Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

2 kapsul omega3 u yazmayi unutmusum:) hersabah 2 tane aliyorum 3 gundur ve iyi kilo veriyorum mas....

herkese merhaba ben bayramdan önce senelik izne çıkmıştım bayramlada birleşince çok güzel oldu doğrusu tam 18 gündür yoktum döndüm kilomda pek bir değişiklik yok en son 70,700 le izne çıkmıştım şimdi o civardayım sorun yok yani ama ben hem izinde hemde bayramda karataya uyamadım tatlı canavarı oldum resmen ama kilo almadım çok şükür çok hareketliydim spor yapmadım ama kızımla uğraştım evimi temizledim ve bayram ziyaretçisi olarak bir tek erkek kardeşim ve hanımı geldi bize biz aileler arasında en küçükleri olduğumuz için hep biz bayram ziyaretlerinde bulunduk sizleri çok özledim bu cumadan itibaren kilo bildirimlerindede devam edicem menü bildiriminede hemen başlayayım dicem ama bu saate kadar birşey yemedim ben 7 gün oruç borcum var onu hemen tutayım dedim bugün oruçluyum sahurada kalkmadım akşam iftara ne yiyeceğim onuda bilmiyrum bakalım herkese iyi günler kızlar

kahvaltım

2 yumurda
10 zeytın(lımon,kekık,zyaglı)
10 fındık,5 badem
1domates,1 salatalık
1 taze ıncır
3 kayısı,bpeynır
2kuru ıncır,az helva
bırkac uzum
omega3,yesıl cay
normal cay,
slm papadiya 100 den 66 ya karataylami geldin? ne kadar zamanda? bu arada menun guzel.. bira meyveler fazla gibi gorunsede yuruyusle eritirsin ins..

herkese merhaba ben bayramdan önce senelik izne çıkmıştım bayramlada birleşince çok güzel oldu doğrusu tam 18 gündür yoktum döndüm kilomda pek bir değişiklik yok en son 70,700 le izne çıkmıştım şimdi o civardayım sorun yok yani ama ben hem izinde hemde bayramda karatay
a uyamadım tatlı canavarı oldum resmen ama kilo almadım çok şükür çok hareketliydim spor yapmadım ama kızımla uğraştım evimi temizledim ve bayram ziyaretçisi olarak bir tek erkek kardeşim ve hanımı geldi bize biz aileler arasında en küçükleri olduğumuz için hep biz bayram ziyaretlerinde bulunduk sizleri çok özledim bu cumadan itibaren kilo bildirimlerindede devam edicem menü bildiriminede hemen başlayayım dicem ama bu saate kadar birşey yemedim ben 7 gün oruç borcum var onu hemen tutayım dedim bugün oruçluyum sahurada kalkmadım akşam iftara ne yiyeceğim onuda bilmiyrum bakalım herkese iyi günler kızlar
oh ne iyi kilo almamak karatayin guzelligi sanirsam..bu arada allah kabul etsin orucunu..

Selam kıslar,

Bayram sonrası herkes birer birer geri geliyo bakıyorum:KK1: Ama genelde durum iyi görünüyo gibi. Herkes bi şekilde idare etmiş ve bayramı atlatmış:KK1:

Ben de dün gece geri döndüm ve sabah klasik Karatay kahvaltımın ardından işe geldim. Hepimize güzel bir Karatay haftası diliyorum. Bakalım Cuma günü ne durumda olucaz???
.:KK54:

slm papadiya 100 den 66 ya karataylami geldin? ne kadar zamanda? bu arada menun guzel.. bira meyveler fazla gibi gorunsede yuruyusle eritirsin ins..

selam canım evet karatayla yaklasık 1 senede..evet meyveler bıraz fazla oldu ama dedıgın gıbı gun ıcınde erır dıye dusunuyorum.kolay gelsın hepımızeEn Büyük KK

Herkese merhaba..nasılsınız karatay güzelleri..bayram nasıl geçti..

Ben kardeşlerim ve kuzenlerimle 4 günlük kısa bir tatil yaptım..çok güzeldi ama bol kaçamaklıydı..akşam gelir gelmez tartıya çıktım 1 kilo fazla gösterinde nasıl ineceğimi şaşırdım..sonra dedim Didem sen iyimisin..bu saatte tartıya çıkılır mı..hem de yoldan gelmiş bütün vücut hareketsizlikten şişmiş..bide üsütne reglimin 3. günü..neyse o 1 kiloyu hiç dikkate almadım ve cumaya kadar tartılmamaya karar verdim..

