Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

gider canım gider. bu arada hoşgeldin. doğru yerdesin. tabiki önce kitabı oku bitir ve başla.ben 3.5 ayda 11 kg verdim hem de hiç acıkmadan.

Hoşbulduk :) Okuyacağım kitabı mantığını anlamadan başlamak istemem zaten çünkü benim yolum çok uzun.

Arkadaslar merhaba...
komık kacacak belkı ama su ınce bellı cay bardagı konusunda hala tedırgınlıgım var...

Su mu bu mu

Ben de ıkıncısı var ama kuruyemıs ıcın fazla gıbı gelıyor sankı gozume, yanlıs bırsey yapmak ıstemem

tamam vallaha başlayalım versemde kurtulsam şu kiloları artık of

Bildirim:24.08.2012
Rumuz:ne_yazcam_ya
Başlangıç tarihi:10.08.2012
Başlangıç kg:62
geçen hafta:61.4
Bu hafta:61
Fark:400 gr
Beden:40
Spor:sabahları 45 dk yürüyüş

bayramda tatlılara rağmen yürüyüş etkisini gösterdi :)

başlangıç tarihi 23.07.2012
başlangıç kilo 82
geçen hafta 79.1
bu hafta 77.4

devam ediyordum gidiverdi mesaj
fark -1.700 gram
toplam fark -4.600
hedef 65
boy 1.70
yaş 42
spor bu hafta 2 gün yürüyüş

kızlar yoldayız yine ,aklım hep sizde,dün giremedim,ama mola verince bildirim yapayım dedim

akşama ancak girebilirim,liste yapılıyor mu bilmiyorum,geçmişe bakamıyorum hepinizi öpüyorum,

ya kızlar dukan denedim çorba denedim olmuyor olmuyor işte. dukanda çok acıkıyorum üstelik malum pahalıyada geliyor diyet e sebzesizde duramıyorum karatay uygun mu sizce bana?
uygun uygun bizim kültürümüze en yakın diyet sonuçta. sadece ekmeğin olmaması ters bir de meyve azlığı. bu arada karatay diyeti de pahalıya mal olmuyor değil, kuruyemişlerin kilosu malum e tavuk da yemeyince veya doğalını satın almaya kalkınca, diğer et ürünleri de pahalı.

inşallah gider, ben de yeni başladım.gitmemesi için hiç bir sebep yok. acele etmemek lazım.
kitabı okuyarak başlamak tabi en güzeli

ben de ince belli diye hep bunu düşünmüştüm dudak payı bırakınca 100 ml içerir kendisi, senin gösterdiğin ilki 80 ml, ikincisi 125 ml alır. genelde gıdaların 100 ml ölçülerinin değerlerini bulmak daha kolay olduğu için sanki budur diye düşünüyorum. bu arada 20 mllik farkı canan hocanın çok da önemseyeceğini zannetmiyorum hani diyor ya doyduktan sonra yemeyin diye demek ki neymiş doymamışsak biraz daha yiyebiliriz:)

aydasucuğum hoş geldinn , nasılsın canım ? burada olmana sevindim bardak konusunda ben 1. bardak ölçüsünü kullanıyorum. 2. si banada büyük geliyor. neredeyse su bardağı kadar

Elifçim 5 tane cevize denk düşüyor 1 çay bardağı. Çok da takma modelini 5 ceviz yeterlidir.
Ben 5 ceviz 10 tane fındık yiyorum

1.öğün: 11:30
1 bardak ceviz+fındık
2 yumurtayı çökelekle birlikte kavurdum tereayağda acaip nefis oluyor
1 salatalık
1 biber
3 gün kurusu
10-12 tane kara üzüm çekirdeği

2.öğün: 16:30 da yemeyi düşünüyorum
1 tabak k.fasulye
domates,salatalık olacak

su:3lt
spor: yine yok hep yok :44:

başlangıç tarihi 23.07.2012
başlangıç kilo 82
geçen hafta 79.1
bu hafta 77.4

tebrık edıyorum, harıka vermıssınız, benım henuz bır kıpırdama yok umutla devam edıyorum gercı daha cok erken ama...

Haklısınız...
Cevız konusunda 5 ya da 6 taneye denk gelıyor ama badem ve fındıgı fazla kacırmıs olmaktan korktum acıkcası...

aydasucuğum hoş geldinn , nasılsın canım ? burada olmana sevindim bardak konusunda ben 1. bardak ölçüsünü kullanıyorum. 2. si banada büyük geliyor. neredeyse su bardağı kadar

Ablacım merhaba...
Evet burdayım yenıden ınsallah...
yenı okulun hayırlı olsun bu arada... Ben de az once bardagımı aldım geldım kucugunden
Senınle onca zaman sonra karsılastıgıma cok sevındım ablacım...

canım o kadar da takma bardak meselesini.ben çoğu zaman 1 kase yiyiyodum ama yine de kilo veriyodum
biraz fazla yesek de sorun yok yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…