Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Öncelikle Propycil'e hoş geldin demek istiyorum. Çok çok geçmişler olsun canım. Sakın gözlerini fazla yorma. Ama sakın burayı da bırakma, e mi?:KK54:

Bu aralar işler yoğun, topiğe pek fazla giremiyorum ama vakit buldukça geçmişi okumaya çalışıyorum. Ve de Karatay'a da tabii ki devam ediyorum. Şu andaki kilomda takılıp kaldım 2 haftadır. Bakalım ne zaman kırabilicem bünyemin inadını???

sağol canım..çok zor buralar inan..şimdi kızım okula başlıyacak ona endişeleniyorum..izin alıp ilk 2 hafta götürüp getiricem sonra da arkadaşlar ilgilenecek..İstiklal Marşı okurlarken bazen giriş ve çıkışlarda taşlama olayı oluyormuş:26::26:..bayaa tedirgin oldum..:26::26:
Şehitlere gelince hergün üzüntü hergün ağlamak..:KK43::KK43::KK43:
eşim asker hastanesinde çalıştığı için nerdeyse tüm yaralı ve şehitler ilk onlara geliyor..sonra benim hastaneme sevk..gördükçe ve yaşadıkça mahfoluyor insan..:KK43::KK43::KK43:
buralarda olmak ve yaşamak çok farklı..bazen haber geliyor bugün hiç dışarı çıkılmıycak deniyor:26::26:..
işte böyle tatlım..bunlar sadece bi kısmı..neyysee..canınızı daha fazla sıkmayayım..hayırlısıyla kazasız belasız vazifemizi bitirip döneceğiz inşallah..
duaların için ve iyi dileklerin için çok sağol canım..Allahım önce Mehmetciklerimizi,Polisimizi ve sonrası bizim gibi olanları korusun ....:KK16::KK16::KK16::KK16:

Sersumcum Allah kolaylık versin. Umarım ilk günleri huzur içinde geçirirsiniz kızının okulunda. Çok üzücü şeyler doğrusu İstiklal Marşı okunurken taş atıldığını falan öğrenmek. Ne kadar yazık. Bu memleket hepimizin.
Anlaşılan zor bir hayat bekliyo sizleri. Hayırlısıyla kazasız belasız görev sürenizi tamamlamayı nasip etsin Allah canım.

Kızlar ben geldim:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Tatil harikaydı, hiçbir şeye dikkat etmedim tatlı matlı hep yedim 3 kilo fazlalık var ama gider nede olsa:KK1: hızlı alınca hızlı verirsin:KK34:
sizleri çok özledim ama geçmiş çok birikmiş okuyamam sanırım:KK5:

Sen de hoşgeldin Asyacım. Tatilde pek güzel gezmiş, yemiş ve içmişsin. Çok da iyi etmişsin kendine böyle izin vermekle:KK51:

Kıslar ben hemen kaçıyorum, işler beni bekliyo dağ gibi.

Herkese sevgiler, yeni başlayanlara da kolaylıklar diliyorum:KK54:

normalde öğle yemeği yemiyordum ama bugün sabahtan 2 saat sıcakta çarşıda yürüdümoyüzden sanırımbaşımdöndü acıktım.eve gelince 1 parça tavuk ciğer
3 dilim sucuklu yumurta
1 dilim hellim
fasulye piyazı
1 bardak ayran içtim

pöfff yazınca anlıyor insan nekadar çok yediğini:KK43:(

şimdi öğle yemeğimi yiyebildim :KK56:

tavuk şiş ızgara istedim

yanında az bulgur pilavı koymuşlardı onu yedim

az maydanoz ve sumaklı soğan koymuşlardı onu yedim

ve ayran içtim

akşama da bakalım ne olacak menüler eve gidince düşünücem :44:

524335_493339060696252_944695898_n.jpg

:KK9::KK9::KK9:

selam arkadaşlar 2 gündür utançtan bildirim bile yapamadım :) özellikle dün karatay diyetini ağlattığım gün oldu ama napayım hep mi oluyor dedim malum ben memleketteyim şimdi ablamında benimde burnumuzda hengel(etsiz mantı)tütüyordu yaptık yedik ama vicdan azabıda çekmedim değil onun hıncına sabah aç karnına 1 saat tempolu yürüdüm inanın neyse bu gün klasik karatay kahvaltısıyla merhaba dedim gene güne kaldım yerden devam:KK3:

resmini gördüm baya zayıfsınn azmini takdir ediyorum

sağol canım teşekkür ederim. azmim karatay sayesinde. hiç acıkmıyorum ve nefsime hakimim çünkü kararlıyım. sağlıklı olmak istiyorum.
bazı karatay yapan arkadaşları okuyorum da nasıl acıkıyorlar kaçırıyorlar anlayamıyorum. Ben bugüne kadar çok diyet yaptım ama bu aralarındaki en sağlıklısı ve en güveniliri. Sonuç ortada resmimi görmüşsün. Herkes bence nefsine hakim olmalı.

ıkıncı ogunum

1 tabak etlı barbunya(mıkemmeldı)
bulgur pılavından kısır
k.t yogurt,kuru sogan:))
cayın yanına bırkac hanımeller:))

allah sizi korusun canımcım:KK16::KK16::KK16:
amin canım..:KK16::KK16:
canım Allah kolaylık versin, bizler görüntüleri seyredince bile dayanamıyoruz. sizlerin olayların içindesiniz birebir yaşıyorsunuz.asker eşi arkadaşlarım var. çok zor günler geçiriyorlar. birçoğu eşinden ayrı. heran kötü haber alma korkusu ile yaşıyorlar:KK5::KK5::KK5:
sağol canım..:KK16::KK16:
sersum bu ay bizde alacağız . eltim kullanıyor. bayramda gittiğimizde iyice inceledim. 1 ölçek yağ ile nefis yemekler yapıyor. p. kızarmasıda güzel oldu. bende arkadaşların fikirlerini bekliyorum:KK3::KK3::KK3:
alalım canım yaa ..güzel olacak..:KK34::KK34:
Selam sersumcum,ben kullanıyorum,çok da memnunum,ben aldığımda 1000 ve 1500 lük vardı,arası yoktu ,1000 lik kullanıyorum ,biz 4 kişiyiz,bize yetiyor,patatesi çocuklar çok seviyor,sırf o yüzden almıştım,fırın usülünde pişiriyor,ama klasik patates kızartması gibi oluyor,çok sağlıklı,tavuk,biber kızartması ve et de güzel oluyor.Ben canan hocaya da sormuştum çocuklar patatesi çok seviyor diye,o da yağda kızartma,fırında yap demişti,bu da bir tür fırın:KK16::KK16:
tavsiyen için sağol canım:KK16::KK16:..son çıkan konusunda tereddütüm var sadece..farkı sadece gramajı mı acaba :44::44:

Canım Allah yardımcınız olsun ve sizleri korusun. Okurken tüylerim diken diken oldu.Allah bu olaylara sebep olanları bildiği gibi yapsın.
sağol sevgicim..amin canım..:KK16::KK16:

merhaba canlarım
bugün karataysız bi gün yaptım çantacıkızlar da dönmüş :18:sabah iyiydi yumurtamı zeytinimi peynirimi domatesimi bademi mi omegamı aldım sonra tamamen tembellikten kendime yemek hazırlamak zor geldi 5 tane mayalı poğaça yedim ikinci öğün yapmış oldum gece de dondurma yedim diyetime ve kendime ihanetimi yapmış oldum

