Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

offf kilo bildirimi yapıcam ama hiç yapasım yok
çünkü ++ dayım:KK14::KK14:

rumuz:sersum
baş kg:82kg
geçen haf.kg:80.2 kg
bugün kg:81 kg
fark:+800 gr
top fark:1kg
:KK14::KK14::KK14:

hiç iyi olmadı bu..haftaya yürüyüşlerle bunu verip bir de üstüne vermem lazım :18::18:
sanırsam evvelsi gün ki saat 21 deki biranın ve çerezin sonucu bu :KK37::KK37::KK37:
al sana sersum dediler :KK20::KK20::KK35::KK35::KK35:

günaydın..:KK16::KK16:
gördün mü halimi bebeeemmm..
daha 3 gün önce 79.9 dum halbuki..2 wc sorunu da buna eklendi..bugün wc ye de çıktım ama sonuç bu :KK37::KK37:

Bildirim:eek:7.09.2012
Rumuz:ne_yazcam_ya
Başlangıç tarihi:10.08.2012
Başlangıç kg:62
geçen hafta:60.9
Bu hafta:61.2
Fark:+300 gr
Beden:40
Spor: yok:KK17:

Bu hafta düğün vardı dayıoğlumun 2 gün boyunca gece 12 den sonra 1 tabak pirinç pilavı yedim keza öğlenleride:18: al sana nur topu gibi ++ gramlar yoğunluktan bildirim de yapamadım neyse haftaya hedefim 60.5 eğer olmazsa çanta delisi yapın beni hadi 60.6 olsun bari:KK17::KK17:

gunaydın arkadaslar bu sabah regl oldugum ıcın kg bıldırımı yapmıycam haftaya ınsallah.artıda olan arkadaslar hıc uzulmeyın bıraz dıkkat edınce onumuzdekı hafta hemen gıderler yerlesmeden:))

Günaydın güzeller :KK3:

Gecen haftanın tescilli sonuncusu olarak
Bu gün kilo listemizi ben yapıyorum :KK9:
Herkes bildirimini yapsın ben öğleden sonra
2 veya 3 gibi yaparım listeyi şimdi temizlik
Zamanı bana kolay gelsin :111:

günaydınnn..
kilo veren,vermeyen herkesi tebrik ederim..:KK16::KK16:
sabah:karatay kahvaltısı,yarım simit :KK47:
öğlen:z.yağlı yeşil fasulye,salata,yoğurt
akşam:salata,yoğurt...
sevgiler :KK16::KK16:

Herkese günaydınlar,

Kilo bildirimi yapıp hemen kaçmam lazım kıslar. Bu hafta az gitmiş ama az olsun bizim olsun diyorum. Umarım sizlerin durumu benden daha iyidir:KK51:

Benim için en önemli olan şu an itibariyle Karatay beslenme sistemiyle tam 10 kilo vermiş olmam. En Büyük KKTicker'ı mı da keyifle değiştirdim walla:KK52:

Herkese sevgiler

Rumuz: HadiBakalım
Başlangıç tarihi: 10.05.2012
Başlangıç kilo: 89 kg
Geçen hafta 79.3 kg
Bu hafta: 79 kg
Fark: - 300 gr
Toplam fark: 10 kg
Hedef: 65 kg
Boy: 1.60
Beden: 44
Spor: günlük normal yürüme
Verilen kilo yüzdesi (bu hafta verilen kilo/gecen haftaki kilo *100): 0.38

kızlar spor ayakkabım eskidi yenisini alıcam ama hangi markayı önerirsiniz..reebook easy tone kullanan var mı varsa memnun kaldı mı?iyi bişey alıcak önceki nıke dı....

herkese günaydın
bugun hastanede kahwaltı yaptık arkadaşımla ewden yumurtayla patates getirmişti.
1 yumurta
5-6 zeytin
peynir
domates
bi avuç ceviz
yüzümde sivilce çıktı ya çenemde ya regl olcam ondan ya da ceviz yemekten :KK1::KK1::KK1:

Selam kızlar günaydın herkese. Umarım herkes istediğini almıştır bu hafta kilo veremeyen olduysa moralini bozmasın elbet gidecek kilolar karatayla. ben de 200 gr vermişim 62.0 idim geçen hafta bu hafta 61.8. az spor yaptım heralde bu hafta ondan olsa gerek.

