Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugün oğlumu şehir dışındaki okula gidip yazdırdık şimdi geldik ...şimdi yedek sıramızı bekliycez umarım bize sıra gelir de buraya yazdırabiliriz.. 45 dakika yol sürdü hiç içime sinmedi
sabah karatay kahvaltımı yaptım yolda gelirken köfte yedim salatayla ikinci öğünümü yaptım ..bugün böyle geçti

kızlar sizler nasılsınız bakalım

kızlar 330 gram köfte akşam yemeği için çokmudur
kasap köfte yedik dönerken 1 kilo köfte söyledik ... 9köfte geldi tabiii kocamandılar ..eşim oğlum ve ben 3er köfte kişi başı ....eşim ve oğlum 2 şer yiyebildi bense 3ünüde yedim hesaplayınca herhalde 300gr dan fazladır yediğim galiba çok yemişim çok mu olmuş kızlar... bi daha öle bişi olursa yemeyim

bence gayet normal canım ıcın rahat olsun afıyet enerjı olsun

bence gayet normal canım ıcın rahat olsun afıyet enerjı olsun
saol canım Allah razı olsun....
aslında yerken gayet normal gelmişti desonra eşim ve oğlum erkek halleriyle yiyemediler ya hay Allah dedim benim mide daha küçülmemiş homini gırtlak yiyorum kendimden utandım acaba karatayı bugünde mi bozdum diyodum...

özlemişim buraları giremiyorum uzzzzun zamandır.
zaten kaçamaklar aldı başını gitti neyseki sadece artı 1
bugün tekrar başladım
sabah muz ve çerez
öğlen az bulgur az et sote
akşam herse ve mercimek
tebrik edıyorum canım bu son başlangıc olsun mu

çok geçmiş olsun canımm Allhtan şifa dılıyorum

Son düzenleme:
slm kizlar..hergun eridigimi gorunce karataya daha siki sariliyorum..
ilk ogunum karatay kahv.saat 12 ye yakin bitti..2. ogunumde 17.30 civari bitti..
taze borulce
2 kasik bulgur pilavi
cacik
badem,findik
1 kuru incir,2 hurma
simdide yuruyus zamani..
himm sunu demem lazim dun bulgur pilavini bi tabak yemistim kesin kilo almis olurum diyodum-300 le uyandim:) yani korkmayin yemekten 2 ogun iyi kilo verdiriyo bunu goruyorum..

bencede cok degil.. yaninda salata yogurt super bi ogun..

birde ben yapabilsem şu 2 öğünü olmuyor. sabah çok erken yiyorum birde akşam eşim nedeniyle yemek 7 yi buluyor sabah 8 den akşam 7 ye olmuyor şebnem duymasın ama acıkıyorum

Kalkınca (07:00) : 1 avuç ceviz

Sabah (12:00) : 4 tam ceviz + 5 zeytin + yarım domates + 1 ekmek + 1 bardak humana

Ara (15:00) : 2 yumurta

Akşam (18:00-19:00) : köfte + bol sirkeli salata

Gece (22:00-24:00) : 2 kaşık yoğurt + 1 kaşık keten tohumu karışımı

yeşil çay demliycem birazdan gece boyu onu içerim + 1 bardak humana :)

ıyınıyetlım hosgeldın canım kolay gelsın kıs hazırlıkların.nasılsın nasıl gectı dugunde neler oldu az bahsetsene bacım:))
Hoşbuldum Papişim sağol
ohh ellerine sağlık canım,afiyetle yiyin inşallah....
biz de ananemle yaptık,bizimkiler güneşlendi bitti
Siz de afiyetle yersiniz inş. canım benim süper anneanne o zaman anneannen

En büyük ama en zayıf gelin bendim papişim leylakım Yeni aldığımız gelinimiz de en toplumuz:26:
4 geliniz biz eşim 4 erkek + 1 kız kardeş.. 3 numaralı gelin oooo yenge çok zayıflamışsın dedi.. 2 numaralı eltim de bayağı zayıfladığımı söyledi.. Kendisi biraz yapı olarak da kemikli.. Onun hiç kilo takıntısı olmamışmış kıskanç olan benimle rekabet halindeki eltim bu tabiisi
Kayınbabam kilomla ilgili hiçbişey söyleyemedi sustu kaldı 55 kiloyu vücudumun kaldıramayacağını söylemişti oysaki

