Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

herkese günaydın ben bu cuma listeye bildiğim yapamadım hastaydım işe gidemedim evdede internet yoktu ama yinede söyleyeyim kilomda değişiklik yoktu inşallah bu cuma bildirim yapacağım kızlar sizler nasılsınız ben iyiyim çok şükür pazartesi sendromu yaşıyorum şuanda canım hiç çalışmak istemiyor ama mecburuz işte bu sabah kahvaltımı yazayım hemen

sabah kahvaltım
1 haşlanmış yumurta
peynir,zeytin
1 tane domates
1 tane salatalık
1 avuç ceviz
yaşil çay

ramazandan beri kilo veremiyorum biraz asılmam lazım benim bu işe şu kalan 5 kilodanda hemen kurtulmam lazım herkese iyi günler bayanlar

günaydınlarr keyfiniz ve neşeniz bol olsun kızımın tahlilleri için bütün gün yine hastahanedeyim. akşama görüşmek üzere

günaydın kızlar,tatil bitti işe döndük,iyi bir pazartesi olur inşallah
kahvaltımı arzedeyim..

2 haşlanmış yumurta
10 siyah zeytin
1 kk kaşar
4 yeşil biber
1 domates
1 salatalık
3 ceviz

şimdi türk kahvesi yaptım geçmişi okuyacağım,bir ara bayramlaşmaya gideceğim birkaç arkadaşa..

kızlar nasılsınız .ben uzun süredir giremedim ama ara ara okudum sizleri .ramazandan sonra biraz ipin ucunu kaçırsamda kilomda çok değişiklik yok .cuma +300 gr fazlaydım bu sabah onunda gittiğini gördüm.bugünden itibaren yeniden düzene giriyorum :) ve şu an klasik karatay kahvaltımı yapıyorum özlemişim umarım en kısa zamanda kalan kilolarımızdan kurtulup hedefimize ulaşırız....

selamlar bende bi türlü dewam edemedim karataya
bgn 2 yumurtalı omletle başlıyorum karataayaa ekmeksizz şekersiz bir hayata merhabaaa kilom hala 64 hedefim 60 olursa 58 :)

Günaydın kızlar,karataya tam yol devam. Hiç bozmak yok,kaçamak yok. Hayat tarzımız olsun.

Bugünki kahvaltım 2 doğal tereyağına kırılmış yumurta sarıları pişmeden
1 ince belli bardak çay bardağı fındık badem
bir avuç içi kadar peynir izmir tulum
domates,salatalık
8 adet tuzsuz zeytin
1 bardak günlük süt

Öğlen;mercimekli bulgur pilavı ve kırmızı közlenmiş biberli yoğurt
Akşam da bamya ve bir kase yoğurt.

7 karışımlı çayım,bol su ve bol hareket. Ekmeğe hayır,şekere hayır,işlenmiş gıdalara hayır!

Merhabalar arkadaşlar herkes iyidir umarım uzun zamandır giremiyorum ama burası hep aklımda ben hala karataya devam ediyorum
arada kaçamaklar yapsam da karatayı bırakmaya hiç niyetim yok kayınvalidemide alıştırdım oda karataycı oldu artık
Hepinize kucak dolusu sevgiler benim çıkmam lazım çok kötü grip oldum her yerim ağrıyor şuanda nasıl başardım bu sıcakta bilmiyorum ama çok kötüyüm hepinize iyi günler

gunaydın kızlar klasık karatay kahvaltısıyla guzel bır haftaya basladım bende hepımıze kolay gelsın saglıklı mutlu ve huzurlu bır hafta bızım olsun

bende iyiyim canım ama tartıda 1,5 kg fazlam varrr şehir dışındaydım fazla dikkat etmedim ama tekrar kaldığım yerden devam edicem yürüyüşede başlıcam inşallah katiyen karatayı bırakmıcam

ben de bayramdan +yla döndüm canım,ama 1 haftada gitti hepsi.sen de çok geçmeden verirsin fazlalıklarını canımcım,takma kafana

hoşgeldin iyiniyetlim

şimdi de yürüyüşümü yapıcam ama bu sıra çok sıkıntı çekiyorum yürürken.alerjik rinitim varmışhem evde hem dışarda yürürken,en küçük toz zerresi bile hapşırma krizine neden oluyo:2::2:üstelik zar zor nefes alıyorum.ama yine de yürüyebildiğim kadar yürüycem...

görüntü muhteşem :))) işte bizim karatay kahvaltımızın resmi... ellerine sağlık canım

gecmıs olsun leylakım.bende sımdı cıkayım bır 45 dk yuruyup geleyım

Herkese merhaba

3-4 gündür menü bildirimi yapamıyorum ama tabikide karataya devam ediyorum.

Yalnız iş yerinde beni delirten sıkıntılı günler geçirdim 1 aydır galiba bu gün sona erdi
bende rahatlıycam. Mağaza ve fabrika arasında mekik dokumak zorunda kaldım
1 gün orda 1 gün burda e tabi yemek düzenim her şeyim alt üst oldu bugünde sabah
fabrikaya gidicem diye 7,15 de kahvaltı yaptım ama mağazaya geldim daha sonra
ve hala yemek yiyemedim acıktım
şimdi dışardan uygun hazır bir şeyler yemem gerekicek bi de o dert var yarından itibaren
normal bildirimlerime inşallah dönebileceğim :44:

öğle yemeğimi de yedim domates çorbası 4 kaşık nohut. neyse kı normal zamanda ekmek yemıyodum o yüzden ekmek sıkıntı deil çayda şekersiz içiyorum meyve zorlayacak benı (

öğlen yemeğim
1 kase domates çorbası
1 parça tavuk but
2 kaşık marul salatası
çok az yoğurt

pilav fanta ve patlıcan kızartmasıda vardı yemedim ayrıca yoğurtlu semizotu salatasıda vardı semizotunun yaprakları bayılmış gibiydi onuda yemedim akşama da yemeğim hazır dün yaptım patlıcan ve kırmızı biberi közledim ve yemeğini yaptım çok lezzetli oldu ilk defa yaptım yoğurtlamadım pişirdim görüşürüz kızlar

resmini gördüm baya zayıfsınn azmini takdir ediyorum

geçmiş olsun canım

közlemenin yemeğini bende merakettim deniyeceğim

kızlar bende bu gün havuza gittim kendime bir yer buldum haftada 2 gün gidersem daha kolay sıkılaşırım bu gün sporda yapacağım üst karın kaslarım baya toplandı alt karın kaslarım için pek hareket yapmamıştım o yüzden göbek sarkık duruyor ama onuda öğrendim halledeceğim.
eskiden kilomla ve nasıl göründüğümle pek ilgilenmiyordum şimdi ise yolda gördüğüm bayanların hangisinden zayıf hangisinde şişmanım diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…