Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabah menüm :KK56::KK56:
menemen
4-5 ceviz
zeytin peynir
çingene salatası

akşam menüm:KK56::KK56::KK56:
keşkek
izmir köfte(patateslere dokunmadım)
semizotu salatası
yemediklerim
harika bir kek yaptım bizimkiler yedi ben sadece çay içtim :KK52::KK52::KK76::KK76:
buarada wc sorunum başladı bitki çayına başladım :KK37::KK37:

Sabah;
yarım lavaş ekmek arası domates peynir ceviz yeşil biber:) çayy

öğlen;
haşlanmış ot peynirle yedim bi kaç ceviz

akşam;
yoğurt çorbası,kırmızı biber dolması,4 kayısı kurusu
bol çay ve su:KK1:

valla ara ara okuyorum ınsallh eylulden sonra tam olarak buralardayım

ne kadar ıradelı arkadslar var ben tamm olaraktan saldım bır kac gundur nerden baksan 1 kılo cıkolata ve dondurma yedık te yedık bayram ıcın aldıklarımdan

yıyorum habıre

bıber kazartması ve bayat ekmekle yedım bandıra bandıra pizza almıstım 4 tane mını boy 2 yanesını yedım Allh sonumu hayretsın verdıgım kılolar gelıyor ve ben dur demıyorumm

ya ama bu sahur gece yemek
gunduz su ıcememek
spor yapmamak
mahvettı benı yaa

bebek dusunuyoruz eger hamıleysem :KK53:bısey yapamayacam zayıflamak adına ama degılsem sıkı bır sekılde baslıycam 2 aylık ısım var sadece

slm kızlar..
ramazanı bıtırdık sag salım cok sukur..
herkesın bayramı mubarek olsun..
ıftarda etlı nohut yedım.artık sahur yok.
herkese iyi tatıller..

benim sormak istediğim bi şey daha var. karatay diyetinde (ben e kitap olarak okuyorum ve sonuna gelemedim daha) ekmek pilav makarna yok diyor. bu gün misafirlerime bulgur yaptım ama benim menümde yoktu. bulgurda yiyebiliyor muyuz? yiyebiliyorsak bir kase arttı ve ben o bulguru yarınki menüme koymak istiyorum. şimdi etsiz (kırmızı-beyaz) olmadan bununla nasıl bir menü yapabilirim. yanına neler koymalıyım..

benim sormak istediğim bi şey daha var. karatay diyetinde (ben e kitap olarak okuyorum ve sonuna gelemedim daha) ekmek pilav makarna yok diyor. bu gün misafirlerime bulgur yaptım ama benim menümde yoktu. bulgurda yiyebiliyor muyuz? yiyebiliyorsak bir kase arttı ve ben o bulguru yarınki menüme koymak istiyorum. şimdi etsiz (kırmızı-beyaz) olmadan bununla nasıl bir menü yapabilirim. yanına neler koymalıyım..

evet canım bulgur yiyebilirsin ama öyle dolu dolu tabak değil tabi 3ila5 yemek kaşığı arası.

hoş geldin ficansım :KK52: :KK52: tartıdaki + hemencik gider merak etme canım deneyimli karataycısın sen verirsin tez zamanda:KK34:
bol bol yüzseydin, orucu ne yaptın canım? :26:

kalkınca meyveyi yalnız tüketme yoğrt,süt vs ile destekle. Hatta meyve yerine yumurta yersen daha iyi olur.
sabah öğünün aslında kahvaltın sanırım:26: kalkınca ile sabah öğününü birleştirsen daha iyi olur.:KK34: yani saat 7-8 gibi bir karatay kahvaltısı, 12-1 gibi öğle yemeği,6-7 gibi akşam yemeği.
saat 20.00 'dan sonra süt ve ayran dışında bir şey yeme. yoğurt da yok yani.
gece 12 değil akşam 20.00 dan sonra yenmeyecek:KK20: çay,süt,ayran,su,meyve çayı içebilirsin. limonlu su da olabilir

Hosbuldum asyam,insallah dedigin gibi olur canim,denize girdim en az 1 saat yuzdum,ama cocuklarla birlikte 4 ya da 5 saat kaliyorduk oruc tutamadim o yuzden,sonra telafi edicem insallah
Sen de yoldasindir belki simdi,iyi yolculuklar canim,

sağol canım..sevgiler benden de.:KK16::KK16:

hoşgeldin canım..:KK16::KK16:
sağol kavuştuk evet...Allah kimseyi ayrı düşürmesin sevdiklerinden:KK16::KK16::KK16:

iyi bayramlar iyi yolculuklar..:KK16::KK16:

tebrik edrim canım:KK9::KK9::nazar::nazar:..ne mutlu size.:KK16::KK16::KK16:darısı bizim çocukların da başına inşallah:KK16::KK16::KK16:

birisi çanta mı istedi..al bakalım..:KK22::KK22:
sen istedin oldu tatlım :KK9::KK9::KK9:

Amin canim insallah

Lacey, kizini ve seni kutluyorum, basarilarinin devamini diliyorum. Ficans hosgeldin, ben de tatilde oruca ara vermistim, bayram sonrasi kalan gunlerimi tutacagim. Asyam iyi yolculuklar ve eglenceler. Pepeti bayram sonrasi kendine bir program yaparsin, keyfine bak, hayirlisi olsun. Ve hepimiz guzel bayram gunleri gecirelim, bayraminiz kutlu olsun. Sevgiler.

selam kızlar son ıftarıda hayırlısıyla yaptık benım ıcın bol kacamaklı bır ramazan oldu 1 ay oncesıne gore -500 grm dayım bu bıle buyuk bır basarı bence bundan sonrası ıcın hep bırlıkte tam motıvasyonla saglıklı beslenmeye devam edıcez ınsaallah.hepınızın bayramı sımdıden mubarek olsun allah tekrarını nasıp etsın :KK16::KK16:

kahvaltım

1yumurta
zeytın peynır
badem domates
maydanoz omega3
yesılcay normal cay
dunden kalan bıraz gullac

hepımıze bol karataylı hıc tatlılı bır bayram dılıyorumEn Büyük KK

“Yola çıkınca her sabah ,

Bulutlara selam ver.

