Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Hoşbuldum Papişim sağol:KK54:

Siz de afiyetle yersiniz inş. canım benim süper anneanne o zaman anneannen:KK9::KK9::KK9:

En büyük ama en zayıf gelin bendim papişim leylakım:21::21: Yeni aldığımız gelinimiz de en toplumuz:26:
4 geliniz biz eşim 4 erkek + 1 kız kardeş.. 3 numaralı gelin oooo yenge çok zayıflamışsın dedi.. 2 numaralı eltim de bayağı zayıfladığımı söyledi.. Kendisi biraz yapı olarak da kemikli.. Onun hiç kilo takıntısı olmamışmış:KK60::KK60: kıskanç olan benimle rekabet halindeki eltim bu tabiisi:KK23::KK23:
Kayınbabam kilomla ilgili hiçbişey söyleyemedi sustu kaldı 55 kiloyu vücudumun kaldıramayacağını söylemişti oysaki:KK9::KK9:

Kuafördekiler düğün için saçımızı yaptırmaya gidince beni gelin sanmışlar 3 numaralı eltim dedi:KK1::KK1: 12 yaşımda kızım var be ya:KK9::KK9: çok sevindirik oldum:KK34:

herkesi çatlattın desene canım:112::112:

slm kızlar tatil süper gecti ama gelir gelmez oglum hastalandı
ishal ve kusması var kan tahlilinde karacıger emzimleri yüksek cıktı
yarın bir daha kan alınıp sarılık testi yapılacak umarım kötü bir sonuc cıkmaz ..

çok çok geçmiş olsun asyacım,inşallah kötü bişey çıkmaz da bir an önce iyileşir oğluşun...

tebrik edıyorum canım bu son başlangıc olsun mu:KK9::KK9:

çok geçmiş olsun canımm Allhtan şifa dılıyorum

oğlunu tebrık edıyorum çok güzel bır bölüm ayrıca o + lar hepimizde var canım

ah asyacım ahh senınle aynı durumu yaşıyorum ama gıdecek bu kılolar:nazar:

hoşbulduk canım iyim dıyelim ıyı olalım bugun geldık evıme ar ara gıt gel tatıl böle gectı artık kurbana kadar burdayım sanırım. yarın baslıycam dıyete yumurta yıyemıyorum dıye dıyetı saldım gıttı . bır arkadsım karatayla 52 falan olmus o gecen dedıkı e nevar ya bahane uretme yumurta yıyemıyrsan peynır ye haklı ben salmaya alıstım. ama bıktım sımdı yarın baslıycam öncelıkle 3 kılo gıbı bır + var o gıtmelı bugun regl oldum oda ıyı
artıları hıc dert etme bacım hep bırlıkte postalarız onları:)))

Siz de afiyetle yersiniz inş. canım benim süper anneanne o zaman anneannen:KK9::KK9::KK9:

En büyük ama en zayıf gelin bendim papişim leylakım:21::21: Yeni aldığımız gelinimiz de en toplumuz:26:
4 geliniz biz eşim 4 erkek + 1 kız kardeş.. 3 numaralı gelin oooo yenge çok zayıflamışsın dedi.. 2 numaralı eltim de bayağı zayıfladığımı söyledi.. Kendisi biraz yapı olarak da kemikli.. Onun hiç kilo takıntısı olmamışmış:KK60::KK60: kıskanç olan benimle rekabet halindeki eltim bu tabiisi:KK23::KK23:
Kayınbabam kilomla ilgili hiçbişey söyleyemedi sustu kaldı 55 kiloyu vücudumun kaldıramayacağını söylemişti oysaki:KK9::KK9:

Kuafördekiler düğün için saçımızı yaptırmaya gidince beni gelin sanmışlar 3 numaralı eltim dedi:KK1::KK1: 12 yaşımda kızım var be ya:KK9::KK9: çok sevindirik oldum:KK34:
harıkasın canım :KK9::KK9: ee az dırsek curutmedık pc basında ama sonuc guzel oldu :KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52:

çok gecmıs olsun canm salgın varmıs ıshalde bende oldmm:KK17:canım ya

sağol canım..:KK16::KK16:
amin canım..:KK16::KK16:

hamarat bacı..:nazar::nazar::nazar:

hayırlısı olsun canım:KK16::KK16: takma okadar..:KK34::KK34: beni düşün rahatla :KK9::KK9::KK9:

ohhhh kıııssskaaanaaannlarrr çatlasın..:KK76::KK76::KK76::KK76: :KK53::KK53::KK53::KK53:

:nazar::nazar::nazar:maşallah sana çıtır arkadaşım :KK19::KK19::KK19:
amin canımm..:KK16::KK16:

geçmiş olsun canım..çok zordur..kıyamam:26::26::26::KK5::KK5:

herkesi çatlattın desene canım:112::112:

çok çok geçmiş olsun asyacım,inşallah kötü bişey çıkmaz da bir an önce iyileşir oğluşun...

saolun kızlar insallah iyi cıkar sonuclar yatakta yatmak zor geliyor bebelere
lafta anlatamıyorsun Allah sürekli hastahanede olanlara yardım etsin cok zor ..

bu arada 68.5 oldum :)

hepimize kolay gelsin ;

ilk günüm resmen hüsranla başladı çünkü bugün tartıldım regl olcam ondan mıdır yoksa ben hakketten ipin ucunumu kaçırdım bilemiyorum ama kiloların almış başını gitmiş oldugunu gördüm ve maalesef tek suclu ramazan pidesi :KK31:çünkü ekstra bir tek onu yemiştim hareketsizde kaldım uzun zamandır :KK5: neyse olan olmus moral bozmaya gerek yok diyerekten bügünkü menümün saymak istiyorum

sabah 2 yumurta (aslında 1.bucuk desem daha dogru çünkü hepsini yiyemedim )
10 tane zeytin
beyaz peynir
domates
ceviz şekersiz çay

öğlen birsey yiyemedim çünkü hiç acıkmamıştım :KK9:

arada ceviz ve badem atıştırdım

akşam
2 kepçe tarhana corbası

3 kaşık barbunya ,

1 bardak ayran ve salata yedim

alahım yarın daah iyi karaty günlerimiz olsun ço öptüm :KK16:

iyi akşamlar kızlar..

ikinci öğünümü 16.45 de bitirdim...

1 tabak taze fasulye
1 kase yoğurt
2 ceviz

19.30 da 1 aida bardak süt içtim ve 45 dakika bantta yürüdüm...

Kalkınca (07:00) : 1 avuç ceviz

Sabah (12:00) : 4 tam ceviz + 5 zeytin + yarım domates + 1 ekmek + 1 bardak humana

Ara (15:00) : 2 yumurta

Akşam (18:00-19:00) : köfte + bol sirkeli salata

Gece (22:00-24:00) : 2 kaşık yoğurt + 1 kaşık keten tohumu karışımı

yeşil çay demliycem birazdan gece boyu onu içerim + 1 bardak humana :)

özelden msj yazamıyorum freedom06 merak ettim çok güzel kilo vermişin ne kadar zamanda verdin yazarsan sevinirim :)

özelden msj yazamıyorum freedom06 merak ettim çok güzel kilo vermişin ne kadar zamanda verdin yazarsan sevinirim :)

Doğuma Giderken : 100.0
Ertesi gün : 96,3
19.05.2012 ------> 100.0
26.05.2012 ------> 91.20
02.06.2012 ------> 89.00
09.06.2012 ------> 87.00
16.06.2012 ------> 85.40
23.06.2012 ------> 84.20
07.07.2012 ------> 83.10
14.07.2012 ------> 80.50
21.07.2012 ------> 80.30
28.07.2012 ------> 79.60
18.08.2012 ------> 77.90
25.08.2012 ------> 77.20

