Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

SABAH:
1haşlanmış yumurta
badem
domates
salatalık
peynir

öğlen:
2biber dolması
1kase çorba
az haşlanmış tavuk
domates
salatalık

akşam:
1 kase çorba
1karnıyarık
az haşlanmış tavuk eti
domates
salatalık

çokmu yiyorum acaba kızlar?
ramazan bittiğinde 2 öğün yapıyorduma ma artık 3 öğün yiyorum hastayım ondan sanırım başım dönüyor halsizlik oluyor

SABAH:
1haşlanmış yumurta
badem
domates
salatalık
peynir

öğlen:
2biber dolması
1kase çorba
az haşlanmış tavuk
domates
salatalık

akşam:
1 kase çorba
1karnıyarık
az haşlanmış tavuk eti
domates
salatalık

çokmu yiyorum acaba kızlar?
ramazan bittiğinde 2 öğün yapıyorduma ma artık 3 öğün yiyorum hastayım ondan sanırım başım dönüyor halsizlik oluyor

sabah suda bekletilmiş erik kurusu
akşamda yaş incir yedim ayrıca..

kızlarrr çok morelim bozuldu yaa dayanamadım eşimin bana dün alıp dün yemeği reddettiğim çikolatalı gofreti bugün az önce yedim:KK43::KK43::KK43:
şimdi bütün çabalar bozuldu mu ben insülini hızlandırdım die :KK43:
offf regliydim yememiştim kaç gün ama şimdi nasıl olduysa ağzımı sürdüm işte:KK43:

bir anlik oluyo malesef.. bugun bende kacamak yaptim..oysaki cok guzel kilo vermeye baslamistim..hic bise olmamis gibi devam yinede..

iyi geceler kızlar..

ikinci öğünümü saat 15.30 da yaptım..
1 kase taze fasulye
1 kase yoğurt
2 yeşil biber
2 salatalık
2 ceviz

5.5 hızda 50 dakika yürüdüm şimdi de..yürümeden önce 1 bardak ayran içtim,limonlu suyumu içiyorum..nedense bugün çok başım ağrıdı,halsizim,işten gelince yemek yaptım yedirdim,mutfağı temizledim,evi süpürdüm,birazdan çamaşır asıp yatıcam...eskiden olsa o saatte o işleri asla yapamaz yataktan çıkamazdım...Canan hocadan Allah razı olsun..

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün kozlenmıs patlıcan-bıber-domates ,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

2.öğün :
2 dolma (pirinçli malesef )
1 muz
fındık+ badem+fıstık karışık yedim 1 avuç kadar

3.öğün :

4 kaşık bamya
4-5 adet badem

3.öğün gereksizdi nefsimi yenemedim yarından itibaren artık 2 öğün olacak inşallah :)
su:3 lt
spor :15 dk yürüyüş

sizleri okudukça motivasyonum artıyor bu aralar çok fazla kaçamağım oluyor maalesef havalar çok sıcak uyku problemim var misafir olayımız arttı benim çalışmam gereken bir dersim var varda var yani :) misal bugün kahvaltı iyiydi sonrasında misafir geldi 1 tane tatlı pasta,1 tane tuzlu pasta ve patates salatası yedim baklava vardı yemedim gerçi sonra akşam olduben yemek yemedim telafi olsun diye ,yemek sonrasıda tekrar misafir geldi ve ben gene çayın yanında patates salatası yedimmm offf :KK20::KK20: kızıyorum kendime amaaa neyse bari şimdi biraz hareket edeyimde bişeye benzesin

öncelikle iyi geceler

sabah kahvaltım
1 haşlanmıs yumurta
8 adet zeytin
peynir
domates
5 adet ceiz

öğlen
3 adet ızgara köfte
salata

arada badem

akşam
bir ızgara but
dün akşamdan kalan barbunya
ayran salata

ama ice tea içtim bugün vicdanım çok kötü :KK17:

regl olsamda su tatlı krizinden kurtulsam artık yaaa :2:

işten yeni geldim.
bu sabah 4 te şiddetli bir karın ağrısı ve bulantıyla uyandım..
neyseki istifra etmedim..ilaç aldım..işe gidince doktora çıktım..
bişey dokundu heralde..salgın varmış.:26::26:
şimdi iyiyim..
bugün 3 öğünüm olacak..
sabah..:KK56::KK56:
peynirli omlet
ceviz,zeytin peynir
domates..

öğlen :KK56::KK56:
balık
çorba
helva..:KK56::KK56:
sersumcuğum geçmiş olsun
Kızlar konumuzla ilgili değil ama bugün netten Rowenta CF7650 saç düzleştirici aldım kullanan var mı? Fikri olan var mı?
Buharlı ve buharsız çalıştırabiliyormuşuz.. Yorumlara baktım netten ama az yorum vardı:26:
ben phılıpsin saç düzleştiricisini kullanıyorum seramik kaplı. ısısını ayarlayarak düzleştiriyorum. güzel düzşleştiriyor. fakat ne yapsamda bir süre sonra saç uçlarımı kırılıyor

Kızlar bu arada sabah tartıda 48.7 çıktım:KK52::KK52::KK52: Hemde bugün regl oldum, tatil fazlalığı gitti sanırım:KK52::KK52::KK52:
asyacığım kutluyorummm :KK70:

bende hala kendimi toparlayamadım malesef:KK14: yarın annem ve kızkardeşlerim gelecekler. galiba bu haftada durumum iyi olmayacakk:KK14:

sağol canım..iznim pazartesi başlıyor.:KK76::KK76::KK76:
ooo çok güzel fikir:KK9::KK9:..bütün yemekler olur mu ki..:44::44: hangi yemekleri söylemişti canım..:KK34::KK34:

sağol leylakım:KK16::KK16:..şimdi iyiyim çok şükür:KK16::KK16:

Ne güzel p.tesi ben de işe başlayacağım:KK1:

Nohut yemeği vb pişirdiğin her yemek olur bence(dolma sarma olmaz) sulu yemekler mesela nohut yaptım yarısı konserve yemek olmadığında çıkar kavanozdan ısıt:112: harika :KK9::KK9:

sersumcuğum geçmiş olsun

ben phılıpsin saç düzleştiricisini kullanıyorum seramik kaplı. ısısını ayarlayarak düzleştiriyorum. güzel düzşleştiriyor. fakat ne yapsamda bir süre sonra saç uçlarımı kırılıyor

asyacığım kutluyorummm :KK70:

Sağol lacey okula giderken pratik olur saçlarım hafif dalgalı dümdüz yakışıyor gibi gelsin ben de deneyeyim.. Her zaman kuaföre gidilmiyor. Düzleştirip 2-3 gün rahat ederim diye düşündüm:KK34:

şimdide 20 dk yürüdüm az ama saat gec oldugu için alt kattakiler kızmasın :KK20:

25 tanede şınav cekecegim yarın akşama 30 dk ertesi güne 40 dk diye arttırmayı planlıyorum inşallah daha erken bi saatte

duşumu alıp yatacagım ama bir sey sormak istiyorum kızlar bu keten tohumu ben kullanmıstım ama ne işe yarıyo tam olarak ben yogurdun üstüne serpiştiryordum ama salatayda konuluyo galiba cvplarsanır sevinirim bol leptinli saatler :):KK76:

slm kızlar regli ve bayram birleşince ben dağıldım her sabah bugün tamam diyorum ama sonra azıtıyorum misafirlerde buna katkıda bulunuyor neyse
sabah: 1 yumurta yarım peynir 3 zeytin domates
öğlen: 15 üzüm 1 mürdüm eriği yoğurt
ara: börülce yoğurt
akşam: 4 köfte 5 pirzola 2 tavuk yeşil çay mangal yaptık onadan oldu
gece 3 dilim baklava
siz zahmet etmeyin ben atarım:KK22:

aynen günlerdir misafir tatil derken nihayet eve geldim ben de sizin gibi her sabah tamam diyorum ama her gün bi cısss motivasyonumda bu ana kadar hiç sıkıntı yaşamamıştım ama telaşlanmadan her gün yeniden devam diyorum ayrıca formdan uzaklaşmamak gerek.

işten yeni geldim.
bu sabah 4 te şiddetli bir karın ağrısı ve bulantıyla uyandım..
neyseki istifra etmedim..ilaç aldım..işe gidince doktora çıktım..
bişey dokundu heralde..salgın varmış.:26::26:
şimdi iyiyim..
bugün 3 öğünüm olacak..
sabah..:KK56::KK56:
peynirli omlet
ceviz,zeytin peynir
domates..

öğlen :KK56::KK56:
balık
çorba
helva..:KK56::KK56:
geçmiş olsun canım kendine dikkat et ben doğuda çalışırken amipli dizanteri olmuştum suyu hazır içmeye çelış
merhabalar
beni de aranıza alın :)

öncelikle kendimden bahsedeyim
35 yaşındayım
167 cm
86 kg ım

ergenliğimden beri iri bir kızdım şu kemikleri iri olanlardan
bizim ailede göbek sorunu vardır kalça ise hiç yoktur
en zor verdiğim yer göbektir
kilo verdiğim dönemlerde aldığım tepkiler
arkadan süpersin
önden de şu göbek bir gitse...
şu an sadece göbeğim yok karnımda var...
en son kendimi 75 kg hatırladıgım için hedefim şu an 75 olsun diyorum

karatay diyetine gelince kitabı okudum abla bırlıkte yapıyoruz
yumurtayı hiç sevmem hatta rafadan hayatta yemezdım
1 hafta yaptıktan sonra kronık olan ( 2 kez endoskopi olduğum
helikobakteri teşhisi yüzünden çok ağır bir antibiyotik tedavisi geçirdim)
mide rahatsızlıklarım geçti (gastrit vardı )

ramazan bayramı malesef bizi dagıttı
yürüyüşler kaldı
oruç tuttuğum için dondurma yedim vs vs

yarından ıtıbaren başlamak istiyorum
evdede boya var ama fırsat bulup yazacagım

paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler
hoşgeldin vücut yapımız benziyor benimde sarkık bir göbeğim var ama karın harekatleri ile baya topladım sende dene
aynen günlerdir misafir tatil derken nihayet eve geldim ben de sizin gibi her sabah tamam diyorum ama her gün bi cısss motivasyonumda bu ana kadar hiç sıkıntı yaşamamıştım ama telaşlanmadan her gün yeniden devam diyorum ayrıca formdan uzaklaşmamak gerek.

yedikllerimizi ve hissettiklerimizi yazmak çok etkili oluyor ben bir diyet günlüğü tutuyorum sadece yediklerimi değil düşünce ve duygularımıda yazıyorum

Sağol lacey okula giderken pratik olur saçlarım hafif dalgalı dümdüz yakışıyor gibi gelsin ben de deneyeyim.. Her zaman kuaföre gidilmiyor. Düzleştirip 2-3 gün rahat ederim diye düşündüm:KK34:

evet canım okula giderken büyük kolaylık oluyor. benimde dalgalı saçlarım ve zor şekle giriyor. 1 g,n düzleştiriyorum 2-3 gün idare ediyor. birde maşa aldım remington onuda kullanıyorum arada ,dalgalar daha güzel duruyor:KK34:

X