Taşlara,kuşlara,

Atlara,otlara,

İnsanlara selam ver.

Ne görürsen selam ver.

Sonra çıkarıp cebinden aynanı

Bir selam da kendine ver.

Hatırın kalmasın el gün yanında

Bu dünyada sen de varsın!

Üleştir dostluğunu varlığa,

Bir kısmı seni de sarsın.”Ramazan ayinin bereketini yasamis olmanin sevinci ve nice ramazan aylarina kavusma dilegiyle
Bayraminiz Mübarek Olsun..

günaydınlar iyi bayramlar kızlaar:KK54:

bu gün mikemmel bi kahvaltı yaptım canlarım...

2 haşlanmış yumurta
10 yeşil zeytin
5 dilim halis afyon sucuğuyla 1 yumurta daha
1 avuç peynir
1 kaşık süzme yoğurt
1 domates,1 salatalık,körpe marul
6 ceviz

yumurtalar ufaktı söyliyim:KK52:
hepimizin mübarek ramazan bayramı kutlu olsun,daha nice bayramlara olsun inşallah:KK16:

Bulutlara selam ver.

Taşlara,kuşlara,

Atlara,otlara,

İnsanlara selam ver.

Ne görürsen selam ver.

Bir kısmı seni de sarsın.”Ramazan ayinin bereketini yasamis olmanin sevinci ve nice ramazan aylarina kavusma dilegiyle
karatay beslenme modelinin başarı sembolü,irade örneği sevgili gül..pek sık girmiyorsunuz topiğe ama buradaki kızlara ve de bana en güzel örneklerden birisiniz:KK9:keşke daha sık gelseniz de tecrübelerinizden güncel olarak yararlanabilsek...şiiriniz bayramın anlamına çok oturmuş...ve de ruh halinizi mi yansıtmış ne:KK34:uzun süreli omega 3 kullanımının sonuçları galiba:KK52:size de iyi bayramlar..
yanlız degılsın bacım bende varım :KK1:
ben de ben deeee:KK52:
bayram günü aklı diyetinde olan bir ben varımmmm:)
valla kızlar yoksunuzz buralar sıkıcııı
şimdi de kimse yok ee bayram tabiii olacak o kadar...bu arada benim de aklım diyetimde ve bozmadım...burada baklavalar lokumlar neler yiyorlar yaaa..
selam kızlar son ıftarıda hayırlısıyla yaptık benım ıcın bol kacamaklı bır ramazan oldu 1 ay oncesıne gore -500 grm dayım bu bıle buyuk bır basarı bence bundan sonrası ıcın hep bırlıkte tam motıvasyonla saglıklı beslenmeye devam edıcez ınsaallah.hepınızın bayramı sımdıden mubarek olsun allah tekrarını nasıp etsın :KK16::KK16:

papadiyam kaçamağın usulünü de senden öğrendik:KK52:bol kaçamak ve -500 gramı başarmak da marifet ister canım...tabi ki sizlerle hep beraber devam...:KK54:

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıftar)guvec,2 kasık bulgur pılavı,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

ayyy valla kızlar kimse yoktur ama bir bakayım demiştim görünce çooook sevindimmm

evet kaçamaklara ragmen harika olmuşşş sırrını bizimle paylaş canımcım
yanlız degılsın bacım bende varım :KK1:
teşekkür ederim burada gidecek kimsecikler yok bende kukuman kuşu gibi evde kaldım

Bulutlara selam ver.

Taşlara,kuşlara,

Atlara,otlara,

İnsanlara selam ver.

Ne görürsen selam ver.

bu şiiri bilirim ama bilmek ayrı ihtiyacın olunca duymak ayrı bana çok iyi geldi
karatay beslenme modelinin başarı sembolü,irade örneği sevgili gül..pek sık girmiyorsunuz topiğe ama buradaki kızlara ve de bana en güzel örneklerden birisiniz:KK9:keşke daha sık gelseniz de tecrübelerinizden güncel olarak yararlanabilsek...şiiriniz bayramın anlamına çok oturmuş...ve de ruh halinizi mi yansıtmış ne:KK34:uzun süreli omega 3 kullanımının sonuçları galiba:KK52:size de iyi bayramlar..

ben de ben deeee:KK52:

şimdi de kimse yok ee bayram tabiii olacak o kadar...bu arada benim de aklım diyetimde ve bozmadım...burada baklavalar lokumlar neler yiyorlar yaaa..

papadiyam kaçamağın usulünü de senden öğrendik:KK52:bol kaçamak ve -500 gramı başarmak da marifet ister canım...tabi ki sizlerle hep beraber devam...:KK54:

aferim kız iradene sahip ol bana kimse ısrar etmedi ben kendi isteğimle 2 tane baklavayı götürdüm:KK43: :KK22:
sizleri çok öptüm

iyi bayramlar herkese .. gurbetteyim huzunluyum...caktirmamaya calisiyorum:)
sabah super otesi bi kahvalti yaptim karatayla pek alakasi yoktu..yarin baslicaktim ama bugun 2. ogunumle baslicam ins...
kizlar 2 ogunle dahami iyi kilo veriliyo? ben cok erken kalkiyorum normalde 3 ogunmu 2 ogunmu tavsiyeniz?yada arada 2 arada 3 ogun yapsam sorun olurmu?

X