Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yarın tartılıp sonucu göreceğiz diye güya bu gün 2 öğün yapacaktım ama öğlen tarhana çorbası ve elma yiyince şimdi midem kazındı cevizle ayranı götürdüm:KK43:

Canim 2.ogunun zayif olmus,daha kuvvetli yaparsan belki 3 ogunu yapmazdin,ben hep 3 ogun yaptim,cunku dayanamiyorum,ramazanda mecbur 2 ogundu iftar ve sahur olarak,simdi tekrar 3 e dondum

ırmakcım nasılsın..:KK34::KK16::KK16:

Tesekkur ederim, sevgili Sersum. Iyi sayilirim. Yalniz cok tembelim bugunlerde. Degil ev isi(hic sevmem), artik canim yemek bile hazirlamak istemiyor. Aksam oglum gelecek, giderken goturecegi yemekleri de hazirlayip, dondurmam lazim. Iste calistigim yillar ne guzelmis. Emekli oldum, isim daha da artti. Bugun havam pek iyi degil anlasilan. En onemlisi Allah saglik ve mutluluk versin. Agir-aksak domestik isleri elimden geldigince yapmaya calisiyorum. Bu arada kisa surede yeni yerinize uyum saglamaniz ne guzel. Insallah hep boyle keyifli ve guzel dostluklar kurarak gorevinizi tamamlayacaksiniz. Sevgiler, gozlerinden opuyorum.

Bugunku menuler

Kalkinca 3 kuru kayisi,yaninda 1 litre su

Sabah kahvaltisi

Menemen,peynir,zeytrin,1 dilim ekmek,menemeni ekmeksiz yiyemiyorum

Oglen

Kiymali taze fasulye,yogurt,biraz susamli leblebi

Aksam

Mercimek corbasi,bulgur pilavi,cacik

Aralarda limonlu su

Canim 2.ogunun zayif olmus,daha kuvvetli yaparsan belki 3 ogunu yapmazdin,ben hep 3 ogun yaptim,cunku dayanamiyorum,ramazanda mecbur 2 ogundu iftar ve sahur olarak,simdi tekrar 3 e dondum

bende 3 öğün yapıyorum ama bu güne özel 2 öğün yapayım dedim olmadı. akşamları yemek zorundayım ailecek yaptığımız tek öğünümüz.

sabah:
1 yumurtalı sütlü omlet
domates
salatalık
peynir
6 zeytin
6 ceviz

öğlen:
1 kase tarhana çorbası
1 elma
1 acur

akşam:
ayran ceviz yarım saat sonra
5 köfte yumurtalı çılbır
ben dükkanı kapattım amcak bundan sonra çay iöerim bakalım yarın tartı kaçı gösterecek
HERKEZE BOL LEPTİNLER

kısslar çok komik bişey oldu..
geçen hafta yan apartmandaki eşimin arkadaşlarıyla karşılaşmıştık onlar mangal yapıyordu..biz de sonra beraber yaparız 29-30 ağustos gibi demiştik..ama bu saat oldu aramamışlardı :26::26:
biz de unuttular zannettik 1 saat önce 2. öğünümüzü bi güzel yedik:KK56::KK56:
güzel bi güveç yapmıştım..yanında da cacık..:KK56::KK56:
15 dk önce aradılar mangal yapıyor muyuz diye:KK37::KK37:
mecburen yaparız dedik :KK37::KK37::KK35::KK35::KK35:
offf 1 saat sonra buluşucaz eh mangalın yanması falan yaklaşık 2 saat sonra bidaha yemek yiycez :KK36::KK36::KK36::KK36:
insan bu saate kadar bekler mi yavvv:KK37::KK37:
işte böyle :KK60::KK60::KK60:

Olsun mangalı ye ayıp olur resmen:KK53::KK53:
Yanında bol yeşillik yedinmi vücuduna zarar da vermemiş olursun. Arada olur böyle şeyler dikkat ediyorum , diyet yapıyorum cümlelerini de kurma sakın yoksa sana daha çok yedirmeye kalkarlar aman:KK34::KK16::KK16:
afiyet olsun

Son düzenleme:
1.ÖĞÜN : 12:00 DA BİTTİ
2 kk yumurta
peynir
8 zeytin
1 bardak ceviz+ fındık ( sanırım ceviz ve fındığa resmen aşığım ben o derece yani:KK1::KK1:)
1 büyük domates
1 yeşil biber
4 gün kurusu

