Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar bayramda şehir dışındaydım bugün geldim herkesin geçmiş bayramını kutluyorum biraz geç oldu.ya hepinizi çoook özledim.ha bu arada bayramda biraz kaçamak yaptım ama en kısa sürede toparlıcam inşallah :KK42::KK42:

kilo bildirimimi yapayım hemen

başlangıç tarihi 09/07/2012
başlangıç kilosu 65.2 kg
geçen hafta 62.3 kg
bu hafta 61.5 kg
aradaki fark 800 gr :21: :21:

hemen çizelgemi değiştireyim tartı hepinizin yüzünü güldürsün :KK16:

Son düzenleme:
Günaydın hatunlarım herkese hayırlı cumalar diliyorum,tüm dualarınız kabul olsun inşallah.

Bugünkü mönümü paylaşayım;sabah klasik karatay kahvaltım 2 sulu yumurta,badem ve fındık,bir avuç izmir tulum,8 adet tuzsuz zeytin,domates salatalık bir bardak süt.
Öğlen dünden kalan kabak bir tabak ve bir kase yoğurt keten tohmlu.
Akşamda 4 adet pirzola yanında yoğurtlu közlenmiş kırmızı biber.

7 karışımlı bitki çayım,bol su bol hareket. Ekmek,şeker,tuz ve işlenmiş gıdalara hayır!

hepinize günaydın pek tadımız yok millet olarak allah tüm askerlerımızı korusun sagsaglım ailelerine kavuştursun. masum insanları çocukları zalimlerden korusun inşallah amin.
gecen hafta:66.1
bu hafta:65.7
Fark:400 gr

slm kizlar..
dun hic yazamadim..2 gundur kahvaltida kacamaklarim var.. onun harici hersey iyi sporum,suyum saatlere dikkat etmem .. neyse bugun kacamaklari yaptiktan sonra kendimesoz verdim sifir kacamak devam edicem diye.. ins basaricam..
isin kotusu kacamak yapilmicak yerde yiyom :KK43: mesela dun gezdik esim kizlar dondurma ve pizza alip yediler israr ettikleri halde hayir dedim aksam esim karsimda baklava kuru pastalari goturdu yine hayir dedim sabah kendimi yerken buldum:KK43: neyse yinede devam ...

işten geldim ve yimeğimi yedim size yazıyomm..
sabah yine sadece 5-6 cevizle güne başladım..bu nasıl devam edecek bilmiyorum..
3 öğün yapmak istemiyorum..onun için erken saatte 7 gibi cevizimi yiyiyorum..saat 12 de ilk öğünümü yapıyorum..:26::26:
12 deki menüm:KK56::KK56:
ezogelin çorba
karnıyarık
1 nektarin

2. ve son menüm saat 16.30 :KK56::KK56:
2 küçük lahmacun
2 çiğköfte
şalgam suyu...
kızlar buarada hocamız şalgam suyu için ne diyor bilen var mı??
ben çok severim şekersiz de..hem bağırsakları da çalıştırıyor...:44::44::44:
hocamız ezilmiş işlenmiş suyu çıkartılmış herşeye karşı, sanıyorum şalgam suyu için de aynı yorumu yapmıştı+ içinde bol miktarda tuz var

merhaba kızlar
yatılı misafirlerim var o yüzden topike giremiyorum bildirim yapıp kaçacam
sabah 10:00 tam karatay kahvaltısı 1 sigara böreği 3 kayısı kurusu
akşam 19:00 3 köfte yarım kıymalı pide 1 porsiyon mantı salata
20:20 1 tabak vanilyalı pudingli kabak tatlısı
kahve
çay soda

bu vahim tablonun nedeni
1- sofraya çok aç oturdum
2- akşam yemeği saatinde eşime çok kızdım hırsımı yemekten aldım
3. neredeyse tüm gün şehirler arası araba kullandım yani aşırı yorgundum

ben hatalarımla yüzleşedurayım hepinize iyi geceler
yorumunu kendin yapmışsın
Ben bu tarz yolcukularda hep abur cubur atıştırırım o yüzden hep sağlıklı atıştırmak hem de aç kalmamamk için yanımızda bulundurulabilecek en uygun şey kuruyemişler...

ben de menümü ikindin işten çıkmadan yazayım...

aman aman :KK1: :KK1: işin ucunda zayıflamakta olsa hayatta yemem ne hayvan maması ne de dışkısı tombiş kalırım daha iyi :KK1: :KK1:

:KK1::KK1::KK9::KK9:

herkese merhaba :KK3:

Rumuz:menevsehulya
Başlangıç tarihi: 20.07.2012
Başlangıç kg: 69,0
Geçen hafta: 65,5
Bu hafta: 64,8 :KK62::KK64::KK66::81::80::79::124:
Fark: 0,70
Toplam fark: 4,2
Spor: maalesef yok
Boy: 1,65
Hedef: 55

ya kızlar dukan denedim çorba denedim olmuyor olmuyor işte. dukanda çok acıkıyorum üstelik malum pahalıyada geliyor diyet e sebzesizde duramıyorum karatay uygun mu sizce bana?