Bugün sabah 1 bardak günlük süt,bir ince bellli ç.b badem,fındık,domates,salatalık, bir avuç tatlı lor,8 adet tuzsuz zeytin.

Öğlen mercimek çorbası bir tabak dolu dolu ve bir kase keten tohumlu yoğurt.

Akşam 4-5 adet tavuk ızgara kanat. Evde kısık ateş ocak üstünde döküm tava da. Ve bir kase yoğurt.

Bol su,bol hareket, EKMEĞE,ŞEKERE,ABUR CUBURA,BÖREK,ÇÖREĞE VE İŞLENMİŞ GIDALARA HAYIR!!!!

kızlar spor ayakkabım eskidi yenisini alıcam ama hangi markayı önerirsiniz..reebook easy tone kullanan var mı varsa memnun kaldı mı?iyi bişey alıcak önceki nıke dı....

ben reebok kullanıyorum çok da memnunum, alışveriş sitelerindeki indirimlerden şu anki mağaza fiyatının yarısına almıştım, hem kendime hem de anneme, hatta annem benden daha sık kullanıyo

aslında eğer düşünürsen sketchers diye bi marka var onu da kullanıyorum çok başarılı, ben bu tarz yürüdükçe mikrodengesizlik yaratarak daha fazla kalori yaktıran ve daha sıkılaştıran ayakkabıları tercih edebilirsin madem uzun ömürlü bi şey istiyosun, reebok da sketchers da iidir bu konuda:))) nike da çok kalitedir özellikle taban sistemleri çok kuvvetlidir ama bu amaçla ürettiği bi seri var mı onu bilemiyorum...

mrb sevgili diyetdaşlarım:KK16::KK52:
rumuz:almira42
başlangıç tarihi:30 nisan 2012
başlangıç kilo:70
geçen hafta:62.7
bu hafta:62.2
fark: 500 gr
toplam fark:7,8
verilen kilo yüzdesi:KK43:%0.797)
inş herkes kilo vermiştir bu hafta da:KK6::KK6:
sağlıklı bir hayat için karatayı etrafımdaki herkese anlatmaya çalışıyorum,
kimisi haklısın diyo,kimisi illa muhalefet oluyo.ama bu bir gerçek ki karatay gerçekten sağlıklı ve dinç bir yaşam tarzı

:KK9:

merhabalar canlarım
umarım herkes iyidir mutludur
kilo bildirimi yapıp kaçayım işim çok
malesef aynı durumdayım
geçen hafta 71.7
bu hafta 71.7
fark 0

okullar başladı,öğretmenler okula gitti burası sakinleşti.ben de okuldan sımdı geldim ama dersler baslayınca çok sık girebilecegimi düsünmüyorum.bayramdan sonrada kilo vermeler azalmış,yani bişey kaybetmemişim:KK53::KK53::KK53: sabah tartıldım 53 kg 200 gr geldim,ama bu hafta hiç bildirim yapamadım.bugünden baslayıp haftaya tartıya katılırım
dünün bildirimini yapayım

sabah 08:00 1 yumurta ile maydonozlu omlet,1 kase menemen,1 dilim peynir,7 zeytin,1 çb fındık,omega3

öğle 12:30 1 tabak yaz türlüsü,1 kase yoğurt,1 armut

15:00 arkadasıma gittim 2 kasık rus salatası,2 tuzlu kurabiye

19:30 1 kase keten tohumlu yogurt

21:00 1 kupa taze sütlü neskafe

zor yazdım ya dün ne yediğimi düsünmek ne zormuş.aksam da giremiyorum esimden dolayı :nazar::nazar:

bu sabah 08:00:cökelekli,kaymaklı,tereyağlı omlet:KK56:
3 zeytin
3 parca peynir
maydonoz,domates,salatalık
1 cb finduk

X