Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben bugun hazırlıksız yakalandım o yüzden hazır dönerlerden yedim biraz ama sadece döner ekmek falan yok yanında da yoğurt ve bir şişe soda.uygun mu sizce?

2 öğünde kaçamaklı olmuş
falında akşama yürüyüşü çıktı sana

soda hariç sorun yok bence
soda çabuk acıktırıyormuş önermiyor hocamız

allah nasıl okumadım ben kısmı tüh bilsem içmezdim. aslında tam olarak acıkmamıştım ama yemesem öğleden sonra acıkırdım yeme şansımda olmazdı o zaman.

birde ceviz yemezen yüzün çöker demiş bir arkadaşım o zaman mutlaka yemem lazım çünkü yüzüm çok kemikli çökünce yüzüm iskelet gibi çikin oluyor :) keşke vücudumun diğer yerleri de yüzüm gibi zayıf ve kemikli olsa :)

sağol canım,sana da afiyet olsun

iyiniyetlim sana da kocaman
2 öğünde kaçamaklı olmuş
falında akşama yürüyüşü çıktı sana

ay buna çok güldüm asyacım

Birazdan yiyeceklerim

fırında patatesli köfte
Bulgurlu yaprak sarması
güveçlere mayaladığım yoğurdum ımmmmmımmm miss gibi.
Küçük güveç kaplarına mayalıyorum yoğurdumu artıkın 1 porsiyonluk oluyor hem de

kuruyemiş metabolizmayı da hızlandırır özellikle yeni başlayanların günlük yemesini öneririm.hem ekmek ihtiyacını azaltıyor hem de kilo verimine çok etki ediyor.
yüzündeki sivilceler azalıyor,parlaklık kazanıyor yüzün.
bende de tam tersi yüzüm şiş vücudum zayıftır, en çok bu yüzden rahatsızım bende

sabah yumurta kk peynir biraz zeytin domates we salatalık yedim arada yemek yemedım öğlen 1 kase sebze çorbası lahana havuç salatası( az limonlu yağsız) yoğurtlu şakşukadan 3 çatal yedim canım çekti akşam yürüyüşümü yapcam 40 dk+ leslie sansone :)
karpuz yiyemiyomuyuz ya?

afiyet olsun canım...ama salatana zeytinyağı ekleyerek yemelisin

güzellikler merhaba...
bugün geç kahvaltı dışarıda klasik karatay ama 2 dilimde ekmek yedim:18:
şimdide 1 bardak adaçayı ve 3 tane kurupasta yedim akşama yogurt salata yıycem inşallah ve 1 saatte yürüyüş yapıcam

hoşgeldinizzz
burdayım burda misafirlerle hareketlenen hayatımı durdurup topiğe giremedim kahvemide içemedim ama bir gün seninle karşılıklı içmeliyiz özlemcim

bende jillian michael yapıyorum 2.level 3 günümü dün akşam yaptım. jillian öncesinde 45-50 dk koşu bandında tempolu yürüyorum.tavsiye ederim. jillian zor ama faydalı oldugunu düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…