propycil canım hoşgeldin daha iyisin umarım
asyacım tatilin güzel geçmiş tartıyı takma şişliktir oooo
iyiniyetlim hoşgeldin hiç bahsetmemişsin nasıl buldular seni bakiiim elti görümce kayınvalide düğün nasıl geçti hııı
sersumcuğum hiç aklımdan çıkmıyorsun canım sanal bi arkadaşlık insanı bu kadar etkiliyebilir mi ama seni ve kızını düşünmeden edemiyorum hep aklımdasın ve sana dua ediyorum
sevgicim oğlunu kutlarım okulun da başarılar dilerim
sağol tatlımmm:KK54::KK54:..bizim sadece isimlerimiz sanal herşeyiyle gerçek dostluklar yaşıyoruz bence..herşeyimizi hiç çekinmeden paylaşabiliyoruz..hepinizi çok seviyorum..:KK54::KK54::KK16::KK16:
duaların için çok sağol arkadaşım..:KK19::KK19::KK19:

Sersumcum Allah kolaylık versin. Umarım ilk günleri huzur içinde geçirirsiniz kızının okulunda. Çok üzücü şeyler doğrusu İstiklal Marşı okunurken taş atıldığını falan öğrenmek. Ne kadar yazık. Bu memleket hepimizin.
Anlaşılan zor bir hayat bekliyo sizleri. Hayırlısıyla kazasız belasız görev sürenizi tamamlamayı nasip etsin Allah canım.

sağol canımm...evet maalesef çok üzücü şeyler yaşanıyor ülkenin bu kesimlerinde ve çok acı veriyor bunlar insana.:KK43::KK43:..iyi dileklerin için de ayrıca teşekkür ederim canım..:KK16::KK16:

Hepinizi çok özledim çıtırlarrrr:KK16::KK16::KK16::KK16:
Bugün gece yolculuk yaptık daha uyuyamadım geçmişi yarın okumaya çalışırım ama hepsini okuyamam sanırım propcyil gelmiş GEÇMİŞ OLSUN datlum:KK19::KK19:

Artıda mıyım acep funda gibi:KK1: yarın sabah tartılırım artıkın :KK9::KK9: şimdi tok karına moralim bozulmasın di mi ama Papişim naber:KK54:

bebeeemmm:KK19::KK19:..hoşgeldin de nerdesin kıss:KK34::KK34:..havadisleri bekliyoz ona göre..:KK34::KK34::KK9::KK9:

işten geldim geçmişi okudum cevaplarımı yazdım şimdi de öğünlerim..

:KK56::KK56::KK56:

sabah(bu haftalık.)saat 7.30 5 ceviz

öğlen ilk menüm :KK56::KK56:
tavuk göğüs sote
bulgur pilavı
cacık
1 erik..

:KK56::KK56::KK56:

Sersumum Allah yardımcınız olsun canım:KK16:

Merhabalar arkadaşlar herkes iyidir umarım uzun zamandır giremiyorum ama burası hep aklımda ben hala karataya devam ediyorum
arada kaçamaklar yapsam da karatayı bırakmaya hiç niyetim yok kayınvalidemide alıştırdım oda karataycı oldu artık
Hepinize kucak dolusu sevgiler benim çıkmam lazım çok kötü grip oldum her yerim ağrıyor şuanda nasıl başardım bu sıcakta bilmiyorum ama çok kötüyüm hepinize iyi günler
Geçmiş olsun şimdiden:KK16:

2.öğünüm:KK56:
-1 kase mercimek çorbası
-2 tane karnıyarık
-çok az taze fasülye kavurması-sarımsaklı,yoğurtlu

Bugün kırmızı kapya biberlerimden salça yaptım tepsilere döktüm güneşleniyorlar:KK1::KK76::KK76::KK76::KK76:

34 kilo yaptım.. 25 kilo daha yapıcim:KK76:

ıyınıyetlım hosgeldın canım kolay gelsın kıs hazırlıkların.nasılsın nasıl gectı dugunde neler oldu az bahsetsene bacım:))

X