Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

slm arkadaşlar.hepinizin bayramı kutlu olsun.:KK16::KK16:
yoğunluk ve yorgunluktan dolayı pek giremedim.umarım bayram tatliniz ve günleriniz çok mutlu geçmiştir.
:KK23:bayram boyunca hiç kaçamak yapmadım,karataya uydum desem yalanın daniskası olur herhalde.ama oruçtan çıkınca saldırası geliyo insanın o tatlılara.neyseki pek artılarım olmadı çok şükür:KK9:.bi yerden artırıp bi yerden kıstım tabi.herkese iyi akşamlar diliyorum,kaçamaksız günler sizin olsun:KK52::KK52:

Senin de kutlu olsun,sen de bundan sonra dikkat edersin canim

bugün ben de işbaşı yaptım..ama iş maceram uzun sürmeyecek:KK9::KK9: izinlerimi hakkariye sakladım ve kullanıcam inşallah..
eylülün 3ünden itibaren izinliyim yine.:KK1::KK1::KK24::KK24::KK24:
işyerim gayet iyi..çalışanların çoğunluğu benim gibi gurbette..herkes para derdine çekiyor buraları..işsizlik zor..insanlar neyapsın..çakılı sözleşmeli gelmişler..birinin ardında 1.5 yaşında oğlu kalmış..çok zor bee:KK50::KK50:
hasta sayısı izmirden sonra tabii çok az geldi bana..:KK33::KK33:
biz izmirde kişi başı 50-60 hasta çekerken bugün bayram dönüşü toplamda 80 hasta geldi:KK53::KK53:
biz 350 leri bulurduk..yani anlıycaanız burada az radyasyon alacağım için şanslıyım..olumlu yanı bu yani:KK76::KK76:
yavaş yavaş herkesler gelmeye başlamış..
ficans,aydındidem,lacey,pepedi,papadiyam,hadibakalım...
hoşgeldiniz canlarım....öpüyorum sizi :KK54::KK54:

Yeni isin ,yeni yerin hayirli olur insallah canim,kullan izinlerini de guzelce dinlen,cok yoruldun

Selam arkadaşlar, dün akşam ailecek yemeğe çıktık. Çok az deniz ürünü, meze ve bol salata yedim. Meyve konusunda biraz aşırıya gittim. Eve gelince vicdan azabından 45 dakika çok hızlı kondisyon bisikletine bindim üstüne de mekik çektim. Bu sabah kalktığımda çok feci başım dönüyordu. Geri yattım sonra biraz düzeldi. Ama midem bulandığından kahvaltıda yarım dilim kepekli ekmekle bol peynir yedim. Hala kendimi çok iyi hissetmiyorum. Bugün spor yapamıyacağım artık. Bir de maalesef tuvalete 2 -3 günde zor çıkıyorum. Çok gazım oluyor. Önerilerinize ihtiyacım var.

menülerime gelince:KK56::KK56:
sabah 4-5 ceviz yedim ve öğünümü bugünlük öğlen yaptım :KK56::KK56:
tavuk ve ezogelin çorba

2. öğün :KK56::KK56:
kızılcık tarhanası (benim dedem kütahyalı ve o yöreye ait harika bir çorbadır:KK56::KK56: )
bulgurlu etli yaprak sarması
yoğurt
salata

buarada wc sorunu devam :26::26:

Wc sorunu bende de var,duzelmiyor da ,kayisi ilk yaptigimda etkisi oluyor,sonra tekrar eskisi gibi oluyor

Hala memleketteyiz... Haftaya aranızdayım tam gaz Karataya devam çıtırlarrr:)))

Bayramda kaçamaksız atlatmak pek mümkün değildi yedik bakalım noldu bilmiyorum:KK9::KK9::KK9::KK9: Bugün kaçamak yapmadım:KK9::KK9::KK9::KK9:

Yemeyince ısrarlar çok:KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK54::KK54::KK54::KK54:

O kacamaklar seni etkilemez canim hic merak etme,gelince eski duzenine devam edersin

Merhaba herkesin geçmiş bayramı tekrar kutlu olsun :KK3:

Bayramda tek bir tane küçük bitter çikolata yedim şekeri azdı dayanamadım çikolataya :KK17:
2 tanede küçük baklava yedim ama çok pişman oldum bayattı hazırdı kimsede sevmedi zaten :KK50:
bunun dışında da kaçamak olarak üçüncü gün ve dün aralarda gündüz hurma yedim kayınvalidem umreye
gitmişti o getirdi her gelene ikram edilince bende arada aşırdım :KK1:

Dün midemi üşütmüşüm heralde çok kötüydüm bugün işe başlayabildim :KK50:

Bütün düzen değişti şimdi ben karataya ramazanla başlamıştım şimdi
yeniden bi düzene alışmam gerekicek bakalım nasıl olucak

Bugün düşündümkü evde kahvaltı yapıp gitsem erkenden öğlen acıkıcam
ve yemek yemek zorunda kalıcam e burda dışardan söylemek zorundayız
hep bize yasak türler var. O yüzden işe geldim 09,30 gibi ve 11,30'a kadar
temizlik le falan uğraştım.

