Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugün ki menülerim :KK56::KK56:
sabah 7.30 'da 5 ceviz

öğlen 12.00 :KK56::KK56::KK56:
çorba(tavuklu karışık bişey :KK9::KK9::KK9:)
sulu köfte
yoğurt..

akşam son öğünüm :KK56::KK56: saat 17.00
1 hamburger köftesi büyüklüğünde köfte
az sucuk
2 domatesli omlet
2 çiğköfte
3-4 bulgurlu yaprak sarma..

vee çay çayy...

Cevabın ıcın cok tesekkur ederım...
Masallah dıyorum zamana yayarak cok saglıklı kılo vermıssınız...
Yok ara ogun bıttı zaten benım ıcın, dusunuyorum da bagımlılık gıbı bırsey, elın ayagın tıtrıyor yemedın mı, bunda oyle bır sorunum yok gayet dıncım gayet tokum...
Benım hedefımde 8-10 kılo arası ıns hedefıme ulasırım...
Burda olmak ıyı gelecek bana...

Bır ara yapıyordum karatayı sonra hamıle oldugumu ogrendım, bıraktım...
Zor gunler gecırdım ıkı ay yattım, dusuk tehlıkem vardı ve olmadı da zaten ıkız bebeklerımı kaybettım bu surecte de kılo aldım...
Rabbım tum ısteyenlere aratmadan saglıklı evlatlar versın ınsallah...

canım çok üzüldüm,başın sağolsun.üzülme,allahım en doğru zamanda bi evlat nasip eder sana ve benim gibi isteyen herkese inşallah...
burda kal tabi,o kadar motive ediyo ki insanı bu topik.yüzyüze görüşmüyoruz belki ama gerçek arkadaşlıklar var burda.
hem buraya yediklerimi yazarak kendimizi de kontrol etmiş oluyoruz.ne kadar spor yaptığımızı yazınca da insan ayrı bi gurulanıyo
:KK1::KK1:

papadiyam,leylakım siz tecrübelerinizle cevaplarmısınız canlarım..
ben bu hafta iş yerimde öğünlerim 2 olsun diye hep üstte ki gibi beslendim..
yani sabah erken saatlerde 5 ceviz ve ilk öğün olarak saat 12.00
öğlen yemeğine kadar hiç acıkmadım..
çok mu sağlıksız olur..
ama sabah çok erken işe gittiğim için de 3 öğün yapmam gerekiyor..bu şekilde yapsam mı izne çıkana kadar..
tavsiyeleriniz canlarım..:KK16::KK16::KK34::KK34:

papadiyam,leylakım siz tecrübelerinizle cevaplarmısınız canlarım..
ben bu hafta iş yerimde öğünlerim 2 olsun diye hep üstte ki gibi beslendim..
yani sabah erken saatlerde 5 ceviz ve ilk öğün olarak saat 12.00
öğlen yemeğine kadar hiç acıkmadım..
çok mu sağlıksız olur..
ama sabah çok erken işe gittiğim için de 3 öğün yapmam gerekiyor..bu şekilde yapsam mı izne çıkana kadar..
tavsiyeleriniz canlarım..:KK16::KK16::KK34::KK34:

bence uygun canım,ceviz tok tutar zaten.eğer seviyosan yanında süt de içibilirsin bebişim:KK34::KK34::KK34:

canım çok üzüldüm,başın sağolsun.üzülme,allahım en doğru zamanda bi evlat nasip eder sana ve benim gibi isteyen herkese inşallah...
burda kal tabi,o kadar motive ediyo ki insanı bu topik.yüzyüze görüşmüyoruz belki ama gerçek arkadaşlıklar var burda.
hem buraya yediklerimi yazarak kendimizi de kontrol etmiş oluyoruz.ne kadar spor yaptığımızı yazınca da insan ayrı bi gurulanıyo
:KK1::KK1:

İnsallah canım... En doğru zamanda saglıklı evlatlar nasıp etsın Rabbım ınsallah...
Sureklı yazmasam da gunluk olarak takıp edıyordum sızlerı...
Haklısın paylasımda bulununca ınsan kendını daha ıyı hıssedıyor, tekrar gorusmek uzere...