2.öğün: 18:45 de bitti

1 kase z.yağlı,k.tıhumlu yoğurt
5-6 kaşık fasulye yemeği
1 büyük domates
1 biber
10 tane badem

su: 2.5 lt
spor : yok

-200 g veremedim malesef ama almamışımda bugün diğer günlere göre az yediğimi düşünüyorum yarın biraz az çıkarım kanımca:KK34::KK16::KK16:

Saçlarımı boyattım bugün herkes çok beğendi :KK66: Kuaförde arkadaşımı gördüm cildime ve yüzüme naptığımı sordu ben ceviz+fındık deyince güldü ondan değildir dedi stres yapmayı bırakmışındır falan dedi.. Ben ısrar edince kabullendi:KK16::KK33:Resmen herkese ceviz ve fındığı öneriyorum üstelik saça da çok iyi bu üç kuruyemiş

Son düzenleme:
selam kızlar annem ve kızkardeşlerim geldi bol bol gezip güzel vakit geçiriyoruz,malesef fazla uğrayamıyorum yarın listeyi ben yapacağım sizden ricam lütfen bütün arkadaşlar saat 11: 30 a kadar kilo bildirimlerini yapsın. 12: 30 da evden çıkacağım

Son düzenleme:
kayısılı form çayı yaptım içiyorum, bu akşam kaçamak yok. c.tesi tartı günüm ve çizelgemdeki kiloma dönmem lazım. bu arada Karatay diyeti ile ayda kaç kilo veriyorsunuz? ben eylül sonunda 72-73 olmak istiyorum, 5-6 kilo vermek mümkün mü?

akşam yemeğimi de yedim günü kapatıcam şimdi dündan fırında sebzeli tavuk yapmıştım ondan yedim yanına esime pilav yapmıstım ondan da 2 kasık aldım coban salatası da yaptım bol bol yedim ondan. tıka basa doldum :KK52::KK52: esim de diyet yapsa daha iyi sonuçlar yapıcam ama bakalım hayırlısı 45 dk yürüyüsü de eklemem lazım :)

Selam kızlar bugün kociş tatildi beraber güzel bir gün geçirdik ancak yazıyorum mönümü.

Sabah evde karatay kahvaltımı yaptım. 1 çay bardağı fındık,domates,salatalık,bir bardak günlüksüt,2 yumurta,biraz peynir

Öğlen dışarda yedim ızgara tavuk-köfte karışık 2şer adet,salata,ayran

Akşam kaynanamda yedim azıcık etli nohut,3 kaşık bulgur pilavı ve yoğurt.

Bol su,7 karışımlı bitki çayı,bol hareket.

Bugün pantolonlarıma kemer aldım :)) artık belimden düşüyor. Bir toptancı kuruyemişten bol çiğ ceviz ve badem.

sabah kahvaltısı saat olarak öğlendi ondan dolayı yeşil mercimek ve yoğurt
arada 2 kuru kayısı
akşam çok aç kalkmama rağmen masadan 1 dilim pizza 2. elim gitti gitti ama yemedim:)
gece 23.30da nöbete gidicem ama ağzıma kahveden başka bişi sürmicem kendime söz verdim:)

iyi akşamlar hanımlar

ikinci öğünüm 18.00 de bitti

1 tabak yeşil mercimek yemeği
1 kase yoğurt

bugün yürüyüş free günüm,3 gün yürüyüp perşembe dinlenip yine 3 gün yürüyüş yapacağım bakalım becerebilirsem..yarın tartılar sevindirsin herkesi inşallah..

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün ıclı kofte,mercımek corbası,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:5.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün ıclı kofte,mercımek corbası,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Spor:5.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

slm canım senin fotoları çok merak ediyorum bir türlü motive olamıyorum şu kilolarımdan kurtulmam lazım :KK43:

arkadaşım 5.5 saat evde ne iş yaptınnn

slm kislar 2 gundur sacma sapan beslendim.. bugun r. l olmusum sanirim ondan oldu..oysaki bu hafta guzel kilo vermistim tartiya cikmaya korkuyom simdi..yarin kilo bildirimi yapmicam yoksa cok moralim bozulcak..yarin sifirdan basliyorum ins....

Arkadaslar bu özgür tavuk ve özgür yumurtalardan tüketmek zor gözüküyor benim için..yumurtaları buldum ama her zaman alabileceğimi sanmıyorum her yerde yok..tavuğu zaten hiç bulamadım.. marketlerdeki sayın No Free tavuklardan tüketsem kilo veremezmiyim?

X