Kuafördekiler düğün için saçımızı yaptırmaya gidince beni gelin sanmışlar 3 numaralı eltim dedi 12 yaşımda kızım var be ya çok sevindirik oldum

yenı işin hayırlı olsun canm evet geldım amma pek hayırlı olmadı bu gıdış

slm sanda ıyı bayramlar canımm
Pepetim yeni gördüm canım sağol Orada ev accayip kalabalıktı net vardı ama ben hiç giremedim bi kere elime alabildim o kadar canımcım
Teşekkür ediyorum :)
Sen karataydan sonra hiç tahlil yaptırdın mı değerlerin nasıl ?
Hayır ama çok sağlıklı hissediyorum ekmekçim gerek duymadım hiç.. Ölçtüren var mı nasıl çıkıyor:26:

Sersumum 55.700 gr ım o kadar yemeye çok iyi çıktı kilom
Ben de sizleri özledim canım benim Bi önceki mesajımda yasdım canım anca fırsatım oldu

kızlar canım sıkkın bayramdan sonra mısafır tatıl ben hala toparlıyamadım toparlıyamıyorumda karataya dönemıyorun ufff hergun bugun baslıyorum dıyorum ne oldu bana anlamıyorum nasıl adapte olucam verdıklerımı alıcam bu gıdışle

Sersumum canım yeni yeriniz hayırlı olsun seni aileni ve orada görev yapan tüm memurlarımızı askerlerimizi Rabbim korusun inş.

Nazfilizcim oğlunun okulu hayırlı olsun inş. neresi oldu 45 dakika neki canımcım.. Ben üniversiteyi okurken en az 1.5 saat gidiş 1.5 saat dönüş her gün git gel yaptım okusun oğlun da inş. İzmir içinde metro çalışmaları sırasında 2 saat sadece gidiş yapıyordum düşün Biraz zora alışsınlar hayatı tanıusınlar canım benim

yarın arkadaşlarla kahvaltıya gıdecegız gec gıdıcez o yuzden 2 ogun yapıcam kızlar bırazdan da spora gıdıcem bu kadar spora bıde bogazımı tutsam coktaaan zayıflamıstım

Bugün biraz düzensiz oldu

1.öğün 12 de bitti :
2 kk yumurta
1 bardak ceviz+fındık
4 kayısı
peynir
1 domates
1 yeşil biber
8 zeytin

2.öğün : 15:30 misafirlikteydik
1 patlıcan dolma( pirinçliydi malesef )
3 çatal köstebek tatlısı diğerlerine el sürmedim

3.öğün : 19:30 çok açtım ama napim:26:

semizotunu haşlayıp yoğurt ve z.yağı ekledim 1 tabak ondan yedim
1 büyük köy domatesi
1 avuç badem

su:3 lt
spor : 30 dk yürüdüm

+ 300 fazla çıktım bugün toparlamak gerek fakat ben niye bu kadar rahatım anlamıyorum

Son düzenleme:
slm kızlar tatil süper gecti ama gelir gelmez oglum hastalandı
ishal ve kusması var kan tahlilinde karacıger emzimleri yüksek cıktı
yarın bir daha kan alınıp sarılık testi yapılacak umarım kötü bir sonuc cıkmaz ..

çok gecmıs olsun canm salgın varmıs ıshalde bende oldmmcanım ya

sersum cum allah yar ve yardımcınız olsun canım
sağol canım..
Sersumum Allah yardımcınız olsun canım
amin canım..

Bugün kırmızı kapya biberlerimden salça yaptım tepsilere döktüm güneşleniyorlar

34 kilo yaptım.. 25 kilo daha yapıcim
hamarat bacı..

hayırlısı olsun canım takma okadar.. beni düşün rahatla

ohhhh kıııssskaaanaaannlarrr çatlasın..
Sersumum 55.700 gr ım o kadar yemeye çok iyi çıktı kilom
Ben de sizleri özledim canım benim Bi önceki mesajımda yasdım canım anca fırsatım oldu
maşallah sana çıtır arkadaşım
Sersumum canım yeni yeriniz hayırlı olsun seni aileni ve orada görev yapan tüm memurlarımızı askerlerimizi Rabbim korusun inş.
amin canımm..

geçmiş olsun canım..çok zordur..kıyamam:26::26::26:

akşam menüm saat 18.00

zeytinyağlı taze fasulye
mercimek çorbası
2 kaşık makarna çok canım çekti maalesef:18::18:

eşimle 30 dk tempolu yürüyüş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…