günaydın kızlar,malesef bayram bana hiç yaramadı,kilo artışım var. fakat ümidimi yitirmedim bayrama hedefimi belirledim. artık tam anlamıyla işe sıkı sıkı sarılıp, sporumuda yaparak hedefimi tutturacağım
KİLO BİLDİRİMİ
rumuz : lacey
geçen hafta :72.2 kg
bu hafta : 73.3 :18:
kilo artışım : 1.1 kg

ya kızlar dukan denedim çorba denedim olmuyor olmuyor işte. dukanda çok acıkıyorum üstelik malum pahalıyada geliyor diyet e sebzesizde duramıyorum karatay uygun mu sizce bana?

missdance hoşgeldin kesinlikle doğru yerdesin ilk sayfadan başlayarak okursan karatayın aslında vücudumuza ve ihtiyaçlarımıza ne kadar uygun olduğunu görebilirsin. kilolarımız aynı bugünden başlayarak sende aramıza katılabilirsin:KK19:

Bugun de orucluyum. Eksik yedi gunum kaldi. Onlari da tamamlamak istiyorum. Aslinda oruc tutmak cok guzel bir yeme disiplini sagliyor. Dua ediyorum, ulkemize baris ve huzur gelmesi icin. Acilar dayanilacak gibi degil; Allah, sabirlar ve dayanma gucu versin.

Iftardan 3 saat once tartildim.
Gecen hafta : 64.4 kg.
Bu hafta : 64.0 kg.
Fark :- 400 gr.
hedef : 60.0 kg.

Herkese sevgiler.

Allah kabul etsin ırmakcığım . oruç konusunda kesinlikle katılıyorum. malesef bugünlerde ülkemiz büyük bir sınavdan geçiyor. çok üzgün ve acılıyız:KK5:
bu arada hedefine az kalmış kutlarımm:KK3:

Bildirim:24.08.2012
Rumuz:esas2006
Başlangıç tarihi:02.01.2012
Başlangıç kg:77
geçen hafta:68
Bu hafta:68,3
Fark:+300 gr
Toplam fark:8,7 kg
Beden:40
Spor:yok
Boy:1,58
Hedef: 57
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100):%+0,441

Merhaba herkese,

Ben de Dukan' dan , Karatay' a geçmeye karar verdim. Günlük yaşantıya daha uygun olduğunu düşünüyorum seçenekleri açısından çünkü araştırdığım kadarıyla yemek seçenekleri çok. Kitabı okumadan başlamak istemiyorum, bugün D&R' dan kitapları alıp okuduktan sonra başlamayı düşünüyorum. Tabii düzenli tahlillerimi yaptıracağım bir sorun olursa devam etmem ama deneyebilirim diye düşünüyorum.

Vermem gereken kilo miktarı çok, hepsi Karatayla gidebilir mi acaba?

dünkü menüm
kahvaltı
karatay kahvaltısı
öğlen yollarda birşey yemedim ama bir avuç kadar badem yedim
akşam bir kase çorba
kuru fasulye
salata
karpuz yedim
akşam eve gelince dayanamadım baklava yedim 1 dilim

bu sabah
1 haşlanmış yumurta
peynir
7 zeytin
badem
domates
salatalık
1incir

kabızlık devam:KK43:(

öğlen öğününü kaldırıpakşamları çok yiyorum oyüzden mi gitmiyor kilolar?

KİLO VERMEK İÇİN: Başınızı önce sağa, sonra sola, sonra tekrar sağa çevirin ve bu egzersizi biri size bir sey ikram ettiginde tekrarlayin:))

Lütfen ''HAYIR'' kelimesini kullanalım. O darılcak bu küscek bu kırılcak diye düşünüp yiyecekleri kabul etmeyelim. Teşekkür edip sağlıklı beslenmede olduğunuzu söyleyin.

Merhaba herkese,

Ben de Dukan' dan , Karatay' a geçmeye karar verdim. Günlük yaşantıya daha uygun olduğunu düşünüyorum seçenekleri açısından çünkü araştırdığım kadarıyla yemek seçenekleri çok. Kitabı okumadan başlamak istemiyorum, bugün D&R' dan kitapları alıp okuduktan sonra başlamayı düşünüyorum. Tabii düzenli tahlillerimi yaptıracağım bir sorun olursa devam etmem ama deneyebilirim diye düşünüyorum.

Vermem gereken kilo miktarı çok, hepsi Karatayla gidebilir mi acaba?

gider canım gider. bu arada hoşgeldin. doğru yerdesin. tabiki önce kitabı oku bitir ve başla.ben 3.5 ayda 11 kg verdim hem de hiç acıkmadan.

X