Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Anlatayım canım,tam karataylik bir tarif oldu çok da lezzetli..5 kabağı rendeledim icine maydanoz 3 yumurta,peynir,zeytinyağı ve arzu ettigim baharatları ekledim.1 su bardağına yakın kısırlık bulguru sıcak suyla sisirdim ve karışıma ekledim tepsiye dosedim fırına verdim..keyifle yedik..

Canim tarif icin teskkurler,ben de deneyecegim

Ficanscım günaydın taklım :KK16::KK16:

yine geç yatmama rağmen 8 de kalktım..yahu bu vücut tatilde olduğunu ne zaman anlıycak yawww :KK37::KK37:

sabah öğünüm şöyle olacakkk :KK56::KK56:

sucuklu kaşarlı omlet
peynir ,zeytin
domates salatalık
ceviz ve finduk..
çay çay...
:KK56::KK56:
bizimkiler daha uyuyor..birazdan kahvaltı hazırlamaya başlarım...:KK76::KK76:

Sana da gunaydin canim,ben de sabahlari kacta yatarsam yatayim erken kalkarim,biraz uyusam diyorum ama yok,ben de birazdan kahvalti hazirlarim

kızlar size bir şey söyleyeceğim aslında daha önce yazacaktım ama nazardan korktum:KK17:
ben aşık oldum :KK52: :KK52:
yaklaşık 1 aydır bu yüzden dışarı çıkmalarım da arttı doğal olarak :KK1: (bazen arkadaşlarım,bazen sevgilimle çıkınca 2 kat gezer oldum :KK1: )
propycil de biliyordu, ankaraya geldiğinde öğrenmişti :KK1: sizinle de paylaşayım dedim :KK52:
bugünde sevgilimle dışarıdayım diye abarttım menümü:KK53: köfte ve yeşillik yemeye de onunla gidiyordum :KK1: bazen karataycı bazen kaçamakçıyız yani :KK1: :KK1:

Canim ben de tahmin etmistim su son 1 haftadir,senin adina cok sevindim her sey gonlunce olsun tatlim ,menulerin de cok guzel,hic de abartili degil ,e olcak o kadar,sen yakarsin onlari

Son düzenleme:
kısslarr..ben kaçar acıkmaya başladım..:KK9::KK9:
gidip yaveşten yaveşten kahvaltıyı hazırlayayım..:KK54::KK54:
:KK55::KK55::KK55::KK55:

selam dünya güzellerim..:KK52::KK52::KK52::KK52:
az once eşimlen bruncha gittik ve kahvaltım biras cısslı oldu ve şoyle oldu
cok pişmiş yumurta salatası
zeytin
birkac çeşit peynir
1 tane kızarmış sigara boregi
2 lokma ıspanaklı borek
1 tane patates kızartması
domates ve salatalık
ceviz ve fındık
cayyy

kahvaltıdan once 1 saatlık yuruyusumu yaptım:KK52::KK52::KK52::KK52:
şimdi gecmişi okuma zamanı..

bir de cevizi deneyim önerin için teşekkürler:KK19:
ne zaman keten tohumu yemezsem ertesi gün çıkamıyorum ama cevizi de yeyim sabaha
bidenem wc sorunu galiba..corekotunu da tavsiye ederim..:KK16::KK16:

ben de gece kullanamıyorum..ışıklar çok gözlerimi alıyor..mecbur olmadıkça kullanmam..
evet canım benim eşim :nazar::nazar: çok sabırlıdır..diğer arkadaşlarımın eşleriyle kıyaslıyorum da..benimle öğrenmeye başlayıp anahtarı kocasının kafasına atıp bi daha direksiyona geçmeyen çok arkadaşım var.:KK60::KK60:
kendine güven çok önemli canım..başkasının sana sen çok iyi kullanıyorsun demesiyle değil senin inanman lazım buna..ben hep ilkleri kendi başıma yaptım mesela..ilk trafiğe çıkışım yalnız oldu ..eşim hep sen kendini ne zaman hazır hissedersen doğru zaman odur demişti..bigün ondan habersiz onun iş çıkışına gittim ..sürpriz oldu..o gün bu gündür de yollardayım:nazar::nazar:
Allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin canım..:KK16::KK16:

aynen canım kalbim acıyor inan..:KK14::KK14:

amin :KK16::KK16:

amin
amin canımcım..Allah kimseye kaza bela vermesin...
haklısın tabiki cesaret edip tek basına cıkmadıkca ilerlenmiyo hakkaten..