Evden getirdim sabah kahvaltımı yumurta getiremedim ona da bir çare bulucam
ama onun yerine muz aldım bi tane

1 muz
1 çay bardağı badem (azıcığını öğleden sonra acıkırsam diye ayırdım)
10 y.zeytin
1 domates
az b.peynir
süt

öğleden sonraya ayırdıklarım:
4 gün kurusu kayısı
1 hurma
az badem
1 bardak kadar da süt ayırdım

bakalım bu gün nasıl geçicek nasıl olucak benim için :44:

Senin de kutlu olsun canim,gecmis olsun

aa ne güzel arkadaşlar geri geliyolar ficansım nasılsın ne zaman geldin sen nasıl gidiyo canımcım özlüyom kız ben sizi :KK16:

çıtırım kankitom hoşşgeldin..:KK19::KK19::KK19:
sen kaçamakta yapsan telafi edersin tatlım..haftaya olsun da gel artıkın bebeeemmm..ösledim valla kıss..:KK54::KK54:
sahi memlekette tepkiler nasıldı çok merak ediyorum..insan azcık bahseder:KK19::KK19:
öptüm bebeeeemmm..:KK19::KK19::KK19:

sağol canım..:KK16::KK16: bende de ++ lar var merak etme hepberaber halledicez alimallah :KK76::KK76::KK76::KK16::KK16:

sağol tatlım ..:KK19::KK19::KK16:
bizim yıllık şua iznimiz var 30 gün kesintisiz..radyasyondan arınmak için onu alıcam inşallah :KK34::KK34:..evde olucam ve tam gaz karatay yapıcam.:KK52::KK52:.eşim de evde :KK76::KK76::KK76:
yürüyüşte yaparım ohhh deymeyin keyfime :21::21::KK24::KK24::KK24:

aramıza hoşgeldin..doğru yerdesin canım..:KK16::KK16:

Canim bu iznini cok iyi degerlendirirsin insallah,karatay acisindan,tam dikkat edince kilo kayiplarinin onemli kismi 1 ayda oluyor,yuruyuslerini topige de yaz,ben de duzenli basliycam insallah

aa ne güzel arkadaşlar geri geliyolar ficansım nasılsın ne zaman geldin sen nasıl gidiyo canımcım özlüyom kız ben sizi :KK16:

Hosgeldin canim,nerelerdesin,coktandir yoktun ama gene giremiycem diyorsun,neyse saglik olsun,kisliklarini yap da bol bol yazisiriz insallah

iyi akşamlar arkadaşlar, bugün hüzünlüyüm biraz eski okulumdan ayrılıp yeni görev yerime başladımm :26:

Canim bu iznini cok iyi degerlendirirsin insallah,karatay acisindan,tam dikkat edince kilo kayiplarinin onemli kismi 1 ayda oluyor,yuruyuslerini topige de yaz,ben de duzenli basliycam insallah

Hosgeldin canim,nerelerdesin,coktandir yoktun ama gene giremiycem diyorsun,neyse saglik olsun,kisliklarini yap da bol bol yazisiriz insallah

tamamen yok olmam canım buralardayım ara ara gelirim şu oğlanı okula bi kayıt ettirsek nasıl rahatlıycam onun stresi var bende... bulunduğumuz yerdeki okulda 8.yedek olmuş 40km uzaktaki okulda asil ona yazdırcaz sonra yedek takibi yapcaz bayyaaaa bi panik haldeyim burasının olmasını çok istiyorum yedek sırasını kaaçırırmıyım ya olmazsa falan filan ....
buralarda olucam ben benim yolum çok sen çıtırım deyip gitmezsin umarım

merhaba kızlar nasılsınız bu aralar pek gelemiyorum kışlıklara başlıycaz şimdi gene uzak kalıcam salça makarna ve kurutmalıkbiberler falan buranın pazarı kurulunca başlarız ben görümcecimlerle yaptığım için hem onlara hem kendime imece usulu ama vakit alıyo tabiii

sersumcuğum nasılsın canım izin yapçakmışın sefan olsun kız burda olursun sık sık demiii
nazfilizim canımcım burdayım tabiisii :KK34::KK34:..hepberaber inşallah..sen de makarnanı turşunu yap ama arada çayını yudumlarken bize katıl tatlım :KK16::KK16:
inşallah canım:KK16::KK16:..yürüyüşlerime bu gece başlıyorum zaten..lojmanın içinde 3-4 tur atsam yeter canım..:KK76::KK76::KK76:
birbirimizi motive edelim yeter..:KK34::KK34:

iyi akşamlar arkadaşlar, bugün hüzünlüyüm biraz eski okulumdan ayrılıp yeni görev yerime başladımm :26:
kıyamam canım..ben seni çok iyi anlıyorum..biliyosun ben de ağlaya ağlaya ayrıldım..ama naaparsın:KK5::KK5:..hayırlısı olsun senin için canım.:KK16::KK16:
Teşekkür ederim canım çok sağol :KK16:

kızlar şimdi bi haber okudum tesadüfen gözüme ilişti oha dedim yani
zayıflamak için her şeyi duymuştumda köpek kurabiyesiile diyeti
ilk defa duydum valla Hülya avşarla kızı yiyormuş :KK53:

21 AĞUSTOS 2012 MAGAZİNDE 48 SAAT / 6 - Hürriyet

ben de yuuhh diyorum:KK35::KK35::KK35:

tamamen yok olmam canım buralardayım ara ara gelirim şu oğlanı okula bi kayıt ettirsek nasıl rahatlıycam onun stresi var bende... bulunduğumuz yerdeki okulda 8.yedek olmuş 40km uzaktaki okulda asil ona yazdırcaz sonra yedek takibi yapcaz bayyaaaa bi panik haldeyim burasının olmasını çok istiyorum yedek sırasını kaaçırırmıyım ya olmazsa falan filan ....

oğluşun için de hayırlısı olsun tatlım..sıtresli olman normal..inşallah çok beklemezsiniz..:KK16::KK16:

merhaba kızlar
yatılı misafirlerim var o yüzden topike giremiyorum bildirim yapıp kaçacam
sabah 10:00 tam karatay kahvaltısı 1 sigara böreği 3 kayısı kurusu
akşam 19:00 3 köfte yarım kıymalı pide 1 porsiyon mantı salata
20:20 1 tabak vanilyalı pudingli kabak tatlısı
kahve
çay soda

bu vahim tablonun nedeni
1- sofraya çok aç oturdum
2- akşam yemeği saatinde eşime çok kızdım hırsımı yemekten aldım
3. neredeyse tüm gün şehirler arası araba kullandım yani aşırı yorgundum

ben hatalarımla yüzleşedurayım hepinize iyi geceler

Sabah (12:00) : 1 yumurta + 1 dilim peynir + 8 zeytin + 1 domates + 1 avuç ceviz + 1 humana

Akşam (18:00) : 5 köfte + 3-5 dilim kızarmış patates (çok canım çekti) + 1 kaşık yoğurt + bol sirkeli salata

Ara (21:00) 1 cevizli sucuk + 1 bardak humana

bu aralar canım çok tatlı çekiyor, yarınki menümde yogurtların içine toz tarçın ekicem bakalım bastırabilecek miyim?..

özlemişim buraları giremiyorum uzzzzun zamandır.
zaten kaçamaklar aldı başını gitti neyseki sadece artı 1
bugün tekrar başladım
sabah muz ve çerez
öğlen az bulgur az et sote
akşam herse ve mercimek

Hayirlisi olsun canim,yeni yerine de alisirsin zamanla

Canim oglun icin hakkinda hayirlisi neyse o olsun,ben de buralardayim kilolari geri almayayim

nazfilizim canımcım burdayım tabiisii :KK34::KK34:..hepberaber inşallah..sen de makarnanı turşunu yap ama arada çayını yudumlarken bize katıl tatlım :KK16::KK16:

inşallah canım:KK16::KK16:..yürüyüşlerime bu gece başlıyorum zaten..lojmanın içinde 3-4 tur atsam yeter canım..:KK76::KK76::KK76:
birbirimizi motive edelim yeter..:KK34::KK34:

kıyamam canım..ben seni çok iyi anlıyorum..biliyosun ben de ağlaya ağlaya ayrıldım..ama naaparsın:KK5::KK5:..hayırlısı olsun senin için canım.:KK16::KK16:

ben de yuuhh diyorum:KK35::KK35::KK35:

Evet canim,birbirimizi motive edelim,ben bugun cikamadim,bogazim kotu gene oksuruk basladi,insallah ilerlemezse cikicam

kızlar içinizde karatay diyetinden sonra kan tahlili yaptıran varmıı

Ben 2 ay kadar once yaptirmistim iyiydi ama tekrar yaptiricam bir ara

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün lahmacun ,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:3.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Bugun de orucluyum. Eksik yedi gunum kaldi. Onlari da tamamlamak istiyorum. Aslinda oruc tutmak cok guzel bir yeme disiplini sagliyor. Dua ediyorum, ulkemize baris ve huzur gelmesi icin. Acilar dayanilacak gibi degil; Allah, sabirlar ve dayanma gucu versin.

Iftardan 3 saat once tartildim.
Gecen hafta : 64.4 kg.
Bu hafta : 64.0 kg.
Fark :- 400 gr.
hedef : 60.0 kg.

Herkese sevgiler.

Son düzenleme:
X