Bayramda yediklerimi yazmıyorum malum..yepyeni bir sayfa açıp bu sabahtan başlıyorum sevgili karatayıma..

sabah:kalkınca 1 bardak su
2 yumurtadan omlet
1 küçük dilim beyaz peynir
1 dilim kaşar peyniri
5 zeytin
3 ceviz
ramazandan kalma şerbet.. (bu olmadı sanırım bi tek biraz tatlıydı çünkü..neyseki bitti..)

birazdan öğle yemeğine gideceğim..bugün spor yok evde valiz boşaltıp çamaşır yıkama ve ev işleri var beni bekleyen..

herkese güzel bir gün diliyorum..burdan mümkün olduğu kadar ayrılmayacağım ipin ucu çok fena kaçıyor..

Selam kızlar herkesler hoşgeldi,tatiller süper geçmiş maşallah :)) kaçamak yapan da olmuş yapmayan da :KK70: Ama şimdi artık bitti bayram herkes yine dikkat etmeye başlasın.
Ben de bayram da hiç tatlı yemeden bitirdim çok şükür 3 günü de. Çok ısrarcı oldular ama hayır diyerek herkese reddettim,zaten hayır demekten diretmekten verdim kalorileri :KK1: :KK1: ısrarlar karşısında zırhımı iyi kuşandım :KK1: aynı karatay öğünlerime dikkat ettim. Bayramın ikinci günü bol bol yüzdüm. Cumayı iple çekiyorum tartı yüzüme gülecek inşallah.

Kimse de moralini bozmadan devam etsin karataya durmak yok. Kaçamak olduysa olmuştur. Telafisi olur. Ama bir daha olmasın :KK1: :KK1: :KK1:

supersiniz ya.. cizelgeler muthis .. cok heyecan yapiyorum sizlere bakinca.. tatilden donenler hosgelmisler...

Hoşbulduk canım,sağol ,iyi geçti tatilim,senin nasıl diye sormuyorum,annenin yanında mutlaka iyi geçmiştir:KK16:

evet canım çok güzel geçti tatilimiz:KK16::KK16::KK16:
45 dakikada 5.5 km yürüyüş yaptım:KK8:

:KK9::KK9::KK9:

selam kızlar umarım hepınız ıyısınızdır ramazandı bayramdı derken epey uzak kaldık burdan bu gunden ıtıbaren tam kadro tekrar burdayız bırlıkten kuvvet dogar mantıgıyla bırbırımıze güç vermeye devam edıcez ınsaallah

evet papadiyam,bundan sonra hep burdayız,beraberizEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
leylak84 bıdenem hosgeldın:KK54: nasılsın nasıl gectı bayramın

hoşbulduk datlum,iyiyim sen nasılsın bebişim?
bayram güzel geçti,kaçamaklar hariç
:KK1::KK1:çikolataları yiyince azcık +ları gördüm ama hemen giderler diye umuyorum:KK9::KK9:

herkese merhaba ben bayramdan önce senelik izne çıkmıştım bayramlada birleşince çok güzel oldu doğrusu tam 18 gündür yoktum döndüm kilomda pek bir değişiklik yok en son 70,700 le izne çıkmıştım şimdi o civardayım sorun yok yani ama ben hem izinde hemde bayramda karataya uyamadım tatlı canavarı oldum resmen ama kilo almadım çok şükür çok hareketliydim spor yapmadım ama kızımla uğraştım evimi temizledim ve bayram ziyaretçisi olarak bir tek erkek kardeşim ve hanımı geldi bize biz aileler arasında en küçükleri olduğumuz için hep biz bayram ziyaretlerinde bulunduk sizleri çok özledim bu cumadan itibaren kilo bildirimlerindede devam edicem menü bildiriminede hemen başlayayım dicem ama bu saate kadar birşey yemedim ben 7 gün oruç borcum var onu hemen tutayım dedim bugün oruçluyum sahurada kalkmadım akşam iftara ne yiyeceğim onuda bilmiyrum bakalım herkese iyi günler kızlar

hoşgeldin emelcim:KK16:allah orucunu kabul etsin...

iyi günler karatayın güzelleri:KK16:

dün gece 1 kutu ayran içtim
kahvaltım

1 haşlanmış yumurta
1 yumurtalı az sucuk
2 kk peynir
8 zeytin
4 yeşil biber
1 domates,1 salatalık
çay,bitki çayı

ikindi vakti yiyeceklerim ise(belki giremem)

1 tabak börülce yemeği
1 kase yoğurt
1 yumurta(et niyetine)misafirlikteyim,diğerleri akşama geç vakit mangal yapacaklar,ben yemeyeceğim tabii...