günaydın..:KK16::KK16:
gördün mü halimi bebeeemmm..
daha 3 gün önce 79.9 dum halbuki..2 wc sorunu da buna eklendi..bugün wc ye de çıktım ama sonuç bu :KK37::KK37:
sıkma canını bidenem..wc sorunu kilo almıs gibi gosteriyo ama aslında almamıs oluyosun..cıkabilmişsin ama tartıya hemen yansımıyo,bi kac gun sonra bidaha tartıl bakalım..

tebrik ederim herkesi bende 68 oldum şükür ablamın nisanına 1 kaldı insallah 65 olurum o zmana kadar..
asyam napıyosun canım...tatilden döndünmü....:KK16::KK16:

Nasılsın propycilim,okul da başlamış,hayırlı olsun yeni senen,kışlık hazırlığı yapıcakmışsın canım,kolay gelsin,ben de domates yapacağım sadece,ne güzel düzenli yürüyüşlere başlamışsın,ben de sabah devam edeceğim yürüyüşe,biraz daha serinlesin,2 gündür çıkamadım,bugün çıkarım inşallah
saolasın canım..daha iyiyim..bu ara ankaraya kontrole gelmem lazım ama ayarlayamadık bi turlu..2 hafta içinde gelirim heralde...kış hazırlıkları başladı canım ewet,fasulye işini hallettim daha sadece..yarın buyuk gun pazara gidip bissuru malzeme alıp tam olarak baslamam lazım..domatese ek fasulye de yapabilirsin bebeem..

kızımla yürüdük geldik:KK76::KK76:

ikisiyle de anlaştık 1 gün kocişim 1 gün kızım bana eşlik ediyor..:KK8::KK8:
kızım biraz söyleniyor ama:KK33::KK33: onu da, senin bilgisayar muhabbetlerini dinlerim diye ikna ettim:KK9::KK9:
napiimm yalnız yürüyüş çekilmiyor..:KK24::KK24::KK24:
kız sen zaten yalnız yurume,noolur nolmaz aklımız sende kalmasın...sonucta tekinsiz bi yer..ayy bende felaket tellalı gibiyim demi..ama napıyım yaw korkuyom işte..:26::26::26::26:

Herkese merhaba,
uzun zamandır okuyucu olarak takip ettiğim konuya birşeyler yazma zamanımın geldiğini düşündüm. malesef sürekli oturarak çalıştığım bir işim var. günde neredeyse 12-13 saatim bu şekilde geçiyor. hareketsizlikten sürekli kilo almaya başladım ve kısa sürede 64 kg dan 76 kg çıktım. gün içinde sürekli yediklerimi kontrol etmem gerekiyor, biraz fazla yesem ertesi güne en az 1 kg almış olarak uyanıyorum. gectiğimiz ilkbaharda karatay diyetini sadece 1 hafta uygulamama rağmen 2-3 kg verdim. ama sonra malesef devam edemedim ve daha fazla kilo aldım. şimdi herşeye yeniden başlamak ve ilk etapta 69 kg ya sonra da ideal kiloma ulaşmak isiyorum. sürekli yazamasam da sizin yazdıklarınızla motive olup bırakmamaya çalışıcam. kitabı da yeniden okumaya başlıyorum. umarım başarılı olurum. sevgiler :)

hoşgeldin aramıza..umarım en kısa zamanda hedefine ulasırsın..:KK16::KK16:
Anlatayım canım,tam karataylik bir tarif oldu çok da lezzetli..5 kabağı rendeledim icine maydanoz 3 yumurta,peynir,zeytinyağı ve arzu ettigim baharatları ekledim.1 su bardağına yakın kısırlık bulguru sıcak suyla sisirdim ve karışıma ekledim tepsiye dosedim fırına verdim..keyifle yedik..
eline saglık canım..bende kaydettim tarifini..:KK16::KK16:

kızlar size bir şey söyleyeceğim aslında daha önce yazacaktım ama nazardan korktum:KK17:
ben aşık oldum :KK52: :KK52:
yaklaşık 1 aydır bu yüzden dışarı çıkmalarım da arttı doğal olarak :KK1: (bazen arkadaşlarım,bazen sevgilimle çıkınca 2 kat gezer oldum :KK1: )
propycil de biliyordu, ankaraya geldiğinde öğrenmişti :KK1: sizinle de paylaşayım dedim :KK52:
bugünde sevgilimle dışarıdayım diye abarttım menümü:KK53: köfte ve yeşillik yemeye de onunla gidiyordum :KK1: bazen karataycı bazen kaçamakçıyız yani :KK1: :KK1:
hele şükür sonunda soyledin...:KK9::KK9::KK9:
sanki kimse anlamamıs zaten..:KK9::KK9:okadar cok belli ediyodunki..aynen su sekilde cümleler yalnız:"bugun ARKADAŞLA dısarı cıktık,şuraua gittik ve şunu yedik,daha sonra ARKADAŞLA başka biyere gittik.."
ertesi gün geliyo tekrar aynı cümle:"bugun ARKADAŞLA birlikteydim.." bu ARKADAŞ kelimesi olan biten herseyi ifade etti yani anlıycan..:KK9::KK9:
canım benim tekrar hayırlı "ugurlu" olsun...
sen kacamakları takma kafana,aşk geni onların hepsini kilo aldırmadan vücudundan uzaklastırır..sen eglenmene bak,yaşadıgın şey dünyaları da versen geri getiremeyeceğin bişe cunku..:KK16::KK16::KK16:

o lahmacundan bende istiyorum:84: :84: afiyet olsun,leptin olsun :KK1:
burada bir meşhur van kahvaltıcısı var, adı "bak hele bak" sahibi vanda bilinen bir kahvaltı lokantasına sahipmiş, van depreminden sonra dükkanı ankaraya taşıdı. bir gün seni de götürürüm inş :KK16:

araba sürmek gerçekten çok büyük bir avantaj, kolay gelsin canım:KK16:
kazalarını hiç önemseme hepimiz acemiyken yaptık:KK34:

kolay gelsin okuyunca ben yoruldum :KK1:
yardım gerekirse atlayıp geleyim :KK1: :KK1:
ne dimek bebeem lahmacun sana feda olsun..fırsatın olurda bi gun maraşa gelirsen,yada fırsat değilde öylesine atlayıp gelirsen lahmacunun kralını yaparız kız sana biz..:KK16::KK16:
bahgk hele bahgkk kahvaltıcısını merak ettim hakkaten..ankara gelince gidek inşallah..
inşallah bende bigün senin gibi ankara trafiğinde sürecek kadar usta soför olurum..:KK53::KK53::KK53:

sen atla gel yeterki,ben sana hiç iş yaptırırmıyım ba yaa...nası kıyarım aşk böcüğüne...:KK52::KK52:

6000 inci sayfamızı hayırlamış oldum böylece..:KK52::KK52::KK52:
ficansım gunaydın bidenem..kahvaltı edilmiş,ew toplanmış ve topiğe girilmiş galiba...afiyet leptin olsun bidenem..:KK52::KK52::KK52:

zeytin
birkac çeşit peynir
2 lokma ıspanaklı borek
domates ve salatalık
ceviz ve fındık
cayyy

Selam tatlim,afiyet olsun,ne guzel yuruyusunu de yapmissin,biseycik olmaz

sıkma canını bidenem..wc sorunu kilo almıs gibi gosteriyo ama aslında almamıs oluyosun..cıkabilmişsin ama tartıya hemen yansımıyo,bi kac gun sonra bidaha tartıl bakalım..

saolasın canım..daha iyiyim..bu ara ankaraya kontrole gelmem lazım ama ayarlayamadık bi turlu..2 hafta içinde gelirim heralde...kış hazırlıkları başladı canım ewet,fasulye işini hallettim daha sadece..yarın buyuk gun pazara gidip bissuru malzeme alıp tam olarak baslamam lazım..domatese ek fasulye de yapabilirsin bebeem..

kız sen zaten yalnız yurume,noolur nolmaz aklımız sende kalmasın...sonucta tekinsiz bi yer..ayy bende felaket tellalı gibiyim demi..ama napıyım yaw korkuyom işte..:26::26::26::26:

sanki kimse anlamamıs zaten..:KK9::KK9:okadar cok belli ediyodunki..aynen su sekilde cümleler yalnız:"bugun ARKADAŞLA dısarı cıktık,şuraua gittik ve şunu yedik,daha sonra ARKADAŞLA başka biyere gittik.."
ertesi gün geliyo tekrar aynı cümle:"bugun ARKADAŞLA birlikteydim.." bu ARKADAŞ kelimesi olan biten herseyi ifade etti yani anlıycan..:KK9::KK9:
sen kacamakları takma kafana,aşk geni onların hepsini kilo aldırmadan vücudundan uzaklastırır..sen eglenmene bak,yaşadıgın şey dünyaları da versen geri getiremeyeceğin bişe cunku..:KK16::KK16::KK16:

Kolay gelsin canim ama hepsini bir gunde yapmak zor olur ya,ben de fasulye 3 kilo dondurucuya koydum domatesle kavurup,6 kilo da barbunya koydum direk cigden,bunlar kolay da domates ugrastiriyor,kabugunu soy,rondola,kaynat,bugun kesin alicam da yapma isi yarina da kalabilir canim,Ankaraya okullar acilinca mi gelcen

6000 inci sayfamızı hayırlamış oldum böylece..:KK52::KK52::KK52:
ficansım gunaydın bidenem..kahvaltı edilmiş,ew toplanmış ve topiğe girilmiş galiba...afiyet leptin olsun bidenem..:KK52::KK52::KK52:

Kahvaltimi yaptim canim sagol,sadece mutfak toplandi,ev beni bekliyor su anda,cok nankor bisey bu ev isi,bi bakayim dedim topige,iyi ki de girmisim

Benim kahvaltida biraz cisli oldu,ama bugunku isler onlari eritir,bisey kalmaz

herkese merhaba :KK3:

bugün doğum günüm, doğum günü çocuğu oldum tebrikleri kabul ediyorum
unutulmamak çok güzel bir şey :KK17:

Akşam:

2 tabak nohut yemeği
söğüş domates ve soğan
1 kase yoğurt yidim

Sabah 11,15'de yaptım kahvaltımı

1 b.süt
1 ç.b. cevizin 3/2 si
2 k.k. yumurta
domates
10 y.zeytin
peynir

gunayın kızlarrr

asyacım tebrık ederım aşk için ne guzel gunler ahh ahhh bende aşkımla evlendım zaten degılse katlanmak cook zorr

Kolay gelsin canim ama hepsini bir gunde yapmak zor olur ya,ben de fasulye 3 kilo dondurucuya koydum domatesle kavurup,6 kilo da barbunya koydum direk cigden,bunlar kolay da domates ugrastiriyor,kabugunu soy,rondola,kaynat,bugun kesin alicam da yapma isi yarina da kalabilir canim,Ankaraya okullar acilinca mi gelcen

canım rondodan gecırecegın domatesın neden kabugunu soyuyorsun ki :44: vıtamını kabuguna yakın bölegede bulunuyor bılıyorsun rondoda gecırıncede bellı olmuyor zaten kabuk mabuk

heh heh ben anlamıştım kiii:KK9::KK9:
çok sevindim tatlım senin adına:KK19: ..aşık olmak çoook güzel bir duygu:KK16::KK16:...çok şükür ben yaşayanlardan ve muradıma erenlerdenim:nazar::nazar:..darısı tüm sevenlerin başına:KK16:..gez ye bebişim..sen bu yoğunlukla kilo milo tutmazsın vücudunda :KK34::KK34:...
sanırım tüm topik anlamış:KK1: pek aşık olan bir insan değilimdir, az ama öz insan alırım hayatıma bu yüzden başlarda yazmaktan çekindim:KK17:
inş canım inş sonu güzel olur:KK1:
yürüyüşlere başlamışsın çok sevindim senin için :KK52: kafanı da dağıtırsın yürürken stres mitres kalmaz:KK1: :KK1:

Canim ben de tahmin etmistim su son 1 haftadir,senin adina cok sevindim her sey gonlunce olsun tatlim ,menulerin de cok guzel,hic de abartili degil ,e olcak o kadar,sen yakarsin onlari
gözünüzden de bir şey kaçmıyor:KK1: :KK1:
inş yakarım canım :KK16: erkek arkadaşım aranjör, düşün halimi:KK17: her yerde göz önündeyiz:18:
resmen az bilinen yerleri seçiyoruz rahat olmak için. yoksa şöyle oluyor: otururken bir anda gelip fotoğraf çekekelim diyorlar. En son geçen hafta kot pantolon ve spor ayakkabı ile (resmen rahat moddaydım) arjantine gittik, bir DJ'yle kısa bir görüşmeye vee o halimle bir yerel gazetede için fotoğraf çektirmek zorunda kaldım:KK17:

zeytin
birkac çeşit peynir
2 lokma ıspanaklı borek
domates ve salatalık
ceviz ve fındık
cayyy

propycil bu cısslar senin için pek az olmuş:KK1: yürüyüşünü de düşünürsek erimiş gitmiştir bile:KK52:

Ne Ankara'ya mı geliyorsun yine :KK53: :KK53: :KK53: OLEYYYY çok sevindim :KK52: :KK52:
İnşallah yine geldiğinde benim de işim olmaz da oturur konuşuruz bol bol :KK52:
fotoğrafta çektirelim topik için hatta:KK52:

ne dimek bebeem lahmacun sana feda olsun..fırsatın olurda bi gun maraşa gelirsen,yada fırsat değilde öylesine atlayıp gelirsen lahmacunun kralını yaparız kız sana biz..:KK16::KK16:
bahgk hele bahgkk kahvaltıcısını merak ettim hakkaten..ankara gelince gidek inşallah..
inşallah bende bigün senin gibi ankara trafiğinde sürecek kadar usta soför olurum..:KK53::KK53::KK53:

sen atla gel yeterki,ben sana hiç iş yaptırırmıyım ba yaa...nası kıyarım aşk böcüğüne...:KK52::KK52:
gel canım gel gideriz bak hele bak'a yaparız kaçamakları :KK1:
keşke nasip olsa da gelsem maraşa şu dünyada gezmediğim ender yerlerden :KK1: bir gün gelmek nasip olur inşallah:KK16:

Kahvaltimi yaptim canim sagol,sadece mutfak toplandi,ev beni bekliyor su anda,cok nankor bisey bu ev isi,bi bakayim dedim topige,iyi ki de girmisim

afiyet olsun canım, o cısslar ev işi ile erir gider hiç dert etme:KK30:
kolay gelsin kadın olmak zor, sırf bu yüzden ailemle yaşamaktan vazgeçmek istemiyorum resmen:KK1:

Kolay gelsin canim ama hepsini bir gunde yapmak zor olur ya,ben de fasulye 3 kilo dondurucuya koydum domatesle kavurup,6 kilo da barbunya koydum direk cigden,bunlar kolay da domates ugrastiriyor,kabugunu soy,rondola,kaynat,bugun kesin alicam da yapma isi yarina da kalabilir canim,Ankaraya okullar acilinca mi gelcen[/QUOTE
Sanada kolay gelsin canım ozaman..rondodan gecirince cok sulanmazmı domates..:26::26:
hiç belli degil canım ankara işi..kontrol zamanını gecirdik biras..ama onumuzdeki 2 hafta içinde gelicez inşallah..

ewet canım iyiki girmişsin,sohbet ettik ne guzel..ayy sorma o ew işlerini...bıktım yaw...:KK47::KK47:
sen de eritirsin ozaman cısları bugun,yuruyusunu de yaptınmı tamamdır..:KK16::KK16:

Akşam:

2 tabak nohut yemeği
söğüş domates ve soğan
1 kase yoğurt yidim

1 b.süt
1 ç.b. cevizin 3/2 si
2 k.k. yumurta
domates
10 y.zeytin
peynir

doğum günün kutlu olsun:KK16: yeni yaşın şans getirsin :KK16:

gunayın kızlarrr

asyacım tebrık ederım aşk için ne guzel gunler ahh ahhh bende aşkımla evlendım zaten degılse katlanmak cook zorr

canım rondodan gecırecegın domatesın neden kabugunu soyuyorsun ki :44: vıtamını kabuguna yakın bölegede bulunuyor bılıyorsun rondoda gecırıncede bellı olmuyor zaten kabuk mabuk
inşallah bana da nasip olur güzel bir evlilik:KK1: gerçi daha bu sene 4. sınıf sonra master derken en az 4 yıl var önümde ama mutlu bir evlilik gibisi yok, ilerde inş bende yaşarım o güzel duyguyu:KK16:
bu arada domatesin kabuğu hakkında aynı fikirdeyim, soyunca vitamin kalmaz kabuğunu da tüketmek lazım

Akşam:

2 tabak nohut yemeği
söğüş domates ve soğan
1 kase yoğurt yidim

1 b.süt
1 ç.b. cevizin 3/2 si
2 k.k. yumurta
domates
10 y.zeytin
peynir
canım benim dogum gunun kutlu ossun..nice nice fit,saglıklı ve mutlu yaşlara inşallah..:KK16::KK16::KK16:

X