Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben bugun hazırlıksız yakalandım o yüzden hazır dönerlerden yedim biraz ama sadece döner ekmek falan yok yanında da yoğurt ve bir şişe soda.uygun mu sizce?

herkese merhaba çok yağmurlu bir güne uyandık havalar sıcaktı baya serinledi işteyim çok yoğun çalışıyorum yemeğimide yedim memülerimi bildireyim hemen

dün akşam yemeğim
:KK56: 1 tabak patlıcan yemeği
:KK56: 1 kase yoğurt
:KK56: 1 tabak salata
:KK56: 4-5 tane ince lokum :KK17: (eşimin arkadaşı getirmiş eşimde tutturdu birşey olmaz diye bende yedim yaw)

sabah klasik karatay kahvaltımın yanında 2 dilim ekmekte yedim :KK20:
ve öğlen yemeğim
:KK56: 1 tabak sebze çorbası
:KK56: 3 kaşık zeytinyağlı pazı
:KK56: 1 kase yoğurt
:KK56: 3 kaşık pirinç pilavı :18:
:KK56: 1 küçük dilim tiramusu :KK19:

evet kızlar bugün hep kaçamak yaptım ben ama abartmadan azcık azcık (bahaneye bak)
2 öğünde kaçamaklı olmuş:KK22:
falında akşama yürüyüşü çıktı sana:KK1:

soda hariç sorun yok bence
soda çabuk acıktırıyormuş önermiyor hocamız:KK34:

allah nasıl okumadım ben kısmı tüh :KK43: bilsem içmezdim. aslında tam olarak acıkmamıştım ama yemesem öğleden sonra acıkırdım yeme şansımda olmazdı o zaman.

birde ceviz yemezen yüzün çöker demiş bir arkadaşım o zaman mutlaka yemem lazım çünkü yüzüm çok kemikli çökünce yüzüm iskelet gibi çikin oluyor :) keşke vücudumun diğer yerleri de yüzüm gibi zayıf ve kemikli olsa :)

Afiyet olsun Leylakım:KK16:

Ben de yazayım o zaman:KK56::KK56:

2 haşlanmış yımırta
domates(z.yağlı kekikli) kırmızı-yeşil biber
bolca peynir
ş.siz çay
2 omega 3
3-4 zeytin
finduk
üzerine de olmazsa olmazımı içtim:nazar::nazar::nazar:

sağol canım,sana da afiyet olsun:KK16::KK16:

iyiniyetlim sana da kocaman:KK9::KK9::KK9:
2 öğünde kaçamaklı olmuş:KK22:
falında akşama yürüyüşü çıktı sana:KK1:

ay buna çok güldüm asyacım:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Birazdan yiyeceklerim:KK56::KK56::KK56::KK56:

fırında patatesli köfte:KK53:
Bulgurlu yaprak sarması
güveçlere mayaladığım yoğurdum ımmmmmımmm miss gibi.
Küçük güveç kaplarına mayalıyorum yoğurdumu artıkın 1 porsiyonluk oluyor hem de :KK34:

allah nasıl okumadım ben kısmı tüh :KK43: bilsem içmezdim. aslında tam olarak acıkmamıştım ama yemesem öğleden sonra acıkırdım yeme şansımda olmazdı o zaman.

birde ceviz yemezen yüzün çöker demiş bir arkadaşım o zaman mutlaka yemem lazım çünkü yüzüm çok kemikli çökünce yüzüm iskelet gibi çikin oluyor :) keşke vücudumun diğer yerleri de yüzüm gibi zayıf ve kemikli olsa :)
kuruyemiş metabolizmayı da hızlandırır özellikle yeni başlayanların günlük yemesini öneririm.hem ekmek ihtiyacını azaltıyor hem de kilo verimine çok etki ediyor.
yüzündeki sivilceler azalıyor,parlaklık kazanıyor yüzün.
bende de tam tersi yüzüm şiş vücudum zayıftır, en çok bu yüzden rahatsızım bende:KK17:

sabah yumurta kk peynir biraz zeytin domates we salatalık yedim arada yemek yemedım öğlen 1 kase sebze çorbası lahana havuç salatası( az limonlu yağsız) yoğurtlu şakşukadan 3 çatal yedim canım çekti akşam yürüyüşümü yapcam 40 dk+ leslie sansone :)
karpuz yiyemiyomuyuz ya?

sabah yumurta kk peynir biraz zeytin domates we salatalık yedim arada yemek yemedım öğlen 1 kase sebze çorbası lahana havuç salatası( az limonlu yağsız) yoğurtlu şakşukadan 3 çatal yedim canım çekti akşam yürüyüşümü yapcam 40 dk+ leslie sansone :)
karpuz yiyemiyomuyuz ya?

afiyet olsun canım...ama salatana zeytinyağı ekleyerek yemelisin:KK34::KK34:

güzellikler merhaba...
bugün geç kahvaltı dışarıda klasik karatay ama 2 dilimde ekmek yedim:18:
şimdide 1 bardak adaçayı ve 3 tane kurupasta yedim akşama yogurt salata yıycem inşallah ve 1 saatte yürüyüş yapıcam

Hepinize merhabalar diliyorum.. İns.1 Eylül'de esimle beraber Karatay diyetine başlayacağız.Topigi ilk sayfadan itibaren okumaya başladım ama henüz 79. Sayfadayim.Bu sayfalara gelmek uzun zaman alacak karatay diyeti kitabını aldım okumaya basladim.Aranızda inanılmaz basarı oykuleri var hayranlıkla okudum ve helal olsun diyorum.umuyorum bende başaranlardan olacağım yolum Cook uzun... Kilom çok fazla deneyimlerinize tecrübelerinize paylaşımlarıniza ihtiyacım olacak aranıza katılmaktan mutluluk duyacağım.İyi geceler diliyorum hepinize..
hoşgeldinizzz
günaydın kızlar,nasılsınız...kahvaltımı şimdi bitirdim..

2 yumurtadan tereyağlı ve peynirli omlet
10 zeytin
3 ceviz
1 domates
1 salatalık
3 yeşil biber

damla sakızlı türk kahvemi de yaptım:KK76:oohhh şu an kahve içen var mı başka,beraber içelim,amiboid tatlım nerdesin:nazar:
burdayım burda misafirlerle hareketlenen hayatımı durdurup topiğe giremedim kahvemide içemedim ama bir gün seninle karşılıklı içmeliyiz özlemcim

bende jillian michael yapıyorum 2.level 3 günümü dün akşam yaptım. jillian öncesinde 45-50 dk koşu bandında tempolu yürüyorum.tavsiye ederim. jillian zor ama faydalı oldugunu düşünüyorum.

X