Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bugün 2. öğünüm

et haşlama
bulgur pilavı
yoğurt

ama hala yenemedi çünkü eşimi bekliyorum çok da acıktım

malesfe yuruyemedım eşimın ısı vardı kızımlada cıkmadımmm

slm kızlar geçmişi baya okudum 2 gündür pek giremedim yatılı misafirlerim vardı diyetim saptı ama cıs yemedim sadece yediklerimden çok yiyip midemi büyüttüm su az içtim 2 hafta sonra 85 olmalıyım en son 5 yıl önce 85 dim öğrencilerim görünce şaşıracak bu gün yediklerimi yazayım
sabah
1 yağda yumurta ceviz 6 zeytin 1 peynir domates
öğlen
1 yumurta yogurt
akşam
5 köfte salata 1 kase tarhana
yatmadan öncede 1.5 litre su içmeye çalışıyorum
sporda yaptım
hepinize iyi geceler kızlar

Bugun biraz cislarla doldu...evde misafirin olmasi ve disari cikmak iyi gelmedi bana :)) gerci uzun zamandir kacamak yapmamistim olur o kadarcik dimi?

Sabah:
Sucuklu melemen
Ceviz badem zeytin peynir
Incecik bir lavas ve 3 lokma kaymakla bal :))
Cayy

Oglen:
Semaver cay
Dondurma
1 tane kucuk kurabiye

Aksam
Karniyarik
Bulgur pilavi
Cacik, semizotu salatasi
Veee yarim dilim incirli kremali kek (

Pismanmiyim??? HAAYIR... Regl oldugumdan bu kadarcik tatliya hakkim var diye dusunuyorum hiccc kendimi strese sokamam walla

sabah:
1zeytin
domates
salatalık
az peynir
badem
çay

öğlen:
yarım pide
ayran
karpuz iki dilim

akşam:
2 kepçe çorba
2 kaşık bulgur pilavı
az tavuk haşlanmış
barbunya yemeği
salata
yarım dilim revani

yazınca anladımki çok yemişim...

öncelikle bizlerin bilinçli olması lazım canım hastalar olarak haklısın..
ben daha önce de mamografi için kızları uyarmıştım..bu son araştırmanın sonucuymuşş..işte maalesef gerçekler..ben bir radyoloji teknikeri olarak bunları söylemeyi bir görev biliyorum..gereksiz filmler neticesin de hem biz rad. teknikerleri hem de hastalar fazlasıyla ışın alıyor maalesef..bu bir Türkiye gerçeği..sanki doktorlar ne kadar çok tetkik isterlerse o kadar iyi doktormuş gibi geliyor insanlara..tabii bilinçli doktorlarımızı tenzih ederek söylüyorum bunları..

merhaba güzeller
1 saat yurudum geldim.1 b.ayran içtim,eşim meyveleri önüne yığmıstı dayanamadım 1armut yedim

hepinize bol leptinli uykular

Sabah:13.0'de
1 koca tabak et sote
1 avuç içi keçi peyniri
domates
salatalık
köy biberi

Saat:22.00'de (anca midem aklıma geldi) 2 kupa süt

malesfe yuruyemedım eşimın ısı vardı kızımlada cıkmadımmm
hiç kafana takma sen telafi edersin ne de olsa

Son düzenleme:
İyi geceler kızlar ..bugunku menüm

sabah;karatay kahvaltısı

ara Ogün 1 elma

aksam;kıymalı bamya,yoğurt,domates

evimde olmadığım için bugun ozenli olmadı menüm

tebrıkler canımm cok sevındım bızde bakıyoruz 1 kac ayddır ama bulamıyoruz
pepeticiğim bizde aynı durumdayız. önce alacağımız semte karar verdik daha sonra ev araştırmasına başladık. ev çok güzel manzarasıda öyle ama bizi düşündüren 1. kat olması. alt katta görevlinin evi var. site ama güvenlik ile anlaşılmamış henüz bu biraz düşündürüyor bizi. alarm sistemlerine bakıyoruz kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum
maşallah canım çok iyi gidiyorsun canım,öğrencilerin farkı görünce eminim tezahütarlar havada uçacak

haklısın sersumcuğum,bende mümkün olduğunca çektirmemeye çalışıyorum. 3 yıl önce k. doğum dr gitmiştim. ilk verdiği tetkik mamografi oldu. özel hastane olduğu için kar amaçlı çalışıyorlar. üstelik risk altında bile değilim . bu konuda seninde yazdığın gibi bilinçli olmalıyız

Selam arkadaşlar,
uzun süreden beri dukan diyetini araştırıyordum. kıtabını birkaç kez elime alıp bıraktım. diyet menülerini incelediğimde bilmediğin bir çok besin ürünü gördüm. bugün tekrar kitabı okuyordum ki karatay diyetini gördüm. ismini duymuştum ama hiç araştırmamıştım. eşimle birlikte incelemeye başladık. içindeki diyet menüleri oldukça kolayıma geldi. kitabı almaya karar verdim. kilo almamızın sağlıklız beslenmemiz nedeniyle olduğu görüşündeyken bu kitap tamda düşüncelerime arkadaşlık etti, yol gösterdi. bugün bayağı okudum. henüz başında sayılırım fakat birkaç güne, bitiririm bitirir bitirmez de diyete başlayacağım. gelişmeleri paylaşırım. 10 kilo fazlam var bana göre vermem lazım

ne kadar suree ne kadar kilo verdiniz.. ve de vücudunuzdaki meydana gelen değişiklikleri yazar mısınız.. mesela varis başlangıcı olan biri iyileşmiş kılcal damarları... boyle başka şeyler yaşayanlar varmı.. saçlarına iyi gelen oldu mu mesela.. ya da varislerine.. ciltteki koyuluklarına vs vs..

merhaba canlarım
bu saat oldu hala uyanığım uyku tutmadı saat 04.00 te hala uyanığım bari işe yarasın deyip kek yaptım ama çantalık bi şey yapıp büyük bi dilim de yedim :18:

propycil canım çoook geçmiş olsun canım umarım dediğin hastalık değildir alerjik bişidir tahlillerini ne zaman yaptıracaksın merakta bırakma bizi

menevşehülya doğum günün kutlu olsun canım

lacey ev alıyormuşsunuz hayırlısı olsun canım herşey umduğun gibi gelişir inşallah

asyacım tebrik ederim canım aşık olmuşsun Allah muhabbetinizi sevginizi arttırsın çıtırımız

günaydın...
PROPYCİL,çok geçmiş olsun,inşALLAH sadece alerjidir..
MENEVSEHULYA doğum günün kutlu olsun,sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…