Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım o kadar da takma bardak meselesini.ben çoğu zaman 1 kase yiyiyodum ama yine de kilo veriyodum
biraz fazla yesek de sorun yok yani

bende diğer büyük bardağı kullanıyodum hep canım ama kilo vermemde şimdiye kadar sorun çıkmadı ama
madem herkes küçük bardağı kullanıyo bu akşamdan itibaren değiştiririm bende :80:

canım o kadar da takma bardak meselesini.ben çoğu zaman 1 kase yiyiyodum ama yine de kilo veriyodum
biraz fazla yesek de sorun yok yani

leylakcım merhaba, cızelgen olmadıgına gore yanlıs hatırlamıyorum sanırım, sen mezun olmustun degıl mı?
Sakıncası yoksa ne kadar zamanda ne kac kılo verdın...

Saglık acısından cok zor gunler gecırdım bu surecte kılo aldım, ıkı ay sonra memlekete gıdıcem oraya gıttıgımde eskı halıme donmus olmak ıstıyorum ama bu surecte bunu basarabılırmıyım bılmıyorum, memlekettekıler yasadıklarımı bılmedıklerı ıcın keyfı kılo aldım sanacaklar bu da benım moralımı bozacak bılıyorum bu yuzden elımden gelenı yapyorum fakat ıkı ay bana yetecek mı bılmıyorum...

4-5 yıl once 30 kıloya yakın vermıstım ama ara ogunluydu suan kesınlıkle o tarz beslenmek ıstemıyorum, mantıklı gelmıyor artık cunku, karatay en saglıklısı bunu bılıyorum, ınsallah ınsulın dırencımı kırarım da bıran once kılo vermeye baslarım

-----------------------Gecen Hafta --------Bu Hafta--------Fark-----------Kilo Degisim Yuzdesi

Ozlemkartal----------79.1 kg.------------ 77.4 kg.------ -1.7 kg.------ -2.149

Topraksuu.---------- 62.3 kg.------------ 61.5 kg.------ -0.8 kg.------ -1.284

Menevsehulya.------ 65.5 kg.------------ 64.8 kg.------ -0.7 kg.------ -1.069

Yildiz.--------------- 81.6 kg.------------- 80.8 kg.------ -0.8 kg.------ -0.980

Ne_yazcam_ya.---- 61.4 kg.------------- 61.0 kg.------ -0.4 kg.------ -0.651

Irmak23.----------- 64.4 kg.------------- 64.0 kg.------ -0.4 kg.------ -0.621

Okyanussuda.------ 66.1 kg.------------- 65.7 kg.------ -0.4 kg.------ -0.605

Nazfiliz.------------ 71.7 kg.-------------- 71.5 kg.------ -0.2 kg.------ -0.279

Esas2006.--------- 68.0 kg.-------------- 68.3 kg.------ +0.3 kg.------ +0.441

Lacey.------------- 72.2 kg.-------------- 73.3 kg.------ +1.1 kg.------ +1.524

ellerine sağlık canım teşekkürler liste için

kilo veren herkesi tebrik ediyorum özelliklede birincimiz özlem arkadaşımı tebrikler canım

ellerine sağlık herkesi tebrik ediyorum.listemiz ne kadarda azalmış herkes tatilde

sabah klasık karatay kahvaltısına ılaveten 1 dılım kek

ıkıncı ogun

mercımek corba
balık
salata
2 k.incir
1 kayısı
fıstık
k.t yogurt
bırkac bıskuvı
omega3

selam canım bende karatay yaparak 10 kilo verdim(07 hazirandan beri) kaldı 20 kilo
ben kronik kabızlık yaşayanlardanım ama diyetle bitti hepsi sabah kalkınca ilk iş 2-3 gün kurusunu 1 büyük bardak soğuk suyla mideme indiriyorum kahvaltı hazır oluncaya kadar ..bu benim bağırsaklarıma iyi geldi dene bakalım nasıl olacak işallah işe yarar

mevsım yaz ınsanlar tatılde dısarıda derken buralar tenha emınım eylulde yada en gec ekımde tam kadro butun karataycılar tekrar bomba gıbı gelecez

ellerine saglik irmakcim.. kilo veren herkesi tebrik ederim.. yarindan itibaren bu isi siki tutcam ins...

