Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

çok teşekkürler canım bilgilendirdiğin için bende hemen ufacık şeyde tomografi,mr ve diğerlerinden isteyen
doktorlara sinir oluyorum. Bu senenin başında kasıkta ağrı şikayetiyle doktor doktor gezdim. 3 defa tomografi çektiler
defalarca ultrasona girdim ve en sonunda bi tanesi tekrar tomografi istedi yaptırmadık yeter dedik yani artık yeter bu ne
ve en sonunda sağolsun son gittiğimiz doktorum ne kadar film çekilirse çekilsin dıştan görünücek bir şey değil senin
rahatsızlığın dedi ve laparoskopik yöntemle ameliyat yaptı yırtık varmış yama yapıldı ve şu an Allaha şükür ağrılarım geçti.
Biraz da bizim bilinçli olmamız gerekiyor böyle konularda maalesef

inşallah temiz cıkar..inşallah sadece alerjidir..ama %80-90 o hastalık dedi 2 tane cildiyeci..kemotrapi gormek istemiyorum bu yaşımda ama eger sonuc oyle cıkarsa mecburum..

propycilciğim çok geçmiş olsun , dilerim kısa zamanda sağlığına kavuşursun. pozitifliğin ile kısa zamanda bunlara aşacağına inanıyorum

menevşehülyacığım doğum günün kutlu olsun , daha nice yıllara

merhaba kızlar ,satın almak için bugün tam istediğimiz gibi bir ev bulduk. hesap kitap yaptıktan sonra nasipse evi alacağız

yarın sen de tatlım..
burda lahmacun çok ucuz
tek ucuz şey sanırım..ve güzel yapıyorlar.
1.5 tl.
15 tane yaptırdık kalanını buzluğa koydum
hakikaten cok ucuzmuş,burda 2 katı

hoşgeldin,inşallah fazlalıklarını verebilirsin.

yarın sen de al diycektim
avcunu yala kıss biyerlerin şişmesin ..
annem hep öyle der bana
hahahaaah

oo asyacım sıka sıka en sonunda salmışsın kendini

hayırlı olsun canım benim,tadını çıkarın
afiyet bal şeker olsun canım,biz nerdeyse 1 yıldır gitmiyoruz

iyiki doğdun canım,nice yıllara

hosgeldin,burdan ayrılmazsan dahada kolay verebilirsin.

merhaba kızlar ,satın almak için bugün tam istediğimiz gibi bir ev bulduk. hesap kitap yaptıktan sonra nasipse evi alacağız
hayırlı olsun canım,güle güle oturun

propycil canım çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum inşallah sonuçlar çok temiz çıkar moralini yüksek tut iyi düşün iyi çıksın inşallah

menevsehulya doğum günün kutlu olsun nice yaşlara inşallah Allah hep mutluluk versin herşey gönlünce olsun inşallah

bugün yediklerim

1. öğün
2 haşlanmış yumurta
domates-salatalık
avuç içi kadar keçi peyniri
6 zeytin
kupa kupa şekersiz çay

2. öğünüm birazdan yiyecem
az fasulye
az patlıcan yemeği
az pilav
ayran

hepinize kolay gelsin

hayırlı uğurlu olur inşallah güle güle oturun çok güzel bir duygu herkes yaşasın inşallah ben ilk evime taşındığımda ilk gecenin sabahını hiç unutmam harika bir duygu

bildirim yapıyım ve kaçıyım
1.öğün 10:00

çökelekli kaymaklı tereyaglı omlet,5 zeytin,1 dilim peynir,1 çorba kasıgı yaptıgım vişne recelinden,1 şeftali,1 çb fındık,domates,salatalık

2.öğün 16:30

1 kase mercimek corbası,2 kasık taze fasulye,koca bir tabak ketentohumlu semizotu salatası

günümü kapatıyorum acıkırsam ayran icerim.
1 saat yürüyüş yapacağım aksama.

menevşehülyacığım doğum günün kutlu olsun , daha nice yıllara

çok teşekkür ederim canım çok sağol

inşallah hayırlısıyla alırsınız canım sağlık ve mutlulukla güle güle oturursunuz inşallah

iyiki doğdun canım,nice yıllara

çok teşekkür ederim canım çok sağol

menevsehulya doğum günün kutlu olsun nice yaşlara inşallah Allah hep mutluluk versin herşey gönlünce olsun inşallah

çok teşekkür ederim canım çok sağol amin

hayırlı uğurlu olur inşallah güle güle oturun çok güzel bir duygu herkes yaşasın inşallah ben ilk evime taşındığımda ilk gecenin sabahını hiç unutmam harika bir duygu

amin canım, henüz aldık sayılmaz,ama eminim bende ilk gecenin sabahında güzel duygularla uyanacağım

Ben imzayı nereden değiştireceğimi bulamıyorum. Yardımcı olur musun

sayfanın en başında kullanıcı kontrol paneli var canım oraya gir yan tarafta seçeneklerde profili düzenleye gir
alta doğru inince çizelge bölümüne yaptığın linki yapıştırıp kaydedeceksin canım bu kadar

kızlar ne zamandır aklımda soracağım unutuyorum ya
köfte yaparken içine ekmek koyuyoruz ya bize ekmek
yasak ne koymamız gerekir peki sizler nasıl yapıyorsunuz? :44:

pepeti 4 poğaça mı afiyet olsun canım, abartmışsın sen de benim gibi
insanın kendi poğaçasını yemesi ayrı bir keyiftir missler gibi
ama yine de çanta geliyor hemen benden
bugün akşama sana yürüyüş gözüktü

inş güzel günlerde oturmak nasip olur hayırlı olsun canım

oo asyacım sıka sıka en sonunda salmışsın kendini
yok canım ben zaten sıkmıyorum kendimi, şartlar zaten karataylık seçenekler sunuyor bende tercihimi onlardan yana kullanıyorum. bunu diyet değil, yaşam biçimi gibi görürsen kendini sıkmana gerek kalmıyor. tabii arada cısslarda olacak yaşam hep güzel değildir dimi

annem bir keresinde ekmek yerine bulgur ıslatıp koymuştu:26:
ama zaten o kadarcık ekmeğe de izin vardır tıpkı bazen 1 kaşık una izin olduğu gibi

annem bir keresinde ekmek yerine bulgur ıslatıp koymuştu:26:
ama zaten o kadarcık ekmeğe de izin vardır tıpkı bazen 1 kaşık una izin olduğu gibi

evet canım haklısın çok az ekmek koyuyoruz zaten ama anneciğinin yaptığı
gibi bulgurlada denemek lazım bakalım nasıl oluyor tşkler canım :44:

öncelikle iyiki doğdunnn galeta unu koyuyorlar yada köftelik bulguru ıslatıp yapıyorlar ben sade ce kaıyma soğan maydanoz ve baharatla yapıuorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…