Önceleri çok hızlıydı haftada 2 kilo gidiyordu sonra 1 e düştü. şimdilerdeyse bazı haftalar kilo bile veremiyorum. hafta sonu 75 diyordum 3 günde 2 kilo aldım, bayılana kadar tahin helvası yedim. sanırım emzirdiğim için tatlı krizleri yaşıyorum. bu gün tam gaz karataya devam. yerleşen bi kilo değil sonuçta. hafta sonune ne olucam çok merak ediyorum..

miğdem bulana başım dönene kadar hırsla tatlı yiyorum. gece menümdeki yoğurda tarçın katıcam bakalım ne olucak. bu arada omega3 e devam onuda yatmadan önce alıcam. ara sırada elevit kullanıyorum..

BUGÜNKÜ MENÜM
sabah :kayısı kıvamında 2 tane ufak köy yumurtası(ceviz kadar ), 5 adet ceviz,6 adet y. zeytin , 1 dilim peynir, bol dom salatalık, yeşil çay
ÖĞLE : 5-6 adet y. mercimekli köfte,1 bardak ayran
AKŞAM : 4 kaşık pazı kavurma, 1 kase cacık, 2 çatal fırında tavuk, 1 dilim ekmek (bu kötü oldu:KK22:)
SU : 2 litre
SPOR : 45 dk hızlı tempo yürüyüş

Doğuma Giderken : 100.0
Ertesi gün : 96,3
19.05.2012 ------> 100.0
26.05.2012 ------> 91.20
02.06.2012 ------> 89.00
09.06.2012 ------> 87.00
16.06.2012 ------> 85.40
23.06.2012 ------> 84.20
07.07.2012 ------> 83.10
14.07.2012 ------> 80.50
21.07.2012 ------> 80.30
28.07.2012 ------> 79.60
18.08.2012 ------> 77.90
25.08.2012 ------> 77.20

Önceleri çok hızlıydı haftada 2 kilo gidiyordu sonra 1 e düştü. şimdilerdeyse bazı haftalar kilo bile veremiyorum. hafta sonu 75 diyordum 3 günde 2 kilo aldım, bayılana kadar tahin helvası yedim. sanırım emzirdiğim için tatlı krizleri yaşıyorum. bu gün tam gaz karataya devam. yerleşen bi kilo değil sonuçta. hafta sonune ne olucam çok merak ediyorum..

miğdem bulana başım dönene kadar hırsla tatlı yiyorum. gece menümdeki yoğurda tarçın katıcam bakalım ne olucak. bu arada omega3 e devam onuda yatmadan önce alıcam. ara sırada elevit kullanıyorum..

öncelikle alah analı babalı büyütsün :nazar: verdiğin süre ve kilo gercekten takdir-e şayan tebrik ederim bol bol süt olsun yağ olmasın yediklerin inşallah :KK16:
aslında bende hamile kalmak için vermek istiyorum iş yerinde resmen merak konusu neden hamile kalmadığım ama bu kiloyla hamile kalmak istemiyorum da diyemiyorki insan :KK47: gercekten insanlar cok düşüncesizler ...

neyse gercekten imrendim ve maşallah diyorum :nazar:

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün bamya,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

allah o günleri banada nasip eder inşallah benim eşimimin aileside hemen hemen aynı

kızlar canım sıkkın bayramdan sonra mısafır tatıl ben hala toparlıyamadım toparlıyamıyorumda karataya dönemıyorun ufff hergun bugun baslıyorum dıyorum ne oldu bana anlamıyorum nasıl adapte olucam verdıklerımı alıcam bu gıdışle
bende toplayamadım sonra geçen sabah tam karatay kahvaltısını azıtarak yaptım ve günü topladım bence sende dene

