Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

e bende varım:)))

ama bu seferde siz yoksunuz:))Olsun yine de mesaj yazanların olması güzel:))
bencede bu günde burayı yanlız bırakmayalım ben bu gün raydan çıktım ya sen

bende çok erken kaltığım için 3 öğün yapıyorum hatta meyvemi öğleden sonra 4. öğünümde tüketiyorum

iyi aksamlar kızlar ayvalıktan merhaba annemlere geldik bayram ziyaretine sizlerde iyisinizdir inşallah bayramınız mübarek olsun sevdiklerinizle güzel mutlu gecmasi dilegiyle öpüldünüz

evet aksam ogunumle menu bildirimine basliyorum
saat 16.30 da yedim
2 tereyagli peynirli yumurta
zeytin,dom,salatalik,
yeni kirilmis ceviz
az yogurt
him kucuk bi dilimde erikli pasta
bir bardak sut
bol su yesil cay...
iki ogun yaptim bugun ilki bol kacamakliydi ama 5 saat arada hic bise yemedim su ve yesil cay..
10 dk kizlarla tepindik:)
aksamda20 dk sporum olur ins
hava cokkk sicakk burda oturdugum yerden terliyom

Herkese şeker tadında bir bayram diliyorum :)

sabah:
klasik karatay tabağı

saat:17 :00 gibi
1 kase dövme çorbası
4-5 kaşık etli sebze yemeği
1 avuç badem
2 ceviz

saat:21 :00 gibi ( leptini yıktık yine): cevizli sucuklu pestil

su:3 lt
spor : yine yok

arkadaşlarım hepinize hayırlı bayramlar diliyorum bugün hiç sormayın abarttım baklavalar börekler sucuklar ekmekler aman aman yarın tekrardan baslıycam sporada tabı...hep bırlıkte ramazan oncesı motıvasyonu tekrar kazanıcaz..

bugun leptınden eser yok aynen:18:

limonlu su ve yesil cay icin kizlar kacamaklari eritmek icin..benim 4 ayim var ins bu 4 ayda 10 kilo vermek istiyorum memlekete kadar ins basaricam...

yıldızcım kesin verirsin o 10 kiloyu biraz dikkat ve sporla zaten ayda 4 kg gidiyor

bildirim yapayım : bende kaçamakta tavan yapanlardanım ama yağrın eski düzene devam
sabah: sucuklu yumurta 3 zeytin ceviz çay 1 dilim baklava yeşil çay kiraz sapı
öğlen: börülce yoğurt mercimek çorbası
ara:1.5 dilim baklava kahve
akşam: tavuk çorbası salata sarma beyti

karataya bir an önce başlamanı tavsiye ederim..ama bayramda zoranacaksan,nefsinle mücadele edeceksen bayram bitince tam bir motivasyonla başlamak daha uygun olabilir,durumunu değerlendirirsin...erken kalkıyorsan 3 öğün daha uygun olur,alışınca 2 öğüne geçersin ya da acıkmadıysan öğün atlarsın...bünyenin tepkileri yönlendirir seni zaten...kolay gelsin

2.öğünüm 18.00 de bitti...

1 tabak taze fasulye
1 kase süzme yoğurt
1 bardak ayran

45 dakika da yürüdüm..herkese iyi geceler...

iyi aksamlar kızlar ayvalıktan merhaba annemlere geldik bayram ziyaretine sizlerde iyisinizdir inşallah bayramınız mübarek olsun sevdiklerinizle güzel mutlu gecmasi dilegiyle öpüldünüz

sağol canım seninde bayramın mübarek olsun...
oh oh oh :)))asyaateş görmesin:)
:119::119: Ramazan bayramınız mübarek olsun.....:119::119:

seninde canım:)

tesekkur ederim ilgin icin..ramazandan once basladim 3 kilo filan verdim ramazandasa 4-5 saat kuralina uydum ama kacamakliysi biraz yinede 1,5 kilo verdim uyku duzenim pek yoktu..bugun 2. ogunumde basladim inaniyorum cok kolay vericem yurumeyi cok severim zaten .. cocuklari yollayinca sabahlari 1 saat yurucem gunluk inss:)

ins canim artik buraliyim kacari yok..

bugünkü menüm

10'da :2 bardak ılık limonlu su
11'de:2 yumurta, 5 ceviz,keçi peyniri,4 zeytin,domates,salatalık,yeşil biber,omega şurup
15:45'de: 1 pişi,biraz peynir,yarım dilim revani,1 küçük muz
20:00!da: 5 kaşık bulgur pilavı,avuç içi haşlama et,taze fasülye,yoğurtlu-cevizli semizotu salatası,2 hurma,omega şurup

bugün cısslı bir gündü :))

kızlar şu el kol hareketleri yapan imgeleri nerden ekliyorsunuz?ben bulamadım bir türlü(

Mesaj yazdığımız kısımın en altında var canım:)

limonlu su ve yesil cay icin kizlar kacamaklari eritmek icin..benim 4 ayim var ins bu 4 ayda 10 kilo vermek istiyorum memlekete kadar ins basaricam...

Çok rahat verirsin azıcık dikkatle :)

Dün neler yedim neler bi dolu cızzzz

sabah
yarım lavaş arası peynir,domates,yeşillik,ceviz,zeytin,çay

öğlen
domates-patlıcan kebabı,1 tavuk but,3-4 ızgara köfte,

misafir arası diyelim
2 dilim ev baklavası
1 bardak sarı gazoz diyip reklama girmeyelim
5-6 dilim karpuz-kavun

Akşam yemek yemedim ama saat ondan sonra küllahıyla beraber dondurma yedimmm çanta yok mu çantaa

selam karatay çıtırları...
herkes biyerlere dağılmış..topik çok ıssız.
ama bayram sonrası kavuşuruz biz
ben de evde romantik bi film izliyorum..eşim nöbette..
sizlere bi bakiimm dedim..
neysee ben de filmime döneyim barii..öpüyorum sizlerii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…