:KK37::KK37:

canımcım sen de bana benzemeye başladın:KK34::KK34:
..hayırdır..ben de habire gece yarıları uyanıp uyuyamıyorum yaa..:KK36::KK36:
bazen oluyor insana geçer canım..:KK16::KK16:

arada oluyo öle ...hiç iyi olmuyo ama ...ufak tefek şeyleri takınca bölee sabahı sabah ediyorum .
bu arada sen nasılsın canım görüşemiyoruz ben bu ara pek giremiyorum şu okullar başlasa da düzen gelse diyorum

Günaydın kızlar:KK52::KK52::KK52::KK52:

Güzel duaların için teşekkürler canım:KK19:
Ama bu kaçamağı affettirmiyor:KK9: Koca bir dilim kek haaa:KK22:
Pazar günü kaçamaklar genelde fazla oluyor, hele meşhur pazar kahvaltısı sendromu herhalde:KK1:
Neyse ki gün içinde eritirsin sen onu her türlü:KK34:

ah canım keşke o koca bidilimle kalsaydım dün başka hiçbir şey yemedim kek çocuklara niyetle yapıldı ama nasip banaymış diyeyim sende çantaları sırala bana canım ..bugün dönüş yapıyorum karatayıma tabiki de ..ama o kek tartıya öle bi yansımış ki bugün şaşırdım çünkü bi günlük kaçamak böle yansırsa vay halime asla unlu bişey yememeliyim hayatım boyunca ...

afiyet olsun kızınada sanada ne kadar zamanda verdin kiloları ve sadece karataylamı verdin:KK34:
benimkisi uzun bir süreç oldu canım..önceleri şok diyetlerleydi baktım olmadı..biraz montiye takıldım sonrası sağlıklı gıdalarla devam ettim..
karatay hocamın kitabını çok zaman önce aldım okudum gayet sağlıklı gıdalarla hem sağlıklı bir bedene hem zayıflamış bir bedene kavuşuyoruz..
tatlıyı hamur işlerini çok sevmem karatay çizgisinden uzak tuttu beni hep
bugünden itibaren burda olmak istiyorum oto kontrol olsun bana ve şu son kilolarımdan bir an önce kurtulmak istiyorum
ne haber tontişler,incelmem lazım dutmayın beni:KK52:

biz tutmuyoruz canım sen incel bizler de hemen peşindeyiz:KK1:

canım benim kızının arkadaş bulmasına ve dışarı çıkmasına çok sevindim:KK16::KK16::KK16:
artık daha az stresli olur, seni de pek üzmez umarım:KK16::KK16::KK16:
sağol canım..iyi oldu evet..:KK16::KK16:
hoşgeldin canım..karatay tam gaz devam tabii:KK16::KK16:
kahve zararlı değil aksine hocamız türk kahvesini öneriyor canım:KK16::KK16:..ama un işini bence azaltmalısın..:KK34::KK34:

sabah kahvaltım

bayadır menü bildirimlerimi iş yoğunluğu nedeniyle ihmal ettim ama bugünden itibaren elimden geldiğince menülerimi düzenli bildiricem kilo veremiyorum 70,700 e takıldım kaldım bazen kilo duruyor herhalde bakalım inşallah kilo vermeye devam ederim yine he bu arada ben uzun zamandır güzel bir elektrikli süperge almak için araştırmalar yapıyordum internetten rowenta 8221 900 watt (%50 tasarruflu) 500 watt emiş gücüne sahip bir makinası vardı ona baya kafayı takmıştım sürekli yorumları takip ediyordum tabi fiyatının düşmesinide neyse dün 570tl /10 taksitle aldım cumartesi günü bütün evi silip süpürmüştüm makinayı eve getirdik inceledik arızası falan varmı diye neyse taktık ben temiz halılarımı tekrar denemek için süprdüm birde ne göreyim yumruk gibi bir toz öbeği birikmiş toz hazenesinde gözlerime inanamadım meğer ben evi süpürdüğümü zannediyormuşum daha önce elektirk süpürgesi almak isteyenlere tavsiye ederim. gerçekten öyle kuvvetliki mağazada kız duvara yapıştırdı süpürgeyü öyle bir vakumluyorki şok oldum resmen artık hafta sonları halıları silkememicem :KK1: neyse kızlar ben buralardayım sizleri takipteyim görüşürüz yine:KK34:

kocaeli bizim buralar akşamları gayet serin oluyor benim 2 yaşında birde kızım var o nedenle halısız asla olmaz :KK34:
makineni güle güle kullan canım..ben de karamürselliyim canım..sen merkezdesin heralde..şimdiden ösledim oraları ben yaww:KK5::KK5:

ne haber tontişler,incelmem lazım dutmayın beni:KK52:
fırla canım tutana aşkolsun..hepberaber..En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
arada oluyo öle ...hiç iyi olmuyo ama ...ufak tefek şeyleri takınca bölee sabahı sabah ediyorum .
bu arada sen nasılsın canım görüşemiyoruz ben bu ara pek giremiyorum şu okullar başlasa da düzen gelse diyorum

ah canım keşke o koca bidilimle kalsaydım dün başka hiçbir şey yemedim kek çocuklara niyetle yapıldı ama nasip banaymış diyeyim sende çantaları sırala bana canım ..bugün dönüş yapıyorum karatayıma tabiki de ..ama o kek tartıya öle bi yansımış ki bugün şaşırdım çünkü bi günlük kaçamak böle yansırsa vay halime asla unlu bişey yememeliyim hayatım boyunca ...

evet canım görüşemiyoruz..neyse okullara az kaldı..düzenli gelirsin artık..:KK16::KK16:
takma kafana diycem ama olmuyor biliyorum..ben de senin gibi istemesem de takılıp sabahlıyorum..şu beynin bi fişi olsa da geceleri çeksek de rahat rahat uyusak :KK9::KK9::KK9:

kek sadece etkili olmuyor canımcım..bence yediğimiz unlu şeylerle vücut üstüne bide su tutuyor..yerleşmeden verirsin o ++ ları bence üzülme..:KK16::KK16:

sabah menüm:KK56::KK56::KK56:

sucuklu peynirli omlet
domates
peynir(zeytinim bitti..bugün alıcam)
cevizzz..
çay çay..

:KK56::KK56::KK56:

bugün dişçiyle randevum varr:18::18:
nefret ederim dişçiden :18::18:
ama geçen gün bademle 8 yıllık dolgumu kırınca mecbur kaldım :KK30::KK30:
Allah eksikliğini göstermesin ama mümkünse dişçi koltuğuna da düşürmesin insanı :18::18:

dönüşte de alışveriş ve kızımın okulunu ziyaret..bizimkilerin 1 haftası var daha ..

minicikk 1 lere ve onların cefakar öğretmenlerine de hayırlı olsun yani eğitim ve öğretim yılı...

lazımlıklar ve primalar hazır mı bakiimm :KK60::KK60:

şaka bi yana Allah kolaylık versin :KK16::KK16::KK16:

X