yarın bir daha kan alınıp sarılık testi yapılacak umarım kötü bir sonuc cıkmaz ..
geçmiş olsun benimkiler hastalandımı allahım onlar hasta olasıya ben olsaydım diyorum

bu gün kaçamaksız birgün oldu

sabah:
2 yumurtalı omlet
1 peynir
7 zeytin
yarım domates
ceviz
çay

öğlen:
yeşil mercimek yemeği
yoğurt
güveç eti
1 mercimek köftesi

akşam:
az mercimek yemeği
az çorba
bol salata
çay

tebrik edıyorum canım bu son başlangıc olsun mu:KK9::KK9:

çok geçmiş olsun canımm Allhtan şifa dılıyorum

oğlunu tebrık edıyorum çok güzel bır bölüm ayrıca o + lar hepimizde var canım

ah asyacım ahh senınle aynı durumu yaşıyorum ama gıdecek bu kılolar:nazar:

hoşbulduk canım iyim dıyelim ıyı olalım bugun geldık evıme ar ara gıt gel tatıl böle gectı artık kurbana kadar burdayım sanırım. yarın baslıycam dıyete yumurta yıyemıyorum dıye dıyetı saldım gıttı . bır arkadsım karatayla 52 falan olmus o gecen dedıkı e nevar ya bahane uretme yumurta yıyemıyrsan peynır ye haklı ben salmaya alıstım. ama bıktım sımdı yarın baslıycam öncelıkle 3 kılo gıbı bır + var o gıtmelı bugun regl oldum oda ıyı
gidecek canım gidecek:nazar:

:KK9::KK9::KK9::KK9: oooo haberler gelmiş:KK1: ohh ne güzel, sefan olsun hepsini çatlatmışsın bacım:KK52::KK52::KK52::KK52:

asyam çok geçmiş olsun, tez zamanda sağlığına kavuşur oğlun inş:KK16:

Hepinize merhabalar diliyorum.. İns.1 Eylül'de esimle beraber Karatay diyetine başlayacağız.Topigi ilk sayfadan itibaren okumaya başladım ama henüz 79. Sayfadayim.Bu sayfalara gelmek uzun zaman alacak karatay diyeti kitabını aldım okumaya basladim.Aranızda inanılmaz basarı oykuleri var hayranlıkla okudum ve helal olsun diyorum.umuyorum bende başaranlardan olacağım yolum Cook uzun... Kilom çok fazla deneyimlerinize tecrübelerinize paylaşımlarıniza ihtiyacım olacak aranıza katılmaktan mutluluk duyacağım.İyi geceler diliyorum hepinize..

günaydın canikolar :) karatay kahvaltımla güne başlamış bulunmaktayım.sizlere bir sorum bu fındık fıstık ceviz yemesekte olur mu acaba?

birde mantik olarak öğünler arasında ne kadar uzun süre olursa o kadar iyi yani değil mi? kitabı 3. kez okuyorum daha önce anlamadan okudugumu farkettim.şimdi dura dura anlaya anlaya okuyorum.

GÜNAYDIN KIZLAR BUGÜN İTİBARİYLE TEKRAR ESKİ DÜZENİME DÖNDÜM YANİ KARATAYA.SABAH KARATAY KAHVALTIMI YAPTIM
VE ŞİMDİDE YEŞİL ÇAY DEMLEDİM AYRICA BOL SU İÇMEYE BAŞLADIM BİR HAFTAYA KADAR BAYRAMDA ALDIKLARIMI VERİCEM İNŞALLAH LEYLAK 84 CÜĞÜMÜN DEDİĞİ GİBİ.:KK34:KURBAN BYRAMINA KADA 64-63 Ü GÖRMEK İSTİYORUM.AYRICA BAYRAMDA BENİ GÖREN AKRABALAR NE KADAR ZAYIFLAMIŞSIN DEDİLER ŞOK OLDULARRRR:KK64::KK64:En Büyük KK

X