İnsallah canım... En doğru zamanda saglıklı evlatlar nasıp etsın Rabbım ınsallah...
Sureklı yazmasam da gunluk olarak takıp edıyordum sızlerı...
Haklısın paylasımda bulununca ınsan kendını daha ıyı hıssedıyor, tekrar gorusmek uzere...

başın sağolsun tatlım..Allah sana ve her isteyene sağlıklı evlatlar nasip etsin canım..:KK16::KK16::KK16:

başın sağolsun tatlım..Allah sana ve her isteyene sağlıklı evlatlar nasip etsin canım..:KK16::KK16::KK16:

Allah razı olsun arkadasım...
Veren de Allah alan da... Tevekkulum sonsuz...
Amin ınsallah...
Herseyın doğru zamanını Rabbım bılır, hayırlı zamanlarda tum ısteyenlere versın ınsallah...

Cevabın ıcın cok tesekkur ederım...
Masallah dıyorum zamana yayarak cok saglıklı kılo vermıssınız...
Yok ara ogun bıttı zaten benım ıcın, dusunuyorum da bagımlılık gıbı bırsey, elın ayagın tıtrıyor yemedın mı, bunda oyle bır sorunum yok gayet dıncım gayet tokum...
Benım hedefımde 8-10 kılo arası ıns hedefıme ulasırım...
Burda olmak ıyı gelecek bana...

Bır ara yapıyordum karatayı sonra hamıle oldugumu ogrendım, bıraktım...
Zor gunler gecırdım ıkı ay yattım, dusuk tehlıkem vardı ve olmadı da zaten ıkız bebeklerımı kaybettım bu surecte de kılo aldım...
Rabbım tum ısteyenlere aratmadan saglıklı evlatlar versın ınsallah...

Aydasucuğum başın sağolsun. şimdi yazınca haberim oldu. :KK43: Allha sağlıklı evlatlar nasip etsin canım. kilo sorununu eminim halledersin. :KK34:

Son düzenleme:
bende menümü yazayım
SABAH : 1 rafadan yumurta, 5 adet ceviz, 2 k. kutusu b. peynir, 5 adet y. zeytin, bol domates, salatalık domates, yeşil çay ( karatay kahvaltısı)
ÖĞLE : 3 ısırık az yağlı poğaça, 3 -4 çatal y. pasta(misafirim vardı)
AKŞAM : 1 kase yoğurt çorbası, 5-6 kaşık etli bamya yemeği, salata
SU : 1.5 litre
SPOR : 60 dk hızlı tempo yürüyüş

merhaba kızlar..
karatay diyetini 6 ay kadar yaptım toplamda 17-18 kilo verdim ..sonra bıraktım 3 aynın içinde hepsini geri aldım
çok moralim bozuk
ne yapacağımı bilemiyorum..yeniden başlasam verip gene almaktan korkuyorum
almamak için hayat boyu böyle beslenmek gerek sizin tavsiyeleriniz neler

merhaba kızlar..
karatay diyetini 6 ay kadar yaptım toplamda 17-18 kilo verdim ..sonra bıraktım 3 aynın içinde hepsini geri aldım
çok moralim bozuk
ne yapacağımı bilemiyorum..yeniden başlasam verip gene almaktan korkuyorum
almamak için hayat boyu böyle beslenmek gerek sizin tavsiyeleriniz neler

tavsiyen cümlenin içinde saklı canım hayat boyu böyle beslencen :KK34:

merhabalar bende başlamak istiyorum şu kilolarımdan kurtulmak istiyorum 10 kilo versem mutlu olucam 8-9 ay içinde aldım 10 kilo evlilik bana yaramadı. neyse simdi karar verdim karatay diyeti ile leslie sansone yapıcam umarım 2-3 ay içinde sonuç alırım mutlu deilim bu halimle insallah verebilirim:18::18::18:

Sabah (10:00) : tereyagli pastirmali yumurta + 1 Malta'na
Aksam (19:00) : 2 kasık pilav + 3 kasık et kavurma + bol şirketi salata + 1 bardak kola + 2 tulumba tatlısı

Misafirlikteydik abartmadan ama yasak listesinden biraz yedim.

Geceye birşey koymuyorum, yeterince yedim zaten..
Yakında omega3 ede başlıcam..

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün tavuk haslama,bulgur pılavı 2 kasık ,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:4.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

X