merhaba canım , teşekkür ederim aydacığım birlikte inşallah burada kilolarımıza veda edeceğiz. o zaman bardaklarımızı tokuşturup başlayalımm ellerine sağlık canım, bu haftanın kilo alma şampiyonu benim haftaya bu hatamı telafi etmeliyim

arkadaşlar bende karatay diyeti yapıyorum. kilo verme yarışmasına bende katılabilirmiyim..

bugünkü menüm sabah 7 : 1 haşlanmış yumurta+10 zeytin 2 ceviz 8 fındık 8 badem+ 1 Avuç peynir

öğlen 12: 5 adet kestane kebap

arada 4 küçük lokum+ yarım külah dondurma+5 badem (bu öğün olmasaydı iydi (

saat17: 3 kase şehriye çorba+1 kase et kavurmaaa

bugün çok yedim aslında bu kadar yemiyorum

kilom 85,9

yorumlarınız bekliyorummm :))

İnsallah ablacım, hadı bakalım baslayalım o zaman

3-4 gundur alısma evresındeyım karataya....
Bugunku menumle baslayım bakalım...

Sabah
2 yumurta
10 zeytın
1 avuc beyaz peynır
1 domates
1 cay bardagı cıg badem
sekersız cay

Öğle
1 tabak etli kuru fasulye
1 kase cacık

Akşam
1 porsıyon etlı musakka
1 kase yoğurt

3 lıtre su
1 saat bantta yuruyus

(musakkayı az zeytınyagında kızarttım, gonul rahatlıgıyla yıyebılırmıyım kı ?)

merhaba canım...evet ben mezun oldum.60 kiloyum şu anda.sanırım 10 ayda falan 31 kg verdim canım ben.
geçmiş olsun canım...bu 2 ayda işi sıkı tutarsan ve iyi de yürüyüş yaparsan 8-10 kg arası kesinlikle verirsin bence aydasucum.
ara öğünlü kesinlikle beslenme zaten,sürekli kan şekerini oynatmaktan başka işe yaramıyo.hem leptin falan da kalmıyo
sen karataya devam et canımcım.en az 45 dk da yürürsen 2 aya çok sıkılaşırsın

afiyet olsun canım.menün de sporun da harika

Ben bugün D&R' a uğrayamadım bir türlü, şimdi internet sitesinden sipariş vereceğim.

-Karatay Diyeti
-Karatay Mutfağı
-Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık

Bu üç kitabı buldum almam gereken kitapların hepsi bu kadar mı?

afiyet olsun canım.menün de sporun da harika

Cevabın ıcın cok tesekkur ederım...
Masallah dıyorum zamana yayarak cok saglıklı kılo vermıssınız...
Yok ara ogun bıttı zaten benım ıcın, dusunuyorum da bagımlılık gıbı bırsey, elın ayagın tıtrıyor yemedın mı, bunda oyle bır sorunum yok gayet dıncım gayet tokum...
Benım hedefımde 8-10 kılo arası ıns hedefıme ulasırım...
Burda olmak ıyı gelecek bana...

Bır ara yapıyordum karatayı sonra hamıle oldugumu ogrendım, bıraktım...
Zor gunler gecırdım ıkı ay yattım, dusuk tehlıkem vardı ve olmadı da zaten ıkız bebeklerımı kaybettım bu surecte de kılo aldım...
Rabbım tum ısteyenlere aratmadan saglıklı evlatlar versın ınsallah...

hoşgeldin canım:1 6:
hocamız ezilmiş işlenmiş suyu çıkartılmış herşeye karşı, sanıyorum şalgam suyu için de aynı yorumu yapmıştı+ içinde bol miktarda tuz var
sağol canım ben de işlenmiş olduğunun farkındayım ama işte kola falan içmektense daha masum geldi

doğru yerdesin ..ben de dukanzedeyim..dukan türk beslenmesine aykırı ve çok sağlıksız..burda hepberaber vereceğiz bu kiloları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…