görüşmek üzereeee.....:KK16::KK16:

selamlarr bugün yeniden karataya geri döndüm. kahvaltımıda yaptım. geç kahvaltı yaptığım için 2 öğün yapacağım. akşama sporumuda yapacağım:KK8: yeniden toparlanıp bu kış kilo işini bitireceğim inşallah:KK3:

iyi günler karatayın güzelleri:KK16:

dün gece 1 kutu ayran içtim
kahvaltım

1 haşlanmış yumurta
1 yumurtalı az sucuk
2 kk peynir
8 zeytin
4 yeşil biber
1 domates,1 salatalık
çay,bitki çayı

ikindi vakti yiyeceklerim ise(belki giremem)

1 tabak börülce yemeği
1 kase yoğurt
1 yumurta(et niyetine)misafirlikteyim,diğerleri akşama geç vakit mangal yapacaklar,ben yemeyeceğim tabii...

görüşmek üzereeee.....:KK16::KK16:

:KK3: çok güzel özlemciğimm

hoş geldin emelciğim , karatayın en güzel tarafı kaçamaklarda bile hemen kilo almıyorsun. Allah kabul etsin canım orucunu:KK19:

kızlar bugünlerde yürüyemiyorum,reglim de çok yakın,inşallah cumaya kötü bir sürprizle karşılaşmam
evde bantta yürüyebiliyordum ama burada hiç imkan yok,oooff canımı sıkıyor bu durum ama çare yok,bayram boyunca diyetimi bozmadım çok şükür,sadece dün yolculuk sırasında başka alternatif olmadığından bol fındık yedim o kadar..o da kaçamak sayılmaz dimi...

ben çıkıyorum şimdi,geçmişi hızlıca geçtim..tatilden dönenler olmuş,hoşgeldiniz,aynen devam ediyoruz,artilar hemen gidiverecek zaten,öpüyorummm:KK54:

2.öğün

1 lahmacun
2 ayran
salata

öğle yemeği tamamen karatay dışıydı o yüzden dışarda yemek zorunda kalınca böyle oldu ama güzel oldu en azından şinitzel, püre, karışık kızartma, meyve yemedim:)

kalkınca (06:00-07:00) 1 avuç üzüm 1 kaşık yoğurt (gerisin geri uyudun, emzirmek için kalkmıştım)

Sabah (01:00) : 2 yumurta, peynir ve tereyağıyla yaptığım omlet + 1 çay bardagı ceviz + 1 bardak humana + 1/2 şişe maltana

bu gün baya bi geç kalktım :)

Akşam ne yiyecem bilmiyorum henüz karar vermedim , belki tavuk aldırır tavuk yerim, boolll sirkeli salatayla

Gece (24:00) : 2 kaşık yoğurt+ 1 kaşık keten tohumu+1 avuç üzüm karışımı

bol su..

bu arada kendimi kutluyorum. dün akşam bayram ziyaretindeydik. çikolatalı yaş pasta ikram ettiler yemedim. kokusu hala burnumda. 2 bardak çay içtim biri limonluydu birde su içtim. meyve bile yemedim. diyette olduğumu söyledim. gece menüm var onu yiycem dedim, çok anlayışlıydılar :KK9::KK9::KK9:

selam kızlar nasılsınız herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun:KK16:
uzun zamandır ilk defa dün akşam kaçamak yaptım karataya uygun beslenmedim benki bir tane bile çikolata-şeker ve tatlı yemedim ama akşam resmen tanzanya canavarına döndüm
ev yapımı tantuni yedim :KK17: 3 dürüm ama doymadım yani gözüm doymadı kalan lavaşlarada eşime tost yaptırdım az şekerli çayla bi güzel tostuda götürdüm :KK17: nereyse çatlıyacaktım mide spazmı geçirdim
midemin genişlediğini hissettim resmen
ama bu sabah karataycığıma geri döndüm çok şükür
1. öğünüm klasik karatay kahvaltısı
bol bol su
yediklerimi yağa dönüştürmeden atmam gerek

şimdi geçmişi okuyayım

leylak84

bende ıyıyım bebısım bayramda guzel gectı arada cıslardanda yedım tabıkı ama bundan sonra dıkkat edecez ınsaalah reglımde yakın o yuzden tartılmadım bakalım belkı cuma tartılır kg bıldırımınde bulunurum sonrasında devam yıne tabı:)))

Uzun süre karatay yapıp tahlil yaptıran arkadaşlarımız değerlerini burada paylaşırsa çok iyi olacak ben de haftaya kan değerlerime baktıracam inşallah:KK16::KK16:

1.öğün saat 12:00
1 bardak ceviz+fındık
2 kk yumurta
peynir
1 domates
1 salatalık
1 biber
12 adet karaz üzüm çekirdeği
yarım armut
8 zeytin
4 gün kurusu

X