Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın herkese
dün akşam saat 7 gibi 1 tabak sebzeli acılı bulgur pilavı bir bardak ayran la günü kapattım bugun sabah ofiste kahwaltı yaptık arkadaşımla 1 yumurta salatalık domates kk beyaz peynir. yumurta tok tutuyo ara öğün yemıyorum. ofiste 2 kişi olduğumuzdan yumurta kokusu sorun olmuyo ikimizde yiyoruz sonra camı açıyoruz klıma hep açık zaten :)

Herkese hayirli bir gün diliyorum.
Arkadaslar ben epeydir gelemiyorum.
Nedeni cok yogundum hollandadan misafirimiz vardi.
yinede dikkat ettim ben gecen hafta 76. 900 olmustum.
Bildirim yapamadim. bugun sabah 7 de yolcu ettim onlari.
ins bildirm yapacagim yine.

Sabah 12 kücük siyah zeytin, 1 dilim beyaz peynir 2 yumurta (Omlet.)
1/2 domates, yarim salatalik.

Son düzenleme:
[esas2006]bende yaptım kahvaltımı hemen yazayım

2 haşlanmış yumurta,
biraz beyaz peynir
biraz kaşar
10 zeytin
1/2 domates+salatalık
1 avuç tuzsuz fıstık
ve 1lt.ye yakın su içtim...

bazı arkadaşlarında dediği gibi kurban bayramına kadar kurtulalım şu fazlalıklardan .
biraz daha sabır ve gayret, olacak asla pes etmeyin.eninde sonunda gidecek bu kilolar...

Ins benim hedef kg 65 kurban bayramina tam ulasamasam bile azda olsa yaklasmis olmaliyim.​

günaydın güzeller güne herzamanki gibi karatay kahvaltımla başladım. ancak akşam yemek yemedim. doğru değil sanırım. akşam 60 dk tempolu yürüyüş yaptım ayrıca.

sabah uyanıp 2 bardak suyumu içtimm

1 yumurtalı omlet
zeytın
peynır
salatalık
domates
badem den oluşan kahvaltımı yaptım şimdi çayımı içiyorum

dun köyden sut almıstım ve aksam tembellıkten yogurt yapamadım sabah uyanıp kaynayıp soyuyan sutumu ısıttım ve mayaladım.

evet canım okula giderken büyük kolaylık oluyor. benimde dalgalı saçlarım ve zor şekle giriyor. 1 g,n düzleştiriyorum 2-3 gün idare ediyor. birde maşa aldım remington onuda kullanıyorum arada ,dalgalar daha güzel duruyor:KK34:

iyiniyetlim ve lacey saç düzleştırıcı demıssnz bende remıngton sac duzlestırıcı kullanıyorum . her hafta yaparım saclarım uzun ve ilk zamn 40 dk ugrasıyorudm sımdı 15 dk :KK1: saclarımda bende alıstık artık.

remıngton maşamda var aldım ama yapıyorum dugune gıtcek gıbı duruyor sevmıyorum ya . hıc yapıpta cıkmadım dısarı

günaydın...bende bugün karataya basladım....domates salatalık peynir kuru kayısı ceviz sekersiz cay yumurta yedim...öglene bamya var aksama düsünmekteyim....görüsmek üzere....

1.öğün :KK11:00 da bitti

1 bardak ceviz+fındık
2 kk yumurta
bol peynir
8 zeytin
domates
1 biber
4 gün kurusu
1 bardak adaçayı

Son düzenleme:
Merhabalar herkese :KK3:

Dün akşam yemeğimi 9'da bitirebildim

1 kase ezogelin çorba
1 tabak barbunya
6-7 kaşık b.pilavı ( eşime söylemiştim 4-5 kaşık dememe rağmen doldurdu :KK50:)
salata
1 kase yoğurt
omega 3

Bugün sabah 3 hurma yiyerek yine evden çıktım

kahvaltımıda 11,30'da edebildim

peynir
12 s.zeytin
salatalık-y.biber
1 ç.b. bademin 3/2 si
süt
1 muz

kahvaltımı yazıyım
-sucuklu yumurta
-yarım simit
:26:
-birkaç tane patates kızartması:26:
-salatlık
-peynir
-zeytin
-çay

kahvaltı cıslı oldu bugün ama eşimle yapınca kahvaltıyı böyle oldu
:KK1:bant dışında biraz da dışarda yürürüm,sorun olmaz herhalde:KK53::KK53:

Merhaba kızlar..

Bayram tatilinden beri doğru düzgün giremedim yine..Babanem hastalandı..hastanede kalıyor..biz de git gel moral bozukluğu hiç giremedim buraya..neyseki iyiye gidiyor şimdi..

Ramazanda verdiğim kiloları geri alıyorum maalesef..ramazanda iftardan önce 67leri görüyordum..şimdi yine 69 lara geldim..çok moralim bozuk..üstelik iştahımda pek yerinde..meyve çok fazla yiyorum bu sıra..

Dün sabah kahvaltıda;
1 yumurta
biraz kaşar peyniri
3-4 zeytin
1 şeftali
1 küçük salkım üzüm
ceviz

Öğlen yemedim..

Dün akşam yemekte; 19.30 da
3 kaşık nohut
2 kaşık pilav
2 kaşık taze fasulye yedim..

daha sonra kavun ve üzüm yedim..çok güzeldi kendimi tutamadım..

Bu sabah;
1 haşlanmış yumurta
beyaz peynir
3-4 zeytin
ceviz ve kuru kayısı..

Cuma günü liste sonuncusu olucam kesin..:KK43::KK43::KK43:

bende 3aydr diyetteyim ve 15 kilo verdim ama ben ekmeği, meyveyi,tatlıyı,hamurişini yedim fazka sporda yapamdım acıkcası sadece porsiyonlarımı küçülttüm ve 6dan sonra bişey yemedim diyeti işkence olmaktan çıkardım anlayacağınız:)

merhaba güzel kızlar
kahvaltımı 11.30 da bitirdim bugün

1 tabak melemen
10 zeytin
4 ceviz
1 kk peynir
2 gr omega 3

çay içtim şimdi,kahve yapıp geçmişe bakıcam,bi kaç gündür okuyamadım pek..

Merhaba kızlar..

Bayram tatilinden beri doğru düzgün giremedim yine..Babanem hastalandı..hastanede kalıyor..biz de git gel moral bozukluğu hiç giremedim buraya..neyseki iyiye gidiyor şimdi..

Ramazanda verdiğim kiloları geri alıyorum maalesef..ramazanda iftardan önce 67leri görüyordum..şimdi yine 69 lara geldim..çok moralim bozuk..üstelik iştahımda pek yerinde..meyve çok fazla yiyorum bu sıra..

:
geçmiş olsun didemciğim , Allah şifalar versin:) kilo alma sorunu hepimizde var canım, yolumuza devam bu haftadan bende umutlu değilim

X