Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

şu kan değerleri ile ilgili mesaj beni tedirgin etti yağrın bende tahlil yaptıracağım
sabah: sucuklu yumurta ceviz 5 ceviz domates çay
öğlen: 1 şeftali yoğurt börülce
akşam: kısır çay 1 dilim baklava kahve
baklava hariç harikaydım sporumuda yaptım aferim bana cumaya -500 olmalıyım

slm kızlar?
sonunda iskenderunumdayım.
bugüne kadar hicbir bayram tatlısını yemedım,zaten basımı agrıtıyo tatlılar.
herkesın bayramı mubarek olsun.
sabah k.kahvaltısı.aksamda tek adana yedım..

hoşbulduk canım,sen de hoşgeldin.tatilin güzel geçmiştir umarımevet ficanscım,ben o fazlalıkları en geç 1 haftada kovarım

Hoşbulduk canım,sağol ,iyi geçti tatilim,senin nasıl diye sormuyorum,annenin yanında mutlaka iyi geçmiştir

slm kızlar?
sonunda iskenderunumdayım.
bugüne kadar hicbir bayram tatlısını yemedım,zaten basımı agrıtıyo tatlılar.
herkesın bayramı mubarek olsun.
sabah k.kahvaltısı.aksamda tek adana yedım..

Yemediklerin için canım,senin de bayramın kutlu olsun

Tedirgin olma canım,o belki bünye ile alakalıdır,gene de ver tabii tahlil,için rahat etsin

2. ogunum 16.45 de bitti
bulgurlu nohutlu pirasa(havucsuz)
et haslama
dom,salatalik,sogan sogus olarak
yogurt ,badem
azicik nektarin
bugunde kacamaksiz gecti cok sukur..sabah 15 dk lesli yapmistim artik yarin sabah yururum cocuklari yollayinca ins..
bir yigin camasir var katlanacak.

slm klızlar
herkesin bayramını kutluyorum
henüz listeye girmedim ama karataya devam ediyorum
ramazanda başlamıştım
bayramda hiç kaçamak yapmadım sadece dün yarın dilim baklava yedim bir lokma kadardı kaçamak sayılmaz:)

sabah 10da kahvaltı yaptım:
1 haşlanmış yumurta
2 dilim sucuk
peynir
8 zeytin
domates
salatalık

akşam 18:00 de akşam yemeğimi yedim:
2 kepçe çorba
2 adet hindi şiş
bol salata
cacık
az öncede bir ase yoğurdun içine kuru erik doğradım ve 1 tatlı kaşığı keten tohumu ekledim onu yedim

ama ben hala kilo veremiyorum kızlar yani ramazanın son 10gününden beridir 63 kilodayım..
20 günde 2 kilo verdim sonrası gelmiyor

slm canim.. ramaAnda metomuz baya yavasladi..bence sen onu sayma ve yurusle devam et karataya..ben ara ara yurudugum halde 1,5 kilo verdim ramaAnda..

kUzu06 bence gec vakit yogurt kuru meyve yeme.. sut ic onun yerine tarcinli ..ben 16.45 te yedigimle duruyoeum ve aclik yok cok sukur..

tüm dolma ve sarmalar bulgurlu olmalı diyor Karatay !

Hoşgeldin canım,sarmalar ve dolmalar bulgurla yapılıyor,patlıcanlı kızartmalı olan yemekler de yağda değil,fırında kızartılarak yapılıyor

eemmeeennn çok acımasız bir diyet, ben afiyetle yedim ki neyse çok teşekkür ederim en azından öğrenmiş oldum.

annemlerde tartının pili bitmiş tartılamıyorum. her sabah tartılırdım. bu durumda hafta sonuna kadar tartılamıycam inşallah veriyorumdur..

gunaydinlarr..-600 ile uyanmanin mutlulugu icindeyim:)
2 bardak sutumu ictim cocuklari yolladim simdi yuruyus zamani.. gelince karatay kahvaltimi yapicam ins...

merhaba arkadaşlar uzun bir ardan sonra tekrar aranızdayım, gerçekten motive ediyorsunuz, ramazının ikinci haftasındann itibaren ve tabiki bayramda dahil olmak üzere karatayı bırakmıştım daha önce size söylemiştim rahatsızlandığım için bırakmıştım sonrada bayramda da aynı gitti ama bugun itibari ile tekrar dönüş yaptım inşallah iyi olur, herkse nasıl acaba bıraktığımdan beri umarım kilolar gitmiştir ve hayatınızda mutlusunuzdur sizlerle tekrar birlikte olmak güzel......

sabah:
peynirli 1 yumurta
5zeytin
6-7 fındık
beyaz peynir

yıldız merhaba geçmişe bakarken mönünde bulgurlu nohutlu pırasa nasıl bir yemek bu ben bilmiyorum tarif edermisin bi,rde bu mevsimde pırasa?

yıldız merhaba geçmişe bakarken mönünde bulgurlu nohutlu pırasa nasıl bir yemek bu ben bilmiyorum tarif edermisin bi,rde bu mevsimde pırasa?

ben almanyadayim her zaman bulunuyo marketlerde pirasa..tarifi hemen vereyim..
az zeytinyaginda salcayi ezdim uzerine pirasalari ekledim,2 kasik kadar bulgur kattim azda haslanmis nohut suyunu tuzunu ayarlayip kisik ateste pisirdim bol limon sIktim himm cokleZetliydi..noemalde purincli havuclu yapardim karataya uyarladim:)

40 dk yuruyus yaptim kahvaltimi yaptim.
2 tereyagli kasarli yumurta
15 zeytin limonlu
bir avuc badem
bir tabak dom. salatasi
az peyaz peynir
himm kucuk bi kase irmikli puding.. kacamak oldu ama kizima yedirirken yemeyince ben yedim:)

selam kızlar umarım hepınız ıyısınızdır ramazandı bayramdı derken epey uzak kaldık burdan bu gunden ıtıbaren tam kadro tekrar burdayız bırlıkten kuvvet dogar mantıgıyla bırbırımıze güç vermeye devam edıcez ınsaallah

kahvaltım

2 yumurda
10 zeytın(lımon,kekık,zyaglı)
10 fındık,5 badem
1domates,1 salatalık
1 taze ıncır
3 kayısı,bpeynır
2kuru ıncır,az helva
bırkac uzum
omega3,yesıl cay
normal cay,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…